Тренер и стручни штаб

Део форума посвећен ФК Црвена звезда
Locked
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Тренер и стручни штаб

Post by Либурнија »

Znači, ko se za šta zalagao prije godinu dana? Ja za Čovića da uđe u FK a većinu je obradio šarm doktora Terze da ipak on treba da nastavi započeto usprkos, je li, određenim nedoumicama. .. Nema veze, idu dani, a namjere su nam ipak dobre iako rezultati nikakvi. Zašto ne priznamo sebi da smo ovce i da imamo bas one i onakve koje i zaslužujemo? I Delije, i krimosi, i uligani,i old school ultras, i ciganske picke, i pederi, i foteljasi, i terzicevci, i covicevci, i vesicevci....svi svi svi!!!! A klub uspješno tavori dok ne nađu rješenje kome će ga dati budzašto kao i sve ostalo što daju.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
skeva
Члан клуба
Posts: 326
Joined: Fri May 06, 2016 6:58 pm

Re: Тренер и стручни штаб

Post by skeva »

I ja sam se zalagao za Covica.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Тренер и стручни штаб

Post by dacha od bosne »

Koliko znam, i ja.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Тренер и стручни штаб

Post by Ганац »

Svako razuman je bio za Čovu, kakav god da je, on bi prvo sredio finansije i to gledaj po KK-u bi trajalo 3/4 godine a zatim bi krenuo uspon na nekim zdravijim osnovama. Ovo što ova uprava radi (uz džek pot Grujića) je samo unapred trošenje para. Znači bez pokrića i očekivali su Evropu i pare od nje, a dobili su
Image...pa nam sada i igra liči na hrkljuš.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
skeva
Члан клуба
Posts: 326
Joined: Fri May 06, 2016 6:58 pm

Re: Тренер и стручни штаб

Post by skeva »

Sta drugo ocekivati od Zvezdana Terzica....
User avatar
Holden
Члан клуба
Posts: 235
Joined: Sat Mar 16, 2013 6:26 pm

Re: Тренер и стручни штаб

Post by Holden »

Meni sve smrdi na to da Grof hoće samo da izgura polusezonu da bude na prvom mestu, i da posle odlazi. Stvarno mislim da je i njemu dosta svega.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Тренер и стручни штаб

Post by dacha od bosne »

Vrlo moguć scenario. Ako se to desi samo ćemo biti sigurni da ljudi u klubu nemaju nikakvu viziju i da im je radije stalo do njihovih fotelja nego li do pravljenja sistema.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Тренер и стручни штаб

Post by Либурнија »

Jašta, ovako smo inače nesigurni da li možda ipak imaju neku viziju. :mrgreen:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Тренер и стручни штаб

Post by Beara_Vladimir »

Da, do sada smo baš bili u žešćoj dilemi imaju li viziju.
Doduše, siguran sam da imaju viziju kako napuniti sopstvene džepove.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Тренер и стручни штаб

Post by Либурнија »

Imaju viziju! %%%%%%... :mrgreen:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Тренер и стручни штаб

Post by Beara_Vladimir »

(Pro)vizionarska uprava.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Тренер и стручни штаб

Post by dacha od bosne »

Što napisa Veteran na tviteru, uskoro će na stadionu da ih gleda samo uža rodbina. Pa, čovječe...ja ne shvatam da li oni misle da smo mi toliko glupi ili šta? Ponašaju se kao da im je ovo babovina.
Treba izgleda debelo oplesti po njima.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Тренер и стручни штаб

Post by dacha od bosne »

Božović je govorio i o trenutnom tandemu u špicu.

– Sikimića sam trenirao u Amkaru još pre sedam ili osam godina i odlično znam šta on može. Nije doveden ovde da bude prvi špic, već da obavlja zadatke drugog tipa i ulazi sa klupe kada jurimo rezultat, kada igramo sa ekipama gde možemo da imamo centaršuteve i gde njegova igra glavom dolazi do izražaja. On je veliki profesionalac, sve vreme je trenirao fenomenalno i sve se u životu vraća. Onako kako radite, tako vam se i vraća. Sikimiću se sad sve vraća. Orlandić takođe odlično trenira i mnogo je napredovao u poslednje vreme. Malo su ga poremitile povrede, ali pokazuje da ima dobar osećaj za gol i uglavnom na svim utakmica na kojima dobije šansu zatrese protivničku mrežu.
Evo, ovo meni smeta kod Božovića. Iz ove izjave se vidi da on nije trener za velika djela. Znači, kada ti Sikimića i Orlandića vidiš kao centarfore za Zvezdu, za mene je priča zaista gotova. Ti igrači su suvi prosjek i za ovu našu jadnu ligu, a kamo li za nešto veće. Pravi igrači, oni lucidni, koji donose prevagu na terenu, a imaju ludu glavu, moraju se znati istrpiti i kanalisati da bi ti donjeli kvalitet više koji je Zvezdi potreban k'o hljeb nasušni.
Takođe, pročitah da mu smeta što se uzdiže mali Adža. Pa, majku mu staru Grofe, bolje njega da uzdižu kao Zvezdino dijete nego ovu dvojicu fudbalskih balvana.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Тренер и стручни штаб

Post by Либурнија »

Какво неискусно тумачење Грофових изјава. Значи, тренер Дача би као тренер Звезде изашао и рекао - Орландињо је дрво невиђено и Рајина комбинација а Сикимар није за Звезде, чак ни за garbage time. Нема везе што немаш кога другог да ставиш на нападача али оно, да се рече, је ли, па куд пукло да пукло. Какав си човјек и тренер ако изађеш на конференцију и кажеш - овај играч није за Звезду? Нема везе што је ОК лик, што тренира добро, што ради свој посао тј. забија, нема везе што и немам кога ту да ставим - није играч за Звезду! :faceplam: Реалности ниђе.

Ситуација је оваква

Хуго - ван строја, да не улазимо како и зашто али дефакто ван строја а лично вјерујем да није измишљотина када Гроф каже да Хуго више главом и није овдје

Јовељић - опоравља се од мононуклеозе

Вучичевић - нерегистрован

Муче - :koka:

И? Ко да ти игра?

И само да кажем и ово - без обзира што имамо 40 играча у кадру :shock: , који то није добио какву-такву шансу код Грофа? Генерални тренд на форуму из кога смо изашли и на овоме овдје јесте да се кука и прави нереално лоша атмосфера а сви знамо да смо навикли на много горе, и резултатски, и као рјешење на клупи, и у погледу кадра и у погледу игре. А кука се и мрачи као мало када у задњих 8 година откада постоје форуми. То иде тако далеко да се људи отворено злурадо радују 0-1 у Милановцу како би показали да Гроф нема појма и добили вјетар у једра свом медијском спину против Грофа. Једноставно, мени је то претјерано и натегнуто, ма болесно, и одбијам да се придружим томе.

Гроф има својих мана свакако али је он ипак човјек који познаје свој посао и зна шта ради. Свакако и да погријеши, да мора да жртвује често и квалитет игре због "интереса клуба" тј. продаје (уваљивања) али с обзиром да је кадар дебело даунгрејдован ове сезоне (Ибањез, Катаи, Грујић, Хуго), он опет добро гура, добијамо и кад играмо лоше а то је тек нешто што се не подразумијева само по себи. И поред тих свих перипетија (а има непрестани медијски контра-вјетар, што из плаћеничких медија, што из Звездашких кругова), стигне да промовише неког клинца, да поправи и игру и направи неки систем а да резултат не трпи. Ми сада да имамо неког другог тренера, имали би гарант -6 за гробљем. Е сад, мени је јасно да кукају разне медијске плаћеничке буле али да се прави овако негативна атмосфера међу Звездашима у оваквој ситуацији када ни играчки а камоли резултатски није ништа изгубљено, када постоји шанса да се неке ствари коригују и дотјерају у ред, е то мени никако не иде у главу.

П.С. Шта,треба да хвали Аџића као спинер Терзић "Фалкаоа" и усере се малом у психу беспотребно му натоваривши терет очекивања или подилажењем сујети клинца?! Ма дај...
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Тренер и стручни штаб

Post by dacha od bosne »

Daobre je mali Memo, dobar...ali za Grofovog ađutanta i glasnogovornika :mrgreen:

Da je sreće bilo (što reče jedna pjesma), ovi igrači o kojima pričam ne bi nikada bili u Crvenoj zvezdi. Za neke je krivica direktno Grofova, za neke je krivica uprave. Ne bi se onda ni očekivalo da kaže o njima ovo ili ono...jednostavno ne bi bili tu. Vizionarstvo se pokazuje da ti u ljetnjem prelaznom roku znaš da imaš ponudu za Huga i da on hoće da ide, ili hoće više para od Zvezde, a pri tome ne radiš apsolutno ništa da dovedeš kvalitetnog centarfora nego se kockaš i na kraju gubiš.
Ja pride ne znam ko se to potajno radovao gubljenju od Metalca i ko je pisao o smjeni ili izazivanju turbulencija...Mislim da su se, barem ovdje, svi decidno izjasnili da nisu za smjenu Grofa, ali se priča i piše o lošim stvarima koje njega očito ne smiješ da pitaš jer se odmah nakostrješi kao horoz pa bi ti i oči iskopao. Umalo to i ona djevojka sa Arene da doživi, ali valjda pošto je žensko, ovaj se uspio iskontrolirati.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
Locked