"Весело нам с тобом некад беше" - бивши играчи и тренери

Део форума посвећен ФК Црвена звезда
Locked
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: "Весело нам с тобом некад беше" - бивши играчи и тренери

Post by dacha od bosne »

Intervju je malo stariji ali ga vrijedi pročitati. Nedavno je govorio i za sajt navijača (čini mi se) i bio veoma korektan prema nama. Volio bih da znam kada bi nešto mogli da planiramo čisto da mogu da pripremim teren za odlazak kod njega.

http://www.sutra.ba/novost/42314/Musemi ... enu-Zvezdu

Image

Husref Musemić (50) je po mnogo čemu obilježio drugu polovinu osamdesetih kada je riječ o igri Crvene zvezde. On važi za jednog od najboljih igrača glavom u historiji kluba iz Ljutice Bogdana.
Musemić i Mrkela; FOTO: Arhiv
Piše: SUTRA.BA

Znali su tada na "Marakani" da kažu: "Kada Husref zategne glavom, kao da je šutnuo nogom!"

Musemića su se sjetili i srpski mediji, pa je dao intervju sa list „Alo“.

Po čemu pamtite period proveden u Crvenoj Zvezdi?

- Proveo sam u Beogradu najbolje godine života. Upoznao sam mnogo ljudi, stekao prijateljstva za cijeli život. Lijepo se živjelo, mnogo putovalo. Bilo je i teških trenutaka, mislim na povremeno sjedenje na klupi. Teško sam to podnosio.

Šta predstavlja Zvezdina devetka?

- Prije svega, veliku čast! Nositi devetku u najvećem jugoslovenskom klubu činilo me je ponosnim.

Ko je od igrača bio najteži rival u ligi SFRJ?

- Meni lično nije ležao Boro Primorac iz Hajduka, sadašnji trener u stručnom štabu Arsenala. Naravno, i Zoran Banković, ljudina od čovjeka, al‘ kad izađe na teren - majko mila! Kako je znao da bije!

Koja utakmica u dresu Crvene zvezde vam je ostala u sjećanju?

- Pobjeda protiv Partizana od 2:1 na stadionu JNA, 1987. Dao sam gol u 81. minutu za pobjedu. Ta utakmica je ostala upamćena po tome što je Jovica Nikolić slomio nogu nakon starta Miloša Đelmaša.

Neku biste vjerovatno i da zaboravite!

- Pobijedili smo Partizan sa 3:1 u Humskoj. Branio je za crno-bele Đukanović iz Podgorice. Piksi mu da gol iz kornera, Boro (Cvetković) kako šutne, lopta uđe, a meni čovjek sve odbrani!

Selektori su vas zaobilazili. Zašto?

- Moram da budem realan, konkurencija za mjesto centarfora je bila paklena. Bio je tu Boro Cvetković, kasnije Pančev i dugo neprikosnoveni Zlatko Vujović. Odigrao sam jedan meč, 1983, kada me je pod trobojku pozvao Toza Veselinović.

Kakve ste odnose imali sa navijačima Zvezde?

- Još pamtim skandiranje sa sjevera. Mnogo mi pozdravite sve „Delije“! Njih ne možeš da prevariš. Ja sam ih pridobio golovima, posebno u mečevima s Partizanom.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: "Весело нам с тобом некад беше" - бивши играчи и тренери

Post by Либурнија »

naka wrote:Ok sarajlija :) uzecu danas sal pa cemo se preko pp dogovoriti kako da ti posaljem. Sa crejzijem dogovori ostalo Takodje preko pp, molim te
Дај нако, не компликуј. Поклони му Дачо шал који си намијенио мени "Делије Сарајево" у име нас и твојих јарана(?), зашто не. Реци му да му то посвећује у наше име један из Ријеке за ону бомбу под пречку Динама на Максимиру! :pehar:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: "Весело нам с тобом некад беше" - бивши играчи и тренери

Post by Ганац »

Ideja -na mestu,
Pesma-na mestu,
Igrači koji su nekad igrali u CZV-najbolji,
Husref Musemić sjajan centarfor.
A vi gospodo forumaši za ovakav gest :pehar:,sve sam više ubeđen da ste vi prava ekipa (doduše matora kao i ja),oduševljen sam.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: "Весело нам с тобом некад беше" - бивши играчи и тренери

Post by dacha od bosne »

Либурнија wrote:
naka wrote:Ok sarajlija :) uzecu danas sal pa cemo se preko pp dogovoriti kako da ti posaljem. Sa crejzijem dogovori ostalo Takodje preko pp, molim te
Дај нако, не компликуј. Поклони му Дачо шал који си намијенио мени "Делије Сарајево" у име нас и твојих јарана(?), зашто не. Реци му да му то посвећује у наше име један из Ријеке за ону бомбу под пречку Динама на Максимиру! :pehar:
Vidi, ja bih mu taj šal majradije poklonio ali iskreno ne bih da se slučajno shvati kao provokacija i posebno da se zloupotrebi od strane medija jer na njemu je i dvoglavi orao i ocila. Nadam se da me razumiješ. Ajde, još ćemo se dogovoriti.

@Ganac: drago mi je da ti se đasvi ovdje. A posebno mi godra da si starija ekipa :ziveli:
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: "Весело нам с тобом некад беше" - бивши играчи и тренери

Post by Либурнија »

Ма у праву си, да нам ту политиканти и дежурни душебрижници изнказе једну чисту људску гесту. Ал ето, мислио сам можда да би било прикладно као поклон и нас а и можда твојих сарајевских јарана и екипе. Зна се све ђе је ко био у рату и то али, реко, да се покаже да успркос свему поштујемо Хусрефов допринос у најдражем нам клубу. Али, боље немој, пошто, што би реко Пејаковић - знам ја нас, јебо ти нас! :jelenko:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
EmptyClip
Члан клуба
Posts: 748
Joined: Sat Mar 16, 2013 3:40 pm
Location: Рума (нови сад)

Re: "Весело нам с тобом некад беше" - бивши играчи и тренери

Post by EmptyClip »

Мој брат и идол из детињства

Image
Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: "Весело нам с тобом некад беше" - бивши играчи и тренери

Post by crazynorth75 »

Jedna jebena carčina je Nemanja :vitez: Kad ti Fergi da traku, to je nešto...
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: "Весело нам с тобом некад беше" - бивши играчи и тренери

Post by Константин »

EmptyClip wrote:Мој брат и идол из детињства

Image
Ауу каква гифчина :vitez:
Врста која изумире
Jednostavno
Новајлија
Posts: 1
Joined: Mon May 13, 2013 1:53 pm

Re: "Весело нам с тобом некад беше" - бивши играчи и тренери

Post by Jednostavno »

Image

A sada nastavite da lazete i sebe i druge

Veliki pozdrav, RSB
User avatar
gazda
Site Admin
Posts: 136
Joined: Thu Aug 30, 2012 5:35 pm

Re: "Весело нам с тобом некад беше" - бивши играчи и тренери

Post by gazda »

veliki pozdrav za RSB, nasu bracu.

Koliko vidim, domen http://www.crvenazvezda.tv" onclick="window.open(this.href);return false; je slobodan. Zasto ga onda ne uzmete? U cemu je problem?

Pozdrav
Zika
User avatar
Ivan Vasev
Стара гарда
Posts: 2662
Joined: Sat Mar 16, 2013 11:34 pm

Re: "Весело нам с тобом некад беше" - бивши играчи и тренери

Post by Ivan Vasev »

Nickcooler wrote:Браћо, не постоји блог овде, а ја тако некад пискарам па контам да ће некима овде, којима срце задрхти када се сете Робија, овај мој текст пријати.

http://bistrijituplji.rs/zvezdin-konkord/
Bravooo!

Otvori posebnu temu, osmisli naslov, meni će biti zadovoljstvo da čitav ovakve tekstove.Smatram da treba da iskoristimo maksimum svojih kreativnih i stvaralačkih potencijala.
Sta je sest godina bez titule kraj sest decenija njihove patnje?!
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: "Весело нам с тобом некад беше" - бивши играчи и тренери

Post by Beara_Vladimir »

Свака част мајсторе! Подржавам Иванов предлог. Има нас овде много којима ће бити задовољство да читамо овакве ствари.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
Nickcooler
Bloger
Posts: 193
Joined: Mon Mar 18, 2013 1:08 am
Location: Лозница- Београд
Contact:

Re: "Весело нам с тобом некад беше" - бивши играчи и тренери

Post by Nickcooler »

Хвала момци стварно. Ово се већ дуже време крчка у мени, морало је једном да излети. Хајде нека се јави још неко ко је за овај да се изразим језиком естраде: "пројекат", па да засучемо рукаве. :mrgreen:
Југовић, Југовић до Панчева, Југовић... Просинечки је ту, Просинечки... Михајловић у средину... 2:2! Гол, гол, гол, гол... Небо се отворило! Стадион је експлодирао!
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: "Весело нам с тобом некад беше" - бивши играчи и тренери

Post by Константин »

Ја сам за. Форма блогова је иначе врло погодна када жели нашироко да се изрази емоција, образложи проблем исл.
Врста која изумире
User avatar
EmptyClip
Члан клуба
Posts: 748
Joined: Sat Mar 16, 2013 3:40 pm
Location: Рума (нови сад)

Re: "Весело нам с тобом некад беше" - бивши играчи и тренери

Post by EmptyClip »

Одличан 5. Отварај тему и удри.
Locked