"Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играчима

Део форума посвећен ФК Црвена звезда
Locked
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by garnett »

lucky#13 wrote:
Bruce Wayne wrote:A koliko je trebalo da se da za Abubakara? 350 ?
700
al se spominjala neka kombinacija i od 350k..
svejedno, bolje dati za abua i 700k, nego za onjila 450k + 30%
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Il genio »

Ako je istina da smo napravili takav dil sa Javorom, malo je reci da cu biti razoracan... Nije mi jasan Covic u celoj toj prici, na sva usta je pricao o stetnim ugovorima da bi posle nekoliko meseci uradio istu stvar? I kakva je ovo zajebancija sa Omegom, ako ga juce Stojanovic nije ubacio, to znaci da na njega ne racuna ni malo, ko ga je onda doveo?
lucky#13
Члан клуба
Posts: 1734
Joined: Sun May 26, 2013 7:05 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by lucky#13 »

Omega juce nije mogao da igra jer smo imali 3 stranca u 11. Onjilo,Dauda,Pecnik!
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by tsva »

zar nije pravilo 4?
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
lucky#13
Члан клуба
Posts: 1734
Joined: Sun May 26, 2013 7:05 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by lucky#13 »

tsva wrote:zar nije pravilo 4?
3 u 11 i jedan na klupi!
lucky#13
Члан клуба
Posts: 1734
Joined: Sun May 26, 2013 7:05 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by lucky#13 »

poruka Ninkovica svim smaracima sto pljuju Daudu ...

"Znam da moji pasovi ka Daudi cesto odu u prazno.Vama deluje kao da je on spor ili da su moje lopte prebrze,medjutim to je sve zbog neuigranosti i kratkog vremena koje smo proveli zajedno. Vec u sledecoj utakmici ce biti bolje"
musemic
Члан клуба
Posts: 1088
Joined: Mon Mar 18, 2013 8:44 am

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by musemic »

lucky#13 wrote:
tsva wrote:zar nije pravilo 4?
3 u 11 i jedan na klupi!
Proveri!
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by garnett »

lucky#13 wrote:Omega juce nije mogao da igra jer smo imali 3 stranca u 11. Onjilo,Dauda,Pecnik!
ja mesec dana prdim da se proveri dal je pravilo 3 ili 4, al niko nista, svi govore kako je 4...
i cekaj laki, ako omega nije igrao zbog ove trojice, za koji *** je onda dovodjen i aurohu? dal je moguce da u upravi sede toliko jebeni retardi?
User avatar
Goxy
Члан клуба
Posts: 311
Joined: Sun Mar 17, 2013 7:01 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Goxy »

Нисам приметио да било ко пљује Дауду.
-Бивши форумаш-
Цоавуја
Новајлија
Posts: 32
Joined: Wed Mar 27, 2013 12:44 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Цоавуја »

garnett wrote:
Bruce Wayne wrote:A koliko je trebalo da se da za Abubakara? 350 ?
zato mi nista i nije jasno :nindza: abu je za onjila mesi jbte... ovaj onjilo na 80 utakmica nije dao ni 10 golova, pa i tenkre mrdja je za onjila drogba... sacuvaj boze i sakloni :koka:
Брате, нисам нека пицајзла и знам да ниси био злонамеран, али ако се у континуитету буде одржавала нека култура у писању, онда су велике шансе да се сваки нови форумаш прилагоди правилима лако и да имамо висок ниво квалитетне дискусије на форуму. Следи тсвин пример ако некога баш не волиш, он Милијаша не вади из уста и пише разноразне описне придеве у сваком посту који садржи реч Милијаш, али не пише да је кретен и слично јер једноставно не приличи Звездином форуму. И пишем овде за сваки случај, а не на пп, чисто да би сви видели, иако је ово форум који је готово стопроцентно испуњен људима који имају одређени период форумашења иза себе. Без љутње :ziveli:
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by tsva »

Generalno smo frustrirani i razocarani sto se odrazuje na nase pisanje. To je u neku ruku dobro jer znaci da nam je jos uvek stalo. Lose je sto taj mazohizam ne vodi nigde.
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
lucky#13
Члан клуба
Posts: 1734
Joined: Sun May 26, 2013 7:05 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by lucky#13 »

Goxy wrote:Нисам приметио да било ко пљује Дауду.
Pa znaci da nisi bio na stadionu protiv jagodine tj nisi bio na istoku. Zgadila mi se utakmica zbog velike vecine sa istoka.
User avatar
Goxy
Члан клуба
Posts: 311
Joined: Sun Mar 17, 2013 7:01 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Goxy »

Поручио је Нинковић нешто и за Милијаша.
-Бивши форумаш-
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by garnett »

dovodjenje onjila je promasaj kako igracki tako i finansijski, u napadu su trebali da igraju dauda i mrdja...
dovodjenje omege je bermudski trougao, a ni dovodjenje aouruha nije nista manja misterija...
kad se podvuce crte, bitno je da su se svi clanovi uprave namirili provizijama od svih ovih transfera a navijace i rezultate ko jebe!
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by crazynorth75 »

Ništa to ne čudi kod uprave koja nema apsolutno nikakvu viziju ni plan, ni ništa. U suprotnom imali bismo novog direktora omladinske, imali bismo kondicionog trenera, igrače dovedene na vrijeme, na pozicijama koje su problematične, aktivizam ka savezu bi išao na konkretne stvari poput npr. povećanja broja stranaca ili konkretne mjere ka izborima u fss, a ne na ovo cirkušenje sa Toletom...
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
Locked