Тренер и стручни штаб

Део форума посвећен ФК Црвена звезда
Locked
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Тренер и стручни штаб

Post by Beara_Vladimir »

Mrkela je užasno rešenje.
Za Milojevića nisam siguran.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Тренер и стручни штаб

Post by Ганац »

Ne sviđa se ni meni što je Mrkela SD, ali dobro, sačekajmo da vidimo prve rezultate, tj njegove prve poteze... ili će da se ponaša kao ikebana dragog nam i milog terze.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Тренер и стручни штаб

Post by dacha od bosne »

Šta je Mrkela do sada rdio? Mislim, nisam dugo čuo ništa o njemu, pa me interesuje. Ovaj Milojević može da bude dobro rješenje.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
keyser_soze
Звездаш
Posts: 183
Joined: Thu Mar 21, 2013 6:19 pm

Re: Тренер и стручни штаб

Post by keyser_soze »

dacha od bosne wrote:Šta je Mrkela do sada rdio? Mislim, nisam dugo čuo ništa o njemu, pa me interesuje. Ovaj Milojević može da bude dobro rješenje.
Pa nije sigurno radio u nekom ozbiljnom klubu ozbiljan posao...Meni vise lici na nekoga ko ce da slusa ..Naravno Terzica...Sad ovaj Milojevci ne znam ...Rekao bih ok , al znas kako posle ovog sto je Grof napravio plasim se da ce svaki trener biti prihvatljiv ...Hocu reci spustamo kriterijum , kao kad zena ostavi muza koji je tukao pa je svaki drugi odlican samo da ne bije :) ...Na kraju pitanje je i prelaznog roka ....Ako ostane Lukovic to ce biti znak ozbiljnosti prelaznog roka tj neozbiljnosti...A ako ostane Maksa u sorcu to ce biti znak neozbiljnosti trenera :)
Dok srce kuca u nama ti Zvezdo ni sama, krv tece moja crveno - belih boja
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Тренер и стручни штаб

Post by Ганац »

Bio u našoj omladinskoj školi od 2005 do odlaska u FSS za direktora mlađih selekcija..i čini mi se da se nigde nije proslavio a ima završenu višu trenersku i tako lelemudao okolo ništa ne radeći.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Тренер и стручни штаб

Post by Ганац »

keyser_soze wrote:
dacha od bosne wrote:Šta je Mrkela do sada rdio? Mislim, nisam dugo čuo ništa o njemu, pa me interesuje. Ovaj Milojević može da bude dobro rješenje.
Pa nije sigurno radio u nekom ozbiljnom klubu ozbiljan posao...Meni vise lici na nekoga ko ce da slusa ..Naravno Terzica...Sad ovaj Milojevci ne znam ...Rekao bih ok , al znas kako posle ovog sto je Grof napravio plasim se da ce svaki trener biti prihvatljiv ...Hocu reci spustamo kriterijum , kao kad zena ostavi muza koji je tukao pa je svaki drugi odlican samo da ne bije :) ...Na kraju pitanje je i prelaznog roka ....Ako ostane Lukovic to ce biti znak ozbiljnosti prelaznog roka tj neozbiljnosti...A ako ostane Maksa u sorcu to ce biti znak neozbiljnosti trenera :)
Otprilike tako ali ima i ona "ko se opeče na vrelu supu i u jogurt duva"...svakako da Milojević zaslužuje vremena bar koliko i Grof (i podršku), ono što će biti u budućnosti - bliskoj, će se videti vrlo brzo kroz formiranje stručnog štaba i kroz pojačanja i to će u velikom odrediti sezonu pred nama i one posle nje.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Тренер и стручни штаб

Post by dacha od bosne »

Vidim da na drugim forumima već otvaraju teme za Vladana Milojevića, a na zvaničnom ne vidim info da ja trener. Da li je negdje drugo objavljeno da je stvar gotova?
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Тренер и стручни штаб

Post by Ганац »

Valjda na RSB-u i neki "insajderi" koji kažu da Blažo preko hot sporta pušta vesti...
Ja mislim da je to već rešeno samo se čeka ozvaničenje a to mora biti vrlo brzo.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Мики
Члан клуба
Posts: 552
Joined: Thu Jan 05, 2017 10:30 am

Re: Тренер и стручни штаб

Post by Мики »

Да ли се зна, уколико Милојевић дође, остаје ли Косановић као заменик? Какав је Милојевић са кондицијом? Да ли је имао кондиционог увек уз себе?
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Тренер и стручни штаб

Post by Ганац »

Kažu da ima svog kondicionog sa kojm je sarađivao i u Čuki a Kosan bi bo odličan sradnik ako ga zadrži (nadam se).
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Тренер и стручни штаб

Post by Beara_Vladimir »

Mislim da Kosanović gotovo sigurno ostaje. Što se tiče kondicionog trenera, polemika se vodila oko statusa Radivoja Radakovića. Milojević ima svog kondicionog, sa kojim sarađuje duži period, kapiram da će se ta saradnja nastaviti i u Zvezdi. Čukarički je za vreme njegovog trenerskog mandata bio dosta dobro pripremljen fizički, za naše uslove, tako da mislim da nećemo imati problem što se kondicije tiče.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: Тренер и стручни штаб

Post by Dennis Rodman »

Beara_Vladimir wrote:Mrkela je užasno rešenje.
Za Milojevića nisam siguran.
Što Mrkela loš, očekujem da bude sasvim korektan na poziciji ikebane :)

Elem, Partizan doveo ni manje, ni više nego Miroslava Đukića :o Kontam, dosta bolji trener od Nikolića odlazećeg :twak:
Zvezdaš. Robista.
User avatar
keyser_soze
Звездаш
Posts: 183
Joined: Thu Mar 21, 2013 6:19 pm

Re: Тренер и стручни штаб

Post by keyser_soze »

Sve u svemu najebali smo sledece sezone ...imam osecaj da ce biti jos mucnija od ove ...trebalo bi je prespavati
Dok srce kuca u nama ti Zvezdo ni sama, krv tece moja crveno - belih boja
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Тренер и стручни штаб

Post by dacha od bosne »

Koju formaciju preferira ovaj Milojević? Neko juče od mojih prijatelja spomenu da je i Karbone u igri (trenirao klubove po seriji B).
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Тренер и стручни штаб

Post by МоСа ВерСе »

Овај наш клуб је постао тотално расуло да можеш довести Мркелу за кога већ сад знамо да неће ништа радити, али ето, он ће да буде у клубу и што рече Родман, место икебане му је суђено. Страшно је на шта смо спали. А тек ћемо да фулимо ако доведемо овог Италијана (Карбонеа) за тренера. Тај не познаје блато српског фудбала, а наспрам њега има можда и понајбољег српског тренера Ђукића. Самим тим, имамо два избора. Или довести неког ко ће у дербијима да буде бољи од њега и играти мале утакмице са што више затворених па некако зезнути Партизан или афирмисати млађи тим који ће за пар година бити бољи и правити разлику на терену.
Иначе, Терзић је пре два месеца звао Ђукића и он му рекао да нема шанси да се врати у српски фудбал. Али, Мачванин је то...
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
Locked