6.јун 2014. Звездин дан Д - шта и како даље?

Део форума посвећен ФК Црвена звезда
Locked
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Beara_Vladimir »

Ma da, sve sami mafijaši, samo mi jadni nevini.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by carapan »

Beara_Vladimir wrote:Ma da, sve sami mafijaši, samo mi jadni nevini.
Ko je i gde rekao da smo i i mi nevini? Jel ovo klub koji duguje 50 miliona ili klub koji duguje milion eura? KO je napravio ove dugove? Vesic ja ili ti ili Dzaja i Kokeza? Odakle da nadjes pare gde svaki dan stize neko da te tuzi i da jebe.. Ko je dogovarao sa Radom? Ko je doveo Bronovickog, Sisica...
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Beara_Vladimir »

Glupo je uopšte pominjati Gasprom i UEFA pored nas ovakvih kakvi smo. Ovo konstantno pominjanje grobara i Partizana na ovom forumu je stvarno degutantno druže. Stvarno mislim da tome ovde nema mesta. Razumem te, ali stvarno nema potrebe za tim.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by carapan »

Beara_Vladimir wrote:Glupo je uopšte pominjati Gasprom i UEFA pored nas ovakvih kakvi smo. Ovo konstantno pominjanje grobara i Partizana na ovom forumu je stvarno degutantno druže. Stvarno mislim da tome ovde nema mesta. Razumem te, ali stvarno nema potrebe za tim.
Mislis da Gasprom nije mogao da lobira za nas? Naravno da je mogao..Daje ogromne pare toj mafijaskoj organizaciji, koja namesta i svetska i evropska prvenstva, tom ljigavom Platiniju..

Ima mesta, jer ta govna grobraska, sada kaze slike Curkovica, likuju, prozivaju nas najstrasnije, kao zasluzili smo...Videcemo za 10 dana, dal smo zasluzili, jer ako se mi zalimo, Partizan, ce *** da igra LS..

Sto se mene tice, neka svi odu iz nas uprave.. Neka krenemo beton liga..Ali dzabe i beton liga, ako i dalje imas Kokezu, Tonceva, Basanovica.. .Takvi isti u prethodnom periodu su nas i doveli dovde, i sada treba jbt mater i Vesicu i Lukicu...

Ogorcen sam, svasta bih napisao, seme im jbm lopovsko.. Drkali ***, pili sampanjac, jeli guscje pastete, zaposaljavali zene sa platom od 5000 eura, dok Zvezda pravila svaki dan gubitak..

Dabogda vam se sve vratilo, isto onako, kako ste urusavali klub, picka vam materina svima..
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by garnett »

ovde mozete da se ""zahvalite" velikom vodji sto nam je zakucao i poslednji ekser!
https://twitter.com/avucic" onclick="window.open(this.href);return false;
ne morate da ga terate u *** kao i ja, al bitno je da mu stavimo do znanja, da nije narod bas toliko blesav kao sto izgleda!
User avatar
Pravednik
Члан клуба
Posts: 505
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:55 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Pravednik »

Idealna prilika za pitati Dzaju kako je poceo raspad kluba, taksativno proci kroz sva dugovanja i reci ko ih je napravio. Ovo ce definitivno ubrzati privatizaciju i da krenemo ko ljudi iz pocetka. E sad sledece sezone treba dati podrsku stabilizaciji i dolaziti na utakmice bez obzira na sastav ekipe. Nije sve tako crno sad se treba pokazati , evo recimo ja cu za sledecu sezonu za 5klinaca kupiti sezonske karte ali neka budu skuplje kako bi svako do nas pomogao klubu.
Realno privatizacija je jedino rjesenje, nema strasti , mi navijamo oni igraju, ako igraju i daju sve od sebe eto nas opet na utakmicu i nema vise besplatnog ulaza. Sami smo sebi najveci krivci , idemo ispravljati greške polako i temeljno.

P.S. I da samo da znate da je Ćurković direktno uticao da dobijemo ovo sto smo dobili, jer on je covjek koji kontrolise ispred uefe Srbiju , tako da se drugo i nije moglo da ocekuje, ali vratice mu se jer ne moze zivjeti i napredovati na tudjoj nesreci iako oni to rade.
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by carapan »

Pravednik wrote:Idealna prilika za pitati Dzaju kako je poceo raspad kluba, taksativno proci kroz sva dugovanja i reci ko ih je napravio. Ovo ce definitivno ubrzati privatizaciju i da krenemo ko ljudi iz pocetka. E sad sledece sezone treba dati podrsku stabilizaciji i dolaziti na utakmice bez obzira na sastav ekipe. Nije sve tako crno sad se treba pokazati , evo recimo ja cu za sledecu sezonu za 5klinaca kupiti sezonske karte ali neka budu skuplje kako bi svako do nas pomogao klubu.
Realno privatizacija je jedino rjesenje, nema strasti , mi navijamo oni igraju, ako igraju i daju sve od sebe eto nas opet na utakmicu i nema vise besplatnog ulaza. Sami smo sebi najveci krivci , idemo ispravljati greške polako i temeljno.

P.S. I da samo da znate da je Ćurković direktno uticao da dobijemo ovo sto smo dobili, jer on je covjek koji kontrolise ispred uefe Srbiju , tako da se drugo i nije moglo da ocekuje, ali vratice mu se jer ne moze zivjeti i napredovati na tudjoj nesreci iako oni to rade.
Od prvog dana, kada se pojavila vest, da smo opet na tapetu, sam ovde pisao da on lobira da se mi ibacimo, sto mozete naci ovde, i to mi je nas covek, iz kluba i potvrdio.. Cesto imam kontakte sa nasim klubom, daju mi jbne dresove, sto moze brat Il genio da potvrdi recimo za juce, kada mi je pomogao oko toga, i Curkovic je sve uradio, da mi dobijemo ovo..Ali sve.. I zato se ja pitam, dal je kod UEFE mafije, bolji lobista Curkovic ili recimo da je Gasprom rekao koju rec?

Curkovic picko jedna !! Umro u starsnim mukama, djubre lopovsko...
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Либурнија »

Pravednik wrote:Idealna prilika za pitati Dzaju kako je poceo raspad kluba, taksativno proci kroz sva dugovanja i reci ko ih je napravio. Ovo ce definitivno ubrzati privatizaciju i da krenemo ko ljudi iz pocetka. E sad sledece sezone treba dati podrsku stabilizaciji i dolaziti na utakmice bez obzira na sastav ekipe. Nije sve tako crno sad se treba pokazati , evo recimo ja cu za sledecu sezonu za 5klinaca kupiti sezonske karte ali neka budu skuplje kako bi svako do nas pomogao klubu.
Realno privatizacija je jedino rjesenje, nema strasti , mi navijamo oni igraju, ako igraju i daju sve od sebe eto nas opet na utakmicu i nema vise besplatnog ulaza. Sami smo sebi najveci krivci , idemo ispravljati greške polako i temeljno.

P.S. I da samo da znate da je Ćurković direktno uticao da dobijemo ovo sto smo dobili, jer on je covjek koji kontrolise ispred uefe Srbiju , tako da se drugo i nije moglo da ocekuje, ali vratice mu se jer ne moze zivjeti i napredovati na tudjoj nesreci iako oni to rade.
Драго ми је да си тако опуштен. Ја нисам. Иако смо и ти и ја знали да је овакав развој догађаја већ подуже планиран, чак и ово пушење за Европу... То је Вућићев план због кога је послао своје намјеснике у ФК, је л тако? Да се предузеће уруши и обезвриједи до коске а онда стави на добош/приватизацију... У нормалним и правним државама такво нешто се третира као стечајни криминал и санкционише се затворским казнама. А ти слободно аплаудирај таквој прљавој работи. Сад ти као гасиш пожар "страсти" што има таман онолико смисла као када је Изборник бацао бомбе не би ли неутрализирао бијес и очај због Робијевих суза.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Najdoski dr. Ilija »

Da je to u pitanju dal bi stvarno osvojili titulu ove sezone?
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
Велики Делија
Члан клуба
Posts: 449
Joined: Sun Mar 17, 2013 1:30 pm
Location: Братислава

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Велики Делија »

Што Мишку није успело 4 године, Пицоусти је савладао за 18 месеци.
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Либурнија »

Да, титула је била опијум за масе...прије него што те одведу на стрељање. А и џелат је имао "изборе"...
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Najdoski dr. Ilija »

Mislim da nidje veze al kako hoces!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by garnett »

vi ljudi morate da shvatite da ovo nije izbacivanje na jednu godinu, ovo je kraj!!!
mi smo onih 5m sada morali da platimo bez obzira bili izbaceni ili ne, to nije placeno i ne da nije placeno, nego je napravljeno jos jedno 2m na tih 5m, sto znaci da ukoliko bi hteli da vec sledece godine izadjemo u evropu morali da platimo tih 7m, a ja vas pitam, odakle cemo da platimo tih 7m, kad nista necemo imati da prodamo, a sad nismo mogli da platimo ni daleko manju sumu?!
svi ce sada otici za free, niko nece biti prodat, a i ako se neko proda, nece ici na dugove za licencu..
sto u prevodu znaci, da kao sto rekoh gore, ovo nije izbacivanje na godinu dana, ovo je izbacivanje na period dok ne budemo privatizaovani, a to se nece dogoditi bar jos 3, da ne kazem 5 ili 10 godina!
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Либурнија »

Najdoski dr. Ilija wrote:Mislim da nidje veze al kako hoces!
Свакако, кад сам ја уопште ишта погодио :roll: ...Е мој брате Илија, камо среће да нисам био у праву. Очекујте појачан спин власти у слиједећем периоду око "немања куд" и "добрих људи" који ће да "помогну" сад кад тешко је. Уосталом, Весић их савјетује... :povraca2:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
Markoss
Члан клуба
Posts: 824
Joined: Sun May 12, 2013 4:37 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Markoss »

Ako se sad ne napravi ono sto je trebalo jos 2009. godine, onda i nismo za bolje.

Braca Zivkovic da dobije priliku da vodi prvi tim, vratiti igrace sa pozajmice, prebaciti najbolje omladince i kadete i uz par iskusnih koji su vec tu, zapoceti sezonu. Nek se napravi neka selekcija od 25 igraca od kojih ce 5 da budu iskusni, a ovo sve ostalo deca i guraj. Nek se kao prioritet postavi afirmacija mladih igraca, pa onda za godinu dana kad budemo recimo prodali Jovica za 3 miliona, mozda cemo i imati za licencu i vracanje dugova. Uz to revidirati sve ugovore i da se prima najvise 20 hiljada po sezoni. Ko oce super, ko nece- nek ide.
Locked