"Весело нам с тобом некад беше" - бивши играчи и тренери

Део форума посвећен ФК Црвена звезда
Locked
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: "Весело нам с тобом некад беше" - бивши играчи и тренери

Post by carapan »

Robijev Kajzeri protiv Besiktasa vodi sa 2-0 na pet minuta do kraja..

Kakva rapsodija Robijevog tima, gde je od limitarinih igraca koji se borili za opstanak, doveo do Evrope skoro...

NIkad nama nece biti bolje, dok se sami ne opametimo...
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Post by Beara_Vladimir »

Победа Кајзерија 2-0. На крају су на 5. позицији са 52 бода. Браво Жути мајсторе, само гази!
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
Ivan Vasev
Стара гарда
Posts: 2662
Joined: Sat Mar 16, 2013 11:34 pm

Re: "Весело нам с тобом некад беше" - бивши играчи и тренери

Post by Ivan Vasev »

атомски мрав wrote:Pored ove gore, Dača će uručiti i ovu sliku. Nadam se da nemate ništa protiv :D
Image

Fenomenalno! Svaka čast!!!
Sta je sest godina bez titule kraj sest decenija njihove patnje?!
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: "Весело нам с тобом некад беше" - бивши играчи и тренери

Post by crazynorth75 »

Prosinečkom kapa dole: Davljenika Kajzeri doveo na 5. mesto

| mozzartsport.com
Bivši trener Crvene zvezde pobedom nad Bešiktašom okončao sezonu u kojoj je klub sa ivice ispadanja doveo nadomak plasmana u Evropu

Image
Svaka čast Robertu Prosinečkom za ono što je uradio u Kajzeriju. Bivši trener Crvene zvezde i njegovi izabranici su danas na najlepši način završili sezonu u turskom šampionatu: pobedom nad velikanom Bešiktašom od 2:0.
Hrvatski stručnjak zaslužuje sve pohvale za posao obavljen u timu iz Anadolije. Podsetimo da je preuzeo Kajzeri kada je ovaj tim bio na 15. mestu na tabeli sa sedam bodova iz sedam mečeva i kada su mu svi predviđali grčevitu borbu za opstanak.
Početak mu nije bio lak jer su rezultati izostajali. Ipak, vremenom je uspeo da prenese deo svojih zamisli na ekipu i da se te zamisli potvrde na terenu uz osvajanje bodova. Kajzeri je počeo da niže pobede, a večeras je prvi put u sezoni pobedio i nekoga iz velike trojke turskog fudbala. Imao je i debakl od prejaka Galatasaraja, ali i dva tesna poraza od Fenerbahčea.
Vratio je u nekadašnju formu brazilskog golgetera Boboa koji je sezonu završio kao treći strelac lige sa 17 prvenstvenih hitaca. I danas je Bobo bio precizan u pobedi nad svojim bivšim klubom Bešiktašom. Kada se sve podvuče, može se konstatovati da je Prosinečki odradio odličan posao na klupi Kajzerija. Ostao je tri boda iza četvrtoplasirane Burse, što je pozicija koja vodi u kvalifikacije za Ligu Evrope.
Prosinečki je lansirao i nekoliko mladih igrača, napravio bingo dovođenjem Marka Simića iz Bate Borisova koji je postao stub odbrane Kajzerija.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
Valter
Члан клуба
Posts: 214
Joined: Sat Mar 16, 2013 7:04 pm

Re: "Весело нам с тобом некад беше" - бивши играчи и тренери

Post by Valter »

Image
User avatar
Ariljac
Звездаш
Posts: 184
Joined: Mon Mar 25, 2013 6:25 pm

Re: "Весело нам с тобом некад беше" - бивши играчи и тренери

Post by Ariljac »

Sta reci a ne zaplakati...Bravo Robi!!!
NIT SESELJA NITI DRASKOVICA,MI SMO VOJSKA DRAGANA DZAJICA!!
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: "Весело нам с тобом некад беше" - бивши играчи и тренери

Post by crazynorth75 »

Ako bi računali samo proljećni dio, poredak na tabeli je:

1. Galata 38
2. Fener 34
3. Kajzeri 33
4. Bursa 31
5. Bešiktaš 28
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: "Весело нам с тобом некад беше" - бивши играчи и тренери

Post by Beara_Vladimir »

За тактички неписменог тренера и непознаваоца француске школе то није ни мало лоше.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: "Весело нам с тобом некад беше" - бивши играчи и тренери

Post by dacha od bosne »

Akcija uspješno obavljena. Paket sa dvije uramljene slike (A4 formata), šalom i pismom poslana na adresu FK Sarajeva. Dobiće paket u toku sutrašnjega dana. Kontaktirao sam ih odmah i dobio obećanje da će što prije uručiti to Husrefu, uslikati, poslati slike meni na mejl i obavjestiti javnost (portale, novine, tv). Ja ću čim dobijem slike to prosljediti Ivanu Bogunoviću sa Monda i Mocartu. Ako neko od vas ima ideju za još neki medij u Srbiji, neka javi.

Evo tekst pisam koje sam poslao uz poklone (baj d vej, slike izgledaju moćno...uradio mi čovjek na kvalitetnom papiru...ma predobro...nemam riječi):

Dragi naš Husrefe,


Ovaj mali poklon koji ti šaljemo je samo znak da te navijači Zvezde nisu zaboravili.
Nismo zaboravili sve one golove koje si postigao za klub koji volimo, tvoju energiju i strast sa kojom si igrao za crveno-bele boje.

Ali isto tako se nadamo da ni ti nisi zaboravio huk sa Marakane, kada se sa tribina orilo: Husrefe, Husrefe.

Bio si i ostao gospodin čovjek. To što si o našoj Zvezdi uvijek govorio lijepo i sa poštovanjem, nikada to nećemo zaboraviti.

Zato, istog trenutka kada smo čuli da je tvoje zdravstveno stanje narušeno, odlučili smo da ti pošaljemo ovaj mali poklon kao znak pažnje i želje za tvoj brzi oporavak.

Nadamo se da će ti on probuditi i evocirati uspomene na srećne dana provedene u Beogradu i Zvezdi, i dati ti snage da pobjediš sve ono što te u ovom trenutku snašlo.



Pobjedi zbog sebe, na radost svih nas!


Vole te tvoji Zvezdaši
sa navijačkog foruma http://www.crvenazvezdabeograd.tv/forum" onclick="window.open(this.href);return false;
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
musemic
Члан клуба
Posts: 1088
Joined: Mon Mar 18, 2013 8:44 am

Re: "Весело нам с тобом некад беше" - бивши играчи и тренери

Post by musemic »

Bravo!
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: "Весело нам с тобом некад беше" - бивши играчи и тренери

Post by crazynorth75 »

Bravo Dačo majstore, ja bih da se zahvalim i ostalima koji su se potrudili oko poklona za Husrefa, a to su još i musemic, atomski mrav i naka. Odličan posao ste odradili.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: "Весело нам с тобом некад беше" - бивши играчи и тренери

Post by dacha od bosne »

crazynorth75 wrote:Bravo Dačo majstore, ja bih da se zahvalim i ostalima koji su se potrudili oko poklona za Husrefa, a to su još i musemic, atomski mrav i naka. Odličan posao ste odradili.
Naravno...bez njih ništa ne bi ni moglo biti urađeno.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: "Весело нам с тобом некад беше" - бивши играчи и тренери

Post by carapan »

Svaka cast..Najezih se..
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
Ariljac
Звездаш
Posts: 184
Joined: Mon Mar 25, 2013 6:25 pm

Re: "Весело нам с тобом некад беше" - бивши играчи и тренери

Post by Ariljac »

Naklon do poda od mene gospodo forumasi. :ziveli:
NIT SESELJA NITI DRASKOVICA,MI SMO VOJSKA DRAGANA DZAJICA!!
атомски мрав

Re: "Весело нам с тобом некад беше" - бивши играчи и тренери

Post by атомски мрав »

Свака част свима. Ово испаде и боље него што сам мислила, једва чекам да видим како је Хусреф реаговао. :urra:
Locked