"Весело нам с тобом некад беше" - бивши играчи и тренери

Део форума посвећен ФК Црвена звезда
Locked
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: "Весело нам с тобом некад беше" - бивши играчи и тренери

Post by Il genio »

http://www.mozzartsport.com/vesti/mozza ... -leka-nema

Provereno leci bolove u predelu zeludca nastale usled citanja ispovesti srpskog Murinja. Covek, Zvezdas, Gospodin!
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Bivši igrači i treneri

Post by carapan »

Kako smo se mi samo ogresili o ovu ljudinu...Neverovatan covek, u pogresno vreme koji je sluzio kao pokrize Lukicu i Vesicu da sto duze ostanu tu gde jesu bili..

Robi ljudina..Legenda..Zvezdas...
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
Трапа
Члан клуба
Posts: 465
Joined: Sat Mar 16, 2013 9:55 pm

Re: "Весело нам с тобом некад беше" - бивши играчи и тренери

Post by Трапа »

Као што ономад рече Најдоски - Звездине навијаче не можете да исфолирате, брзо вас провале. У једном дану су изашла оба интервјуа, један од 33 реченице а други од 3, и опет је у потоњем више речено.
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: "Весело нам с тобом некад беше" - бивши играчи и тренери

Post by tsva »

Najveci Zuti je legenda nad legendama. Ovde moram da stanem da ne bih pravio drustvo Liburniji samo sto bi 6 sati za mene bilo malo
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: "Весело нам с тобом некад беше" - бивши играчи и тренери

Post by dacha od bosne »

hahahaha...da, da, bolje da se zaustavite da ne bude revolveraškog obračuna :lol:
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
Николај Кузњецов

Re: "Весело нам с тобом некад беше" - бивши играчи и тренери

Post by Николај Кузњецов »

Остали неће бити тако строго кажњавани као Либурнија зато што није циљ заустављање просипања жучи због АЈ и гушење дискусије већ само да не псујемо. Признајем да ми је било најлакше њега упуцати :oops: :mrgreen: , код осталих имам људско разумијевање и саосјећање и тешко би ми пало. :pcelica:
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Bivši igrači i treneri

Post by crazynorth75 »

Valter wrote:Da započnemo ovu temu kako dolikuje, jednim istinskim Zvezdašem. Čovekom koji je voli iskreno, Robijem!

http://www.mozzartsport.com/vesti/mozza ... -leka-nema

Dok čovek svojim očima ne vidi, ne može da veruje koliko taj Robert Prosinečki voli Crvenu zvezdu! To je bolest! Proveli smo sat vremena sa njim i 90 odsto razgovora je bilo posvećeno Crvenoj zvezdi.

Image

steglo mi se nešto u grlu dok sam čitao :(
Robi je brat. Jedan od nas. Istorijska nepravda je načinjena prema Zvezdi njegovim odlaskom :smrc: Kad se sjetim Bordoa, sjedio u loži u ćošku, ko siroče, skakao, nervirao se... Može ljigavac da se samoreklamira do bogojavljenja, džabe mu, nije vrijedan Robijevog crnog ispod nokta...
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: "Весело нам с тобом некад беше" - бивши играчи и тренери

Post by Константин »

Трапа wrote:Као што ономад рече Најдоски - Звездине навијаче не можете да исфолирате, брзо вас провале.
Некад било сад се спомиње.
Image
Дошао људина послије свега и на Бордо, гледао стојећи из ћошка ложе, нема сујете. Покушали смо више пута ужичко којег је масовније прихватио једино запад. Окренуо сам се горе и видио поздрав и сузу. Та суза више објасни него 333 реченице у 33 интервјуа овог што је "исти тренер као што је Звездаш".
Врста која изумире
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: Bivši igrači i treneri

Post by Najdoski dr. Ilija »

tsva wrote:
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”, objašnjavao je Robi svojim prijateljima “kako to ide” sa Crvenom zvezdom.
kad matorom konju oci orose
+1
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
naka
Члан клуба
Posts: 854
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:56 pm

Re: "Весело нам с тобом некад беше" - бивши играчи и тренери

Post by naka »

Sećam se kad je dolazio onaj dan. Do tad sam razmišljao, da znam gde se nalazi i gde se može videti pa nek je 500 km otišao bih da ga pozdravim. Posle Pixija, broj 2(kao čovek br 1)... Kontaktirali su privatno hrvatski novinari i iz razgovora shvate da je istina da smo u rasulu. Svi koji nešto znaju savetuju da ne dolazi. Volimo Zvezdu ali znamo kakvo je zlo. Njegovi saradnici koji treba da dođu se premišljaju i govore "nemoguće da je takva kartastrofa".. Pa kako nije kad je većanje da li da dozvolimo ili ne Robiju da bude sa nama, jebote!? Kako nije kad se samo pišu saopštenja? Kako nije kad prodavanje magle pod plaštom patriotizma buja? Kasnije dolazi informacija gde on kaže "idem sam". Svi njegovi ga odvraćaju al...kuća je kuća.

To veće mu stisnem ruku a grlo mi stegnuto..u kakvom će društvu da bude!? Dok energija i srce izbija, Adžić čita poruke. U jednom trenutku posle milion slikanja i naravno debate da li ili ne i dana koji je trajao 68 sati izlazi sam na zapad marakane i pali cigaretu u mraku. Vesić prati gđu u auto a on sam vuče dim za dimom i ja sa trojicom prijatelja ga pogledam i u isti glas "e, moj Robi.." (pojma nemaš u kakav si hoštapleraj upao).

Ostavili smo ga samog na cedilu..najgori je osećaj nemoći. U Srbiji dobro poznat..
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: "Весело нам с тобом некад беше" - бивши играчи и тренери

Post by Najdoski dr. Ilija »

Ја немам ни промил сумње да ће се једног дана опет вратити на велика врата и поново исписати неке од најлепших страница у историји нашег клуба.
Једноставно постоји један који све види и чији суд је непогрешив.
А Робијева судбина је Звезда!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
Ivan Vasev
Стара гарда
Posts: 2662
Joined: Sat Mar 16, 2013 11:34 pm

Re: "Весело нам с тобом некад беше" - бивши играчи и тренери

Post by Ivan Vasev »

naka wrote:Sećam se kad je dolazio onaj dan. Do tad sam razmišljao, da znam gde se nalazi i gde se može videti pa nek je 500 km otišao bih da ga pozdravim. Posle Pixija, broj 2(kao čovek br 1)... Kontaktirali su privatno hrvatski novinari i iz razgovora shvate da je istina da smo u rasulu. Svi koji nešto znaju savetuju da ne dolazi. Volimo Zvezdu ali znamo kakvo je zlo. Njegovi saradnici koji treba da dođu se premišljaju i govore "nemoguće da je takva kartastrofa".. Pa kako nije kad je većanje da li da dozvolimo ili ne Robiju da bude sa nama, jebote!? Kako nije kad se samo pišu saopštenja? Kako nije kad prodavanje magle pod plaštom patriotizma buja? Kasnije dolazi informacija gde on kaže "idem sam". Svi njegovi ga odvraćaju al...kuća je kuća.

To veće mu stisnem ruku a grlo mi stegnuto..u kakvom će društvu da bude!? Dok energija i srce izbija, Adžić čita poruke. U jednom trenutku posle milion slikanja i naravno debate da li ili ne i dana koji je trajao 68 sati izlazi sam na zapad marakane i pali cigaretu u mraku. Vesić prati gđu u auto a on sam vuče dim za dimom i ja sa trojicom prijatelja ga pogledam i u isti glas "e, moj Robi.." (pojma nemaš u kakav si hoštapleraj upao).

Ostavili smo ga samog na cedilu..najgori je osećaj nemoći. U Srbiji dobro poznat..

Sa svim napisanim se apsolutno slažem, čak i za redosled Zvezdinih legendi: Piksi, Robi...Dejo.
Javljam se drugim povodom, stvarno su mi nedostajali ovakvi upisi. U nedostatku pluseva: Nako, svaka čast!
Sta je sest godina bez titule kraj sest decenija njihove patnje?!
Valter
Члан клуба
Posts: 214
Joined: Sat Mar 16, 2013 7:04 pm

Re: "Весело нам с тобом некад беше" - бивши играчи и тренери

Post by Valter »

Heh, kad ste već kod toga... Pre tekme protiv Hajduka odem ja u karantin i ispričam se sa ljudinom. Čovek došao kao da se znamo 20 godina. Dam mu neku sitnicu (jedan Zagorov strip pošto sam čuo da voli), a on se obradovao kao dete.
User avatar
uskee1512
Новајлија
Posts: 54
Joined: Tue Mar 19, 2013 11:04 pm
Location: ТРСТЕНИК БРАТЕ

Re: "Весело нам с тобом некад беше" - бивши играчи и тренери

Post by uskee1512 »

Роби је легенда!Свака му част на свему!Имао је идеју,имао је визију али није успео да је преточи у стварност због само једне ствари:због фанатичне љубави према клубу!
Будите мало реални...јбг...Роби је имао много више него што је имао Пижон нпр.а урадио је исто!Роби је добио најбоље из Србије а није урадио ништа!Роби је имао пар екстра странаца који ће доказати своју вредност у наредном периоду а опет није урадио ништа.Јбг...заслепео се да то мора да иде тик-така и да је то-то!Изгубио се због притиска и зато је било најбоље да оде.Е,сад...друга је ствар што га је заменио баш много гори и друга је ствар што наследника не заменише одмах након пролећног дела...
Проблем је што смо Робија довели "зеленог"и надам се да ће сада поћи оним правим путем да би постао Звездин успешан тренер....научити,проћи и онда као искусан се вратити на клупу која га чека-кад-тад! :psihodelija:
И КРВ ТЕЧЕ МОЈА ЦРВЕНО-БЕЛИХ БОЈА
User avatar
Ivan Vasev
Стара гарда
Posts: 2662
Joined: Sat Mar 16, 2013 11:34 pm

Re: "Весело нам с тобом некад беше" - бивши играчи и тренери

Post by Ivan Vasev »

Moguće, Uške, ko će ga znati, na kraju rezultati su merilo svačijeg rada. Ali ovde je bilo više reči o njegovim ljudskim negoli trenerskim kvalitetima. Po ovome prvome, niko mu u poslednje vreme nije ravan. Apatrid koji je izabrao Zvezdu kao domovinu. Ali "sloboda nikada nije umela da peva onako kao što su sužnji pevali njoj".
Sta je sest godina bez titule kraj sest decenija njihove patnje?!
Locked