Тренер и стручни штаб

Део форума посвећен ФК Црвена звезда
Locked
User avatar
Stenly
Члан клуба
Posts: 632
Joined: Thu Apr 11, 2013 12:44 am

Re: Тренер и стручни штаб

Post by Stenly »

Zadnji trener u evropi sa Zvezdom ;) tako bi trebalo...Ali nema veze, ja bih voleo da dođe ako ne mogu naći nikog ko vredi.

Grof mora da shvati da on ne koristi najbolje igrače što ima i tu mu zameram. On gura u stvari loše igrače i sa njima ima OK rezultate. A kako bi bilo tek da igraju najbolji, perspektivniji? To Grof da uradi tad bi ko zna šta bilo i kako bi pisali sada - ali on to ne radi, zašto? Pojma nemam. Da napadne proleće sa krštenim špicevima, a ne sa banderama Orlando-Sikima...Pa nama treba pod hitno dva špica, bolje da su Mudrinski, Ožegović i Mihajlović kod nas nego Orlando i Sikima...A svih 5 opet ne valjaju kako god okreneš... :isuse:
Stenly come back!
Shuger, thank you!
Liburnija, thank you, too!

https://www.youtube.com/channel/UCwsqqc ... ZHn5oGyDfQ" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Тренер и стручни штаб

Post by Beara_Vladimir »

Stenly wrote:Grofa ako ode iz Zvezde nije smak sveta. Ali Grof ako od iz Zvezde treba da ga menja Robi, Miha...a ne Simo Krunic...Dalje, Kosan nije neznalica, nemojte da se zavaravate, to je najbolji TSL trener, ali imao je i on losih trenutaka bas kod nas. Ali zna fudbala.
Dalje, SS je OK, ali odigrao je protiv groblja dosta bojazljivo atrebao je da ih poklopi. I ne volim takve trenere koji kalkulisu protiv groblja. Isto i Grof, sramno izdanje protv groblja, sramno...umesto da ih napadnu ko sto i teba da im se tresu gaće kao i uvek kada se igra sa nama, baš onako kako je opisivao njihov Saša Ćurčić, mi ko pizde...daj te bre trenera koji ima muda!

Grof ima milion mana, a to su Babunski, Vijeira, Poletanovic...ali u ovom momentu mozda ako boljeg nema, treba ga zadrzati ukoliko sam to zeli. Ako ne, nista.
Ivan Jovanovic, isto nece nam doneti nesto, takav imam osecaj kada bi dosao...Z.Pinto je nekako dobro izgledao onomad, ali dešavale su se neke druge stvari...
Ovde sam prestao da čitam post. I šta kažeš, zna fudbala? Interesantno, isto to je on rekao za Gumu Bogdanovića. Ostalo je istorija.
Kako ću grohotom da se smejem kad nam Partizan uzme titulu ispred nosa, samo zbog vas koji prizivate Alkosana i njemu slične.

To što ne igraju najbolji nije samo pitanje za Božovića, iako ima i njegove krivice, to ne sporim. Ali, opet kažem, niti je on jedini, a još manje najveći krivac za to.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
Stenly
Члан клуба
Posts: 632
Joined: Thu Apr 11, 2013 12:44 am

Re: Тренер и стручни штаб

Post by Stenly »

Beara_Vladimir wrote: Ovde sam prestao da čitam post. I šta kažeš, zna fudbala? Interesantno, isto to je on rekao za Gumu Bogdanovića. Ostalo je istorija.
Kako ću grohotom da se smejem kad nam Partizan uzme titulu ispred nosa, samo zbog vas koji prizivate Alkosana i njemu slične.

To što ne igraju najbolji nije samo pitanje za Božovića, iako ima i njegove krivice, to ne sporim. Ali, opet kažem, niti je on jedini, a još manje najveći krivac za to.
Nisi prestao, nemoj govoriti neistinu, iz drugog dela posta se da zaključiti da jesi :utata:

Prizivam Kosana ako će da se biraju dunsteri iz JSL! Da, jedino ako hoćeš Neška Milovanovića ili Dodića, nisu bili kod nas?! Ima tu još kandidata iz OFK-e, zna ih Terza ;)

Ako igrača ne stavi trener u tim, a taj nije povređen, razmišljam da je za to najveći krivac trener, ma kako se on zvao i ma u kom klubu trenirao. Klop je najveći krivac što mu Gruja ili greje čamovinu ili gleda s tribina i niko drugi. Barem je to moje razmišljanje i samo moje, a dozvoli da pogrešim.

Inače nisam da se otera Grof. Napisao sam da će mu biti test sa Vojvodinom onomad. I Grof izađe i razbije Vojvodinu, razbije! I umesto da zadrži taj sastav, on uzme opet i meša, meša, meša i izmeša do dana današnjeg - zašto?

Ako znaš čija je još krivica što bolji igrači ne igraju ti napiši, nemam informacija, nije čudo da pogrešim onda...
Stenly come back!
Shuger, thank you!
Liburnija, thank you, too!

https://www.youtube.com/channel/UCwsqqc ... ZHn5oGyDfQ" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Stenly
Члан клуба
Posts: 632
Joined: Thu Apr 11, 2013 12:44 am

Re: Тренер и стручни штаб

Post by Stenly »

I još nešto Grofu u prilog. S kim on igra, rezultati i pogled na tabelu je odličan. Sad zamislite da su nam Sikima i Orlando jedini špicevi, ili Poletanović jedini u vezi i td...svi bi rekli mi, da je ekipa kvaliteta Žonpijeve generacije i da je izvučen maksimum!

I jeste. E sad drugo a i ključno pitanje je što je Vijeira out, Babunski i drugi...Voleo bih da znam jer stvarno ne znam...
Stenly come back!
Shuger, thank you!
Liburnija, thank you, too!

https://www.youtube.com/channel/UCwsqqc ... ZHn5oGyDfQ" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Тренер и стручни штаб

Post by Beara_Vladimir »

U pitanju je drugi post, ne drugi deo posta koji sam citirao. Prema tome, jesam prestao da čitam post.
Sama činjenica da ćemo, u slučaju Božovićevog odlaska, doći u situaciju da biramo između zadriglih SL batađorista, je krajnje alarmantna.
To o čemu ti pričaš oko mešanja sastava bi bilo tačno u normalnim okolnostima. U Zvezdi je prisutno sve, samo ne normalne okolnosti.
Suština priče jeste da je Božović daleko od idealnog, ali i to da mi njegovim odlaskom možemo samo da izgubimo.
Kad smo već kod odlazaka, prvi koji treba da odjebe i da mu više nikad ne padne na pamet da se pojavi na Marakani je Terzić. No to je neka druga tema.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
Stenly
Члан клуба
Posts: 632
Joined: Thu Apr 11, 2013 12:44 am

Re: Тренер и стручни штаб

Post by Stenly »

Beara_Vladimir wrote:U pitanju je drugi post, ne drugi deo posta koji sam citirao. Prema tome, jesam prestao da čitam post.

Sama činjenica da ćemo, u slučaju Božovićevog odlaska, doći u situaciju da biramo između zadriglih SL batađorista, je krajnje alarmantna.
To o čemu ti pričaš oko mešanja sastava bi bilo tačno u normalnim okolnostima. U Zvezdi je prisutno sve, samo ne normalne okolnosti.
Suština priče jeste da je Božović daleko od idealnog, ali i to da mi njegovim odlaskom možemo samo da izgubimo.
Kad smo već kod odlazaka, prvi koji treba da odjebe i da mu više nikad ne padne na pamet da se pojavi na Marakani je Terzić.
No to je neka druga tema.
E to je u redu, izvini nisam baš sa pažnjom pročitao :thumbup:

Slažem se, i zbog toga ide u prilog ono što pisah za Kosana, AlKosana :dancing3: . Možda je to i odgovor svog tragičnog poteza menjanja trenera odnosno Grofa u ovom momentu, što bi za posledicu opet imalo to da mi ne možemo naći nikog drugog sem Kosana, kao najmanjeg zla iz plejade domaći stručnjaka Piskavac-Neško Milovanovic & Co.
A nakon toga šta god uradio, trebalo bi da ode u peMziju a mi jadni, pojma nemam, zavisi kako bude odradio posao...ali ja dajem samo 10% Kosanu. Verujem da će Grof da ostane, tj voleo bih da ostane.
Stenly come back!
Shuger, thank you!
Liburnija, thank you, too!

https://www.youtube.com/channel/UCwsqqc ... ZHn5oGyDfQ" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Тренер и стручни штаб

Post by Beara_Vladimir »

Razumem ja šta ti hoćeš da kažeš.
Da smo mi normalan klub, kao što nismo, i da je rukovodstvo u stanju da obezbedi iole normalne uslove za rad igračima i stručnom štabu, druga bi priča bila. Tada bi apsolutno bilo na mestu razgovarati oko Božovićevog odlaska. Pošto to nije slučaj, eventualni odlazak Božovića bi poslužio hohštaplerima iz uprave da još malo produže mandat, prodavajući maglu zvezdašima.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Тренер и стручни штаб

Post by Либурнија »

Beara_Vladimir wrote:Naravno, iskusno je poturena priča preko burek novinara o Ivici Jovanoviću. Posle kad dođe neko poput gore pomenutih batađorista, biće kuknjave i plača
Šta će tek biti kad nam komšije uzmu titulu, ne smem ni da zamislim.
Vrlo vjerovatno da je to. I dok se vlasi dosjete, pojela maca. Letjeće naglavačke iz kluba ali, kao i uvijek, sa najmanje polusezonom zakašnjenja kad se već raspadnemo po šavovima.

Druga opcija je da je stvarno Jovanović u pitanju kao amortizer nezadovoljstva i faktor kupovine vremena. Prvo će ga jednu polusezonu pustiti da nešto uradi a onda Jovo nanovo, podrivanje kombinacije i još jedan potrošen kršten trener...

Tačka na ovo! ČOVIĆ!!!
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Stenly
Члан клуба
Posts: 632
Joined: Thu Apr 11, 2013 12:44 am

Re: Тренер и стручни штаб

Post by Stenly »

Pa da, u stvari ja sebi u bradu govrim već dosta vremena unazad a sad si me inspirisao da napišem, da je najveći krivac za sve uprava. To je krenulo od onog momenta kada su svi navodno dali ostavke ili šta su već radili, a gle Terza se predomislio kada je Grof krenuo da gazi redom! A u stvari od tada mi nemamo domaćina...a imam osećaj da se igrači ne plaćaju redovno...ne znam nemam info da bih mogao da nešto napišem konkretno sa nekom činjenicom da ima smisla. Ali u FK nam je najjači čovek ili persona ili funkcioner upravo Grof. Kada ga maknu, radiće ti drugi - Terza sa ekipom, pa idu onda ova pojačanja u najavi Vujaklija i ko već... Očigledno da Grof ima muda i da ne rade ceduljice, otud igraju Sikima, Orlando, Andjelko (dobar je i treba u ovom momentu) a ne Milošević kojeg izgleda nije ni želeo, možda Babunski zato ispašta (tipa, Grof kaže, nemam ništa protiv dečka ali igraju samo oni koje JA odredim...i to je OK možda sa njegove strane i na relaciji Grof-menadžeri & Co, ali za Zvezdu generalno možda nije).
Grof terba da bude svestan da nama trebaju dva špica pod obavezno, neko tipa Hugo ili Dauda. Zatim neko umesto Poletanovića (za njega iskeširati 600 000 je ludost, a ako ga daju oni tamo za dž - hajde uzeti), jedan bek, dobar štoper (Fibel ipak nije to - može i on da odigra sada nekoliko utakmica i da to liči na nešto, ali takvih ima koliko hoćeš od Kladova do Subotice i td...), jedan bek tipa Lućo i td...Msm svi znamo...
Stenly come back!
Shuger, thank you!
Liburnija, thank you, too!

https://www.youtube.com/channel/UCwsqqc ... ZHn5oGyDfQ" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Тренер и стручни штаб

Post by Ганац »

Mislim i nadam se da Grof neće otići, i to ne zatop što ga volim, već takav rad nije produktivan.
Ipak da se osvrnem na imena, Robi, Miha, obe ruke bih podigao i za jenog i za drugog, s tim što Mihi ne pada na pamet da dođe u ovo blato a Robija bi možda i mogli da navatamo na srce ali se nadam da toga neće biti...ostalo je ipak tuga prosekav proistekla iz bata Živine elaboracije kod đusaAn.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Тренер и стручни штаб

Post by dacha od bosne »

Raosavljević je navodno izjavio da ne ide, ali isti taj Raosavljević je rekao i da Hugo ostaje, a koiko vidimo to nije tačno.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Тренер и стручни штаб

Post by Beara_Vladimir »

Raosavljević me neodoljivo podseća na Dragana Todorića iz KKP. Godinama se u Partizanu znalo, ako se spekuliše oko dovođenja nekog igrača, samo se čeka da Toša demantuje i znaš da taj sigurno dolazi. Tamo je i nama sa Blažom. Demantovao Vijeirin odlazak, Hugo ode.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Тренер и стручни штаб

Post by dacha od bosne »

Tako nekako. Uglavnom, ostaje nam da vidimo šta će vajna uprava da napravi...zadrži Grofa (ako ovaj uopšte hoće da ostane), ili na njegovo mjesto dovede neke krtkoostaniće i sl.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Тренер и стручни штаб

Post by МоСа ВерСе »

ФК је демантовао натписе да Гроф иде. Нисам за смену, али заиста не видим све тако црно ако којим случајем оде. Кога бих довео? е то ако којим случајем оде Гроф. :)
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Поповић
Новајлија
Posts: 34
Joined: Mon Mar 18, 2013 8:48 pm

Re: Тренер и стручни штаб

Post by Поповић »

Ma meni najvise smeta ova hajka koja se vodi protiv njega u posljednje vrijeme.Ja ovo nisam zapamtio. Strasno
Ima on gresaka kao i svaki sto je imao i sto ce svaki buduci imati i o tome se da raspravljati ali se bojim da kada
ode Grof a Terza dovede nekog menadzerskog poslusnika iz JSL lige ne budemo zalili puno za Grofom
Ali hajde da sacekamo sta ce od svega biti
Locked