"Весело нам с тобом некад беше" - бивши играчи и тренери

Део форума посвећен ФК Црвена звезда
Locked
User avatar
keyser_soze
Звездаш
Posts: 183
Joined: Thu Mar 21, 2013 6:19 pm

Re: "Весело нам с тобом некад беше" - бивши играчи и тренери

Post by keyser_soze »

carapan wrote:Sta je ruzno u tome da dodje pop i posle sotone osvesta prostorije kluba?

Moj komsija, kada mu snaja otisla iz kuce, isto to uradio...Muka ga naterala, kao i nas sada..
Mislim ovo "ljiga" ipak je on sportski radnik, pogotovo radi sa mladjim kategorijama, znaci i pedagog ....nije red da se salje poruka mladima da govore ruzne reci o treneru , pogotovo o velikom zvezdasu :kolo:
Dok srce kuca u nama ti Zvezdo ni sama, krv tece moja crveno - belih boja
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: "Весело нам с тобом некад беше" - бивши играчи и тренери

Post by carapan »

Nikada taj za mene nece biti zvezdas !!! Nikada !!!
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
keyser_soze
Звездаш
Posts: 183
Joined: Thu Mar 21, 2013 6:19 pm

Re: "Весело нам с тобом некад беше" - бивши играчи и тренери

Post by keyser_soze »

carapan wrote:Nikada taj za mene nece biti zvezdas !!! Nikada !!!
Sale zvezdas :guca:
Dok srce kuca u nama ti Zvezdo ni sama, krv tece moja crveno - belih boja
User avatar
ajkula
Члан клуба
Posts: 1282
Joined: Sun Mar 17, 2013 8:12 pm

Re: "Весело нам с тобом некад беше" - бивши играчи и тренери

Post by ajkula »

mi osvestali brod i poslije mjesec dana zveknuo u obalu.
Bog hoce da pomogne. Ali ako je kapetan truba nece ni On da se muci.
Znas,velika je razlika u navijanju za Zvezdu i u navijanju za Zvezdinu pobedu.
by belaggio
naka
Члан клуба
Posts: 854
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:56 pm

Re: "Весело нам с тобом некад беше" - бивши играчи и тренери

Post by naka »

:pehar:

upravo tako. Ali to odudara od poznatog srpskog stereotipa kojima i zasipamo mlađe generacije. Nisam ja kriv. Nismo imali sreće. Sudija nas pokrao. Svi su protiv nas... To se toliko prenosi na mlađe generacije nesvesno da danas imate situaciju kad pitate obično pitanje dete od 5 godine on će naći 17 razloga i izgovora za nešto što nije uradio kako treba. Naravno nikad nisu oni krivi. Ili će kad bude sateran uz zid kao jankosan reći "pa dobro jesam ALI ne znam šta mi je bilo, ali je ovaj, ali je onaj" ( u prevodu odgovornost je na meni ALI igrači nisu odgovorili postavljenim zahtevima i preneli dogovor iz svlačionice, a takođe i ono što se dešava u upravi im je teret oko vrata, a i ne bore se sa petogodišnjim pritiskom a i nespremni su jer su loše pripremljeni. No bilo kako bilo odgovornost je moja jer sam ja trener, ALIIII".

Sve su to gluposti. Kad Srbin iskreno kaže "kriv sam, probaću to da ispravim i spreman sam da snosim posledice" nama će krenuti na bolje. A to se neće nikad desiti. Ko se iskreno pokajao ili snosio posledice za odluke kad je naš klub u pitanju. Razne uprave? Navijači?
User avatar
keyser_soze
Звездаш
Posts: 183
Joined: Thu Mar 21, 2013 6:19 pm

Re: "Весело нам с тобом некад беше" - бивши играчи и тренери

Post by keyser_soze »

naka wrote::pehar:

upravo tako. Ali to odudara od poznatog srpskog stereotipa kojima i zasipamo mlađe generacije. Nisam ja kriv. Nismo imali sreće. Sudija nas pokrao. Svi su protiv nas... To se toliko prenosi na mlađe generacije nesvesno da danas imate situaciju kad pitate obično pitanje dete od 5 godine on će naći 17 razloga i izgovora za nešto što nije uradio kako treba. Naravno nikad nisu oni krivi. Ili će kad bude sateran uz zid kao jankosan reći "pa dobro jesam ALI ne znam šta mi je bilo, ali je ovaj, ali je onaj" ( u prevodu odgovornost je na meni ALI igrači nisu odgovorili postavljenim zahtevima i preneli dogovor iz svlačionice, a takođe i ono što se dešava u upravi im je teret oko vrata, a i ne bore se sa petogodišnjim pritiskom a i nespremni su jer su loše pripremljeni. No bilo kako bilo odgovornost je moja jer sam ja trener, ALIIII".

Sve su to gluposti. Kad Srbin iskreno kaže "kriv sam, probaću to da ispravim i spreman sam da snosim posledice" nama će krenuti na bolje. A to se neće nikad desiti. Ko se iskreno pokajao ili snosio posledice za odluke kad je naš klub u pitanju. Razne uprave? Navijači?
U slucaju laznog trenera krivi smo svi , i tako treba da se postavimo ....Za Zvezdu smo inace krivi svi , pocev od navijaca, uprave , igraca, trenera, legendi kluba,zaposlenih itd....bas svi i svako treba da podje od svoje odgovornosti.....Tako i za laznog trenera ...Kao navijaci treba da se zapitamo kad smo skandirali protiv laznog trenera ..samo smo gledali ,nervirali se ,kasnije se cudili i iskalivalji svoje frustracije po forumima ,kafanama....
Lazni trener da prizna svoju gresku? Nikada ...Samo bih voleo da on jednom da izjavu u kom slucaju je trener kriv za poraz ...verovatno bi to bio poraz Reala u kojem bi trener Reala priznao poraz ...Madaaaaaaa....ko zna ...mozda bi i tada rekao " Nisu ispostovali dogovor iz svlacionice " ...To je inace jedna glupava fraza u nasem fudbalu ,kako treneri nemaju mnogo uticaja jer nisu oni cudotvorci ,problem su igraci ...NE..Obrnuto je, problem su treneri ..nije bre ovo neka druga Srbija , ovde su rasli a i sada rastu talenti i stvar je trenerske struke da ih prepoznaju i da ih bruse od malena ...Problem je sto mi vise takve trenere nemamo ..Kasnije se to pokazuje i u starijim kategorijama...Tako je slucaj i sa laznim trenerom ...klasicna srpska skola nefudbala , gledas pola sata i nemoas pojma sta igraju , ne bi znao da kazes kada bi te neko pitao sta si gledao
Dok srce kuca u nama ti Zvezdo ni sama, krv tece moja crveno - belih boja
Valter
Члан клуба
Posts: 214
Joined: Sat Mar 16, 2013 7:04 pm

Re: "Весело нам с тобом некад беше" - бивши играчи и тренери

Post by Valter »

http://www.redstarbelgrade.info/fudbal- ... -evra.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Pogodio sam u dinar koliko će ovaj dobiti. Dobro, doduše ni nije bilo teško jer je bilo priče da mu je plata 200.000 evra.

Znači lagano će Janković za 6,5 meseci "rada" dobiti po poprilično ubrzanom postupku ni manje ni više nego 135.000 evra!!! Još ljudina uslovljava isplatu 45.000 evra da bi novi trener mogao da sedne na klupu. Doduše, novi trener nije ni sedeo pošto je celu utakmicu učestvovao u igri, ali to je neka druga priča.

I ovaj "čovek" je pljuvao po Robiju, što iza leđa, što javno? On je "Sale" a Robi je "Prosinečki"? Mi Zvezdaši bi sledeći put morali dobro da se zamislimo. Meni je odavno jasno, ali sever bi morao dobro da se zamisli kod kačenja transparenata.
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: "Весело нам с тобом некад беше" - бивши играчи и тренери

Post by crazynorth75 »

Ta ljiga trenutno dobi, koliko sav vaterpolo klub od Gasproma :evil: A esnaf ne udara sad naslove tipa - ''Jankoviću isplaćena na ruke prva rata od 45 000 evra'', kako su znali da lupetaju kako je ovaj poklonio omladinskoj školi 150 000 nepostojećih para :povraca2: , na svim medijima naslovi su bili... Dobro mi uopšte postojimo, kako radimo, pa ovaj u životu nije više para zaradio, što na Zvezdi, a unakazio nam ekipu u oba mandata...
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: "Весело нам с тобом некад беше" - бивши играчи и тренери

Post by Najdoski dr. Ilija »

Људи, већина вас врло добро зна колико сам се ја борио против зла какво је "сале делија"!
Међутим почео сам да примећујем да му ми и даље дајемо публицитет, наравно негативан, који он уопште незаслужује.
Зло које нам је нанео је немерљиво али једноставно шта је било, било је и ми неможемо ништа да променимо.
Мислим да смо о њему рекли све па и више од тога и да једноставно нетребамо својим коментарима да оправдавамо сврху његовог постојања.
Он је наша "трагично ружна прошлост" и на томе треба да завршимо!
Фрустрација је оправдано велика али ово место нетреба да постоји само због њега. :dedica:
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
Ariljac
Звездаш
Posts: 184
Joined: Mon Mar 25, 2013 6:25 pm

Re: "Весело нам с тобом некад беше" - бивши играчи и тренери

Post by Ariljac »

Robijev Kajzeri je izgubio od Karabukspora 3-1.Steta za ljudinu.Napred Robi!
NIT SESELJA NITI DRASKOVICA,MI SMO VOJSKA DRAGANA DZAJICA!!
User avatar
ajkula
Члан клуба
Posts: 1282
Joined: Sun Mar 17, 2013 8:12 pm

Re: "Весело нам с тобом некад беше" - бивши играчи и тренери

Post by ajkula »

Vidić najuspešniji u istoriji MJ
IZVOR. B92 | NĐ
Činjenica je da je vrlo malo ljudi svesno veličine kapitena Mančester Junajteda, a on je još jednom ušao u istoriju svog kluba.




Beta/AP Photo/Jon Super
Nemanja je, prema podacima oficijelnog časopisa Mančester Junajteda, najuspešniji pojedinac u istoriji tog kluba po procentu pobeda.

Srbin se nalazi na prvom mestu s procentom od 71,26, a u obzir su uzeti svi igrači koji su odigrali minimum 60 mečeva. On je 261 put nosio dres Junajteda,a slavio je u 186 navrata.

Kada ga nije bilo u timu, što se desilo 155 puta, Mančester je trijumfovao 98 puta, što je oko 63 odsto.

Koliko je Vidić značajan za igru svog tima, najbolje svedoče podaci o primljenim golovima. Kada je bio u timu primljena su 183 gola, oko 0,7 po meču, a kada je bio odsutan odbrana je kapitulirala 173 puta, ili ti 1,11 primljenih pogodaka.



Ali, to nije sve. Sledeći podatak deluje možda i najfascinatnije.

Junajted nije primio gol na 133 susreta kada je Nemanja komandovao odbranom, što je negde oko 51 odsto svih mečeva srpskog štopera.

Član je i odbrane koja je u sezoni 2008/09 postavila rekord po broju mečeva bez primljenog gola (14 mečeva - 1311 minuta) u istoriji Premijer lige.

Navijači Mančestera ga prosto obožavaju, mnogi ga, uz Rija Ferdinanda, smatraju najboljim štoperom u istoriju kluba s "Teatra snova", ima i svoju pesmu, a nedavno ga je i legendarni ser Bobi Čarlton uvrstio u idelani tim svih vremena.



Mančester Junajted – procenat pobeda

Kada je Vidić u timu
186/261 – 71,26 posto

Kada Vidić nije u timu
98/155 – 63 posto

Mančester Junajted – broj primljenih golova

Kada je Vidić u timu
183/261 – 0,7 po utakmici

Kada Vidić nije u timu
173/155 – 1,11 po utakmici

Mančester Junajted – broj utakmica bez primljenog gola

133/261 – 51 posto

2008/09 – 14 uzastopnih mečeva bez primljenog gola
(svetski klupski rekord)
Znas,velika je razlika u navijanju za Zvezdu i u navijanju za Zvezdinu pobedu.
by belaggio
musemic
Члан клуба
Posts: 1088
Joined: Mon Mar 18, 2013 8:44 am

Re: "Весело нам с тобом некад беше" - бивши играчи и тренери

Post by musemic »

Robi igra u 3 sata, ima li neko link?
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: "Весело нам с тобом некад беше" - бивши играчи и тренери

Post by crazynorth75 »

Linkove za prenose šaljite preko pp-a.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
РС Либурнија

Re: "Весело нам с тобом некад беше" - бивши играчи и тренери

Post by РС Либурнија »

Роби добио Елазигспор 4-1. :kosarkas:
User avatar
EmptyClip
Члан клуба
Posts: 748
Joined: Sat Mar 16, 2013 3:40 pm
Location: Рума (нови сад)

Re: "Весело нам с тобом некад беше" - бивши играчи и тренери

Post by EmptyClip »

Добио Жути 4:1. Водили су 2:0, добили црвени, примили гол, ал онда завукли још 2.
Locked