6.јун 2014. Звездин дан Д - шта и како даље?

Део форума посвећен ФК Црвена звезда
Locked
nyc
Члан клуба
Posts: 830
Joined: Thu Mar 21, 2013 12:33 am

Re: 6.јун 2014. Звездин дан Д - шта и како даље?

Post by nyc »

Tako je!

:zastavaGRB:


P.S. Ali, STRAAAAAŠNO, STRAAAAŠNO koliki razlaz je nastao ovih poslednjih godina (5, 7, 10, 15? Nemam pojma koliko) između onoga što je FK CZ postala i slike koju mi, idioti, navijači, idioti, zaljubljenici, idioti, zaraženi-inficirani, imamo o njoj! Mi i dalje brinemo o tome kakav će nam tim biti, da li će imati jaku sredinu, ko će biti na golu, a ko desni bek… Mi i dalje BRINEMO BRIGU!

A ekipu koja vodi ono malo što je još preostalo od kluba i imena SAVRŠENO BOLI ORGAN MEDJUNOŽNI za sve to! Oni su i dalje u fazonu, "kol'ko bi' mogao da obrnem na ovom ili onom klincu"! I "da li da se utalim sa ovim menadžerom… ili onim?"

Pa, narode, mi - i oni - smo DVA SVETA, dve galaksije, dva univerzuma! Mi, ko poslednji idioti i naivci, još uvek razmišljamo kako da unapredimo tim, kako da poboljšamo igrački kadar… A NJIH za sve to SAVRŠENO ZABOLE ona stvar! Oni su tu iz sasvim drugih razloga. Baš kao i supruga G. Vesića onomad. Pa nju da ste pitali, ko je bio Rajko Mitić, garant bi zablenula!? Šta, bre, "Rajko Mitić"? Jel to neko pokušava nju i njenog supruga da provocira? Ilil, barem, da živcira? OK, nema platu 5 iljada evra… ALI, ŠTA ĆE ONA UOPŠTE TU? U klubu? Koji su njeni kvaliteti? Koje su njene kvalifikacije?

STRAŠNO je koliko mi, navijači, i oni - zovite ih kako god hoćete - živimo u paralelnim svetovima. Koliko nam se interesi NE poklapaju. Koliko na kraju MI ispadamo žešći PAPANI jer, zaboga, mi nemamo nikakve koristi od Nje. Mi smo tu jer su nas tako učili od malih nogu. Ćale. Deda. Ujak. Baba. Ma, cela familija.

Ali, ONI taj klub rabe li rabe. Siluju ga i siluju. Dobro im dodje. Za pranje love. Za "zapošljavanje" fantoma u liku supruge, brata od tetke, zeta… ?

Što je najgore - za mene lično, vas ovde ne "uvlačim" - ovo što se dešava sa mojom Crvenom Zvezdom je, izgleda, samo jedan od pokazatelja sveopšteg propadanja srpskog društva; Srbije. Boli me, narode, zaista me BOLI, kad vidim koliko smo propali kao nekakva zajednica, kao nekakva "Srbija". Koliko smo spremni da ČERUPAMO ovo malo što je ostalo od te države, od njene jadne privrede. Boli me kad vidim koliko se lopova namnožilo u zemlji Srbiji. Koliko smo i dalje spremni (i ORNI) za PLJAČKU, za ČERUPANJE, za DIVLJANJE.

I sad neka mi samo neko spomene "Srbiju". Kao, to je naša zemlja, to je naš narod…

Ma, nemoj?
naka
Члан клуба
Posts: 854
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:56 pm

Re: 6.јун 2014. Звездин дан Д - шта и како даље?

Post by naka »

Da se nadovezem. Pre neki dan imam sastanak sa nekim judima koje vidim prvi put i covek otvoreno kaze daj "sredi" da dobijemo robu pa cemo da damo tamo jer MOJA ZENA radi u ministarstvu. ZamislI???? Ovi prethodni lopovi u odelima bi rekli "imamo dobre konekcije u ministarstvu" :)
A ovaj moja zena. Kao nadrealisti. Zovem se tako i tako, zivim tu i tu i zelim da ostanem aMoninam. jebote. U svakom slucaju lopov u odelu ili u nosnji isto nam se hvata. Ali ovo je stvarno ponizavajuce..

Zajednicko je samo u nasem smislu oprobani recept i sistem za kradju. Poturi nazovi problem i dok se budale zamajavaju tim stvarima ti kradi i otimaj. Prvo izguraj veliku pretnju zlog Miskovica, pa pozovi ljude na pomoc (ili liburnijine komisije), pa kradi, otimaj pod plastom branjenja svetinje. Pa sad opet, poturi nekog Bosancica kao problem, pa kradi i otimaj, pa kad se malo pojavi pretnja za sedlo, pozovi se na skupstinu da nas zastiti od novog zlog Miskovica (koga nema u najavi) pa opet, opet, opet..
A ja gledam da li ce Milijas da ode ili ne. Nekad je on bio veliki problem. SAd je maskota propasti. Al da me nerivra to stoji...
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: 6.јун 2014. Звездин дан Д - шта и како даље?

Post by Константин »

nyc wrote: STRAŠNO je koliko mi, navijači, i oni - zovite ih kako god hoćete - živimo u paralelnim svetovima. Koliko nam se interesi NE poklapaju. Koliko na kraju MI ispadamo žešći PAPANI jer, zaboga, mi nemamo nikakve koristi od Nje. Mi smo tu jer su nas tako učili od malih nogu. Ćale. Deda. Ujak. Baba. Ma, cela familija.

Ali, ONI taj klub rabe li rabe. Siluju ga i siluju. Dobro im dodje. Za pranje love.
Може им се професоре. И то са неподношљивом лакоћом.
Врста која изумире
musemic
Члан клуба
Posts: 1088
Joined: Mon Mar 18, 2013 8:44 am

Re: 6.јун 2014. Звездин дан Д - шта и како даље?

Post by musemic »

Samo im je dziber Lalatovic nedostajao...kod mene ce , kao za vreme murinjove ere, vaziti ona Milanova:"samo cekam da prodje..."
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: 6.јун 2014. Звездин дан Д - шта и како даље?

Post by Либурнија »

nyc wrote: Što je najgore - za mene lično, vas ovde ne "uvlačim" - ovo što se dešava sa mojom Crvenom Zvezdom je, izgleda, samo jedan od pokazatelja sveopšteg propadanja srpskog društva; Srbije. Boli me, narode, zaista me BOLI, kad vidim koliko smo propali kao nekakva zajednica, kao nekakva "Srbija". Koliko smo spremni da ČERUPAMO ovo malo što je ostalo od te države, od njene jadne privrede. Boli me kad vidim koliko se lopova namnožilo u zemlji Srbiji. Koliko smo i dalje spremni (i ORNI) za PLJAČKU, za ČERUPANJE, za DIVLJANJE.

I sad neka mi samo neko spomene "Srbiju". Kao, to je naša zemlja, to je naš narod…

Ma, nemoj?
Оно што је некада било у смислу државе и друштва било је боље док је ишло али да је било ваљано, не би пропало. Онда је изговор био ОН а кад смо макли њега, сад не ваља народ, треба га денацификоват. Ма није него... О народу би могло много тога да се прича али оно битно труло мјесто то је новопечена "елита" коју осим свог дупета и страних и домаћих "провизија", ништа више и не занима. Па сад кад смо промијенили 5 гарнитура послије ЊЕГА, гори на све стране. И онда изађе онај који у животу ништа није радио него био нечији прирепак и упери прстом у народ - треба више да радите! Е то је Топ листа Н! Полако, биће још горе.
naka wrote: Poturi nazovi problem i dok se budale zamajavaju tim stvarima ti kradi i otimaj. Prvo izguraj veliku pretnju zlog Miskovica, pa pozovi ljude na pomoc (ili liburnijine komisije), pa kradi, otimaj pod plastom branjenja svetinje.
Сто пута поновљена лаж... А за манипулацију полуистинама да и не говоримо.


Иначе, још нико ми није дао одговоре на питања:

Зашто Мишковић није постао генерални спонзор а давао позајмице?

Зашто Човићев приједлог трансформације ФК нико није узео ни у разматрање?

А тешко да ћу икада и добити одговор...
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: 6.јун 2014. Звездин дан Д - шта и како даље?

Post by Najdoski dr. Ilija »

Ево ја ћу да пробам у вези Мишковића:
То што је давао као позајмицу и гаранцију за кредит на крају је испало као спонзорисање зато што те паре никада неће добити назад.
И један је од ретких који их и нетражи!
Волео би да га неко пита и колико је пара, поред тога, дао неповратно.
Такође ни мени нико није одговорио зашто у Крушевцу није упропастио Напредак и уместо стадиона направио шопинг-центар?
И како да конкретније помогне клубу кад се води борба да се исти од њега одбрани?
Математика ми није била јача страна али бих баш волео да знам решење ове неједначине!?
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: 6.јун 2014. Звездин дан Д - шта и како даље?

Post by Либурнија »

Напретку баш и не цвјетају руже колико сам чуо... А што би му легао један шопинг-мол у Крушевцу, јебо БГ! :roll:

Дао неповратно?! Мора да се шалиш? Па човјек је и код "каризматичних" наставио да тврди пазар и држи их на оку (случај Ади)... А те позајмице "које он не потражује"...прво, гдје то пише да их неће тражити више? Друго - ко зна када позивање на њих може да затреба...
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: 6.јун 2014. Звездин дан Д - шта и како даље?

Post by Najdoski dr. Ilija »

А шта треба Напредак да постигне, игра 1/4 финале ЛШ?
Њих нико нетужи, ником недугују, Чука игра Европу и њима нецветају руже а код нас прави "расадник"!
Гаранција на кредит од 3 милке значи да он дугује банци уместо Звезда и то му је изгледа наплаћено.
Мислим да је Човић све лепо навео у извештају а ти опет ШББ КББ.
Само немој после да тврдиш да си изнео аргументе или чињенице! ;)
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: 6.јун 2014. Звездин дан Д - шта и како даље?

Post by Либурнија »

У каквој је ситуацији Напредак, нећу да улазим у то, о томе нек пише онај ко стварно зна. Ја сам начуо да им не цвјетају руже и да има проблема при томе не мислим на резултате.

Пусти ти гаранције за кредите и позајмице, то је све типа "мош да бидне а и не мора". ЗАШТО није направио чисту ствар и био спонзор? А проценти њега тј. Матијашевића, шта ћемо с њима?
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: 6.јун 2014. Звездин дан Д - шта и како даље?

Post by Najdoski dr. Ilija »

Либурнија wrote:Пусти ти гаранције за кредите и позајмице, то је све типа "мош да бидне а и не мора". ЗАШТО није направио чисту ствар и био спонзор? А проценти њега тј. Матијашевића?
Najdoski dr. Ilija wrote:И како да конкретније помогне клубу кад се води борба да се исти од њега одбрани?
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: 6.јун 2014. Звездин дан Д - шта и како даље?

Post by Либурнија »

Дај ми одговор када је Мишковић ушао у клуб па ће ти се саме неке ствари касти. А шта ћемо са медијским черечењем клуба поред оноликог медијског његовог утјецаја у оно вријеме?!
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: 6.јун 2014. Звездин дан Д - шта и како даље?

Post by Najdoski dr. Ilija »

едит:
извињавам се нисам добро прочитао питање.

Делта је званично ушла у клуб кад је Пикси постао председник!
Мени то неговори ништа.

Сад ти мени одговори кад су званично изашли из клуба?
И шта су то медији слагали у вези клуба?
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: 6.јун 2014. Звездин дан Д - шта и како даље?

Post by Либурнија »

Изашли су послије полноћке. Медији јесу писали оно што углавном јесте али зашто је допуштено да се прљави веш износи на све стране и још више урнише клуб а ти сам си руководећа фаца у њему?
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
naka
Члан клуба
Posts: 854
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:56 pm

Re: 6.јун 2014. Звездин дан Д - шта и како даље?

Post by naka »

Ja bih bio zadovoljan da je dzaja pozajmio 800.000 za licencu. Nije morao da sponzorise. Kao I njegovi potpredsednici..

A shopping centri su bas unosan biznis. Ne zna se koji gore radi.
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: 6.јун 2014. Звездин дан Д - шта и како даље?

Post by Либурнија »

Колико могу да запазим, нисам питао за Џају, већ за јуниора најбогатијег човјека у Србији..
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
Locked