Тренер и стручни штаб

Део форума посвећен ФК Црвена звезда
Locked
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Тренер и стручни штаб

Post by Ганац »

Pre sam za varijantu sa Boškom i Kosanom nego sa fensi Italijanom, mada ako bude Milojević to je nešto sasvim drugo.
Što se tiče Mrkele, mislim da treba vršiti pritisak na tvorzu i da ga ispratimo sa šimikama, osim, dakle ne Ivica već osim ako ne postavi dokaze da su smmanjili dug na 25/26 miliona evra, ali opet tu mu zaqvrtati *a*a zbog poslušnika Mrkele.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Тренер и стручни штаб

Post by dacha od bosne »

Karbone dolazi u Bg na pregovore.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Тренер и стручни штаб

Post by Ганац »

Dačo, da si živ i zdrav Karbonare je još juče stigao u BG i čak stigao da Arene pred prenos Juve Real...šta se tu kuva? Ko koga *ebe? na kraju će *ebana stranka biti Zvezda i mi navijači.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Тренер и стручни штаб

Post by dacha od bosne »

a to je on bio na areni...nisam skontao
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Тренер и стручни штаб

Post by Beara_Vladimir »

Dennis Rodman wrote:
Beara_Vladimir wrote:Mrkela je užasno rešenje.
Za Milojevića nisam siguran.
Što Mrkela loš, očekujem da bude sasvim korektan na poziciji ikebane :)

Elem, Partizan doveo ni manje, ni više nego Miroslava Đukića :o Kontam, dosta bolji trener od Nikolića odlazećeg :twak:
Što se tiče Đukića, ja njega cenim kao trenera. Međutim, veliko je pitanje da li je to isti trener od pre deset godina. Kao prvo, on je dve godine bio bez angažmana, da bi otišao u UAE, jer nije imao druge ponude. Njega, dakle, niko nije hteo i zato se i vratio u Partizan. Drugo, on je u prvom mandatu imao osovinu Žuka - Moreira - Dijara, na šta je dodao Stevana Jovetića. To je izuzetno kvalitetna osnova ekipe za naše uslove. On to sada neće imati, naročito ako odu Leonardo i Đurđević, a otići će najkasnije do kraja kvalifikacija. Ponavljam, cenim ga kao trenera, smatram da je Partizan u njegovo vreme igrao najkvalitetniji fudbal, ali isto tako mislim da se diže prevelika prašina oko njega. Niti je Đukić Anćeloti, niti je Partizan Real Madrid, pa da nam gaće same spadaju pri samoj pomisli o Đukićevom super moćnom, jakom Partizanu.

Što se tiče novog Zvezdinog trenera, to mora biti čovek koji gaji ofanzivan fudbal. Moramo igrati ofanzivno. Dosta mi je jajarenja, zadnjih veznih i ostalih nebuloza. Milojević nije izdanak bata
đorine škole, on se školova u Grčkoj. To je svakako pozitivna stvar. Za ostalo stvarno nisam siguran što se njega tiče. O Karboneu znam ponešto kao o igraču, kao trenera ga uopšte ne poznajem, pa je glupo da ga ocenjujem sada.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Тренер и стручни штаб

Post by dacha od bosne »

http://sportklub.rs/Fudbal/Srbija-Super ... vicem.html" onclick="window.open(this.href);return false;
:pop: :twak: :faceplam: :faceplam :foot (10): :isuse:
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Тренер и стручни штаб

Post by dacha od bosne »

Evo, čitam na tviteru da će ipak danas Milojević biti predstavljen za šefa struke. Koliko vidim, Kosanović neće biti u stručnom štabu.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
keyser_soze
Звездаш
Posts: 183
Joined: Thu Mar 21, 2013 6:19 pm

Re: Тренер и стручни штаб

Post by keyser_soze »

Beara_Vladimir wrote:
Dennis Rodman wrote:
Beara_Vladimir wrote:Mrkela je užasno rešenje.
Za Milojevića nisam siguran.
Što Mrkela loš, očekujem da bude sasvim korektan na poziciji ikebane :)

Elem, Partizan doveo ni manje, ni više nego Miroslava Đukića :o Kontam, dosta bolji trener od Nikolića odlazećeg :twak:
Što se tiče Đukića, ja njega cenim kao trenera. Međutim, veliko je pitanje da li je to isti trener od pre deset godina. Kao prvo, on je dve godine bio bez angažmana, da bi otišao u UAE, jer nije imao druge ponude. Njega, dakle, niko nije hteo i zato se i vratio u Partizan. Drugo, on je u prvom mandatu imao osovinu Žuka - Moreira - Dijara, na šta je dodao Stevana Jovetića. To je izuzetno kvalitetna osnova ekipe za naše uslove. On to sada neće imati, naročito ako odu Leonardo i Đurđević, a otići će najkasnije do kraja kvalifikacija. Ponavljam, cenim ga kao trenera, smatram da je Partizan u njegovo vreme igrao najkvalitetniji fudbal, ali isto tako mislim da se diže prevelika prašina oko njega. Niti je Đukić Anćeloti, niti je Partizan Real Madrid, pa da nam gaće same spadaju pri samoj pomisli o Đukićevom super moćnom, jakom Partizanu.

Što se tiče novog Zvezdinog trenera, to mora biti čovek koji gaji ofanzivan fudbal. Moramo igrati ofanzivno. Dosta mi je jajarenja, zadnjih veznih i ostalih nebuloza. Milojević nije izdanak bata
đorine škole, on se školova u Grčkoj. To je svakako pozitivna stvar. Za ostalo stvarno nisam siguran što se njega tiče. O Karboneu znam ponešto kao o igraču, kao trenera ga uopšte ne poznajem, pa je glupo da ga ocenjujem sada.
Cekaj, kao prvo medju Zvezdasima je bila potpuna pomama za Djukicem , e sad uvek ce se naci neko ko ce reci ja bas i nisam nesto bio medju njima....Evo ja priznajem da nesto i ne pamtim Djukicev rad ( ali valjda je tako sa matorima vise pamtim ono pre 20 nego 10 god :) ) ,ali pod inercijom ostalih pogotovo onih koji su bili argumentovano za njegov dolazak bio sam i ja ....Ok jeste on imao tu ekipu ( podsetio si me ) a zasto mislis da oni sada nece spakovati dobar sastav ...Ja bas mislim da hoce i cini mi se ( koliko se secam ) da su uvek pred kvalif za LS kupovali mnogo bolje nego mi...A sto se tice Milojevica zasto mislis da ce igrati ofanzivan fudbal, pa Cuka je igrala na kontre u njegovo vreme , mislim da ni Javor nije bio bolje ...Reci ces da ali oni nisu Zvezda ...Tacno , zato mislim da ne mozemo tvrditi ni da ce igrati ofanzivno niti na kontre
Dok srce kuca u nama ti Zvezdo ni sama, krv tece moja crveno - belih boja
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Тренер и стручни штаб

Post by Ганац »

Promocija novog trenera u 13.00 ....ugovor je izgleda na godinu dana.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Тренер и стручни штаб

Post by Beara_Vladimir »

keyser_soze wrote: Cekaj, kao prvo medju Zvezdasima je bila potpuna pomama za Djukicem , e sad uvek ce se naci neko ko ce reci ja bas i nisam nesto bio medju njima....Evo ja priznajem da nesto i ne pamtim Djukicev rad ( ali valjda je tako sa matorima vise pamtim ono pre 20 nego 10 god :) ) ,ali pod inercijom ostalih pogotovo onih koji su bili argumentovano za njegov dolazak bio sam i ja ....Ok jeste on imao tu ekipu ( podsetio si me ) a zasto mislis da oni sada nece spakovati dobar sastav ...Ja bas mislim da hoce i cini mi se ( koliko se secam ) da su uvek pred kvalif za LS kupovali mnogo bolje nego mi...A sto se tice Milojevica zasto mislis da ce igrati ofanzivan fudbal, pa Cuka je igrala na kontre u njegovo vreme , mislim da ni Javor nije bio bolje ...Reci ces da ali oni nisu Zvezda ...Tacno , zato mislim da ne mozemo tvrditi ni da ce igrati ofanzivno niti na kontre
Ili ne čitaš pažljivo, ili me nisi razumeo.
Prvo, rekoh da cenim Đukićev rad. Međutim, diže se prevelika prašina oko njegovog dolaska u FKP bez ikakve potrebe. Ništa to ne mora da znači, naveo sam zbog čega.
Drugo, kakav će oni tim napraviti, ne znam, niti me to u ovom trenutku interesuje. To što su kupovali bolje nego mi i nije neki parametar. U protekloj deceniji uglavnom nije bilo teško kupovati bolje od FKCZ.
Treće, to što sam rekao da budući trener FKCZ mora igrati ofanzivno nije se odnosilo konkretno na Milojevića, već generalno na budućeg trenera FKCZ. U vreme kad sam napisao post Milojevićev dolazak još uvek nije bio zvanično potvrđen. Dakle, nisam rekao da Milojević igra ofanzivno, već da od budućeg trenera FKCZ očekujem ofanzivnu postavku igre.

Elem, htedoh još jednu stvar da prokomentarišem. Mrkela dobio ugovor na tri godine, Milojević na jednu. To mi se nikako ne sviđa.
Videh i Mrkelinu izjavu. Idiotski i jadno na toliko mnogo nivoa.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Тренер и стручни штаб

Post by dacha od bosne »

Milojević forsira formaciju koju???
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Тренер и стручни штаб

Post by Beara_Vladimir »

U Čukaričkom je igrao 4-2-3-1, sa Dragoljubom Srnićem i Reganom. U suštini, njih dvojica su igrali kao zadnji vezni, što ja u Zvezdi ne bi da gledam. Apsolutno je nepotrebno u ovoj čupa čups ligi igrati sa dva zadnja vezna. Zvezda mora igrati ofanzivno. Što više igrača u vezi koji znaju sa loptom i dva napadača.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
Stenly
Члан клуба
Posts: 632
Joined: Thu Apr 11, 2013 12:44 am

Re: Тренер и стручни штаб

Post by Stenly »

Sem Robija i eventualno Slaviše, nisam imao nekog kandidata trenutno koji bi nekako bio ok za trenera gledavši sve obuhvatno ovu našu situaciju i ligu.
Milojević je taj koji bi po svim parametrima trebao da pliva dobro na svim poljima. Ja sam optimista.
Kosanović je tu u klubu koliko pročitah, i da će biti sa Milojevićem sa ekipom dok njemu u omladinskoj ne krenu pripreme što je ok...
Djukić nigde ništa uradio nije a trebalo bi da jeste da je trener kakvog ga predstavljaju. Prvi put imao je za naše prilike dobru ekipu, zatim selektirao repku i ukanalio je...nakon toga opet sve je dosta salbije bilo i polako je bledeo i puko, nije postojao na mapi. Verujem pre da je odbijao C.Z (ako jeste) zbog pritiska koji ne bi mogao da podnese (kod ovih vidi se, radi bez neke emocije, sve je izveštačeno, vidi se, i kako se busa da bi palio grobljanske mase...)...mnogo su poleteli ti tamo bez razloga...jedan "anonimus" kako to obično biva će ih razmontirtati. Taj "anonimus" je trener fk C.Z!
Ne treba mo se baviti drugom kućom, ali kad ste već pominjali...Gledajmo svoja posla, i kad mi radimo kako treba tada nemamo ni sa kim problema u domaćim ligama...verujem i optimista sam da će biti tako...
Stenly come back!
Shuger, thank you!
Liburnija, thank you, too!

https://www.youtube.com/channel/UCwsqqc ... ZHn5oGyDfQ" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
keyser_soze
Звездаш
Posts: 183
Joined: Thu Mar 21, 2013 6:19 pm

Re: Тренер и стручни штаб

Post by keyser_soze »

Beara_Vladimir wrote:
keyser_soze wrote: Cekaj, kao prvo medju Zvezdasima je bila potpuna pomama za Djukicem , e sad uvek ce se naci neko ko ce reci ja bas i nisam nesto bio medju njima....Evo ja priznajem da nesto i ne pamtim Djukicev rad ( ali valjda je tako sa matorima vise pamtim ono pre 20 nego 10 god :) ) ,ali pod inercijom ostalih pogotovo onih koji su bili argumentovano za njegov dolazak bio sam i ja ....Ok jeste on imao tu ekipu ( podsetio si me ) a zasto mislis da oni sada nece spakovati dobar sastav ...Ja bas mislim da hoce i cini mi se ( koliko se secam ) da su uvek pred kvalif za LS kupovali mnogo bolje nego mi...A sto se tice Milojevica zasto mislis da ce igrati ofanzivan fudbal, pa Cuka je igrala na kontre u njegovo vreme , mislim da ni Javor nije bio bolje ...Reci ces da ali oni nisu Zvezda ...Tacno , zato mislim da ne mozemo tvrditi ni da ce igrati ofanzivno niti na kontre
Ili ne čitaš pažljivo, ili me nisi razumeo.
Prvo, rekoh da cenim Đukićev rad. Međutim, diže se prevelika prašina oko njegovog dolaska u FKP bez ikakve potrebe. Ništa to ne mora da znači, naveo sam zbog čega.
Drugo, kakav će oni tim napraviti, ne znam, niti me to u ovom trenutku interesuje. To što su kupovali bolje nego mi i nije neki parametar. U protekloj deceniji uglavnom nije bilo teško kupovati bolje od FKCZ.
Treće, to što sam rekao da budući trener FKCZ mora igrati ofanzivno nije se odnosilo konkretno na Milojevića, već generalno na budućeg trenera FKCZ. U vreme kad sam napisao post Milojevićev dolazak još uvek nije bio zvanično potvrđen. Dakle, nisam rekao da Milojević igra ofanzivno, već da od budućeg trenera FKCZ očekujem ofanzivnu postavku igre.

Elem, htedoh još jednu stvar da prokomentarišem. Mrkela dobio ugovor na tri godine, Milojević na jednu. To mi se nikako ne sviđa.
Videh i Mrkelinu izjavu. Idiotski i jadno na toliko mnogo nivoa.
Obzirom na to da je bila potpuna euforija medju navijacima Zvezde kada je Djukic u pitanju nadam se da bi ti i jos mnogi isto ovako spustali loptu da je Djukic dosao u Zvezdu "Polako ljudi to nista ne mora da znaci sto je potpisao za nas, videcemo ".....A kako su i ranijih godina kupovali bolje od nas pogotovo kada su igrali kvalif.LS zar nije velika verovatnoca da ce i sada tako biti? Ili mozda mislis da je kod nas potpuno drugacija situacija i zasjalo Sunce ? Mozda ti naznake o dovodjenju Savica , razmatranje produzenja ugovora sa Lukovicem i " sjajni" igraci koji se dovode u vezu sa nama govori da ce sada biti drugacije?
Dok srce kuca u nama ti Zvezdo ni sama, krv tece moja crveno - belih boja
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Тренер и стручни штаб

Post by Beara_Vladimir »

Naravno da ne znači ništa. Preporučujem ti da počneš da razmišljaš svojom glavom, a ne da slepo slediš većinu. To što si ti, kao što sam kažeš, ''pod inercijom ostalih'' bio za njegov dolazak, govori isključivo o tebi, a ne o kvalitetima Miroslava Đukića.
Obzirom da smo u debelom off-u, ovde završavam diskusiju na temu trenera Partizana. Ponoviću, cenim Đukića kao trenera, ali smatram da je pitanje kakav je on trener sada, jer duži period nije trenirao nikoga.
Što se tiče njihovih pojačanja, rekao sam šta imam. Ni ovaj Partizanov tim nije ništa posebno, problem je što smo mi katastrofalni.
O dovođenju Savića i zaključivanju novog ugovora sa Lukovićem nisam ništa ni rekao, te ne razumem zašto to spominješ. Da li je loša situacija u Zvezdi? Jeste i te kako, tu smo saglasni. Tu dileme nema. I da se razumemo, tu situaciju neće suštinski promeniti nikakav trener. Problemi su mnogo dublji od toga. No, to je za neku drugu temu.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
Locked