6.јун 2014. Звездин дан Д - шта и како даље?

Део форума посвећен ФК Црвена звезда
Locked
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: 6.јун 2014. Звездин дан Д - шта и како даље?

Post by Beara_Vladimir »

Pa o tome ti ja i pričam. Upravo zato i moramo pokušati da vršimo pritisak. Tu se slažemo, pretpostavljam.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: 6.јун 2014. Звездин дан Д - шта и како даље?

Post by Либурнија »

Da, a onda i ta privatizacija. Odakle ljudi crpe optimizam da je ova garnitura na vlasti kadra da u djelo sprovede IOLE solidnu privatizaciju?! Kakav to oni kadar imaju, iskustvo, Know-how? KO da im to odradi a da ne bude prevara u velikom stilu?
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: 6.јун 2014. Звездин дан Д - шта и како даље?

Post by Dennis Rodman »

Либурнија wrote:Da, a onda i ta privatizacija. Odakle ljudi crpe optimizam da je ova garnitura na vlasti kadra da u djelo sprovede IOLE solidnu privatizaciju?! Kakav to oni kadar imaju, iskustvo, Know-how? KO da im to odradi a da ne bude prevara u velikom stilu?
Vučićevi kadrovi, htio sam staviti smajli, ali je to više za plakati nego za bilo kakve smajlije... ministri sa cipiripi diplomama i know-howom u klimoglavstvu. Ukratko:

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=dV2ht3RH7_c[/youtube]
Spoiler: show
Da ne bude da sam politički obojen, jer i nisam, ali ovi su baš tragikomični preko svake mjere.
Zvezdaš. Robista.
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: 6.јун 2014. Звездин дан Д - шта и како даље?

Post by Константин »

Корисније је стављати смијешне клипове из ФК (мада треба времена за upload) од неких безвезњаковића из неке странке.
Иначе било би супер да је окружење у коме послују клубови као негдје у некој сређеној држави и да страначки делегиране кадрове не срећеш у клубовима, међутим и некада са СПС-ом, па послије са жутима и сада са овима било је јако мнооого простора да не буде барем овако. Спортски дио је кључ нашег неуспјеха ко год да је био управа - политичар, привредник или бивши играч. Сви они могу бити способни или неспособни за клуб. Спортски дио је коров који смо сијали. Непостојање притиска на криминал, нерад и незнање је залијевање корова. Непрекидно скривање иза глобалних ствари је или незнање или кукавичлук, нема треће.
"Ма не бисмо ми пропали да нам Слоба није украо 100М дојч марака од трансфера 90-тих", то и данас пролази код доста навијача поред живих Џајића и Цветковића...
Врста која изумире
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 6.јун 2014. Звездин дан Д - шта и како даље?

Post by Ганац »

Ja zaista ne vidim svrhu gledanja ovih amatera, hajde što su amateri, ali oni ne pokazuju voljni momenat da se bore.
Utakmica za povraćati, osećao sam dugo mučninu, a na Severu pevaju, kome, umesto gromoglasnog zvižduka opomene, umesto prozivanja tih jebivetara koji nose naš dres, oni pevaju "Slavni dani naše prošlosti", podsećame na penzionerski klub, kada o nečem dobrom možeš pričati samo u perfektu "kaoko smo bili dobri i igrali sa Realom, dali MUTD, kako smo se sa Barsom i Milanom klali" i slično, a sada nas jedan RKG sa igračem manje ponizi.
Ne treba udarati šamare, lomiti šoferke, skidati dresove, treba im jasno staviti do znanja da oni nisu Zvezda. Treba ih bojkotovati ove dve utakmice, neka odigraju pred praznom Marakanom ( mada govna to neće ni da primete).
Duboko sam razočaran igrom i ponašanjem i igrača i trenera, upravu ne vidim a verujem da ni oni nisu bolji.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
musemic
Члан клуба
Posts: 1088
Joined: Mon Mar 18, 2013 8:44 am

Re: 6.јун 2014. Звездин дан Д - шта и како даље?

Post by musemic »

Crvena zvezda vapi za malo ciste, bezuslovne, ljubavi, na svim nivoima, od rukovodstva do publike...ono, kad bi pre umro nego naneo stetu svom Klubu - 3 hrabra, moralna i kompetentna domacina (sportski direktor, gen.sekretar, predsednik) mogu za godinu dana napraviti cudo...ako, za ovih 20 godina ne mozemo, iz naseg korpusa, naci jednog takvog, onda je veoma upitan smisao naseg postojanja i ja ga ne vidim...
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 6.јун 2014. Звездин дан Д - шта и како даље?

Post by dacha od bosne »

Naš problem su:
1. lopovi u upravi
2. nestručan trener
3. loši igrači koje su doveli ovi pod brojem 1 i 2
3. tribina koja zarad nekih interesa nije tjerala ni Lukića, a sada ni ove, ali je tjerala Bajevića, Piksija, Tanu itd.

Kada se stvari dovedu u red ovim redom, onda možda opet bude nešto od ove naše Zvezde. Do tada, mrka kapa.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Pravednik
Члан клуба
Posts: 505
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:55 pm

Re: 6.јун 2014. Звездин дан Д - шта и како даље?

Post by Pravednik »

Sve se to da provjeriti i evidentirati. Kao prvo uraditi kompletnu analizu od sezone 91/92 do 2014/2015 i to za svaku godinu posebno utvrditi:
1.Ko je bio predsjednik i direktor kluba
2.Koliki su bili prihodi posmatrane godine i sta je cinilo strukturu prihoda(ulaznice, prodaja igraca, sponzori itd.)
3.Koiiki su bili troskovi i sta je cinilo njihovu strukturu
4.Stanje na kraju svake godine, da li je generisan minus ili plus
5.Koji su bili sportski rezultati posmatrane godine

Sve ovo postoji zapisano i samo na osnovu ovih podataka se moze krenuti dalje jer bi se tacno znalo gdje smo grijesili , pa cak i mi navijaci jer smo davali podrsku necemu sto nije valjalo a mozda smo osudjivali nesto sto i nije bilo tako lose.
Presaviti tabak, utvrditi cinjenice i krenuti u oporavak, naravno sa onoliko para koliko imamo , ni cent vise.
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: 29. коло ЈСЛ: ОФК БЕОГРАД - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

Post by Beara_Vladimir »

Podržavam tvoj predlog, pod uslovom da gospodi iz uprave jasno stavimo do znanja šta mislimo, kako o njima, tako i o Overlordu koji ih je blagoizvoleo dovesti na čelo kluba.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: 29. коло ЈСЛ: ОФК БЕОГРАД - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

Post by Najdoski dr. Ilija »

Био сам и против бојкота КК-а тако да би било лицемерно када бих у вези ФК-а био за.
Увек сам за то да се јасно стави до знања шта се мисли.
Ипак многи су возови прошли и многе прилике пропуштене.
Никада није касно али ја се ипак бојим да више ништа није у нашим рукама.
У сваком случају волео бих да се управа и тренер добро почасте оним шта су заслужили!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: 6.јун 2014. Звездин дан Д - шта и како даље?

Post by Либурнија »

Не би требало уопште постављати питање да ли треба ићи, треба вала па таман да се игра зона (наравно ако могућности икако дозвољавају)! Рецимо разумијем разлоге бојкота у кошарци мада сматрам да клуб треба и тамо да се прати и то не само сада када се има успјеха већ је требало увијек. Има начина да се изрази протест и на друге начине осим пуким недоласком.

Када већ вучемо те паралеле, мене је срамота као човека и Звездаша, да нам друге секције прати само ужа родбина чак и када се боре за титулу док на фудбалу је ишло за ове услове свих задњих година ненормално много људи и то није помогло свих ових година да у клубу крене нека иоле здрава прича. Напротив, олоши који су се изредали по управи још су се и сакривали иза добре посјете и још правили поене на томе. Натпросјечно велика посјета јесте на неки начин помогло да се клуб не угаси па и долазак Газпрома без кога би одавно били стављени ад акта. Међутим, прошло је већ 6-7 година од црног прољећа када се клуб нашао на ледини а клубу је никад горе. Дуг је под Весићем и Лукићем дуплиран а под овима, додуше није дуплиран али се успјело да се лошим пословањаем у протекле 2 и по сезоне клуб доведе у безизлаз. Прво зато што су правили труле компромисе остављањем Јанкосана. Па онда се прави неки тим за титулу и све се млијеко проспе пошто ниси био у стању да средиш лиценцу. Значи дебели ћорак осим у неком симболичком смислу. Ове године довлачена је гомила половњака у клуб који су нас и даље упропастили и у спорском и у пословном смислу. Доведен је тренер незналица који не зна ма баш ништа у ситуацији када су сви регуларни возови одавно прошли и у ситуацији када је терен једина и најбоља могућност да се почнеш извлачити из живог блата. Клинци који би могли бити какав-такав излаз, гурнути су сада на крају првенства у ватру када је ионако већ била изгубљена титула а и од тих клинаца питање је колико ће пара отићи клубу а колико је већ у власништву Захавија... Паре од Газпрома већ су сада спискане па се поставља питање од чега мислимо да живимо слиједеће сезоне, од чега да платимо играче, одржавамо клуб?! Па је ли зато мијењан статут како би ми дали клуб у руке "генералном директору" јербо, је ли, само та позиција нам је недостајала у клубу па да кренемо напријед... :twak:

Елем, кад је већ тако, мени су се смучиле приче типа "не знате све чињенице", "имамо нека сазнања", "мора сад овако", "не смијемо да се замјерамо Вучићу", "није вријеме", "тјерали смо и друге управе па је било само још горе" (то је једини аргумент који прихватам у некој мјери). Па добро мајку му, окрени леђа према терену, још боље према западној ложи и настави да пјеваш, алии покажи да ЗНАШ, и да не могу да те возају као малог Ђокицу! Слинавог тренера којег је требало шутнути након Ниша већ и можда како-тако спасити сезону, нико да га помене да се не би "Неша велики Звездаш" мош мислит увриједио! Ма море марш, нек иде и нек се жали Милији! То замјерам Северу. А свима осталима осим часним изузецима што су оставили клуб на цједилу својим недоласком. Боље је и касирати узвик "циганске п...е" него не доћи, поаказати карактер и СТАВ, показати да ПОСТОЈИШ и да нису успјели да те отјерају са стадиона, да ће се морати још ћерати... :dedica:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 6.јун 2014. Звездин дан Д - шта и како даље?

Post by Ганац »

Либурнија wrote:Не би требало уопште постављати питање да ли треба ићи, треба вала па таман да се игра зона (наравно ако могућности икако дозвољавају)! Рецимо разумијем разлоге бојкота у кошарци мада сматрам да клуб треба и тамо да се прати и то не само сада када се има успјеха већ је требало увијек. Има начина да се изрази протест и на друге начине осим пуким недоласком.

Када већ вучемо те паралеле, мене је срамота као човека и Звездаша, да нам друге секције прати само ужа родбина чак и када се боре за титулу док на фудбалу је ишло за ове услове свих задњих година ненормално много људи и то није помогло свих ових година да у клубу крене нека иоле здрава прича. Напротив, олоши који су се изредали по управи још су се и сакривали иза добре посјете и још правили поене на томе. Натпросјечно велика посјета јесте на неки начин помогло да се клуб не угаси па и долазак Газпрома без кога би одавно били стављени ад акта. Међутим, прошло је већ 6-7 година од црног прољећа када се клуб нашао на ледини а клубу је никад горе. Дуг је под Весићем и Лукићем дуплиран а под овима, додуше није дуплиран али се успјело да се лошим пословањаем у протекле 2 и по сезоне клуб доведе у безизлаз. Прво зато што су правили труле компромисе остављањем Јанкосана. Па онда се прави неки тим за титулу и све се млијеко проспе пошто ниси био у стању да средиш лиценцу. Значи дебели ћорак осим у неком симболичком смислу. Ове године довлачена је гомила половњака у клуб који су нас и даље упропастили и у спорском и у пословном смислу. Доведен је тренер незналица који не зна ма баш ништа у ситуацији када су сви регуларни возови одавно прошли и у ситуацији када је терен једина и најбоља могућност да се почнеш извлачити из живог блата. Клинци који би могли бити какав-такав излаз, гурнути су сада на крају првенства у ватру када је ионако већ била изгубљена титула а и од тих клинаца питање је колико ће пара отићи клубу а колико је већ у власништву Захавија... Паре од Газпрома већ су сада спискане па се поставља питање од чега мислимо да живимо слиједеће сезоне, од чега да платимо играче, одржавамо клуб?! Па је ли зато мијењан статут како би ми дали клуб у руке "генералном директору" јербо, је ли, само та позиција нам је недостајала у клубу па да кренемо напријед... :twak:

Елем, кад је већ тако, мени су се смучиле приче типа "не знате све чињенице", "имамо нека сазнања", "мора сад овако", "не смијемо да се замјерамо Вучићу", "није вријеме", "тјерали смо и друге управе па је било само још горе" (то је једини аргумент који прихватам у некој мјери). Па добро мајку му, окрени леђа према терену, још боље према западној ложи и настави да пјеваш, алии покажи да ЗНАШ, и да не могу да те возају као малог Ђокицу! Слинавог тренера којег је требало шутнути након Ниша већ и можда како-тако спасити сезону, нико да га помене да се не би "Неша велики Звездаш" мош мислит увриједио! Ма море марш, нек иде и нек се жали Милији! То замјерам Северу. А свима осталима осим часним изузецима што су оставили клуб на цједилу својим недоласком. Боље је и касирати узвик "циганске п...е" него не доћи, поаказати карактер и СТАВ, показати да ПОСТОЈИШ и да нису успјели да те отјерају са стадиона, да ће се морати још ћерати... :dedica:
Zaista je ovo ono što bi rekao malo mekše ali potpuno ispravno, verovatno sam ja pod uticajem nervoze preterao sa nedolaskom na stadion, ali ovo, okretanje leđa upravi (zapadu) i terenu možda i prava mera.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: 6.јун 2014. Звездин дан Д - шта и како даље?

Post by Либурнија »

Ма. жао мени што ја нисам доље. Отишао бих ако треба сам на исток (а сигуран сам да би ме барем један ту подржао :ziveli: ) и окачио неку паролу, рецимо "Само вас гледамо" или "Само преко мене мртвог! Немој да зовнем ДЕЦУ!" :jumping1: . Па нек се мисле. Кад је могла она треба сама да оде пред зграду Пинка, шта мени онда фали?

Но, кад је већ тако, као навијачи морали би да се припремимо и за најгоре, за неки УППР сценарио. Не смије се ни тада одустајати, нека буде борба непрестана. И кад би од Звезде остало само име - Звезда је Звезда!

Највећи проблем у цијелој причи су што нема људи који би залегли у фудбалу и овом клубу са неком визијом шта треба да се ради. Што се мене тиче, требали су да поставе Човића на мјесто ГенСека и да чине у пословном смислу све што им он каже. И да покушају да проведу онај план који је он предлагао. Да се смање трошкови на неких највише 9 милиона, од тога буџет за појачања 1 милион максимум. Мсм, како је могуће да се још увијек бацају паре толике на "појачања" а никаквих резултата, никаквог фудбала и игре?! Па ако немаш играча нити пара за бољега, гурај клинца, производи. А ко гурне комбинацију, да му умре кева. Када би већина навијача то подржала, морала би и држава и град да реагују...А не овако, ми све нешто ћутимо и чекамо а они нас на очиглед зајебавају и поткрадају, мисле, може нам се... Не мислим ту само на управнике већ и на оне који су их послали к нама.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 6.јун 2014. Звездин дан Д - шта и како даље?

Post by Ганац »

Verujem (nisam stručan) da i sa budžetom za 50% većim od budžeta Čuke možemo da stvorimo dobar, konkurentan tim, pa sve i da budžet bude 6 miliona evra, sve preko mi deluje neko bahaćenje.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: 6.јун 2014. Звездин дан Д - шта и како даље?

Post by Либурнија »

Nego, koga za trenera? To je mozda i kljucno pitanje. I da li su ovi montipajtonovci shvatili da bez ozbiljnog kondicionog nama iole ozbiljmog fudbala?!

Kakav je trener Grof? Kakvu igru i formaciju forsira?
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
Locked