Тренер и стручни штаб

Део форума посвећен ФК Црвена звезда
Locked
skeva
Члан клуба
Posts: 326
Joined: Fri May 06, 2016 6:58 pm

Re: Тренер и стручни штаб

Post by skeva »

Stenly wrote:Grof nije hteo da kaže namerno da li ostaje. Bojim se da će da se skloni SNS kamarili...koliko Lalat hval premijera, bojim se da ga priprema na ustoličenje. Ne daj nam Bože pu pu pu...
Lalatovic uopste nije los trener, sta vise. Druga je stvar sto se kod nas treneri zrtvuju kao jagnjad u starom zavjetu.

Sto se tice Grofa, on je trenutno najbolje rjesenje i tu nema spora. Ali nikad mu Djurdjevica necu oprostiti, zbog svojih talova i talova jednog crnogorskog menadzera propade nam takav igrac.
Robi
Новајлија
Posts: 11
Joined: Tue Dec 13, 2016 4:45 pm

Re: Тренер и стручни штаб

Post by Robi »

Lalatoviću puno sreće u daljoj karijeri, samo što dalje od Rajka!
Robi
Новајлија
Posts: 11
Joined: Tue Dec 13, 2016 4:45 pm

Re: Тренер и стручни штаб

Post by Robi »

skeva wrote:
Stenly wrote:Grof nije hteo da kaže namerno da li ostaje. Bojim se da će da se skloni SNS kamarili...koliko Lalat hval premijera, bojim se da ga priprema na ustoličenje. Ne daj nam Bože pu pu pu...
Lalatovic uopste nije los trener, sta vise. Druga je stvar sto se kod nas treneri zrtvuju kao jagnjad u starom zavjetu.

Sto se tice Grofa, on je trenutno najbolje rjesenje i tu nema spora. Ali nikad mu Djurdjevica necu oprostiti, zbog svojih talova i talova jednog crnogorskog menadzera propade nam takav igrac.
Đurđević nam nije propao ni zbog kakvih talova, još manje jer ga Grof nije gledao kako može da se pročita na raznim mestima, to je običan spin koji je pušten u javnost sa jasnom namerom da se Grof diskredituje.
Po nekim informacijama koje sam ja čuo, a verujem tim ljudima mnogo više nego onima koji vode kampanju protiv Grofa i obično imaju tačne informacije. Mi smo pregovarali sa njim, ali je on zatezao i konstantno odlagao pregovore, u jednom trenutku smo se zamalo i dogovorili, ali je on onda odjednom tražio veću platu i još bolje uslove, pa nas opet stavio na čekanje, nakon toga je ušao paralelno i u pregovore sa Partizanom i onda ga je Grof odjebao kada je video o kakvoj gnjidi se radi i to su podržali skoro svi u klubu. Na kraju je otišao u partizan za platu oko 330 hiljada, plus bonusi, plus zagarantovana minutaža, na tom mu je i otac preuzeo par mladih igrača partizana. Tako da Đurđević nije otpao ni zbog kakvih dilova, već zato što je pravio budalu od nas, zavlačio nas i zato što je jedna obična gnjida i meni je izuzetno drago što nije došao pa makar dao u tamo kod njih 50 golova.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Тренер и стручни штаб

Post by dacha od bosne »

Ok, sasvim validno mišljenje ako imaš takav izvor. Moraš i ti shvatiti da na forumima ljudi iznose mišljenja na osnovu onoga što čuju. Ok, ima i spinera, ali barem ih nema ovdje :mrgreen:
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
Robi
Новајлија
Posts: 11
Joined: Tue Dec 13, 2016 4:45 pm

Re: Тренер и стручни штаб

Post by Robi »

Ma ne sporim ja njegovo pravo na mišljenje, ne kažem ni da je moja informacija 100% jer naravno kao ni za šta na svetu što ne vidim, ne čujem lično ne mogu da tvrdim da je 100% tačno.
Samo sam želeo da ukažem na to da ne treba baš verovati svemu što se pročita. Ko zna šta se sve dešava i šta se dešavalo, glupo je bilo kome slepo verovati. Npr ti koji najviše potenciraju da je Grof odbio Đurđevića je ga nije gledao, su se često nalupetali, pa eto lično i nisam baš sklon da im verujem, da ne pričam da vole i da spinju često, ali ne bih to tome, još manje o njima. Da ovde ima spinera nisam ni mislio, inače ne bih ni došao ovde.
User avatar
Stenly
Члан клуба
Posts: 632
Joined: Thu Apr 11, 2013 12:44 am

Re: Тренер и стручни штаб

Post by Stenly »

Kad bi došlo do promene Grof-Lalat, to odmah podseća na promenu Robi-Jankosan, i svi znamo kako smo tada uznapredovali!
Djurdjevic svojim ponasanjem pokazje da je nikakav čovek, siguran sam da nas je zavlačio. Propašće taj kao što je i bio, pustite Vi TSL ligu!
Robi wrote:Pa realno i nije to nasilno guranje, jer ko drugi da igra? Hugo ne igra jer su Terzić i uprava sjebali stvar sa njim, plus ovaj umislio da je neka Zvezda, nekoga trećeg ni nemamo. Ilić je obina Terzićeva kombinacija i nikada nije trebao ni da bude doveden. Tako da nam ostaju Sikima i Orlandić. Na kraju kada pogledaš Grof je realno izvukao maksimum iz njih, ljudi su postigli lep broj golova i doneli bodove na mnogim mečevima. Svi se slažemo da nisu za prvog napadača, ali kamo lepe sreće da su pre neki napadači bili loši poput njih dvojice.
Tako nekako! Ovo je max iz ekipe sa ovakvim igračima. Pa dans će mu braniti čak i Supić ;)
Beara_Vladimir wrote:
Lalatović ističe kandidaturu za Zvezdinu klupu. Odvratni ljigavac.
A mi pomislili to je čovek s karatkerom...e moj Lalate, Tralalate...
Stenly come back!
Shuger, thank you!
Liburnija, thank you, too!

https://www.youtube.com/channel/UCwsqqc ... ZHn5oGyDfQ" onclick="window.open(this.href);return false;
Robi
Новајлија
Posts: 11
Joined: Tue Dec 13, 2016 4:45 pm

Re: Тренер и стручни штаб

Post by Robi »

Lalat je davno izgubio kompas, uostalom on meni nikada nije delovao preterano ineligentno, uvek mi je delovao kao nekoga koga je lako naložiti na nešto, a da on to kasnije prihvati kao svoje mišljenje.
Zaista mu želim puno sreće u trenerskoj karijeri, ali kod nas na stadionu mogu da ga svraim samo kao navijača/bivšeg igrača. Iskreno se nadam da niko nije toliko lud i da razmišlja o njemu kao novom treneru u slučaju da Grof da ostavku. Mislim što se mene tiče taj može odmah da kupi prnje iz kluba. Više mi je muka od menjanja trenera da bi se menjalo i pritisaka na iste jer nisu podobni. Jbt ubodeš konačno normalnog trenera, ali ne lezi vraže udaraj po njemu sa svih strana dok ne ode sam, jer jajare da ga sklone nemaju muda, jer znaju da bi i oni leteli i onako imaju žuti od severa. Još na svu tu muku treba da nam uvale opet Lalata, onog Rusa ili tako nekoga. Ma more marš!

Mi ako smo u poslednjoj deceniji imali 3 normalna trenera, ubijte me. I svakog su ili direktno ili indirektno oterali, a zamene svaki put sve gore i gore. Iskreno nisam optimista za budunost i ako sam bio kada je došao Grof. Džaba dobar trener, kada su nam se lopine duboko uvukle u klub.
User avatar
Stenly
Члан клуба
Posts: 632
Joined: Thu Apr 11, 2013 12:44 am

Re: Тренер и стручни штаб

Post by Stenly »

Nažalost ni Grof nije cvećka, tim ima puno nedostataka za koji je on direktni krivac-jer je trener, i to ne smemo smetnuti s uma. Znamo svi koje su to stvari, i znamo ko može eventualno da ga menja...ako bi otišao... Videćemo danas da li će ga Kosan nasamariti, očekujem tešku utakmicu...
Stenly come back!
Shuger, thank you!
Liburnija, thank you, too!

https://www.youtube.com/channel/UCwsqqc ... ZHn5oGyDfQ" onclick="window.open(this.href);return false;
Robi
Новајлија
Posts: 11
Joined: Tue Dec 13, 2016 4:45 pm

Re: Тренер и стручни штаб

Post by Robi »

Niko ne kaže da je Grof bezgrešan, ali je realno ubedljivo najbolji trener kojeg imali poslednjih godina. Jbg svaki trener na svetu greši, ima svojih bubica i svašta nešto. Savršen ne postoji, ali je Grof ubedljivo najbolji koji nas je vodio i koji nam je dostupan. Da dovodimo nekog stranca nije realno, taj i da dođe naguliće čim vidi sa kim ima posla, ostale domaće opcije su bogu plakati, tako da se iskreno nadam da će Grof ostati.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Тренер и стручни штаб

Post by dacha od bosne »

Najgore je to što se u našem klubu umjesto vizionara nalaze provizionari.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Тренер и стручни штаб

Post by Ганац »

Opa, sada ćemo početi i aforizme da pišemo po štampi... :R
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Тренер и стручни штаб

Post by dacha od bosne »

Ганац wrote:Opa, sada ćemo početi i aforizme da pišemo po štampi... :R
:jumping1:
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Stenly
Члан клуба
Posts: 632
Joined: Thu Apr 11, 2013 12:44 am

Re: Тренер и стручни штаб

Post by Stenly »

Grof je na pitanje novinara za transparent Delija izbegao odgovor, mislim da mu je ovo bila poslednja utakmica...jbga...Danas je dobro postavio ekipu, sa ovim što ima, ovo sasvim OK izgleda -u ovom momentu, jer nema nikog, nema napadače... i td da se ne ponavljamo...ali visoko se stoji, igra ide ka napred, ne nazad i td...dakle nije baš da je sve ne povezano, ali nema igrače, nema kvalitet...Opet ona pitanja, zašto nema Huga, pa ovog, onog...ne znam...
Zapazih isto da se kod Grofa nikad povukli nismo, sem kada je odigrao zadnji Derbi ziheraški na X...a kod drugih tipa Jankosan, gde je igran fudbal "koji šta dovati..."
Stenly come back!
Shuger, thank you!
Liburnija, thank you, too!

https://www.youtube.com/channel/UCwsqqc ... ZHn5oGyDfQ" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: Тренер и стручни штаб

Post by Dennis Rodman »

Božović nije najgore što je trenutno u Zvezdi, ali daleko od toga da bih žalio zbog odlaska. Bilo bi mi potpuno svejedno. Recimo, nisam bio zadovoljan kako smo igrali kod Slaviše Stojanovića, ali sam ga zavolio kao ljudinu i velikog gospodina koji je svakim potezom bio dostojan onoga što je nekad bila velika Crvena zvezda. Njega mi je bilo žao. Što se Božovića i manira tiče... bolje da se ne vraćamo na to. Ako ode, neka mu je srećno, svejedno mi je. Ako ostane, opet mi svejedno. Ni sa njim, a vjerovatno ni sa nekom "dostupnom - viđenom" zamjenom, nećemo igrati ništa kao ni do sad. Do nekog sledećeg "Sasulonam"...
Zvezdaš. Robista.
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Тренер и стручни штаб

Post by МоСа ВерСе »

Може ли неко да провери да ли је стварно Ненци отишао са клупе Лала?
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
Locked