Тренер и стручни штаб

Део форума посвећен ФК Црвена звезда
Locked
User avatar
keyser_soze
Звездаш
Posts: 183
Joined: Thu Mar 21, 2013 6:19 pm

Re: Тренер и стручни штаб

Post by keyser_soze »

Beara_Vladimir wrote:Naravno da ne znači ništa. Preporučujem ti da počneš da razmišljaš svojom glavom, a ne da slepo slediš većinu. To što si ti, kao što sam kažeš, ''pod inercijom ostalih'' bio za njegov dolazak, govori isključivo o tebi, a ne o kvalitetima Miroslava Đukića.
Obzirom da smo u debelom off-u, ovde završavam diskusiju na temu trenera Partizana. Ponoviću, cenim Đukića kao trenera, ali smatram da je pitanje kakav je on trener sada, jer duži period nije trenirao nikoga.
Što se tiče njihovih pojačanja, rekao sam šta imam. Ni ovaj Partizanov tim nije ništa posebno, problem je što smo mi katastrofalni.
O dovođenju Savića i zaključivanju novog ugovora sa Lukovićem nisam ništa ni rekao, te ne razumem zašto to spominješ. Da li je loša situacija u Zvezdi? Jeste i te kako, tu smo saglasni. Tu dileme nema.
Kao prvo razmisljam svojom glavom ...Jesam rekao da sam pod inercijom ostalih bio euforican vec mi je bio prihvatljiv ....Ljudski je da ako cujes npr masu ljudi koja prati npr nemacki fudbal da govori pohvalno o nekom igracu iz Bundes lige koji bi trebalo da dodje kod nas i ti pod inercijom dozivljavas to prihvatljivim jer sigurno medju tom masom ima i ljudi koji znaju fudbal ...S tim da mi Djukic nije potpuno nepoznat kao ovaj primer sto sam naveo vec se ne secam bas detaljno...A drugo to sto si i ti bio za Djukica a sada spustas loptu kad je otisao kod njih i to govori o tebi .Nije sramota reci da si ga prizeljkivao i da ti je zao sto je otisao ...Vidis tako su npr mnogi prizeljkivali Djurdjevica ( i ja sa njima , i bio ssam upoznat sa njegovim kvalitetom ) pa kad je otisao preko brda nisam rekao "ma sta ce nam macka u dzaku " ( kao mnogi ) ili ko ga j...kad je seljak ( kao neki )....Naravno bilo mi je krivo , nije sramota reci nismo deca ...na kraju im je bio jedan od bitnih srafova za titulu mozda i najbitniji.....Za Savica i Lukovica nije bilo upuceno tebi vec je to naznaka loseg prelaznog roka koji daje pretposavku da ce biti los kao i mnogi pre njega ...Partizanov tim nije bio nista posebno ali jeste bio bolji od naseg , i sada naravno nije nista posebno ali sam napisao da kako su se uvek pojacavali bolje za LS nego mi nista ne govori da ce ove sezone biti drugacije
Dok srce kuca u nama ti Zvezdo ni sama, krv tece moja crveno - belih boja
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Тренер и стручни штаб

Post by Beara_Vladimir »

Ne izmišljaj i ne lupetaj.
Nađi mi post gde piše da sam ja priželjkivao Đukića kod nas.
Na kraju krajeva, to i nije važno za ono što govorim, a što ti ne shvataš.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
keyser_soze
Звездаш
Posts: 183
Joined: Thu Mar 21, 2013 6:19 pm

Re: Тренер и стручни штаб

Post by keyser_soze »

Beara_Vladimir wrote:Ne izmišljaj i ne lupetaj.
Nađi mi post gde piše da sam ja priželjkivao Đukića kod nas.
Na kraju krajeva, to i nije važno za ono što govorim, a što ti ne shvataš.
Da, izvini cenis ga kao trenera ali ga ne prizeljkujes ...Vrlo je moguce da ga neces ni ceniti kada pocne da vodi partizan....On je dosao u partizan jer ga niko nije hteo a Milojevic je dosao kod nas jer smo ga oteli velikim klubovima ispred nosa....Adje malo realnosti samo...U losem smo stanju i mi i oni , osim sto se oni kada im se ukaze prilika nekako volsebno izvuku i naprave neki dobar potez mi ni to cak ne umemo i da nam se da na tacni....Samo bi trebalo objektivno gledati na stvari i ceniti ih a ne u zavisnosti ko je za koga potpisao i ponavljam nije sramota reci za nekoga da ti je zao sto je otisao u drugom smeru ili bar pomisliti ili bar ne reci nista nego spustati loptu
Dok srce kuca u nama ti Zvezdo ni sama, krv tece moja crveno - belih boja
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Тренер и стручни штаб

Post by Beara_Vladimir »

Ti i dalje u fazonu - nemam pojma o čemu pričam, ali mi nije problem da prokomentarišem.
Ne bih te više zadržavao.
keyser_soze wrote: Jesam rekao da sam pod inercijom ostalih bio euforican vec mi je bio prihvatljiv
Ova rečenica zaslužuje da se nađe na temi ''Više od posta''. Kapiram da samo autor zna šta je ovim hteo da kaže. :pehar:
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
keyser_soze
Звездаш
Posts: 183
Joined: Thu Mar 21, 2013 6:19 pm

Re: Тренер и стручни штаб

Post by keyser_soze »

Beara_Vladimir wrote:Ti i dalje u fazonu - nemam pojma o čemu pričam, ali mi nije problem da prokomentarišem.
Ne bih te više zadržavao.
keyser_soze wrote: Jesam rekao da sam pod inercijom ostalih bio euforican vec mi je bio prihvatljiv
Ova rečenica zaslužuje da se nađe na temi ''Više od posta''. Kapiram da samo autor zna šta je ovim hteo da kaže. :pehar:
A ti u modu cenim ga dobar je a ustvari koj ce nam ***
Dok srce kuca u nama ti Zvezdo ni sama, krv tece moja crveno - belih boja
User avatar
Stenly
Члан клуба
Posts: 632
Joined: Thu Apr 11, 2013 12:44 am

Re: Тренер и стручни штаб

Post by Stenly »

Ma pustite to...groblje i td...po prvim potezima Milojević dosta dobro razmišlja. Imam poverenja kao u nijednog trenera do sada u pšoslednjih 10 godina pa i više. Ne znam što, daj Bože da sam u pravu. U njega i Robija kada sam video šta Robi radi sa igrom i timom!
Stenly come back!
Shuger, thank you!
Liburnija, thank you, too!

https://www.youtube.com/channel/UCwsqqc ... ZHn5oGyDfQ" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Тренер и стручни штаб

Post by Ганац »

Njegov sastav stručnog štaba uliva poverenje, promenio je trenera golmana, zadržao u štabu Kosanovića, doveo stručnjaka za kondiciju...šta ćeš bolje, za razliku od sveznalice, čovek se uzda u ono da "4 oka bolje vide nego 2"...ako takav bude u treningu sa igračima i pripremi utakmica ja se ne brinem.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Тренер и стручни штаб

Post by МоСа ВерСе »

Тренер одбио Вујадина. ето, десио се и тај дан да неком кажемо оно што је реално, ниси довољно добар за Звезду и то је то. Или пак, није да си лош, али се не уклпаш у концепт и хвала ћао. После дуго времена, да се и то деси. За сада сам задовољан начином на који размишља Владан, надам се да ће наставити тако.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Тренер и стручни штаб

Post by Ганац »

Ima svoju viziju, nadam se i autonomiju u radu, tako da će biti zanimljiva jesen i svakako da ga moramo podržati. Makar koliko i Grofa.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Stenly
Члан клуба
Posts: 632
Joined: Thu Apr 11, 2013 12:44 am

Re: Тренер и стручни штаб

Post by Stenly »

Joj šta im Vladan na treningu radi. Miki stalmno ruke na bokovima, preselu mu jadnom sad po stare dane da ga neko zajebava :dancing1: . Ali će i on i svi ostali biti odlični u sezoni koja kreće uskoro :thumbsup:
Ne sećam se da je neko ovako ozbiljno radio sem Robija i donekle Slaviše. Ne treba biti euforičan, ali barem se dobro radi pa ima osnova za optimizam.
Stenly come back!
Shuger, thank you!
Liburnija, thank you, too!

https://www.youtube.com/channel/UCwsqqc ... ZHn5oGyDfQ" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Тренер и стручни штаб

Post by dacha od bosne »

Ima li negdje snimak treninga?
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Тренер и стручни штаб

Post by Либурнија »

РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Тренер и стручни штаб

Post by Либурнија »

МоСа ВерСе wrote:Тренер одбио Вујадина. ето, десио се и тај дан да неком кажемо оно што је реално, ниси довољно добар за Звезду и то је то. Или пак, није да си лош, али се не уклпаш у концепт и хвала ћао. После дуго времена, да се и то деси. За сада сам задовољан начином на који размишља Владан, надам се да ће наставити тако.
:R :pehar:

Zna trener jako dobro zašto je potpisao na godinu dana. A zna i Grof da se zajebo što nije otišao već zimus...kao što su mu iskreni prijatelji savjetovali.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Тренер и стручни штаб

Post by МоСа ВерСе »

Ето, да је отишао зимус, сада би спремали квалификације за Лигу Шампиона, а не за Лигу Европе. Штета што није послушао пријатеље.
Ово што је доведен Вујадин а тренер рекао не је дебилизам. Опет нека комбинација врсних нам менаџера и управе. Надам се да бар терена неће видет када се доведу штопери. Против Малтежана, он и Фримпонг вероватно.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Тренер и стручни штаб

Post by Либурнија »

Koliko će da potraje dok iskusno ne bude Milojević optužen za sve te loše poteze? :hmmm:

(Zvezdan Terzić, Balerina, Govedo iz Mojkovca, FC Red star "Scouting", povodljiva zvezdaška masa...dislike this)
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
Locked