"Весело нам с тобом некад беше" - бивши играчи и тренери

Део форума посвећен ФК Црвена звезда
Locked
redneck
Члан клуба
Posts: 406
Joined: Wed Apr 10, 2013 8:54 am

Re: "Весело нам с тобом некад беше" - бивши играчи и тренери

Post by redneck »

sisica evandro-ako postoji sta odvratnije od fudbalera koji igra od plate do plate,
ako je legla plata malo cu da potrcim ako nije ladim jaja,
to su sisice koje beze od duel igre i fingiraju povrede.
Sjajno se uklopio u onu grupu luzera i menadjerskih isprdaka koju su skupili lukic vesic vepar.
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: "Весело нам с тобом некад беше" - бивши играчи и тренери

Post by Ганац »

redneck wrote:sisica evandro-ako postoji sta odvratnije od fudbalera koji igra od plate do plate,
ako je legla plata malo cu da potrcim ako nije ladim jaja,
to su sisice koje beze od duel igre i fingiraju povrede.
Sjajno se uklopio u onu grupu luzera i menadjerskih isprdaka koju su skupili lukic vesic vepar.
da su tu "sisicu" igrači zaštitili na terenu da ga razni mesari ne "tranžiraju", sigurno bi igrao bolje, ako je Robiju dug po osnovu plata toliki da su mu za vreme boravka kod nas isplatili par plata, nisu sigurno ni Evandru bile redovne, ali je on igrao. Njega su posle prvog derbija grobari unakazili a saigrači ga nešto i nisu branili, dok su za njihovog "Saleta" i ekonomi skakali u teren (Krstajić pretrči pola terena da bi se "obračunao" sa nekim i slično...
Ja nemam podatke da je folirao, prema tome on je jedna retko kreativna 10 u zadnje vreme kod nas.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: "Весело нам с тобом некад беше" - бивши играчи и тренери

Post by Najdoski dr. Ilija »

У Португалу суде Белошевић и Пукл, тамо се игра без контакта и дуела!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: "Весело нам с тобом некад беше" - бивши играчи и тренери

Post by Dennis Rodman »

Teško da je Evandro igrao od plate do plate, jer je pitanje koliko mjeseci je bio razmak između isplata i koliko ih je bilo uopšte. Tražiti od profesionalnog fudbalera da gine za klub koji mu kasni tipa tri-četiri mjeseca, a on izdržava užu i širu familiju, je komično. Kamo sreće i da nam je taj neraspoloženi Evandro sad umjesto ovog kapitena koji u duši gine svaku utakmicu, iako mu se "duguje pola miliona" koje nikad ni u snu nije smio dobiti. Zapanjujuće je da je on izvukao karijeru iz bedaka kod nas u onakvim uslovima. Mislim da je on prije dolaska kod nas bio u padu igara i reputacije dole u Brazilu, doduše da nije, ne bi nikad ni došao. Još jedan od igrača koji su spasili karijeru kod Robija, poput Laze, Ninkova, Bajka...
Zvezdaš. Robista.
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: "Весело нам с тобом некад беше" - бивши играчи и тренери

Post by carapan »

Ona karikattura Mladenovic dao pobedonosi gol za Bate Borisov..
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: "Весело нам с тобом некад беше" - бивши играчи и тренери

Post by crazynorth75 »

Basta strijelac za Udineze u porazu od Rome 2-3.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: "Весело нам с тобом некад беше" - бивши играчи и тренери

Post by crazynorth75 »

Robi, naš brat Ciganin -
Prosinečki: I ja čekam titulu!
mozzartsport.com
Nekadašnji trener Crvene zvezde kaže za MOZZART Sport da će se i on slikati s transparentom ukoliko mu neko bude garantovao da će to pomoći crveno-belima da postanu šampioni

Image

Akcija navijača Crvene zvezde koja se proširila na sve meridijane nije ostavila ravnodušnim ni legende kluba. Forume i društvene mreže zapalila je fotografija na kojoj besmrtnici iz Barija Belodedić, Najdoski, Pančev poziraju s natpisom "Čekamo titulu".
Njihov ispisnik i saborac iz šampionskih dana Robert Prosinečki se još nije odlučio za sličan performans, ali je u razgovoru za MOZZART Sport šaljivo konstatovao da će to uraditi ako mu neko garantuje veliko slavlje na Marakani krajem maja. Čovek koji je do avgusta 2012. godine predvodio crveno-bele i osvojio pehar Kupa Srbije istakao je da je došlo vreme da Zvezda prekine dominaciju večitog rivala.
"Video sam sliku na kojoj su Mile, Darko i Ilija. Lepa satisfakcija za igrače, motiv više da uspeju u konačnom cilju. Meni nije palo na pamet da se slikam sa sličnim transparentom, ali obećavam da ću to uraditi ako me neko iz Beograda bude zvao i rekao da je to garancija titule. Možda će me ćerke nagovoriti na tako nešto", kroz osmeh kaže Prosinečki za naš portal.
Dok je ispijao kafu ujednom zagrebačkom kafiću Veliki Žuti se informisao o dešavanjima u Zvezdi i propratnim stvarima koje prate šampionsku trku večitih rivala.
"Kao i svaki zvezdaš, i pri tome večiti optimista, i ja čekam titulu! Šta drugo. Bilo je vreme da Zvezda dođe na lidersku poziciju, a vidim i da nam u košarci ide odlično. I tu smo prvi! Lepo zaista, ali fudbalere tek očekuje pakao. Biće pod pritiskom svaki meč, derbi se igra na njihovoj travi... Bilo bi dobro da povećaju prednost dotad kako bi se bar malo smanjila tenzija. Koliko mi se čini atmosfera je baš, baš napeta. I ove izjave iz redova Partizana o tome da Zvezda ima pomoć sa strane, nisu ništa novo. Uvek je tako u našim krajevima."
Robi je odao priznanje aktuelnom šefu stručnog štaba Slaviši Stojanoviću.
"Čovek radi u teškim uslovima, a nanizao je devet pobeda. Skidam kapu, šta drugo da kažem. Bilo je tu i nekih mečeva na kojima se Zvezda mučila, znam da navijači očekuju i bolju igru, ali bože moj... Nema se šta zameriti ni treneru, ni igračima. Vidi se da im je stalo, i taj pritisak dugog posta dobro izdržavaju."
Prosinečki se pre nekoliko dana našao u žiži hrvatske javnosti jer je prema pisanju tamošnjih medija jedan od inicijatora puča u zagrebačkom Dinamu, jedan od bivših asova Modrih koji agituje za odlazak šerifa od Maksimira Zdravka Mamića.
"Ma mene funkcije ne zanimaju. Hoću da radim u inostranstvu. Istina je samo da sam pružio podršku ljudima koji žele izbore u Dinamu kako ovaj (Zdravko Mamić prim.aut) ne bi imao svu vlast", zaključio je Prosinečki.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
Валидатор
Новајлија
Posts: 8
Joined: Mon Mar 03, 2014 9:22 pm

Re: "Весело нам с тобом некад беше" - бивши играчи и тренери

Post by Валидатор »

http://www.mozzartsport.com/vesti/piksi ... tulu/72944" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Ivan Vasev
Стара гарда
Posts: 2662
Joined: Sat Mar 16, 2013 11:34 pm

Re: "Весело нам с тобом некад беше" - бивши играчи и тренери

Post by Ivan Vasev »

бишоп wrote:Велики играч. а мали човек
Po cemu?
Sta je sest godina bez titule kraj sest decenija njihove patnje?!
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: "Весело нам с тобом некад беше" - бивши играчи и тренери

Post by carapan »

http://www.mozzartsport.com/vesti/foto- ... tulu/72966" onclick="window.open(this.href);return false;
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
Трапа
Члан клуба
Posts: 465
Joined: Sat Mar 16, 2013 9:55 pm

Re: "Весело нам с тобом некад беше" - бивши играчи и тренери

Post by Трапа »

Овај морао и своје име да напише на мајицу, свестан своје познатости међу звездашима.
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: "Весело нам с тобом некад беше" - бивши играчи и тренери

Post by tsva »

Ja ga prvi ne bih nikada prepoznao :lol:
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: "Весело нам с тобом некад беше" - бивши играчи и тренери

Post by carapan »

A sto Mustafa primio 3 komada za 15 minuta, to niko ni da spomene... :lol:
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: "Весело нам с тобом некад беше" - бивши играчи и тренери

Post by Ганац »

carapan wrote:A sto Mustafa primio 3 komada za 15 minuta, to niko ni da spomene... :lol:
Pa i on je "golman bez rominga", i opet će da se vrne u svoju novu najveću ljubav u armi pašnjak.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Ivan Vasev
Стара гарда
Posts: 2662
Joined: Sat Mar 16, 2013 11:34 pm

Re: "Весело нам с тобом некад беше" - бивши играчи и тренери

Post by Ivan Vasev »

Mali covek?

Image
Sta je sest godina bez titule kraj sest decenija njihove patnje?!
Locked