6.јун 2014. Звездин дан Д - шта и како даље?

Део форума посвећен ФК Црвена звезда
Locked
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: 6.јун 2014. Звездин дан Д - шта и како даље?

Post by Najdoski dr. Ilija »

Либурнија wrote:Изашли су послије полноћке.
Није истина, Делта и Телеком нису у УО саставили ни годину дана, изашли су " зато што се нису слагали начином како се руководи клубом"!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: 6.јун 2014. Звездин дан Д - шта и како даље?

Post by Либурнија »

Чекај, кад је дошао Пикси а кад ошо Тана?? А Ади и остали дилови "каризматичних" са њим?
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: 6.јун 2014. Звездин дан Д - шта и како даље?

Post by Najdoski dr. Ilija »

Пикси је био пре Тане.
Какви дилови са Адијем?
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: 6.јун 2014. Звездин дан Д - шта и како даље?

Post by Либурнија »

Делта је званично ушла у клуб кад је Пикси постао председник!
Мени то неговори ништа
Па кад ти не говори ништа, шта би ја сад ту?!

Имали су "каризматични" итекако дискретне договоре са Мишком око неких ствари (као и са Толетом). Курте и Мурте су увијек ту негдје.

А што је Пиксију збрисао спонзорски пууул?? Отјерали их власници? Сунца ти, па ти власници су јаки ко земља! :roll:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 13. коло ЈСЛ: Раднички 1923 - Црвена звезда

Post by Ганац »

Zvezda je klub iz Srbije, za koji su igrali mnogi igrači koji nisu bili Srbi ali su izgarali 100% za njega.
Za Zvezdu navijaju i Srbi i "nesrbi", hoću reći i druge nacije i vere i ja sam zadovoljan kada vidim da imamo i takve navijače (simpatizere).
I one Argentinke, bliznakinje su navijači Zvezde i ona Portorikanka Samira Parila i zbog takvih mi smo klub iz Srbije a ne srpski klub.
Nikako se ne smemo začauriti u Bgd pašaluk, već da stremimo da za nas navijaju (kao i za sve velike timove ako to uopšte želimo da budemo) i na istoku i na zapadu ove planete.
Upravo jedan od razloga našeg propadanja je "Zvezda je srpski klub".
Dokle to nije bilo bitno, mi smo igrali i sa Realom i sa Barsom i Milanom, i da ne nabrajam dalje kremom fudbala, a kada nam je to posala najbitnija stavka u objašnjavanju ko smo i šta smo, počeli smo igrati sa Metalcem, RKG, u Evropi sa nekim Ukr "velikanima" ili da je za nas velik zalogaj tamo neki Tromso, Bordo i slični su za nas ekipe da nam klecaju kolena kada igramo sa njima, ej bre, Zvezda je to, a srozala se da su nam problem ovi gore pomenuti "moćni" klubovi
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Pravednik
Члан клуба
Posts: 505
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:55 pm

Re: 13. коло ЈСЛ: Раднички 1923 - Црвена звезда

Post by Pravednik »

Zvezda je je srpski klub kao sto je i Real spanski ili Mancester engleski i dok smo kao takvi igrali u Evropi i gledali cisti sportski kvalitet za nas su navijali svi i neka su takoi treba jer nesto sto je dobro i treba da se podrzava.
Medjutim danas smo srbende, najvjerniji, u dobru i zlu, 4C, pjevamo crkvene pjesme, oj Kosovo, jebemo milu majku simpatizerima, me smijemo da kazemo istinu, spinujemo, i sl. I treba da podrzavamo ono sto nije dobro jer bitno je da je Srbin i Veliki Zvezdas.

Digresija sastav Zvezde 1991.
Stojanovic
Sabanadzovic Najdoski Belodedic Marovic
Prosinecki Jugovic Mihajlovic Savicevic
Binic Pancev

I niko od njih nije ni blizu kluba jedni su prevareni, drugi se plase , trece niko ne zove, cetvrti vide da je ipak bitno biti veliki Srbin i Zvezdas kao,sto su Luka, Jankosan, Lalat, Maksa, Maza i ostali pajseri a oni to sigurno nisu.

Bitno je da ja spinujem a to sto tonemo sve dublje i dublje nije bitno, sto,propadamo i sto se gasimo nije bitno, mi smo veliki Srbi , Velika Srbija itd, medjutim to i dalje nema veza sa sportskim klubom za koji navijamo ili bolje receno od kada ima mi nemamo sportske rezultate.
User avatar
Pravednik
Члан клуба
Posts: 505
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:55 pm

Re: 13. коло ЈСЛ: Раднички 1923 - Црвена звезда

Post by Pravednik »

Још ме убеди да су сви они волели Звезду, а не новац и да су се сви борили за Звезду, а не да забоду неки мастан уговор у иностранству. Има нечега и до нас али и до њих, зар не?


E ovo je ono o cemu pricam, oni igraju za novac jer su profesionalci, tacno se zna ko sta radi. Mi smo tu da volimo , navijamo, putujemo, dajemo poslednju kintu, a ne oni. Medjutim danas je nesto drugo bitno.

A sad dobro procitaj sta si napisao i razmisli da li ima istine u tome, zabijati glavu u pijesak je najlakse. A te price o siroj slici propadanja naseg klube su totalna glupost. Nas su upropastile nase legende na celu sa Dzajicem i to je jedina istina. Kako ono kazu protivnik igra onoliko dobro koliko mu dozvolis a alibi se moze uvijek naci i krenuti sa kolektivnom samosazaljenjem.
User avatar
Pravednik
Члан клуба
Posts: 505
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:55 pm

Re: 13. коло ЈСЛ: Раднички 1923 - Црвена звезда

Post by Pravednik »

бишоп wrote:По свему овоме што видим једино ти забијаш главу у песак, зашто би ја читао шта сам написао, читај ти, па ако имаш на шта одговори и реци шта није истина. Овако испада да ја сам са собом треба да дискутујем, а ипак и поред свега нисте ме баш дотле довели.

Ако је теби шира слика пропадања нашег ФК тотална глупост онда теби нема помоћи, очигледно си преспавао ових двадесет и кусур година и све оно што се издешавало, а и даље се дешава.

Ok , znaci samosazaljenje i da cekamo da neko drugi rijesi nase probleme.
User avatar
Pravednik
Члан клуба
Posts: 505
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:55 pm

Re: 13. коло ЈСЛ: Раднички 1923 - Црвена звезда

Post by Pravednik »

Либурнија wrote:
Pravednik wrote: I da dacho brate ne sekiraj se sa onima koji poistovjecuju klub i naciju i tome slicno, mi smo oduvijek postovali sve druge nacije, a nasa nacionalnost i politicka opredjeljenost je zvezdastvo, sve ostalo je alibi za lopove, ludjake, neznalice u i oko naseg kluba. Proci ce i ovo zlo.
Након свега, морам прво баш тебе да упитам: од КОГА ти овдје браниш Дачу и коме то Звездаштво НИЈЕ "национална и политичка" опредијељеност? Односно, ко су то МИ а ко ОНИ?

Niti ja nekoga branim niti napadam samo iznosim svoje misljenje kada se ovdje krene da diskutuje o nesportskim stvarima, siroj slici, mnogobrojnim neprijateljima , izmisljenim neprijateljima, a mi na terenu gubimo li gubimo. Vidim ti se aktiviras jer si alergican na mene, ne smeta mi udri brate ako ti je lakse tako.

A sada odgovor za Bishopa, zelis konkretno:
Da bi klub stao na noge mora da se privatizuje, kako bi postojao gazda koji bi ulozio svoje novce. E sad kada ce to biti , nadam se uskoro.
Do tada kao prvo mora da se uvede placanje ulaznica i to najjeftinija 10 evra, pa ko voli klub neka da mjesecno 20-30evra klubu koga voli. Ako budu igrali i borili se bice publike, ako se zajebavaju publike nema. E kada se bude igralo pred realnim brojem publike u odnosu na ono sto sam naveo tj. sta se desava na terenu pocecemo da rjesavamo svoje probleme.
Ako cemo da se bavimo nasim propadanjem zadnjih 20 godina i pravdali se zasto je danas tesko bice nam jos gore. Mora da se uradi hirurgija a prva je 10 evra za ulaznicu pa prosjecno po utakmici npr. 5000 navijaca pa izracunaj. A ako ne dodje prosjecno 5000 onda oni koji vode klub treba da se zamisle. Ovako samo legalizujemo njihov lopovluk i nesposobnost.
User avatar
Pravednik
Члан клуба
Posts: 505
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:55 pm

Re: 13. коло ЈСЛ: Раднички 1923 - Црвена звезда

Post by Pravednik »

бишоп wrote:Јел ти то на један суптилан начин и у рукавицама желиш да затвориш клуб или направиш од њега елитистичко место, јел си свестан како живи народ у Србији, ко има да за утакмицу да 10 евра. Неозбиљно, идемо изнова
Po tebi neozbiljno ali jedino ispravno i moguce. Uostalom dugujemo 50mil. evra i to bi trebalo da znaci.........

A to da se nema 10 evra za utakmicu a ima se za mnoge druge stvari , pa ima nas bar 5000koji imamo te novce jer nas je bar par miliona navijaca ukupno, zar ne?

Ovo je trebalo uraditi kada je bilo 20miliona duga , ako ne uradimo sada dug ce narasti a vrijeme prolazi, klub propada, mi jaucemo, vicemo, prozivamo itd.
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: 6.јун 2014. Звездин дан Д - шта и како даље?

Post by Либурнија »

Добро, дата је још једном дијагноза да су за овакво стање у клубу кривци навијачи (вође, шипкаши) пошто (наводно) толеришу управу и Лалатовића. Но, како год, неће бити да су навијачи нека битна препрека стварању здраве приче у клубу пошто су главни и одговорни за клуб Терза, Коки, аутолимар и посљедично онај ко их је довео а то нису навијачи.

Ако је идеја да се још једном подсрта како су навијачи ово-оно, овако-онако, чисто да би се још једном дало одушка зато што... ОК. Ако је циљ да им се упути нека порука а морала би да допре до њих, онда је радња залудна јербо они не свраћају у ову кафану, бар не "главни". Не видим идеју и циљ радње осим ако се она не састоји у пуком пискарању и понављању једног те истога тј. замагљивања чињенице да риба увијек и само смрди од главе а не од рецимо пераје...И да се нећемо ми љеба најести од свег тог јадиковања и дурења увријеђеног дјетета које му су злочести велике бате украле играчку, :angry27: а камоли клуб. Пошто смо ми овдје, је ли, критички ангажовани Звездаши, ја бих волио да прочитам овдје сад и неки конкретан приједлог како да се директно утиче на ово све? Значи, не типа, ови-они треба да...него шта можемо ми овдје да урадимо. Није да неке ствари нису већ и одавде рађене ма колико медиј био мали (мада и овдје је било дисонанци као сад послије дербија кад се суодговорном означила полиција и носиоци власти).

За почетак не би било лоше да се договоримо и око тога да ли је тај Толе заиста лопов и да ли га и ако и када треба тјерати. Ни ту не препознајем поенту осим пуке зајебанције и објашњавања да се он користи као алиби наших управника...само не знам коме је то овдје уопште потребно објашњавати пошто не видјех да то неко спори.

И тако. Значи Лалатовић је већ ад акта. Лиценца ће изгледа бити обезбјеђена (иако Русима још није дигнут споменик), имамо неколико клинаца који су стекли какво-такво искуство и који би требали да представљају перспективу и костур али сад постоји и дилема да ли су за Звезду због показане "курцобоље" против Радничког, неки су већ и продати Захавију, вратиће се Луковић, иде Рајковић а на његово мјесто ускаче кахриман, прича се о Грофу и Косану, Терза цар и Коки краљ и даље јашу... Шта и како даље? Show must go on...

Моје неко мишљење и закључак је овај - рјешење је или оно што је Човић износио (то се неће), зонска лига (и то се неће) или пак добар и у довољној мјери аутономан тренер који ће да направи игру и играче од клинаца уз помоћ неколико старијих играча калибра Луковића а изгледа да се и то неће или онако хоће-неће...терзић може и зна боље од овога, врло добро он зна готово све ово што ми пишемо и о клинцима и тренеру итд. Међутим, мислим да Терзић ту није главни проблем те да он само дјелује у оквиру свог "мандата" а то је мандат стечајног мафи... пардон управника. Мсм, не мора да буде тачно, можда је он и аутономан, ко ће га знати... :matis: Међутим, ово што је он ове сеоне радио личи управо на то, специјалца на задатку одржавања клуба на апаратима тек толико да не умре али и без ингеренција да га истински крене лијечити и опорављати (уз прећутну дозволу да се као надокнада за тај посао мало и "крадуцне").
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: 6.јун 2014. Звездин дан Д - шта и како даље?

Post by Beara_Vladimir »

Šta mi, navijači Zvezde, možemo da uradimo? Mogu, za početak, da se na utakmici čuju povici protiv članova uprave i protiv onoga ko ih je doveo. Možemo da se skupimo ispred stadiona i zahtevamo objašnjenja kako postadosmo ovakvo ruglo od kluba. Možemo makar probati da vršimo pritisak. Toliko možemo.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: 6.јун 2014. Звездин дан Д - шта и како даље?

Post by Либурнија »

A zasto ispred stadiona? Zasto ne uci unutra? Evo npr. juce, jedinstvena prilika propustena da bude vise ljudi na bocnim tribinama i da nadglasa sjevernu i izrazi svoje nezadovoljstvo...Boli njih briga sto ce ovdje neko da vodi monologe i postavlja retoricka pitanja...A i sjeverna tribina onako slabo posjecena...niko da se zapita zasto. Ali, tesko je prevladati jednodimenzionalnu sliku svijeta, dza ili bu je jednostavnije.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: 6.јун 2014. Звездин дан Д - шта и како даље?

Post by Beara_Vladimir »

Dobro, suština je ista. Jasno ti je, valjda, na šta sam ciljao. Suština je u tome da treba pružiti otpor i vršiti pritisak koliko god možemo, a mislim da bar toliko možemo da uradimo. Ko sada pominje severnu tribinu, zapadnu, istočnu, podele itd. ? Ja sigurno ne. Ja samo predlažem šta bi mogli svi zajedno da uradimo. Možemo i o severu ako hoćeš, nikakav problem. Kontradiktorni su od glave do pete, svesno ili ne saučesnici su u ovoj propasti kluba.
Last edited by Beara_Vladimir on Thu May 14, 2015 5:52 pm, edited 1 time in total.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: 6.јун 2014. Звездин дан Д - шта и како даље?

Post by Либурнија »

Sustina je ta da oni i onaj ko ih je doveo blage veze nemaju sta i kako bi trebalo i moglo da se uradi sa klubom i da ce na kraju silom prilika da skarabudze neko adhok “rjesenje“ koje ce i definitivno i trajno da ukopa klub. Nije ovo dno, ima jos nize i to itekako. To je kljucno pitanje a nesto ne vidim da se mnogo poteze, ni na forumima a kamoli u medijima.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
Locked