Тренер и стручни штаб

Део форума посвећен ФК Црвена звезда
Locked
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Тренер и стручни штаб

Post by dacha od bosne »

Intervju sa Vladanom Milojevićem http://www.czbgtv.com/2017/12/22/czbg-i ... milojevic/" onclick="window.open(this.href);return false;
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Мики
Члан клуба
Posts: 552
Joined: Thu Jan 05, 2017 10:30 am

Re: Тренер и стручни штаб

Post by Мики »

Видим да се полемише око Милоја. Ја мислим да он остаје у случају да Терза не буде распродавао све живо или доводио неке половњаке.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Тренер и стручни штаб

Post by dacha od bosne »

Čitam nešto po društvenim mrežama, tačnije instagramu, da navodno neko buši Miloja iznutra (iz kluba). Da li su te nebuloze tačne ili je to samo nagađanje. Mislim, ona njegova izjava poslje Olija je malo čudna, mada ja ne vjerujem da ga neko iz kluba želi skloniti.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Тренер и стручни штаб

Post by Либурнија »

Нека врста кампање за смјену тренера се очигледно води и преко плаћеника који се називају новинарима и преко форума. Ко је ту корисни идиот а ко војник на задатку, мање је битно. Оно што је чињеница, плаћеници из новина не покрећу кампање саме од себе већ на нечији миг. Чији и одакле, питање је сад. Да ли незадовољних робовласника, да ли некога из клуба, да ли од обје те опције? Пошто се послије дербија пуштају у етер “информације” како Милоје не воли креативце и да “није хтио ни Марина”, смрди на бушење изнутра, из клуба. Све је то већ виђено у случају Грофа када је поткопаван изнутра о чему је и сам говорио када је спомињао “шпијуне” и био изложен медијској канонади мафијашких пудлица Балерине и говеда из Мојковца. А Терзић одћутао цијелу ту сезону што је врло занимљиво и индикативно. Оно што је у свему томе несумњиво, јесте да су такве кампање мотивисане парцијалним и себичним интересима као и да уносе немир у клуб и екипу и дефинитивно тиме ШТЕТЕ клубу. Искрени навијачи не требају да насједају на овакве мамце, већ да их раскринкају и пруже у оквиру својих могућности ПОДРШКУ тренеру и играчима. Милоје је донио клубу највеће успјехе од Барија наовамо, унио 60 милиона кеша у клуб, везао 3 сезоне у Европи, презимио након четврт стољећа у истој, везао 2 титуле након 15-ак година... Немој да падамо на форе и робујемо расположењима због мање кризе игре која је морала некад да се деси и станимо иза тренера када је изложен оваквим недобронамјерним притисцима. Ако треба да се растајемо од тренера, онда у оном моменту када то буде у интересу клуба и у договору с њим а не у интересу партикуларних интересних група.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Тренер и стручни штаб

Post by dacha od bosne »

Slažem se u potpunosti. Bilo bi interesantno da se dođe do podatka ko to buši. Da ih malo raskrinkamo :mrgreen:
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: Тренер и стручни штаб

Post by Dennis Rodman »

Vladan Milojević je daleko najzaslužniji za vrhunske rezultate FK Crvena zvezda u Evropi, u posljednje tri sezone. Nije on kriv što, nakon sezone sa istorijskom zaradom, nije dobio još bolji, umjesto slabijeg sastava kao što je sad. Vidjeli smo već da se kod komšija desilo nešto slično, onda kad su, sezonu nakon igranja LŠ, potrošili grdne pare za prelazni rok i ispali od Šamrok Roversa.
Mi rehabilitujemo Boaćija i izgleda pokušavamo da iscijedimo neke nerealne pare od Pavkova, kom su golovi Liverpulu vjerovatno prvo i posljednje značajno što je uradio u karijeri (pored onih spuštanja lopte protiv Salcburga) i kog je trebalo pošto-poto prodati krajem sezone, jer stvarno čovjek mora biti naivan pa da pomisli kako će momak sa 25 godina prestati biti sirov i postati neki igrač. Forsiramo Milunovića da ganja formu kroz utakmice Lige šampiona, kao da su pripreme u pitanju, nema veze što kiksa kao navijen. Itd... Meni to sve najmanje izgleda kao da je trener tho htio.
A Milojeve, da kažemo, neuspjehe u derbijima sam počeo posmatrati, prije svega - kao neku vrstu iskušenja za nas navijače, tj. da pokažemo imamo li zahvalnosti i možda čak i pameti...
Zvezdaš. Robista.
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Тренер и стручни штаб

Post by Либурнија »

To Rodmane! To je pravi zvJezdas koji razmislja svojom glavom i ne peca se na kampanje usprkos, nekada i opravdanom, nezadovoljstvu nekim stvarima. :thumbsup:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: Тренер и стручни штаб

Post by Dennis Rodman »

Znaš kako, zasitio sam se i sporta, i portala i svega pa se ne mogu ni upecati na kampanje, pošto ih slabo i viđam :srbinosm:
Generalno nije loše malo smanjiti pristup informacijama, prezasiti se mozak pa onda malo teže misliš svojom glavom, a malo više tuđom... Borba sa 21. vijekom :)
Zvezdaš. Robista.
User avatar
Мики
Члан клуба
Posts: 552
Joined: Thu Jan 05, 2017 10:30 am

Re: Тренер и стручни штаб

Post by Мики »

Глупо је било шта расправљати на тему да ли Милојевић треба да остане у Звезди.
Locked