"Весело нам с тобом некад беше" - бивши играчи и тренери

Део форума посвећен ФК Црвена звезда
Locked
Николај Кузњецов

"Весело нам с тобом некад беше" - бивши играчи и тренери

Post by Николај Кузњецов »

Ово је тема о нашим некадашњим играчима и тренерима који су још у свијету фудбала или бар још увијек живи и здрави. О оним осталима на теми о прошлости клуба.
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: "Весело нам с тобом некад беше" - бивши играчи и тренер

Post by crazynorth75 »

Za početak, Žigara ga metnuo za pobjedu Birmingema protivu Midlsbora u gostima od 1:0.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: "Весело нам с тобом некад беше" - бивши играчи и тренер

Post by dacha od bosne »

Robijev Kajzeri izgubio kod kuće od Glate. I dalje su 9. samo 4 boda udaljeni od 4. mjesta.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
EmptyClip
Члан клуба
Posts: 748
Joined: Sat Mar 16, 2013 3:40 pm
Location: Рума (нови сад)

Re: "Весело нам с тобом некад беше" - бивши играчи и тренер

Post by EmptyClip »

Видех да их је разбио Галатасарај, ал су од 30ог минута имали играча мање. И успели су да дају гол, и то гол о каквом ми можемо да сањамо само.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: "Весело нам с тобом некад беше" - бивши играчи и тренери

Post by dacha od bosne »

Husref Musemić ponovno trener Sarajeva.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
musemic
Члан клуба
Posts: 1088
Joined: Mon Mar 18, 2013 8:44 am

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by musemic »

бишоп wrote:Јебено не могу да верујем да ће Јанковић за овај циркус који је направио још и новац добити, еј 120.000 евра, још и човек добротвор па нам поклања 150.000. Баш ме чуди да и без имена нисмо остали како се послује у клубу.

Плати из џепе велики звездашу то што си се учио на нама.

Бем те животе.
Upravo citam ovo
http://www.mondo.rs/s282879/Sport/Fudba ... _Nisa.html
i cupam kosu sa glave!

Ovo je prevarant, prve klase :pop: ...kao da je zavrsio politicke kurseve
Ne bi me cudilo da ga, zvezdaska javnost ponovo pocne prizivati za trenera.
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: "Весело нам с тобом некад беше" - бивши играчи и тренери

Post by tsva »

http://www.mondo.rs/s282879/Sport/Fudba ... _Nisa.html


prvo da kazem da mi je drago sto se ova spodoba zauve nadamse seli na ovaj topic

Citanje ovog smeca i samoreklame preuzmite na vlastitu odgovornost. Ja nisam izdrzao do kraja nego me uhvatila neka mucnina. Najgori tzv trener u istoriji ne samo FKCZ nego i fudbala napoko nas je spasio svojim odlaskom.

otis'o si Sale ostala je tuga...
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
Holden
Члан клуба
Posts: 235
Joined: Sat Mar 16, 2013 6:26 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Holden »

Нисам ни сумњао да ће стока да упрегне медијску машинерију да му помогне при 'осветљавању' образа му тоничног.

Е па Сале, ја се извињавам унапред због речника, али :opacupa: теби о оном возу од 200 на сат.


Мене занима да ли планира икада, али ИКАДА да проговори о катастрофалним играма и његовој одговорности за исте? Човек је хендз даун најгори тренер (верујем и да статистичким учинком) у историји клуба, бројке не лажу, и опет он нашао да маже некога, као он јадан толики циган најебао због слабих личних односа са 101.

САЛЕ, МИ СМО ЗНАЛИ ЗА СА ПИНТА НОВЕМБРА.

Кога лажете више. Дајте ми молим вас контролу над медијским простором, да почнем мачем да сечем више и маркером да бришем, говеда квазиновинарска.







Јебо ја сам себе колико се изнервира, стварно сам очекивао само да ће имати толики хигијенски минимум да се не јавља уопште неколико месеци, :povraca2:
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: "Весело нам с тобом некад беше" - бивши играчи и тренери

Post by crazynorth75 »

Vidim da je gos'n Kokeza odradio svoju ulogu do kraja, čak se pobrinuo i za omladince. To je rukovodioc, a mi se bunili šta će nam on u upravi :travka: A demagog ko demagog :plazise: , nastavlja da demagogiše, al' ovaj put, fala bogu, mimo Zvezdine klupe...
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
РС Либурнија

Re: "Весело нам с тобом некад беше" - бивши играчи и тренери

Post by РС Либурнија »

tsva wrote:http://www.mondo.rs/s282879/Sport/Fudba ... _Nisa.html


prvo da kazem da mi je drago sto se ova spodoba zauve nadamse seli na ovaj topic

Citanje ovog smeca i samoreklame preuzmite na vlastitu odgovornost. Ja nisam izdrzao do kraja nego me uhvatila neka mucnina. Najgori tzv trener u istoriji ne samo FKCZ nego i fudbala napoko nas je spasio svojim odlaskom.

otis'o si Sale ostala je tuga...
Чекај, јесам ли ја добро схватио да ће овај да добије 120 000 зато што нас је 7 мјесеци систематски уништавао?! И то обајви Весићев Мондо, бајаги, брани га?! Јебем ја тог Звездаша који нема образа сам да оде након срамотних пораза и уништавање игре и вриједности играча и још за то касира 120 000 евра. Ништа он није опростио већ је узео паре унапријед пошто није ваљда ни онај Стефановић био толика штеточина да му да 20 000 мјесечно?!


Либурнија, јесмо рекли да нема псовања? Сад идеш на лађење 6 сати ни по бабу ни по стричевима! :mrgreen:
Valter
Члан клуба
Posts: 214
Joined: Sat Mar 16, 2013 7:04 pm

Bivši igrači i treneri

Post by Valter »

Da započnemo ovu temu kako dolikuje, jednim istinskim Zvezdašem. Čovekom koji je voli iskreno, Robijem!

http://www.mozzartsport.com/vesti/mozza ... -leka-nema

Dok čovek svojim očima ne vidi, ne može da veruje koliko taj Robert Prosinečki voli Crvenu zvezdu! To je bolest! Proveli smo sat vremena sa njim i 90 odsto razgovora je bilo posvećeno Crvenoj zvezdi.

Image

steglo mi se nešto u grlu dok sam čitao :(
User avatar
Велики Делија
Члан клуба
Posts: 449
Joined: Sun Mar 17, 2013 1:30 pm
Location: Братислава

Re: "Весело нам с тобом некад беше" - бивши играчи и тренери

Post by Велики Делија »

Важно да је "Гранде Сале" велики Звездаш. А то што је оштетио клуб за минимално 10-15 милиона евра (неулазак у групну фазу ЛЕ, смањење цене играча, резултати, титула, куп), то већ нико у медијима ни не спомиње. Повраћа ми се од оноликог скајперовог лицемерја. Уништише све, и он, и витез Луле од Сопота, који га је довео, заједно са Весом штеточином. Багра једна лоповска.
User avatar
ajkula
Члан клуба
Posts: 1282
Joined: Sun Mar 17, 2013 8:12 pm

Re: Bivši igrači i treneri

Post by ajkula »

Znas,velika je razlika u navijanju za Zvezdu i u navijanju za Zvezdinu pobedu.
by belaggio
musemic
Члан клуба
Posts: 1088
Joined: Mon Mar 18, 2013 8:44 am

Re: "Весело нам с тобом некад беше" - бивши играчи и тренери

Post by musemic »

Sto bi rekli crazynorth i dr Fritz
http://www.youtube.com/watch?v=q9nBpmLt ... r_embedded

Mamic, Mutinjo... isti k***c - ološ
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: Bivši igrači i treneri

Post by tsva »

“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”, objašnjavao je Robi svojim prijateljima “kako to ide” sa Crvenom zvezdom.
kad matorom konju oci orose
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
Locked