6.јун 2014. Звездин дан Д - шта и како даље?

Део форума посвећен ФК Црвена звезда
Locked
musemic
Члан клуба
Posts: 1088
Joined: Mon Mar 18, 2013 8:44 am

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by musemic »

L - zašto napadaš momka, pisao je u kontekstu...čovek j totalno osveženje među nama, čangrizvcima...
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by Либурнија »

МоСа ВерСе wrote:
Либурнија wrote:
Шта мислиш зашто мени ово није смјешно? Спрдаш се са трибином којој и сам припадаш. И то још тако што је поредиш са љотићевцима са Бањице.
Извини ако си стекао такав утисак, нисам мислио никога да увредим. Понајмање да увредим целу трибину која у својим редовима има и католика и муслимана. Више сам се зезао на пропо дописке са Мусемићем на конто нашег национализма. Се сећаш реакције кад је долазио Елмедин, или кад су се млађи побунили због Робија. На то сам мислио.
Да, бунили су се а наше је да их одвратимо од таквог накарадног тумачења национализма што је и урађено и Роби је, наравно, дошао и многи од њих су мућнули главом и сада би гинули за Робија. Тако што ћемо да их попљујемо називајући их олошима и кримосима, сигурно нећемо постићи баш ништа тј. хоћемо контраефекат.

Мусемић:

Добро је де. :ziveli:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by garnett »

izgleda sam propustio zurku...
Либурнија wrote:vise i sever i mafijasi. Kako vise ne dosadis sam sebi. Cijelo vrijeme nisam htio da ti odgovaram bilo sta ali evo sad hocu - pun mi je vise *** tvog o necemu o cemu u sustini nemas pojma. Bez tog severa mi bi odavno bili kalibar Cukarickog sa 150 ljudi na utakmici. A svi koji misle da je cijena sezonske mala nek to me dodaju troskove puta na livadska gostovanja pa ce cifra ispasti mnogo veca od “3 pive“. Najlakse je doci na internet i glumiti loodilo.
lepo lepo, popljuva ti mene, nema veze..

lm, da, mafijasi sa severa, koji osim stete nikakvu kortist klubu ne donose! i vec sam rekao kad kazem mafijaci sa severa, mislim na onih desetak ljudi sto predvode tribinu, sta stalno izvrcete?!
i kazes bez severa bi bili u rangu cukarickog?
pa druze, mi smo tri svetlosne godine iza cukarickog..
cukarcki ima pravo da igra evropu, cukaricki redovno isplacuje igrace..
o cemu ti pricas?
kamo lepe srece, da imamo 150 normlanih ljudi umesto ovog sada, i da klub isplacuje plate, i da imamo pravo da igramo u evropi..
puca meni *** za tu publiku na stadionu, koju predvodi desetak mafijasa, koji apsolutno samo nanose stetu klubu.. i onda jos dodas mafiju iz uprave, i dobijes jedan potpuni kurton od kluba, koji duguje 100m, koji nema pravo da igra evopu, gde ima toliko govana, da i jedan ninkovic nakon sezone u zvezdi, razmislja da zavrsi karijeru..
ako ti to ne govori dovoljno, onda dzabe smo i zapocinjali pricu...
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by МоСа ВерСе »

Е па видиш Либурнија како се усаглашавамо. Али брат МоСа разуме да си ти био под стресом због напада на Север, па још кад си видео мене да пишем о томе, тотални стрес. :mrgreen: Опусти се, мени је Север друга кућа, само после толиких година, морам и мало да се шалим. Дође тако са годинама. :ziveli:
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by МоСа ВерСе »

garnett wrote:izgleda sam propustio zurku...
Либурнија wrote:vise i sever i mafijasi. Kako vise ne dosadis sam sebi. Cijelo vrijeme nisam htio da ti odgovaram bilo sta ali evo sad hocu - pun mi je vise *** tvog o necemu o cemu u sustini nemas pojma. Bez tog severa mi bi odavno bili kalibar Cukarickog sa 150 ljudi na utakmici. A svi koji misle da je cijena sezonske mala nek to me dodaju troskove puta na livadska gostovanja pa ce cifra ispasti mnogo veca od “3 pive“. Najlakse je doci na internet i glumiti loodilo.
lepo lepo, popljuva ti mene, nema veze..

lm, da, mafijasi sa severa, koji osim stete nikakvu kortist klubu ne donose! i vec sam rekao kad kazem mafijaci sa severa, mislim na onih desetak ljudi sto predvode tribinu, sta stalno izvrcete?!
i kazes bez severa bi bili u rangu cukarickog?
pa druze, mi smo tri svetlosne godine iza cukarickog..
cukarcki ima pravo da igra evropu, cukaricki redovno isplacuje igrace..
o cemu ti pricas?
kamo lepe srece, da imamo 150 normlanih ljudi umesto ovog sada, i da klub isplacuje plate, i da imamo pravo da igramo u evropi..
puca meni *** za tu publiku na stadionu, koju predvodi desetak mafijasa, koji apsolutno samo nanose stetu klubu.. i onda jos dodas mafiju iz uprave, i dobijes jedan potpuni kurton od kluba, koji duguje 100m, koji nema pravo da igra evopu, gde ima toliko govana, da i jedan ninkovic nakon sezone u zvezdi, razmislja da zavrsi karijeru..
ako ti to ne govori dovoljno, onda dzabe smo i zapocinjali pricu...
Гарнет, морам нешто да те питам: а што онда не навијаш за Чукарички, што баш Звезда?
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by Либурнија »

garnett wrote:
lm, da, mafijasi sa severa, koji osim stete nikakvu kortist klubu ne donose! i vec sam rekao kad kazem mafijaci sa severa, mislim na onih desetak ljudi sto predvode tribinu, sta stalno izvrcete?!
Ти људи, као прво, нису мафијаши, као друго, ако су шта погријешили још увијек нико није добацио до звања мафијаша. И ја сам онда мафијаш, имао сам пријаву и досије због "уништавања имовине" на Максимиру.

Што се тиче Чукаричког, од стране бурегџија надувани пројекат. Ти ако желиш то, пут под ноге па на Брдо. С тобом ће имати укупно 171 навијача.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by garnett »

МоСа ВерСе wrote: Гарнет, морам нешто да те питам: а што онда не навијаш за Чукарички, што баш Звезда?
a kakvo ti je to, da izvines glupo pitanje?!
znaci ako ja na severu nekog na gadjam bakljom i ne podrzavam taj postupak, onda sam ja manji zvezdas od tih takvih likova sa severa?
i ako ne podrzavam mafijase u i oko zvezda, onda sam ja opet manji zvezdas?
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by garnett »

Либурнија wrote: Ти људи, као прво, нису мафијаши, као друго, ако су шта погријешили још увијек нико није добацио до звања мафијаша. И ја сам онда мафијаш, имао сам пријаву и досије због "уништавања имовине" на Максимиру.

Што се тиче Чукаричког, од стране бурегџија надувани пројекат. Ти ако желиш то, пут под ноге па на Брдо. С тобом ће имати укупно 171 навијача.
mani me te patetike, njih desetak tamo svaki ima krivicnih dosijea ko knjiga rat i mir strana..

ma boli mene da izvines ***, dal je cukarcki "naduvan" od novanara burgdzija, kao sto me i boli *** za cukarcki kao takav..
ja ti pticam o tome, da zvezda nekadasnji evropski i svetski prvak nema pravo da izadje u evropu, da duguje 100m, da joj mafija sa severa odlucuje ko sme da dodje od igra a ko ne, dok ovaj "buregdzijski" cukaricki, isplacuje plate svojim igracima, ima pravo da igra evropu itd...
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by МоСа ВерСе »

garnett wrote:
МоСа ВерСе wrote: Гарнет, морам нешто да те питам: а што онда не навијаш за Чукарички, што баш Звезда?
a kakvo ti je to, da izvines glupo pitanje?!
znaci ako ja na severu nekog na gadjam bakljom i ne podrzavam taj postupak, onda sam ja manji zvezdas od tih takvih likova sa severa?
i ako ne podrzavam mafijase u i oko zvezda, onda sam ja opet manji zvezdas?
А што ме лепо не питаш на шта сам мислио него претпоставком доносиш суд о нечему? Поента је, може Чукарички да буде пословно уређен и као Реал Мадрид, ми ћемо и даље волети Звезду јер нам је у срцу. чак и ти, који вазда пљујеш по многим стварима је волиш. Ако је ово тачно што сам написао, како је могуће да нити једном ја у твом писању не видех нешто позитивно о клубу који волиш? Мани се сад Севера и осталих чудеса.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by garnett »

МоСа ВерСе wrote: А што ме лепо не питаш на шта сам мислио него претпоставком доносиш суд о нечему? Поента је, може Чукарички да буде пословно уређен и као Реал Мадрид, ми ћемо и даље волети Звезду јер нам је у срцу. чак и ти, који вазда пљујеш по многим стварима је волиш. Ако је ово тачно што сам написао, како је могуће да нити једном ја у твом писању не видех нешто позитивно о клубу који волиш? Мани се сад Севера и осталих чудеса.
pa jel ti mene zajebavas? :nindza:
o cemu da pisem pozitivno?
o tome sto dugujemo 100m?
o tome sto ne isplacujemo igrace?
o tome sto se teraju odredjeni igraci, zbog toga sto pilicari iz urpave imaju svoje druge kombinacije?
o tome, sto navijaci odlucuju dal robi/bosancic itd smeju ili ne smeju da dodju?
o tome, sto nemamo pravo da izadjemo u evropu?

pa da mi nije stalo do zvezda, onda ne bi ovoliko "kukao", posto bi me boelo tuki za nju, jelte..
al bas zato sto mi je stalo, zato i "kukam", posto hocu "zdravu" zvezdu, a ne ovaku jadnu, bednu i bolesnu!
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by МоСа ВерСе »

garnett wrote:
МоСа ВерСе wrote: А што ме лепо не питаш на шта сам мислио него претпоставком доносиш суд о нечему? Поента је, може Чукарички да буде пословно уређен и као Реал Мадрид, ми ћемо и даље волети Звезду јер нам је у срцу. чак и ти, који вазда пљујеш по многим стварима је волиш. Ако је ово тачно што сам написао, како је могуће да нити једном ја у твом писању не видех нешто позитивно о клубу који волиш? Мани се сад Севера и осталих чудеса.
pa jel ti mene zajebavas? :nindza:
o cemu da pisem pozitivno?
o tome sto dugujemo 100m?
o tome sto ne isplacujemo igrace?
o tome sto se teraju odredjeni igraci, zbog toga sto pilicari iz urpave imaju svoje druge kombinacije?
o tome, sto navijaci odlucuju dal robi/bosancic itd smeju ili ne smeju da dodju?
o tome, sto nemamo pravo da izadjemo u evropu?

pa da mi nije stalo do zvezda, onda ne bi ovoliko "kukao", posto bi me boelo tuki za nju, jelte..
al bas zato sto mi je stalo, zato i "kukam", posto hocu "zdravu" zvezdu, a ne ovaku jadnu, bednu i bolesnu!
Ок, волиш Звезду. А да ли сматраш да превелико кукање и пљување свега утиче на остале форумаше? И друго питање: колико си 100% сигуран у ово што си написао, тачније, да ли је то заправо све тачно? Сем наравно овога да не играмо Европу?

Да не мислиш да те зезам питањима, јок. Покушавам да ти појасним да начином на који кукаш побуђејеш одрећене емоције код неких људи овде. Не гледају сви тако мрачно на будућност Звезде као и ти.

ПС - Боље да те не питам, да ли је чаша до пола празна или до пола пуна. :lol:
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by garnett »

МоСа ВерСе wrote:
garnett wrote:
МоСа ВерСе wrote: А што ме лепо не питаш на шта сам мислио него претпоставком доносиш суд о нечему? Поента је, може Чукарички да буде пословно уређен и као Реал Мадрид, ми ћемо и даље волети Звезду јер нам је у срцу. чак и ти, који вазда пљујеш по многим стварима је волиш. Ако је ово тачно што сам написао, како је могуће да нити једном ја у твом писању не видех нешто позитивно о клубу који волиш? Мани се сад Севера и осталих чудеса.
pa jel ti mene zajebavas? :nindza:
o cemu da pisem pozitivno?
o tome sto dugujemo 100m?
o tome sto ne isplacujemo igrace?
o tome sto se teraju odredjeni igraci, zbog toga sto pilicari iz urpave imaju svoje druge kombinacije?
o tome, sto navijaci odlucuju dal robi/bosancic itd smeju ili ne smeju da dodju?
o tome, sto nemamo pravo da izadjemo u evropu?

pa da mi nije stalo do zvezda, onda ne bi ovoliko "kukao", posto bi me boelo tuki za nju, jelte..
al bas zato sto mi je stalo, zato i "kukam", posto hocu "zdravu" zvezdu, a ne ovaku jadnu, bednu i bolesnu!
Ок, волиш Звезду. 1.А да ли сматраш да превелико кукање и пљување свега утиче на остале форумаше? 2. И друго питање: колико си 100% сигуран у ово што си написао, тачније, да ли је то заправо све тачно? Сем наравно овога да не играмо Европу?

Да не мислиш да те зезам питањима, јок. Покушавам да ти појасним да начином на који кукаш побуђејеш одрећене емоције код неких људи овде. Не гледају сви тако мрачно на будућност Звезде као и ти.

ПС - Боље да те не питам, да ли је чаша до пола празна или до пола пуна. :lol:
1. da, utice na druge.. al sta da radim, kad stoka i dalje radi po svome, a ja sam nemocan.. a pisem, jel nekako jos vise pizdim kad vidim da pojedinci u stvari i nisu svesni u kakvim smo mi govnima...

2. da, u sve sto sam napisao verujem, i stojim iza toga...
a evo ti upravo potvrda, stavke 4 , u ovom tekstu sto je liburnije postavio iznad mene..
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by crazynorth75 »

Čovjek sve i kad bi htio da napiše nešto pozitivno o FKCZ, jednmostavno ne može, nema o čemu. Ja ne znam šta je pozitivno? Robijeve suze? Ninetovo razmišljanje o kraju karijere?Terzićevo isticanje poštenjačine Lukića? Kokezino i Tončevovo... (ma samo kad napišeš ta 2 imena muka je). Džaja (50-50) i šure? Prelazni rok sa 10 polovnjaka i kombinacija? Izbacivanje iz evrope o kome svi ćute, skupština se zakazuje za par mjeseci, ali se zato danima vijeća smije li Bosančić doći (tu mi je najgori onaj koji se uopšte obratio ''dotičnoj gospodi' sa pitanjem smije li :twak: )'? Trener demagog - ''Zvezdina djeca, vojska, od malena u Zvezdi, ludilo, al' dajte mi 10 polovnjaka, može i vaših kombinacija, a neke će biti i moje.'' Gledam juče one omladince, drago mi zbog djece što su odigrali odličnu utakmicu protiv Nijemaca, puno mi srce zbog Vuleta Jovanovića kad ga gledam i onda danas pročitam da je doveden Planić Image. Ne mislim, ja stvarno želim da nas se ugasi i prekine ovo mrcverenje, lopovluk, trgovina bijelim robljem ili kako već da se nazove ovaj užas. Piše se o Čukaričkom kao mafijaškom klubu, a oni su mala djeca šta je ovo kod nas. Pa nema u regiji goreg mafijaškog kluba od nas.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by garnett »

crazynorth75 wrote:Čovjek sve i kad bi htio da napiše nešto pozitivno o FKCZ, jednmostavno ne može, nema o čemu. Ja ne znam šta je pozitivno? Robijeve suze? Ninetovo razmišljanje o kraju karijere?Terzićevo isticanje poštenjačine Lukića? Kokezino i Tončevovo... (ma samo kad napišeš ta 2 imena muka je). Džaja (50-50) i šure? Prelazni rok sa 10 polovnjaka i kombinacija? Izbacivanje iz evrope o kome svi ćute, skupština se zakazuje za par mjeseci, ali se zato danima vijeća smije li Bosančić doći (tu mi je najgori onaj koji se uopšte obratio ''dotičnoj gospodi' sa pitanjem smije li :twak: )'? Trener demagog - ''Zvezdina djeca, vojska, od malena u Zvezdi, ludilo, al' dajte mi 10 polovnjaka, može i vaših kombinacija, a neke će biti i moje.'' Gledam juče one omladince, drago mi zbog djece što su odigrali odličnu utakmicu protiv Nijemaca, puno mi srce zbog Vuleta Jovanovića kad ga gledam i onda danas pročitam da je doveden Planić Image. Ne mislim, ja stvarno želim da nas se ugasi i prekine ovo mrcverenje, lopovluk, trgovina bijelim robljem ili kako već da se nazove ovaj užas. Piše se o Čukaričkom kao mafijaškom klubu, a oni su mala djeca šta je ovo kod nas. Pa nema u regiji goreg mafijaškog kluba od nas.
+1
i aj bar da imamo neke rezultate, pa da kazes, nema veze sto su mafijasi, nije da i drugde nema mafije..
nego nama je zapala najgora kombinacija, a to su secikese, pilicari i nespobni mafijasi..
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by Najdoski dr. Ilija »

Извињавам се за оф али стварно незнам одакле та глупост да је Чукарички мафијашки клуб?
Ајде Вождовац али Чукарички? :pop:
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
Locked