"Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играчима

Део форума посвећен ФК Црвена звезда
Locked
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Либурнија »

naka wrote:Kad se vidi kakav nam je čovek kapiten uz ideologa saleta zvezdaša, normalno je sve što nam se dešava ovih godina. Čoveku yviždi ceo stadion i to ne zbog penala nego zbog njega, a on kaže da su zviždali ekipi jer je ispala.
Поручено је и Весићу експлицитно да се торња, досуше са закашњењем, па ништа. Звезда изнад свих! Осим пар изузетака типа горенаведених. Они су изнад Звезде. Право питање је како је то могуће?!
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by carapan »

Milijasu otkaz koliko danas !!! Sut u dupe, pa neka nadje gde mzoe da ima 1000 eura dnevno za setanje na terenu...Mars !!

Na klupu Vesovic, Kasalica, Lazic, Martinovic... Na teren Savicevic, Petkovic, Jokic..

Mars u tri lepe vise sa debilima i gubitnicima !!!!!
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Константин »

carapan wrote:Milijasu otkaz koliko danas !!! Sut u dupe, pa neka nadje gde mzoe da ima 1000 eura dnevno za setanje na terenu...Mars !!

Na klupu Vesovic, Kasalica, Lazic, Martinovic... Na teren Savicevic, Petkovic, Jokic..

Mars u tri lepe vise sa debilima i gubitnicima !!!!!
Пуста жеља, једини ко ће се званично тјерати од стране Звездиних навијача је волина, знаш оно љубав према клубу, нема ко други, мир у кући, нећемо да им отежавамо исл. То што је капитен Црвене Звезде најнеспремнији у историји клуба најмање је битно за просјечног Звездиног навијача који о фудбалу никада мање није знао од 1945. до данас.
Врста која изумире
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by carapan »

Na sta spadosmo majko mila moja..
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by dacha od bosne »

Bajković, Rajković, Petković, Mijailović, Lazović, Dauda, Pečnik, Arauho, Savićević, Ninković, Kovačević. Ovo su igrači koji treba da ostanu u Zvezdi. Sve ostalo dati, pokloniti, prodati ako je moguće. Možda par mladih ostaviti da rastu uz ekipu.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by carapan »

Kako sada jadno i bedno deluje izjava da jos nije spreman za srpski fudbal Arauho?! Zar tog fudbalera nije sam trener izabrao u moru ponuda koje je imao? Zasto ne da jebenu sansu Omegi, da vidimo od kog drveta je sacinjen?

Zgranut sam da MIlijas i dalje igra i sve gore i gore, a on u prvih 11 dok Vukan ubija vreme na klupi.. Pecnik je pokazao kako se igra za dres kluba kapitenu..

Nema ko moj Dasho da proda i rastera bagru od igraca, jer sve to dovedeno preko veze, pa tako Lazic igra jer ocigledno da je Kokezina neka kombinacija.. Sve su to govna brate moj.. Nagomilalo se sljama sa svacije strane...
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by dacha od bosne »

Brate, Omegu su davno precrtali. Nema ga više ni na zvaničnom sajtu (ako sam dobro primjetio).

Tužno je sve ovo. Plače mi se od muke.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by carapan »

Bitno je da se njemu nije dala sansa, ali jeste Lazicu.. Olos ljudska !!!

Vojvodina se polako raspada, jugosloveni nikad slabiji, a mi nikad neorganizovaniji.. Odavno sam napisao da nikoga se ne plasim, koliko samoga sebe, i tako ima i da nam bude..

Imamo po imenima najjaci tim, ali nemamo ni trenera ni upravu i to ce da nas kosta debelo.. Ali debelo !!!

ps.Ima Omege na sajtu

http://www.crvenazvezdafk.com/timovi-i- ... berts.html" onclick="window.open(this.href);return false;
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by dacha od bosne »

Ja da znam da napravim onlajn peticiju, ovog trenutka bi je napravio za Milijaša. Ako neko zna, neka je napravi.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by carapan »

Pljuje se danima po Omegi, a garantujem da bi mnogo bolje odigrao nego Lazic.. Pljuje se po svemu sto je vezano za Dragana Dzajica, pa tako saznasmo da i Onjilo nije placen onolike pare, kao sto su neki pricali danima..

Omega mora da igra, kao i Arauho.. Ovako vise ne ide, jer nama je svaki protivnicki prekid gol sansa.. Lazic nije za tako nesto i vidi se iz aviona.. Ako nesto ne promeni protiv Vozdovca, jasan je signal da smo postali klub ceduljica..

Sjajan txt

http://sportal.rs/news.php?news=109351" onclick="window.open(this.href);return false;
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
Joe Frazier
Новајлија
Posts: 9
Joined: Fri Aug 02, 2013 12:26 am

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Joe Frazier »

Kobni po crveno-bele ponovo su bili prekidi. Prvi gol primljen je posle auta, a drugi posle kornera.
"To je sve stvar pojedinca. Ako ne čuvaš igrača kako treba, ne stojiš uz njega, ne držiš ga... Svi gledamo utakmice u raznim ligama na televiziji. Tu je opšta tuča, nema šta tu trener da kaže. Neshvatljivo je da primimo dva gola iz prekida, a mogli smo i još koji",ocenio je Ninković i na kraju dodao:
"Prvenstvo je dugo, može svako svakoga da dobije, ali ono što mene brine je naša igra. Bez obzira što smo dobili prethodne tri utakmice".

O ovome ja pricam, to je opste rasulo, ne vrede nam ni Arauho ni Omega ni Savicevic, uklopili bi se i oni lagano.
Da se ja pitam, kazna svima procentualno, sledecu utakmicu omladinci (imacemo sigurno golmana i jos nekoliko igraca boljih), ionako nemamo nikakve sanse za titulu.
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Ганац »

Pricamo o igri i odbrani a imali smo igraca vise (slazem se da je Milijas jedno drvo koje kao ucestvuje u igri) sramota je d sramota je da igrac koji igra u Zvezdi nije sposoban da vidi kad ima loptu u posedu dalje od jednog metra i ne moze da uputi pravovremen i tacan pas,svakog takvog neznalicu bih isutirao sa Marakane.
Sramota je da nas defanzivni red ne postoji i ne ume da brani ni prostor ni igraca kao da su skupljeni sa ulice i igraju za 10-20 evra dnevno, pa noge bih im polomio neznalicama,zali boze idiota koji nose nas dres.Ljut sam sto ovi iz tzv uprave ne rade za klub vec za neke interesne grupe,picke placenicke mars u p...u ma....nu!
Jako sam ljut i razocaran ove sise su u ravni sa lukicem i vesicem.
Onu spodobu ud kapitena vise necu pominjati po imenu, koristicu spodoba ili lazni fudbaler ili nesto slicno sise jedne.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
salexxx
Новајлија
Posts: 38
Joined: Fri May 31, 2013 11:50 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by salexxx »

Ma treba pederi da igraju pred praznim stadionom,mozda ne bi ni igrali da ne moraju.Vesovic i Kasalica igraju kao drvenim nogama,dok kapiten igra kao da ih uopste nema.Niko da se ponudi da snosi odgovornost za ovu sramotu u poslednjih godinu dana.Znaci niko obraza nema,svi su to mali ljudi koji nisu zaradili dovoljno,i umrece gladni.Da li im padne na pamet da je sever pun omladine koja je ustvari opozicija policiji sa JNA,i kad to pukne ce ostati bez navijaca,a automatski i bez sponzora,sta ce onda krasti?
Valter
Члан клуба
Posts: 214
Joined: Sat Mar 16, 2013 7:04 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Valter »

Kakav mučan osećaj. Brat cpsš i ja idemo sa stadiona ko sa sahrane... Tišina okolo. I šta sad reći kad se ne ostavi srce na terenu a dođe ti skoro 40.000 ljudi? Možda je neko dao deo plate da dođe u nedelju i da vas gleda kako se šetkate? Baš sam verovao u ove momke, ali mi lepo reče tsva - jedna trula jabuka može da sjebe sve. Ubiše neviđenu energiju kod ljudi.
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Константин »

Чуди ме Валтере да те то чуди, deja vu по ко зна који пут
Врста која изумире
Locked