"Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играчима

Део форума посвећен ФК Црвена звезда
Locked
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by carapan »

Ovo jos nisam doziveo, ali kada je Zvezda u pitanju, izgleda da je sve moguce.. Igraci i uprava se dopisuju saopstenjima?!! Neverovatno.. Prosto me sramota svega mi na svetu..

Zasto se nisu ugledali na vaterpoliste recimo od prosle sezone? Ili na mucenike rukometase?! Jel oni plivaju u parama? Vaterpolisti i to koji, su odigrali srcem za klub i uzeli sve sta treba da se uzme, a ovi jadnici znajuci kakvo je stanje u klubu poodavno, pisu saopstenja sa Zlatibora..

Ali sto je i najjsmesnije, oni kazu u saopstenju "neki ustaju posle loseg rezultata".. Pa ko pravi te lose i jadne rezultate.. Ko jos odlazi sa stadiona psujuci sve po spisku.. Ko ustaje sa stolica od kuca i gasi televizore od muke koju priredjujete? Ako ko ima pravo da pise saopstenja to smo mi navijaci, od muke, a od Vas samo tisina !! Muk..
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Dennis Rodman »

carapan wrote:
Ali sto je i najjsmesnije, oni kazu u saopstenju "neki ustaju posle loseg rezultata"..
Brate, to se neko iz uprave preko igrača prepucava se nekim drugim iz uprave. Misliš da bi gomila njih polupismenih uspjela sastaviti onakvo saopštenje? "nikad jače pripreme...teške noge...znači, daćemo 100%...znači..." To ti je njihov vokabular. Ovdje je izgleda nešto drugo u pitanju, "udario junak na junaka".

Ako se ne varam, Džaja je ustajao na sred utakmice (Stvarno mislite da bi igrači ovako podboli Džaju?), onda računam da je autor ovoga neki njegov oponent. Ili barem ko-autor, koji je iskoristio igrače, a koji se možda i jesu htjeli obratiti javnosti.
Zvezdaš. Robista.
User avatar
trotter
Члан клуба
Posts: 456
Joined: Sun Mar 17, 2013 6:22 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by trotter »

Slabo čitam novine ali sam pre par dana imao priliku da držim u rukama smeće koje se zove Informer. Posle nekih bljutavih tekstova ovo lažno pismo igrača (bravo rodmane delim stav) je samo nastavak borbe za pozicije u klubu.

Kakvi bre igrači. Ovde su ispali jako jeftini da ne kažem kao šta...

Do sada sam ih branio jer nisu oni krivi što su u Zvezdi ali ovo je jako bljutavo i providno.
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by carapan »

Ko je gledao sinoc Ranka Stojica na SOS-u, mogao je da cuje istinu o nasim igracima, a narocito o kapitenu kluba jadnom Milijasu.. Covek jeste radio za sebe godinama (Stojic), ali je sinoc bio maximalno realan kada je rekao da jadni sampon Milijas nigde ne bi dobio platu od 360.000 eura, kao i podatak da su igraci pre neki mesec od transfera Milivojevica dobili u rasponu od 5 do 10 hiljada eura !! I oni jadni jel? Nemaju za sampon?

Ovo je posledica titranja i mazenja istih igraca, i ja da sam na mestu uprave, kada su vec ovako poceli objavio bih recimo podatak koliko je puta Mladenovic, onaj isti sto nece da propadne kod nas, bio pijan kao klen dan pred utakmicu recimo?..Pitao bih Milijasa kako ga nije sramota da ga prosle godine pobedi Radnicki iz Nisa, gde igraci nemaju ali bukvalno za hleb, gde su isli gradskim prevozom na utakmice bec dana priprema.. Kako to da imaju za nocne klubove, devojke, viski (slike postoje), a nemaju za sampon? Evo jedne slike recimo:https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/ ... 9921_o.jpg

Ti igraci koji sada kukaju, i prosle,a i ove sezone nisu pokazali da su dostojni Zvezdinog dresa, i sto pre ih prodamo, poklonimo, ratosiljamo, mnogo bolje za nas.. Treba da se konacno zna ko moze, a ko ne moze da nosi nas dres...Sta su ti isti igraci (ne racunam ove koji su sada dosli) pokazali proslog proleca, prosle jeseni.. Kako je to jadni Milijas koji nema za sampon igrao vecinu utakmica? Bilo mi dosli sada u Krusevcu da sidjem na teren i da mu zavalim dlancinu za ponasanje dan pred utakmicu u hotelu, kao i za igru na terenu, gde uzima loptu od nekog igraca iza auta, i napamet ne gledajuci dize je u nebesa.. To kapiten kluba?!

Ovim saopstenjem su popljuvali sami sebe, jer su pokazali koliko su mali ljudi u stvari.. Oni najjmanji i jadni..
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by dacha od bosne »

http://www.mondo.rs/a624122/Sport/Fudba ... obili.html

Sve stoji...da većina nije dorasla za Zvezdu, da igraju loše, da je ono saopštenje bilo mizerno, ali ovo??? Pa mi stvarno ne da ne možemo da dotaknemo dno, nego to dno kod nas ne postoji. Mi smo u ambisu, rupi bez dna.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by carapan »

Sve u zivotu moj Dacho ima uzrok i posledicu.. Ali sve !!

Kako ih je doveo PPV preko noci kao uzrok, takve ce nam i posledice ostaviti.. Sve sto se radi naopako, naopako i zavrsi, ili neko tako zeli.. Zvonko Veselinovic moze u Vrbasu da vaspitava gradjane kako da glasaju, a za Zvezdu PPv nema vremena?!! Ma nemoj.. Sto si onda dolazio u po noci u klub?

Bem ti zemlju ovakvu vise..
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by dacha od bosne »

Slažem se, ali zašto junoše ne porazbijaju automobile od uprve, od Vučića, od petog, desetog. Ja igrače ne branim, ali nisam siguran da su oni jedini i najveći krivci.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by carapan »

Eh zasto? Pa zato brate moj sto je ovo pocela prljava predizborna kampanja koja za cilj ima preuzimanje kluba, i zemljista oko istoga.. Jel mislis da su bas svi igraci potpisali ono saopstenje? Jel iko iskreno misli da su ga oni sami i sastavili, da im neko nije sugerisao? Zasto se ne bune sto su bili u Vrbasu kao deo predizbornog marketinga jedne stranke?

Borba prljava je pocela..Kako ce da se zavrsi, sam Bog zna..

I opet ponavljam pitanje: Zasto je samo u Zvezdi haos od svih institucija koje je preuzeo PPV? A njegovi ljudi su tu..
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Либурнија »

dacha od bosne wrote:Slažem se, ali zašto junoše ne porazbijaju automobile od uprve, od Vučića, od petog, desetog. Ja igrače ne branim, ali nisam siguran da su oni jedini i najveći krivci.
Можда и јесу поразбијали, индиректно. Мислим да су и капитен и дотични који су сугерисали "писмо" схватили поруку иако су им аутомобили нетакнути. Бзвз ми само што настрадаше аутомобили Ненадића, Вукана, Тркуље...Када би били цинични, назвали би то колатералном штетом, то је термин који је увезен са запада па је вјероватно зато добар и оправдан, тим прије што овај пут нису страдали људи и дјеца..

Црни хумор на страну, да ли ово све икога уистину чуди?! Копља ће се ломити око скупштине...да ли су палиоци исте борци за слободу и демократију или вандали и хулигани. Чуће се понешто од тога и на сједници скупштине а одговори ће стизати опречно различити као и увијек. Само ће вођа задовољно да се смјешка пошто, како год да окренеш, он ће да истјера своје. Једино питање је - ШТА? Зато је свако даље бављење играчима и борцима за демократију/вандалима, ма колико то данас актуелно било, скретање са теме односно бављење периферијом проблема а не његовим главним дијелом. То да Милијаш воли да ровари или то да се незадовољство с времена на вријеме прелије на улице, није ништа револуционарно ново. То свакако није добро али тако је када глава не (од)ради свој посао како спада.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
ajkula
Члан клуба
Posts: 1282
Joined: Sun Mar 17, 2013 8:12 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by ajkula »

ova pored mladenovica je njemu sestra. isti su.
Znas,velika je razlika u navijanju za Zvezdu i u navijanju za Zvezdinu pobedu.
by belaggio
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by carapan »

I sada posle sveopsteg haosa stize spasioc na belom konju, koji ce jos jednom da spasava FK .. ON dolazi.. ON stize.. Eto nama blagostanja ( titule).. Kada je klub vodio konobar, zasto ne moze limar?

I svi srecni..
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Либурнија »

То за титулу... не бих се ја баш кладио у то.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by carapan »

Videces..

Sledece godine su i izbori, nas narod je generalno zaboravan, i onda krece Zvezdina turneja po Srbiji.. Vrbas je samo bilo zagrevanje.. :skola:
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
ajkula
Члан клуба
Posts: 1282
Joined: Sun Mar 17, 2013 8:12 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by ajkula »

ja ne znam koga normalnog moze zanimat titula kad je ovakva situacija.
Znas,velika je razlika u navijanju za Zvezdu i u navijanju za Zvezdinu pobedu.
by belaggio
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by carapan »

Zapamtite moj post, za neko odredjeno vreme.. Sve je ovo itekako dobro izrezirana predstava, a mi svi akteri..
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
Locked