"Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играчима

Део форума посвећен ФК Црвена звезда
Locked
Valter
Члан клуба
Posts: 214
Joined: Sat Mar 16, 2013 7:04 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Valter »

Ja ću samo jedan komentar. Zaslužuje da razmotrimo ovo

Mene samo zanima koja budala je pustila malog Tenka da ode tek tako :nindza: ? Pa to je jedan od najboljih igrača koje smo napravili u poslednjih 7-8 godina.

Kakav pas Mrđi za treći gol :shock: . Mali Tenk igra zadnjeg veznog, prekida akcije ko mator, ima pas unapred kakav nema većina ofanzivnih veznih koji su bili kod nas, ima jak šut, izvori kornere, centrira... Plus je fizički spreman za dve utakmice uzastopno.

Kakav će on tek da bude igrač.
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Либурнија »

Valter wrote: Mene samo zanima koja budala je pustila malog Tenka da ode tek tako :nindza: ?
Домаћинска управа. Штета што нема више старог РСБ форума да ти покажем моје уписе из далеке :jelenko: 2009. у којима их запиткујем како је могуће да не дају минуте њему (и Накати) поред Гуме и Савиоле. А да, крив је Пижон... :vile:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
Nolle
Кошаркашки експерт
Posts: 1178
Joined: Tue May 21, 2013 8:47 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Nolle »

Nakata? Nemanja Nikolić?
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Либурнија »

Марко Николић. Након вуцарања по Сопоту и повриједа, потонуо је. Сада је у Вождовцу.

http://www.transfermarkt.de/de/marko-ni ... 52030.html" onclick="window.open(this.href);return false;
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by dacha od bosne »

Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by tsva »

Zašto ste kao predvodnik Zvezdine generacije „1992“ morali da odete iz kluba, pa da se posle za vaš povratak plaća obeštećenje?

- Tadašnja uprava je rasturila celu moju generaciju, koja je bila odlična, s Đuričićem, Ćosićem, Despotovićem, Mrkelom... Za moj odlazak su krivi Vladan Lukić i Ivan Adžić, koji me kao tadašnji predsednik i sportski direktor nisu udostojili ni razgovora. Sastao sam se samo s Goranom Negićem, koji mi je preneo njihovu ponudu jednogodišnjeg ugovora i da idem na pozajmicu, što nisam hteo da prihvatim.
Adza = znanje

za muda ih treba povesati oko Marakane
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
Valter
Члан клуба
Posts: 214
Joined: Sat Mar 16, 2013 7:04 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Valter »

Upravo sam to hteo da postavim. Kakvi majstori svog zanata! Zvezdinom detetu ugovor na 1 godinu! :nindza:

Što je još gore, izuzetno dobrom igraču. Što je sad i dokazao u Zvezdinom dresu.

Evo celog intervjua

http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.h ... i-za-derbi" onclick="window.open(this.href);return false;

I ovaj novinar Novosti nije baš sasvim svoj. Kakvo pitanje

"Letos su kružile informacije da vas je upravo Partizan želeo, pa čak i da ste, iako Zvezdino dete, navijač crno-belih?" :jelenko:
User avatar
Goxy
Члан клуба
Posts: 311
Joined: Sun Mar 17, 2013 7:01 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Goxy »

"Uz koga je najlakše na terenu?

- Uz Milijaša! Pored kapitena igram sigurnije, kao i ceo tim. Njegovi saveti i podrška nemerljivo mi znače. Uvek mi kaže: „znaš da igraš, kreni napred, povuci loptu, ne plaši se...“ Uz to, za Milijaša u fudbalu nema tajni i zadovoljstvo je igrati s njim - kaže Kovačević."
-Бивши форумаш-
lucky#13
Члан клуба
Posts: 1734
Joined: Sun May 26, 2013 7:05 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by lucky#13 »

Jel gledao neko tekmu sa zemunom i arauha ?
NIsam bio u prilici da stignem na tekmu jbg,a niej mi se ni islo po ovom usranom vremenu.

Apsolutno sam razocaran ponasanjem Slavise prema njemu. Pricao je za Omegu da je los,a sad igra.Kakav li je tek Arauho za koga nije rekao nista lose,a ne pusta decka da igra.
Vidim da su vec poceli naruceni tekstovi za Lazica i Krnetu. Ostaju posle treninga pa zatim i onaj da ne sme da mu se dogodi sudbina krnete kod svih prethodnika na klupi...
Jadni mi dok nam klub vodi ko stigne!
User avatar
Goxy
Члан клуба
Posts: 311
Joined: Sun Mar 17, 2013 7:01 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Goxy »

Нису наручени текстови, и не разумем потребу за оваквим малициозним наступањем.
-Бивши форумаш-
lucky#13
Члан клуба
Posts: 1734
Joined: Sun May 26, 2013 7:05 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by lucky#13 »

Goxy wrote:Нису наручени текстови, и не разумем потребу за оваквим малициозним наступањем.
A kako ti shvatas te tekstove?
Kako tebi deluje to sto su izasla dva teksta u dva dana oko Lazica bas u trenutku kada treba opet da bude van tima?

Ja sam rekao svoje misljenje,meni to deluje naruceno
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by tsva »

"Sve će zavisiti od situacije u Crvenoj zvezdi, a ne pričam pritom o finansijskoj sitauciji, već o nekim drugim stvarima. Govorim o tome da li ćemo svi zajedno u klubu raditi na tome da Crvena zvezda bude nešto, da se uzme titula, da se uđe u Ligu šampiona ili ćemo imati neke sitne, lične interese, koji se kose sa interesima Crvene zvezde", objasnio je šta će biti presudno u junu 2014. godine.

"Primetim li da postoje lični interesi onda sigurno neću ostajati. To vam sad otvoreno kažem".
znaci ide 99.99%
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
Goxy
Члан клуба
Posts: 311
Joined: Sun Mar 17, 2013 7:01 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Goxy »

lucky#13 wrote:A kako ti shvatas te tekstove?
Kako tebi deluje to sto su izasla dva teksta u dva dana oko Lazica bas u trenutku kada treba opet da bude van tima?
Параноичан си мало. Слажем се да има наручених текстова, и да се неретко појављују, али није баш сваки текст наручен.

Био сам присутан на том тренингу. Сви су отишли на туширање, а Крнета и Лазић су остали 45 минута после тренинга да вежбају центаршут/скок. За Крнету је одавно познато да је један од највећих радника и професионалаца у екипи, а сада му се и придружио Лазић, што ме радује с обзиром да је изгубио место у првој постави.

Тако и треба да размишља и поступа један млади фудбалер. Очекивано је да млад играч ради на себи како би се изборио за место у тиму. То што неки навијачи не желе да га виде у тиму је друга тема.

После тог тренинга су се појавили и неки новинари, како би узели изјаве од играча након што се истуширају. Чекајући их, видели су Крнету и Лазића, и чуо сам коментаре и похвале од стране тих новинара, тако да не чуди што су написали такав чланак, јер остајање после тренинга представља занимљивост и новину у данашње време, јер то скоро нико нише не ради, нажалост.
-Бивши форумаш-
User avatar
Goxy
Члан клуба
Posts: 311
Joined: Sun Mar 17, 2013 7:01 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Goxy »

А оно што ми смета је перцепција нашег народа.

Да се рецимо појавила вест како су Крнета и Лазић виђени на сплаву, та информација би била прихваћена одмах, кренула би пљувачина, причало би се и непрофесионалности итд. А нико не би рекао "чекајте, можда је ово наручен текст".

Свеж пример је и Касалицин лажни профил на фејсу. Многи су поверовали када је написао "Милуне, хоћемо на сплав?", и само мали број људи је схватио да је очигледно у питању лажни профил, јер нико није толики дебил да јавно позива неког на сплав.

Негативне ствари се ОДМАХ прихватају.

А када се појави нешто афирмативно, што говори о професионализму фудбалера, о посвећености, поштовању дреса, како год хоћете. Онда су ти текстови наручени?

Отишли смо у к. одавно.
-Бивши форумаш-
lucky#13
Члан клуба
Posts: 1734
Joined: Sun May 26, 2013 7:05 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by lucky#13 »

Posle katastrofe protiv donjeg srema, Kasalica,Milunovic i jos neki igraci su bili u provodu. To odmah da znas i 100% je tacno.

Ok,videli su ih novinari na treningu,ostali su da vezbaju skok ( koji se ne vezba tako,niti moze da napredujes na taj nacin)...
A sta je s tekstom odmah posle tog,gde se pominje da Lazic ne sme da dozivi sudbinu Krnete kod prethodnika i da mora da se vrati u tim? To je vec tekst iskljucivo za Lazica,ne kazu i za Krnetu isto.

Slazem se s ovim tvojim drugim postom,ali sam siguran da ni ljudi ne bi bili takvi kad bi nam fudbaleri bili normalni. Mada je pljuvanje po svima mentalitet ovog naroda i zemlje...
Locked