"Весело нам с тобом некад беше" - бивши играчи и тренери

Део форума посвећен ФК Црвена звезда
Locked
User avatar
Ariljac
Звездаш
Posts: 184
Joined: Mon Mar 25, 2013 6:25 pm

Re: "Весело нам с тобом некад беше" - бивши играчи и тренери

Post by Ariljac »

Hteo bih da napisem nesto o Robiju...Covek sa vizijom,covek koji je osecao Zvezdu i covek koji je bio na pravom mestu u pogresno vreme,okruzen pogresnim ljudima.Posmatrajuci nasu Zvezdu u utakmicama koje je vodio "trener" Aleksandar Jankovic,gledavsi nasu nemoc jos sam vise zalio za Prosineckim.I za njegovom idejom koju je hteo izgurati.Kada gledam klipove sa nekih utakmica koje je on vodio,same mi suze idu.Nikad mi suze nisu krenule posle Jankovicevih utakmica.Jedino osecanje tada je bes.Slazem se da je Robi dosao do neke granice kod nas.Za probijanje toga trebala su mu pojacanja.Nadogradnja tima.Trebala mu je podrska uprave.Nije je imao.Busen je sa svih strana.Kad malo bolje razmislim,neka je otisao u Kajzeri.Tamo nema Vilote,nema Lukica,nema Vesica.Tamo ima budzet.Tamo prima platu i ne pozajmljuje igracima novac.I tamo ce moci da nadogradi tim.A meni i dalje ostaje zal.I radost u isto vreme.Zasluzio je Veliki Zuti zdravu sredinu za rad i pravu sansu.
NIT SESELJA NITI DRASKOVICA,MI SMO VOJSKA DRAGANA DZAJICA!!
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: "Весело нам с тобом некад беше" - бивши играчи и тренери

Post by crazynorth75 »

Nenad Kovačević karijeru nastavio u Rumuniji 2, UTA Arad je klub.
http://www.mozzartsport.com/vesti/rumun ... ena-zvezde
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: "Весело нам с тобом некад беше" - бивши играчи и тренери

Post by tsva »

http://www.sportal.rs/news.php?news=97322

bem li ga da li je bivsi sadasni ili buduci ja vise ne znam ni sam ali :pop:

ja znam da se ljudi prste i rukama i nogama al kad covek ovako nesto procita to nije dovoljno

retko ostanem bez reci ali...
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
Ariljac
Звездаш
Posts: 184
Joined: Mon Mar 25, 2013 6:25 pm

Re: "Весело нам с тобом некад беше" - бивши играчи и тренери

Post by Ariljac »

Hteo bih da pomenem da je,jedan od meni omiljenih ljudi,Vladimir Petrovic Pizon sa Irakom pre neki dan pobedio Siriju 2-1.Opsta euforija je bila na stadionu,45 000 ljudi.
Veceras je Nikola Zigic dao drugi gol za Bimingem,ja odgledah samo prvo poluvreme...Mozda je metnuo jos koji u drugom. :)
NIT SESELJA NITI DRASKOVICA,MI SMO VOJSKA DRAGANA DZAJICA!!
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: "Весело нам с тобом некад беше" - бивши играчи и тренери

Post by crazynorth75 »

Boško Janković postigao izjednačujući gol za Đenovu, 2:2 kući protiv Sijene.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
Valter
Члан клуба
Posts: 214
Joined: Sat Mar 16, 2013 7:04 pm

Re: "Весело нам с тобом некад беше" - бивши играчи и тренери

Post by Valter »

http://www.redstarbelgrade.info/fudbal- ... falno.html

Zanimljivo. Bivši trener je dobio ekipu koja je na Kipru trčala 120 minuta kao navijena (svi koji imalo prate fudbal znaju šta znači odigrati takvu utakmicu na Kipru), a potom i 2 utakmice velike borbe sa Bordoom. Reče posle 2 meseca kad je počeo da gubi da je ekipa nespremna i da mu trebaju pripreme da je spremi kako valja.

Bome, lepo je spremio, svaka mu čast.
User avatar
Ariljac
Звездаш
Posts: 184
Joined: Mon Mar 25, 2013 6:25 pm

Re: "Весело нам с тобом некад беше" - бивши играчи и тренери

Post by Ariljac »

A kako su nam igraci totalno nespremni kad je nas bivsi "trener" koristio francuski sistem treninga?
NIT SESELJA NITI DRASKOVICA,MI SMO VOJSKA DRAGANA DZAJICA!!
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: "Весело нам с тобом некад беше" - бивши играчи и тренери

Post by Il genio »

РС Либурнија wrote:
Rajko wrote:
naka wrote: Вођа је у једном тренутку рекао: "Ајде навијајте, не очекујте сад да ћемо да их разбијемо, још су то исти они балвани од пре 14 дана из Ниша." Сигуран сам да је свима јасно да ове године за нашу изгубљену титулу није крив нико други, до ми сами.
И ту је у праву. Само проблем је у томе што су то исти они "балвани" који су играли егал са Бордооом" и слични они "балвани" који су добили 3 пута гробље и играли неки пристојан фудбал. Ако један Роби није био бијели медвјед, није ми јасно како се могло мјесецима гледати да нас онај уништава а да се ни једном не прозове његово име?! Чиме је то он заслужио?! Тим е што је у првом мандату одмахивао Северу и што су га бурегџије прогласиле "од 8. године у Звезди сам" Звездашем?! Никакав он Звездаш није, уништити сезону једном клубу, наводно вољеном, уништиит све трагове фудбала уњему, убити у појам народ и то све за 150 000евра по сезони :pop: је крајње лицемјерје и фолиранција и то није никаво Звездаштво већ врхунски егоизам и користољубље . Његов статус бијелог медвједа код одређеног броја навијача ми никада нећше бити јасан пошто нема никаквих рационалних аргумената за тај статус.
Imao sam skoro raspravu sa nekim ljudima koji prate Zvezdu po pitanju trenerskih i ljudskih kvaliteta Aleksandra Jankovica i neverovatno je kakvo postovanje uziva medju njima. Jedan tvrdi da je odlican trener, drugi da je mozda los trener ali je sigurno veliki zvezdas... Onda sam shvatio da ga tako dozivljava vecina navijaca. Izgleda da je ono posvecivanje pobeda navijacima i potenciranje lojalnosti klubu kroz fraze poput zvezdin vojnik dalo rezultata pa su ga ljudi zavoleli, jos nije imao ni jedan poraz u prvenstvu pa je nastao mit o njemu kao odlicnom treneru. Kad se samo setim koliko su ljudi mazali fekalijama Bunjevcevica sto ga je otpustio. Gde je sad onaj facepalm smajli kad je najpotrebniji?
User avatar
Ivan Vasev
Стара гарда
Posts: 2662
Joined: Sat Mar 16, 2013 11:34 pm

Re: "Весело нам с тобом некад беше" - бивши играчи и тренери

Post by Ivan Vasev »

Slavoljub Muslin razbio Hidinka, Krasnodar - Anži 4:0.

Đukićev Valjadolid posrće.

Nedavno smo priželjkivali Đukića, a gnušali se na sam pomen Muslina. Koliko su znanja i mišljenja relativna?!
Sta je sest godina bez titule kraj sest decenija njihove patnje?!
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: "Весело нам с тобом некад беше" - бивши играчи и тренери

Post by crazynorth75 »

Jankovićev gol protiv Siene

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ybW0Ha5SYL8[/youtube]
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: "Весело нам с тобом некад беше" - бивши играчи и тренери

Post by carapan »

Valter wrote:http://www.redstarbelgrade.info/fudbal- ... falno.html

Zanimljivo. Bivši trener je dobio ekipu koja je na Kipru trčala 120 minuta kao navijena (svi koji imalo prate fudbal znaju šta znači odigrati takvu utakmicu na Kipru), a potom i 2 utakmice velike borbe sa Bordoom. Reče posle 2 meseca kad je počeo da gubi da je ekipa nespremna i da mu trebaju pripreme da je spremi kako valja.

Bome, lepo je spremio, svaka mu čast.
E o ovome sam razmisljao jutros dok sam dolazio na posao, svega mi..

Koliko je to covek neznaliza, demagog, bezobrazna ljiga od coveka.. Kukao je kao pic.. da mu se daju pripreme, da mu ekipa nije spremna, da ima francuski model rada...Ma sta nije srao, i sta smo dobili? Skroz nespremnu ekipu, dok demagog trazi svoje pare, i trazi da mu se isplati novac da bi nov trener seo na klupu...I to ne mali novac.. Dokle bre vise da se za klasican nerad, za klasicno neznanje, za klasican idiotizam placa? Gde to ima? I kasnije ce takvi likovi da nam blokiraju racun, i da ih eto molimo da nam oproste i sta ja znam sve.. I posle dunster kaze da je oprostio Zvezdi neke pare?! Da izvinete sere mi se od muke od takvog zvezdastva i takvog "poklona", jer to nije zaradjen novac i to je klasicno zamazivanje ociju kojim se prikriva nerad i neznanje..

Odvratno i ljigvao stvorenje odavno nisam video...I sto mi tek krivo, je sto smo govnima preko puta direktno poklonili titulu sa dunsterom na celu naseg tima !!!
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: "Весело нам с тобом некад беше" - бивши играчи и тренери

Post by Константин »

Немојте тако, подсјетите се CV-а:
http://sr.wikipedia.org/sr/%D0%90%D0%BB ... 0%B8%D1%9B" onclick="window.open(this.href);return false;
Ипак је ово респектабилна каријера, како играчка тако тренерска. :jelenko:
Једино што је имао инфраструктуру код татиних колега, као нико:
http://www.smedia.rs/sport/vest/70876/f ... VIDEO.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Osim toga, trener Aleksandar Janković je pokazao da je još uvek u dobrim odnosima sa loptom i da bi mogao da bude pojačanje da je samo malo mlađi i da nije povrede kolena zbog koje je i završio karijeru.
:srbinosm:
Или Звездашки и хуманитарни рад... Уххх било не поновило се.
Врста која изумире
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: "Весело нам с тобом некад беше" - бивши играчи и тренери

Post by carapan »

U petak, kada je ljiga dolazila na stadion da potpise raskid ugovora, ja da da sam na Dzajinom i Stojadinovom mestu, odmah bih pozvao lokalnog popa, da osvesta prostorije kluba, svlacionicu, kancelariju trenerovu, klupu na stadionu, ama bas sve za sta se ovaj hvatao, da poskropi vodicom i okadi tamnjanom, da se ovo i ovakvo cudo nikada vise ne vrati u nas klub.. :pop:
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
keyser_soze
Звездаш
Posts: 183
Joined: Thu Mar 21, 2013 6:19 pm

Re: "Весело нам с тобом некад беше" - бивши играчи и тренери

Post by keyser_soze »

carapan wrote:U petak, kada je ljiga dolazila na stadion da potpise raskid ugovora, ja da da sam na Dzajinom i Stojadinovom mestu, odmah bih pozvao lokalnog popa, da osvesta prostorije kluba, svlacionicu, kancelariju trenerovu, klupu na stadionu, ama bas sve za sta se ovaj hvatao, da poskropi vodicom i okadi tamnjanom, da se ovo i ovakvo cudo nikada vise ne vrati u nas klub.. :pop:
Nemoj tako ,rekose bez ruznih reci :dedica:
Dok srce kuca u nama ti Zvezdo ni sama, krv tece moja crveno - belih boja
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: "Весело нам с тобом некад беше" - бивши играчи и тренери

Post by carapan »

Sta je ruzno u tome da dodje pop i posle sotone osvesta prostorije kluba?

Moj komsija, kada mu snaja otisla iz kuce, isto to uradio...Muka ga naterala, kao i nas sada..
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
Locked