Тренер и стручни штаб

Део форума посвећен ФК Црвена звезда
Locked
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Тренер и стручни штаб

Post by dacha od bosne »

Pa, pošto je Firma preuzela klub, ne bi me čudilo. Mada ja mislim da se naši ne smiju zezati i dovesti Lalata na mjesto šefa stručnog štaba.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Тренер и стручни штаб

Post by МоСа ВерСе »

Боље Лалат од Чернишова. Мада, најбољи је мој презимењак са Кипра, Јовановић.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Тренер и стручни штаб

Post by dacha od bosne »

KOji je to Jovanović? A što se tiče prve dvojice...ni jedan, ni drugi.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Тренер и стручни штаб

Post by Либурнија »

МоСа ВерСе wrote:Боље Лалат од Чернишова. Мада, најбољи је мој презимењак са Кипра, Јовановић.
Lalat? Zajebavaš se? Zar je moguće da ima toliko ljudi koji ovog ceduljasa i komad budale zaista žele na klupi?! Šta je ideja toga, sta bi to Lalatovic trebao i mogao da donese klubu što ne bi Bekvalac ili bilo ko od tih TSL vedeta? Ajde što klinci padaju na fazon "veliki zvezdaš " ali ti nisi baš klinac... :D Zar je moguće da ne vidiš da Lalat nema kapaciteta nizakakav iskorak, nit znanje nit neki autoritet.

Jovanović je 90% ili spin ili neko ko će da bude doveden kao amortizer ako ode Grof i isto tako kao i Grof ode kada mu ovo sve ovdje dopizdi.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Stenly
Члан клуба
Posts: 632
Joined: Thu Apr 11, 2013 12:44 am

Re: Тренер и стручни штаб

Post by Stenly »

Dennis Rodman wrote:Božović nije najgore što je trenutno u Zvezdi, ali daleko od toga da bih žalio zbog odlaska. Bilo bi mi potpuno svejedno. Recimo, nisam bio zadovoljan kako smo igrali kod Slaviše Stojanovića, ali sam ga zavolio kao ljudinu i velikog gospodina koji je svakim potezom bio dostojan onoga što je nekad bila velika Crvena zvezda. Njega mi je bilo žao. Što se Božovića i manira tiče... bolje da se ne vraćamo na to. Ako ode, neka mu je srećno, svejedno mi je. Ako ostane, opet mi svejedno. Ni sa njim, a vjerovatno ni sa nekom "dostupnom - viđenom" zamjenom, nećemo igrati ništa kao ni do sad. Do nekog sledećeg "Sasulonam"...
BRAVO i za Grofa i Slavišu, odlično si opisao! Slaviša je pravi Zvezdaš u ponašanju, legenda, koji totalno gleda samo svoj posao, gospodin, nije se spuštao na nivo ovih preko puta i novinara...bio je mnogo oznad njih iako su ga bušili na terenu sudjenjem.

Mogao bih da ga "svarim" ako bi Grof otišao, a ako bi došao Tralalat, smatrao bih to skoro ko tragediju! Kod Slaviše mi se nije sviđao samo pristup na Derbiju, toliko ziheraški i plašljivo...ali sve ostalo je bilo OK, videlo se da je našpanovao sve koliko je umeo! Možda bi se u ovim okolnostima a da napravi takvu igru kao u prvom mandatu duže zadržao na klupi, jer ima više iskustava nego prvi put. Prvi put je i sam priželjkivao svoju smenu jer je mnogo izdržao, a dalje bilo bi previše! Puko bi...
Last edited by Stenly on Fri Dec 16, 2016 6:57 pm, edited 1 time in total.
Stenly come back!
Shuger, thank you!
Liburnija, thank you, too!

https://www.youtube.com/channel/UCwsqqc ... ZHn5oGyDfQ" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Тренер и стручни штаб

Post by МоСа ВерСе »

Либурнија, боље да није спин јер Гроф хоће да иде. А Лалатовић је тренер за Руса, то потписујем и стојим иза тога. Ја не знам која будала у Звезди жели тог уса за тренера, вау, тренирао је Спартак и шта још?
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Тренер и стручни штаб

Post by Либурнија »

Ok, jebes Rusa, ne valjaju ni qcu ni on ni Lajatovic. A sto Grof oće da ide?
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Тренер и стручни штаб

Post by МоСа ВерСе »

Нисам ни рекао да ваља Лалат, али за Руса је Тито лично. Бар зна шта је Звезда.
Што ће Гроф да иде? Вероватно што пршти око њега и Терзе. Док су били у љубави, видело се све другачије, сада нису и види се проблем. е сад, ко је ту у праву а ко у криву, то не знам.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Тренер и стручни штаб

Post by Ганац »

FK-u ne treba trener koji zna šta je i ko je Zvezda, klubu treba trener koji zna posao i ima integritet.
Osoba koja će ugovorom da obaveže i upravu i sebe na ponašanje i buduće postupke.
Svakako nam ne treba ceduljaš i poltron, koji će forsirati razne isprdke i kombinacije.
Sve to ako ode Grof, koji ima svoje mane ali je sa timom i dalje prvi na tabeli.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Тренер и стручни штаб

Post by Либурнија »

МоСа ВерСе wrote:Нисам ни рекао да ваља Лалат, али за Руса је Тито лично. Бар зна шта је Звезда.
Што ће Гроф да иде? Вероватно што пршти око њега и Терзе. Док су били у љубави, видело се све другачије, сада нису и види се проблем. е сад, ко је ту у праву а ко у криву, то не знам.
Znaci, obična sujeta. Pa dobro, bar znamo da je sve drugo u redu.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
skeva
Члан клуба
Posts: 326
Joined: Fri May 06, 2016 6:58 pm

Re: Тренер и стручни штаб

Post by skeva »

Robi wrote:
Đurđević nam nije propao ni zbog kakvih talova, još manje jer ga Grof nije gledao kako može da se pročita na raznim mestima, to je običan spin koji je pušten u javnost sa jasnom namerom da se Grof diskredituje.
Po nekim informacijama koje sam ja čuo, a verujem tim ljudima mnogo više nego onima koji vode kampanju protiv Grofa i obično imaju tačne informacije. Mi smo pregovarali sa njim, ali je on zatezao i konstantno odlagao pregovore, u jednom trenutku smo se zamalo i dogovorili, ali je on onda odjednom tražio veću platu i još bolje uslove, pa nas opet stavio na čekanje, nakon toga je ušao paralelno i u pregovore sa Partizanom i onda ga je Grof odjebao kada je video o kakvoj gnjidi se radi i to su podržali skoro svi u klubu. Na kraju je otišao u partizan za platu oko 330 hiljada, plus bonusi, plus zagarantovana minutaža, na tom mu je i otac preuzeo par mladih igrača partizana. Tako da Đurđević nije otpao ni zbog kakvih dilova, već zato što je pravio budalu od nas, zavlačio nas i zato što je jedna obična gnjida i meni je izuzetno drago što nije došao pa makar dao u tamo kod njih 50 golova.
Otkud ti ideja da sam ja to procitao na nekim forumima ili portalima?
I ne znam sto bi sada glumili budale ovdje i krili da se i Grof ugradjuje u igrace? To sto je Terzic najvece zlo ikad u CZ ne mora da znaci da je Grof bezgresan.
srbin sk
Звездаш
Posts: 127
Joined: Sun Apr 21, 2013 10:38 pm

Re: Тренер и стручни штаб

Post by srbin sk »

Dobro je da svi ovo znamo. Jer do ovo sto sam ja sada procitao mislio sam da Grof nije dozvolio da ovaj dodje kod nas. Zato kazem da svi mi ne mozemo da cenimo i sudimo jer nemamo bas tacne informacije sta se desava unutra.
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Тренер и стручни штаб

Post by Либурнија »

skeva wrote:
Robi wrote: I ne znam sto bi sada glumili budale ovdje i krili da se i Grof ugradjuje u igrace? To sto je Terzic najvece zlo ikad u CZ ne mora da znaci da je Grof bezgresan.
Prvo, Terzić nije najveće zlo ikad no Goran Vesić koji i dan danas ima svoje ljude unutar kluba.

Drugo, nema šta da se krije ako je Grof ugrađen. Međutim, KO to može da provjeri i dokaže? Kako? Po meni, ta informacija je 95% ciljano puštena u eter od ljudi kojima je Grof smetnja a ti ljudi nisu bilo ko a još manje su vjeverice. Pazi, eterom se širio čak i ”insajd” da je Grof ugrađen u Sikimića što je već i na samom logičkom nivou totalna stupidarija.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
skeva
Члан клуба
Posts: 326
Joined: Fri May 06, 2016 6:58 pm

Re: Тренер и стручни штаб

Post by skeva »

Ok.
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: Тренер и стручни штаб

Post by Dennis Rodman »

Da Božović nije došao sa oreolom 5 godina priželjkivanog spasioca, ko zna šta bi se pisalo o njemu sve :dedica: Ko napravi bilo kakav pomak u Evropi, pa da i kažemo da je bio neki trener. Valjda posljednja ekipa koja je bila psiho-fizički-taktički-kompoziciono spremna za Evropu je ona sa kojom je Robi dobio tri derbija i gdje je za uklapanje kockica on bio najzaslužniji. Zato priznajem njega. Pižon je sa cirka 3 fudbalera na terenu uspio da se bar ne obrukamo i uzdignute glave napustimo teren. Zato priznajem njega. Ostalo su Kosan, Jankosan, Đurovski, Kratko i slične trenerčine kod kojih smo crvenili... tu mi je negdje i Božović sa svojim Sasuolom, uz Aris najvećom demonstracijom nemoći i "idemo na bod u derbiju" filozofijom, uz "Murinjo" ponašanje koje prati sve osim Murinjovog umijeća. Stvarno od tog čovjeka nisam vidio ništa što bi ga odvojilo od uobičajenog trenera FKCZ u ovih nesretnih sušnih 10+ godina.
Zvezdaš. Robista.
Locked