"Весело нам с тобом некад беше" - бивши играчи и тренери

Део форума посвећен ФК Црвена звезда
Locked
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: "Весело нам с тобом некад беше" - бивши играчи и тренери

Post by Dennis Rodman »

Sad svaka uprava više ne dovodi samo svoje igrača, nego biraju i svoju "Zvezdinu zvezdu". :pop:
Zvezdaš. Robista.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: "Весело нам с тобом некад беше" - бивши играчи и тренери

Post by dacha od bosne »

Груја - послед. 5. ут. само једном на клупи
Вуле - два пута био само на клупи
Лучо - само једном стартер
Јовић - није уопште био у протоколу
Bolje bi nam bilo da sve njih vratimo kući i prošetamo se kroz ovu ligu, a u Evropi šta nam Bog da. Ovo je sramota da nosioci naše igre nemaju malte ne ni minuta u ovim klubovima.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: "Весело нам с тобом некад беше" - бивши играчи и тренери

Post by Dennis Rodman »

dacha od bosne wrote:
Груја - послед. 5. ут. само једном на клупи
Вуле - два пута био само на клупи
Лучо - само једном стартер
Јовић - није уопште био у протоколу
Bolje bi nam bilo da sve njih vratimo kući i prošetamo se kroz ovu ligu, a u Evropi šta nam Bog da. Ovo je sramota da nosioci naše igre nemaju malte ne ni minuta u ovim klubovima.
Dobro, Gruja je zagrizao baš veliki zalogaj, ali za njega i ne brinem, uspjeće negdje. To kakva je naša liga ako se već i ne može jasno utvrditi gledanjem prosječne utakmice, gdje mnogi igrači shodno kvalitetu protivnika izgledaju bolji nego što jesu, može se jasno vidjeti po koeficijentu kao odrazu nastupa u Evropi. Juče bacim pogled na poziciju Sasuola u Italiji, primiču se borbi za opstanak, a nas su gazili kao "Galaktikosi" da su se ponovo skupili...
Zvezdaš. Robista.
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: "Весело нам с тобом некад беше" - бивши играчи и тренери

Post by Либурнија »

Ivan objasnio razlike između ozbiljnih klubova i liga od neozbiljnih. Slovačka liga je za nas liga 5, nedostižan ideal zasada a kamoli neke ale iz zapadne Evrope. Ali dobro, za sve je Grof kriv, tako je lakše.

http://www.telegraf.rs/sport/2776494-on ... jasan-stav" onclick="window.open(this.href);return false;
Žilina je mnogo bolja ove godine, u smislu organizovanosti i projekta, oni su u protekle četiri godine trenirali sa istim timom, trener im je produžio ugovor do 2020. i napravili su sjajnu konekciju sa mlađim selekcijama, formiraju jaku ekipu, zasluženo su prvi, imaju prave profile igrača za ono što igraju. Mi smo u improvizaciji izvukli maksimum iz ove sezone, sa igračima koji su dovođeni bez rezona i ideje, nešto slično kao Crvena zvezda.
U fudbalu je sve moguće, prošle godine sam namerno tražio na pripremama u Turskoj da igramo prijateljske sa jačim rivalima, kako bismo se formirali. Igrali smo 2:2 sa Dinamom iz Zagreba, pobedili smo Steauu, pobedili Lokomotivu Plovdiv, pobedili smo protivnike koje nismo očekivali
Ovako, recimo da imam sreću što živim na 15 minuta od stadiona, svakog dana sam prvi u ofisu, negde između 8 i 8.15, za svojim sa stolom, imam sve što mi je potrebno za taj dan, pripremam trening koji je u 10.30. To je pripremljeno dan pre toga, tu su i video analitičari, skauting, ljudi koji prate sve, neke stvari sam im pokazao kako funkcionišu, idu informacije preko mejla, jednom sedmično imamo sastanak da se organizujemo za tu nedelju, ko gleda šta, razmenjujemo informacije i već sada imamo dogovorena neka pojačanja 99.9 posto i sa igračima i sa klubovima, samo čekamo da se završi prvenstvo da se potpiše
Ne može se preko noći i tako što ćeš dovesti sedam stranaca, ja sam se prošle godine začudio kada sam video Zvezdino poslovanje, doveli su Ruiza i Fibela koji su igrači drugoligaškog kalibra za Belgiju, dovedeni su u Zvezdu za Ligu šampiona, to je malo pitanje skautinga, ali dobro ne ulazim u to, Zvezda ima svoj način poslovanja. Ja sam Zvezdaš i najviše bih voleo da je vidim u Evropi. Šteta je što takva situacija i što je Zvezda dovodila igrače sumnjivih kvaliteta, koji ne mogu da povuku napred. Svi oni imaju određeni kvalitet, ali to prosto nije dovoljno da povuče Zvezdu napred. To je realnost i istina, Zvezda se zakašljala sad i zrela je za jednu dobru rekonstrukciju svega. Ima ljudi koji to vode i sa političke strane, radi se o nekim drugim stvarima.
U Srbiji se ide u kontra smeru, pokušava se na veštački način, da se napravi veštački slika, da se zamažu oči, da se needukovanim masama prikažu neke stvari, a ima ljudi koji su odavno shvatili šta se radi. Koliko je već godina ponavlja priča, mora da se proda da bi se živelo, mora ovo ili ono. Onda obećanja evropska, pa onda realnost i udarac po ušima od kluba za koji niko nije čuo, ali to je realnost. Igrački, organizaciono… Strategija ne postoji, na duže vizija ne postoji.
Ne znam, ne poznajem ga lično, sećam ga se kao igrača, kao trener je napravio svoje ime u Rusiji, osvojio je titulu i pokazao kvalitet. Kao trener, sigurno je mogao da utiče na neke stvari, na neke možda nije, opet, sve je kulminiralo ispadanjem iz Evrope. Sigurno je da Grof za mnoge stvari nije bio vinovnik, daleko od toga, dobar je trener i situacija je takva. Jednom sam prisustvovao seminaru gde je veliki trener iz Italije rekao da postoje treneri koji su dobili otkaz i koji će dobiti, i postoji Aleks Ferguson. Ne znam, mislim da je dobar trener, da je mogao da napravi bolju Zvezdu, ali da je situacija takva gde normalan čovek kaže “šta mi je ovo u životu trebalo, da gubim živce, kompromitujem se, trpim pritisak”.
Ne, nisam imao kontakt, ali nisam dugo prisutan tamo, nisam prošao dril FSS, mislim da kao neko sa strane ne bih trebalo da budem kandidat za Zvezdu jer ima mnogo ljudi u Srbiji koji bolje poznaju situaciju, trebalo bi da dobiju šansu pre mene. Ja sam sa druge strane i mlad trener i mislim da nemam dovoljno iskustva da vodim Crvenu zvezdu. Sa određenim ambicijama i vrstom poslovanja, sumnjam da bih se ja uklopio. Mislim da se ne bih podudarao. Fitilj svako može da ima, u Standardu, nikad nisam imao problem sa medijima i slično, sve se da rešiti. Ne bih se mislim uklopio… Ne znam, vidim da se Boško vratio, Zvezda može uzeti Kup. Ja bih bio iskreno iznenađen da me Zvezda zove, nisam dugo u tom sistemu i okruženju. Dugo nisam u Srbiji, provedem 15 dana godišnje, vidim roditelje i prijatelje.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: "Весело нам с тобом некад беше" - бивши играчи и тренери

Post by Dennis Rodman »

Liburnija, rode moj :ziveli:

Mislim da niko (realan, tj. dovoljno mator kao mi :valjanje: ) ne traži preko noći LŠ i sličan veleuspjeh. Minimum onoga što smo morali očekivati je bar da se u derbije ulazi muški, a u Evropi da se ne bude totalno bespomoćan, jer s vremena na vrijeme čak i amaterske ekipe pokažu zube nekom puno jačem na papiru. Ti minimalni zahtjevi već ne mogu biti stvar uprave, već onih na terenu i pored terena, a imali smo u ono vrijeme Lukića i ekipe koje su bile bitno slabije od komšija, pa su se opet znali nekad i pokazati zubi iako su u upravi bili ljudi kojima ne bi dali dvije nacrtane ovce da čuvaju - dakle, oni na terenu i pored terena su imali nešto od sebe dati. U slučaju Božovića, koji u najmanju ruku nije imao slabiji sastav od komšija, to nismo gledali, već ziherašenje koje je prečesto završavalo, oprostite mi sad ovo, Zvezdaši moji, ali po svakoj fudbalskoj pravdi zasluženim porazima. Iskreno, sa Božovićem sam završio još od priče o kondicionom treneru, to je jednostavno suludo u 21. vijeku i nivo (slabijih) amaterskih klubova.

Ipak, jako je loše sve svaljivati na njega, jer se to može pretvoriti u aboliranje ostalih krivaca, zato treba biti oprezan sa istupima, naročito zato što znamo kakav uticaj ima nas 7 skoro pa redovnih na ovom zatvorenom forumu :travka:
Zvezdaš. Robista.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: "Весело нам с тобом некад беше" - бивши играчи и тренери

Post by dacha od bosne »

:thumbsup:
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: "Весело нам с тобом некад беше" - бивши играчи и тренери

Post by Ганац »

To je i moj stav Denise, međutim bol koju je izazvaao bezmudom taktikom sa grobljem ne prestaje da me muči.
Hajde jednom, hajde dva puta ali tri uta već nije slučajnost.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: "Весело нам с тобом некад беше" - бивши играчи и тренери

Post by Либурнија »

Jbg i Sejo je derbije odigrao bezmudo pa je upalilo. Na zadnjem derbiju smo pokradeni. Taman kad smo uspostaviti neku svoju igru i kontrolu, desio se onakav gol Tawambe, prije toga nedosudjen crveni Leonardu . Pola Srbije nakon toga znalo je da smo pušteni niz vodu i da će titulu dati groblju.

Evo šta je čovjek napisao poslije toga a prije onog trilera u NS:
"Zvezdasi" su uspeli da totalno razjebu ekipu paihicki. Ovo je sjajan nacin da mladje selekcije vide kako se razjebava klub koji se satro voli a sve zarad mocnika koji jedva cekaju da zasednu na celu kluba i drmaju klubom kako im volja. Nema sutra sta ko da prica i prepricava..predocis im aktuelnu aituaciju das im na uvid ko je ciji covek i sta je i kako pisao i radio i eto..dodjemo do situacije da nam ti zvezdasi otmu titulu zarad sake novca uz pomoc gluperdi botivskih.

Masr tamo mamu vam ***** da vam mamu ***** prodanu!

Nije ovde odlazak Grofa pitanje..ovde je borba za Zvezdu gde su joj njena "deca" okrenula ledja...atmosfera oko kluba je ubila dodatno fudbalere i to je evidentno ali ajde da smenimo Grofa pa od sutra procvetasmo. Ne znam dal je vama jasno da je ovim potezom titula prodana zarad sake evra?


2
Nemate sta da se nervirate..titula je prodata od strane "zvezdasa" . Prevelik je pritisak na ekipi i to se vidi...svaka cast svakom ko je ucestvovao u ovoj svinjariji.


Toeto.

[youtube]https://m.youtube.com/watch?v=zJfqrCFfpLo[/youtube]

Image
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: "Весело нам с тобом некад беше" - бивши играчи и тренери

Post by dacha od bosne »

Vujaklija, prva utakmica, odmah gol
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=axrcTBupDIo[/youtube]
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: "Весело нам с тобом некад беше" - бивши играчи и тренери

Post by dacha od bosne »

Odličan intervju Beara. Portal nam ubija sa intervjuima (fudbal, košarka i hokej posebno), al' na forumu mrka kapa.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Тони
Члан клуба
Posts: 217
Joined: Wed Mar 27, 2013 11:47 am

Re: "Весело нам с тобом некад беше" - бивши играчи и тренери

Post by Тони »

Српски Бекенбауер и Ходлов човек од поверења!

https://subotomodcetiri.wordpress.com/2 ... poverenja/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Тони
Члан клуба
Posts: 217
Joined: Wed Mar 27, 2013 11:47 am

Re: "Весело нам с тобом некад беше" - бивши играчи и тренери

Post by Тони »

Вечерас :thumbsup:

Image
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: "Весело нам с тобом некад беше" - бивши играчи и тренери

Post by dacha od bosne »

Pročitah...odličan tekst...objavili smo i mi :)
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: "Весело нам с тобом некад беше" - бивши играчи и тренери

Post by Beara_Vladimir »

Pročitah i ja. Sjajan tekst, bravo Toni!
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
Locked