6.јун 2014. Звездин дан Д - шта и како даље?

Део форума посвећен ФК Црвена звезда
Locked
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: 6.јун 2014. Звездин дан Д - шта и како даље?

Post by Либурнија »

Тема је остала итекако актуелна. Него видим да се постигло јединство на свим нивоима и вертикално и хоризонтално типа "цио народ за тобом се крећее"...укључујући и оне који су немилице на овом форуму пљувани и прозивани. Потпуно народно јединство, идеолошке, персоналне и ине разлике небитне. Скоро па пресликано "јединство" из друштвено-политичке сфере, било скупштинско било у "НВО" сектору. Срамотна капитулација и још срамније налијегање на руду, не толико због надолазеће лоповске приватизације већ због тога што је звездашки корпус шаптом пао. Јбг, кад је усисивач баш јак. Звезда је Србија...

Иначе, сасвим је нормално да нас некакви борати избуше и праве нам малу дјецу..нема сумње, то је само зато што нам игра Ној и Гавра. То ни у сну није разлог да се барем неко на неком форуму запита ко кога ту зајебава. Што би реко Веља Сеља, мисле да смо ваљда сви "мале Ђокице".

Апсолутно смо из неког разлога пустили да нас борати нагузе а шта, како и зашто, сазнаће се већ.
Last edited by Либурнија on Fri Jul 10, 2015 8:02 am, edited 3 times in total.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 6.јун 2014. Звездин дан Д - шта и како даље?

Post by Ганац »

Premijer A.V. poklonio je svakom igraču i članu stručnog štaba vaučer za letovanje u Srbiji, i naglasio da samo prave patriote ovako igraju i postupaju, na kraju je dodao: "Budućnost je pred vama"...
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: 6.јун 2014. Звездин дан Д - шта и како даље?

Post by Najdoski dr. Ilija »

На жалост мислим да је ово био јадан покушај да се некоме уваљају Вукан, Цаки, Гавра и сл.
Иначе немогу да нађем рационално објашњење зашто Риле није играо ни мин. или Груја није био у протоколу.
Ако је нешто друго у питању онда смо у проблему!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: 6.јун 2014. Звездин дан Д - шта и како даље?

Post by Dennis Rodman »

Meni se takve misli sve više motaju, da su jednostavno pokušali da uvaljaju igrače znajući da svakako neće stići daleko. Samo sa jednim nisam saglasan - ja ipak mislim da smo mi u problemu kako god da okreneš.
Onaj krajnje nerealno optimističan dio mene pokušava da me nagovori da je Božović ustvari na ovaj način pokušao da se riješi toga što mu smeta, da proda nekako Orlandića, Parkra, Mbođa... ali, ta ista optimistična strana me dosad svaki put, da prostite :opacupa:
Zvezdaš. Robista.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 6.јун 2014. Звездин дан Д - шта и како даље?

Post by dacha od bosne »

Pošto kod nas na forumu ima vas koji se možete osvrnuti kritički i bez malicioznosti, ka svemu ovome što se događa u i oko našeg fk, bilo bi dobro da neko napiše za sajt neki tekst i da ga što više vas tagira na društvenim mrežama kako bi ga vidjeli i ljudi iz kluba, a možemo ga prosljediti i direktno (naravno, a ko smatrate da je pravi momenat za to).
I meni sve više ovo smrdi na pokušaj uvaljivanja naših igrača jer se već unaprijed odustalo od Evrope.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: 6.јун 2014. Звездин дан Д - шта и како даље?

Post by Dennis Rodman »

Dacho, upravu očigledno boli preponsko područje o tome šta misle "obični navijači", ili "simpatizeri", kakogod. Radiće što rade dok god im to najviše državne instance budu omogućavale ili dok god vrh tribine, koji izgleda jedini može pokrenuti stvari, bude ovako indiferentan. Bilo je i ranije nekih odličnih kritičkih tekstova, npr. koje je pisao Darjan na Mocartu, pa šta je promijenilo... Ono što mi možemo da radimo je da konstantno nazivamo stvari pravim imenom, za razliku od onih koji su danas "Terzić smrdi", a sutra "Terza doveooooo igračaaa najbolji smoo" - kakvo je nažalost stanje dobrog dijela ljudi. Doduše, i ne bi bilo loše da neko od darovitih ljudi sa ovog mjesta da svoj osvrt, sigurno neko može to sročiti kako valja, pa neka ostane makar da ne bude da nije rečeno. Jeste ipak drugačije od običnog upisa kad se postavi neki dobar tekst koji će neko negdje i citirati. Nažalost, ja sam ozbiljno lišen dara za pisanje, a ima im se šta reći... ovo je ipak najveća evropska sramota u istoriji kluba, a opet logičan rezultat "rada" prije svega ove uprave. Ni Božović tu nije nevin, a neke njegove :shock: izjave zaslužuju poseban osvrt, kao recimo ona zamjena teze da nam je "potrebno 22 pojačanja", ili "da smo na dobrom putu"...
Zvezdaš. Robista.
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: 6.јун 2014. Звездин дан Д - шта и како даље?

Post by Константин »

Неки дан читам убјеђивање тренера како смо на правом путу, јутрос одем на званични сајт групе да видим "шта каже скупштина". Заиста за плакање. :smrc: Укратко уздиже се Каират, помиње се да нисмо спремни (као да Воша и Чука јесу), нису ни за опцију да неко дође са 50М јер нису за вештачке успехе, а помињу се и здрави темељи...
Да се разумијемо зна се редослед одговорности, и никада ни једни навијачи нису нигдје најодговорнији али ово заиста јесте један феномен епских размјера.
Дакле:
- Испали смо у 1. претколу ЛЕ у години када је УЕФА максимално нашишала премије за све могуће успјехе и Успјехе. Било какав озбиљан наступ у Европи обезбјеђује и остале озбиљне приходе: неколико финих прихода од улазница јер фудбалску публику прије свега интересује Европа а и од када је Звезде увијек је Европа било мјерило стања; повећава се цијена на тржишту оним играчима који остваре неки значајан наступ на таквим утакмицама. Значи остали смо без озбиљних прихода чији губитак за ову годину само ништарије могу оправдати
- Након 20 година лошег рада, мањих и већих пљачки сопственог клуба или мањих или већих лоших процјена, са највећим дугом и након разних празних обећања везано за како даље, у ову сезону се ушло поново са гомилањем играча. Занимљиво пршти од вишегодишњих уговора, Веред и Виера по 2 године, Ибањез и Матос по 3 године. На све то гомила дрвне грађе која је селектована прошле године која нити чему служи нити се може продати дакле и ту ћемо имати потенцијалне раскиде на штету клуба. Сјетите се само колико је требало да се рашчисти играчки кадар од клада када је дошао Роби и колико су дрва добијала тужбама разним инстанцама.
- Све то у ситуацији када су паре од вишегодишњег уговора са Гаспромом унапријед потрошене! Претплатне карте су ионако занемарив приход и због бројности и социјалних цијена, стадион ће бити изразито непосјећен, ко зна колико смо дужни и текућем играчком кадру који ће стагнирати на тражишту
Тако да се логично поставља питање сваком нормалном и добронамјерном човјеку-од чега даље? До када овако?
Врста која изумире
Locked