"Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играчима

Део форума посвећен ФК Црвена звезда
Locked
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by carapan »

I ti se frljas sa ironijom, kao tamo neki jel.. :twak:
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Либурнија »

Па не, али брат Ајкула и још пар форумаша сматра да сам ја слично писао ономад зато што мрзим Вучића или сам близу тога. Далеко од тога да немам и неки политички став у односу на политиканте па и њега, али то сада са овим случајем нема везе. Или има само индиректно. Али са "мржњом" заиста нема.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by carapan »

Ma kakva bre mrznja, mrzim samo jednu stvar u zivotu, a to je ono sto sebe naziva JSDP..

Vucic postavlja svoje ljude u vaterpolu, a kao fudbal ga ne zanima.. Mos misliti.. :trt:
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by crazynorth75 »

Ninković: Ujedinite se zbog Zvezde, odričem se novca dajte ga drugima!
B. CVETOJEVIĆ | 16. oktobar 2013. 20:59 | Komentara: 0
Nismo ni protiv Džajića, ni protiv drugih članova uprave – kaže iskusni fudbaler i poziva čelnike da prevaziđu podele i podrži ekipu u borbi za titulu

Image
Čović, Ninković, Kokeza i Džajić Foto Arhiv VN

KRIZA, porazi, dugovi, svađe, pisma, saopštenja, optužbe, srča na parkingu... Sve to čini Zvezdinu turobnu svakodnevicu koja preti da uništi još sezonu. Uprava kluba se i dalje nije oglasila da zaštiti sopstvene fudbalere i osudi vandalski napad, a igrači kluba s "Marakane" žele da se konačno sve završi i da se svi u Ljutice Bogdana okrenu najvažnijem zajedničkom cilju.


Miloš Ninković je kao jedan od najiskusnijih prvotimaca otvorio dušu u razgovoru za "Novosti" i pozvao čelnike kluba da se ujedine i postave Zvezdu i osvajanje titule iznad svih međusobnih nesporazuma.

- Poslednji put govorim na ovu temu. Želim da stavim tačku na sve priče i prepiske jer je već previše rečeno - kaže Ninković. - Nas igrače je još više ujedinilo sve ružno što nam se dogodilo prethodnih dana i želimo da istim putem krene i uprava kluba. Pojedini mediji su naše obraćanje javnosti i potpisivanje istog predstavili kao rat igrača s upravom, ali to nije tako, niti smo mi to ikada želeli. Jedini smisao svega što smo rekli je da se i oni ujedine, da ostave sujete po strani i posvete se zajedničkom cilju, a to je titula.

Ninković je podvukao da igrači nisu ni na čijoj strani i zatražio od vodećih ljudi kluba da pokušaju da zajedničkim snagama pronađu rešenje za izlaz iz teške situacije.

- Ako rade zajedno, neka to onda bude kako treba. U suprotnom, neka bude jedan koji će voditi klub i koji će nam obezbediti samo normalne uslove za rad, a mi dobro znamo šta nam je činiti da bismo stigli do cilja. Ono što takođe treba da se raščisti, to je da svlačionica nije ni protiv predsednika Džajića, niti bilo kog potpredsednika ili člana uprave. Jedina strana koju želimo da zastupamo je Crvena zvezda i tako će i ostati.

Na konstataciju da u dosadašnjem toku sezone nisu na najbolji način predstavljali crveno-bele boje, Ninković bez ustezanja odgovara samokritikom, ali traži da i drugi preuzmu svoj deo tereta.

- Naša odgovornost za lošu situaciju je velika, pogotovo kada su rezultati u pitanju. Niti bežimo od krivice, niti je svaljujemo na upravu. Ali, hajde da odgovornost podelimo, neka i drugi prihvate svoj deo, a ne da sve puca po nama. I rezultati i finansijska kriza i međusobni odnosi... Mi plaćamo ceh i zašta smo krivi i zašta nismo.

Zvuči neverovatno, ali je istinito - Zvezdinim igračima niko od čelnika nije uputio podršku posle ponoćnog napada na njihovu imovinu u krugu stadiona.

- Ni reči ni od koga! Niti je napad osuđen, a desio se u našoj kući, niti je neko nešto rekao, ni javno, ni nama lično. To dovoljno govori kakvu podršku ekipa ima od rukovodstva. Prepušteni smo sami sebi. Ali uprkos svemu mi razmišljamo na isti način, hoćemo titulu i sve ćemo uraditi da je osvojimo. Bilo bi mnogo bolje i lakše da na tom putu imamo i podršku uprave, ali ako je već nemamo, bilo bi dobro da to znamo. Ako je tako, mi ćemo ići do kraja sami jer titulu želimo više od bilo koga.

Ninković i saigrači čvrsto veruju da razbijanje automobila nije delo navijača i očekuju bar njihovu podršku u predstojećem ciklusu koji bi mogao da bude presudan za Zvezdine ambicije ove sezone.

- I dalje stojim pri stavu da nam pravi navijači nisu priredili one nemile scene na parkingu i iskreno se nadam da oni u dobroj meri dele mišljenje koje smo izneli u otvorenom pismu. Sve naše verne navijače ovim putem pozivam da dođu u subotu na "Marakanu" i podrže nas protiv Novog Pazara. Tom utakmicom za nas počinje serija od četiri meča u kojima je za Zvezdu "biti ili ne biti". Potrebni su nam da zajedno krenemo ka cilju koji i oni i mi toliko želimo da ostvarimo. Vreme je da igramo fudbal i pobeđujemo, zato više ne želim ni reč da progovorim o drugim stvarima - zaključio je Miloš Ninković.

ODRIČEM SE NOVCA, DAJTE GA DRUGIMA
NINKOVIĆ je ponovio da u iznošenju problema pred javnost novac nije stavljen kao prioritet, ali da pojedini igrači i članovi stručnog štaba doslovce imaju egzistencijalne probleme. Miloš je spreman da se odrekne svih primanja zarad saigrača!
- Uprava je prekršila obećanje koje mi je dala kad sam dolazio. Tada sam samo tražio da svi saigrači dobijaju novac redovno, makar neki određeni iznos, kako bi svi dolazili na treninge zadovoljni, a ne opterećeni egzistencijalnim problemima, jer tako ne možemo do cilja. Javno ću sada reći da sam spreman da se odreknem svih zarada do kraja sezone. Ne treba mi ni dinar, ali neka pare dobijaju igrači i članovi stručnog štaba kojima su zaista neophodne - jasan je Ninković.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by carapan »

Zanimljivo..

http://www.politika.rs/rubrike/Sport/sp ... mo.lt.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Opozicija na sve načine želi da i dalje bude dominantan faktor, ali, pri tom zaboravlja da je prvi potpredsednik vlade Aleksandar Vučić jasno svima stavio do znanja da će Dragan Džajić dobiti apsolutnu podršku da posle 25. oktobra sam sastavlja svoj tim. Neki su se, očigledno, uplašili za svoje za mesto koje im i ne pripada, jer ne tako davno, u Zvezdu nije mogao da dođe bilo ko.
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
NikolaCzv
Новајлија
Posts: 92
Joined: Thu Sep 19, 2013 8:58 am

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by NikolaCzv »

carapan wrote:Zanimljivo..

http://www.politika.rs/rubrike/Sport/sp ... mo.lt.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Opozicija na sve načine želi da i dalje bude dominantan faktor, ali, pri tom zaboravlja da je prvi potpredsednik vlade Aleksandar Vučić jasno svima stavio do znanja da će Dragan Džajić dobiti apsolutnu podršku da posle 25. oktobra sam sastavlja svoj tim. Neki su se, očigledno, uplašili za svoje za mesto koje im i ne pripada, jer ne tako davno, u Zvezdu nije mogao da dođe bilo ko.
Vrlo zanimljivo,ali to je odmah postalo providno. Sad ce svi polako da krenu sa slihtanjem, ocekujem od 101 da pokrene pricu o Barsi i bajkama koje nam je pricao. Toncev i Kokeza ce nastaviti sa pricom od Utorka zaboravljajuci ponedeljak i tako dalje.
Saaaamo tiiiiii !!!
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by carapan »

Stojadinovic :koka:

Sta li taj covek radi u klubu?! Odavno veci dzabalebaros nije obitavao kod nas..
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
NikolaCzv
Новајлија
Posts: 92
Joined: Thu Sep 19, 2013 8:58 am

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by NikolaCzv »

carapan wrote:Stojadinovic :koka:

Sta li taj covek radi u klubu?! Odavno veci dzabalebaros nije obitavao kod nas..
Nasao je taj prevarant neki interes sa decom iz OS, prica nesto o tim saradnjama sa Sitijem i Barsom vezanom za OS. Cim je dosao na mesto SD odmah je podrzao onog debiila Vasiljevica ,kao svidelo mu se razmisljanje Vasiljevica da sve generacije OS moraju da igraju sistem prvog tima, pa to svaka budala zna,kao da je izmislio toplu vodu. Sad pokusava da optane u klubu, posle UO se odvezao sa Kokezom, a sada izjavljuje kako ga igraci postuju i cene njegov rad. Sve ce taj da uradi samo da ostane u Zvezdi, jer je sigurno video neki interes.
Saaaamo tiiiiii !!!
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Dennis Rodman »

carapan wrote:Stojadinovic :koka:

Sta li taj covek radi u klubu?! Odavno veci dzabalebaros nije obitavao kod nas..
Vjerovatno ono za šta su ga i doveli. Ne dolazi se na jak položaj u Zvezdi tako što gostuješ kod Anđusa tri puta i "nametneš se".
Inače, koliko je puta do sada "sutra smijenjen Stojadinović" :jelenko: Ja mislim, bar na tri sjednice UO!
Mediji - prodane duše :pop: Kakva lakrdija na svim nivoima.
Zvezdaš. Robista.
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Либурнија »

Grupa huligana polupala je devet od 13 automobila na parkingu iza upravne zgrade. Zašto baš devet a ne svih trinaest? Verovatno da su „počinioci” dobro znali čiji su to automobili, ko im je vlasnik, pa su pošteđeni automobili fudbalera za koje navijači veruju da još uvek nisu obrukali Zvezdin dres.
Ali ono što smo takođe saznali jeste činjenica da su direktno iz marketinga poslali mejling listu na Zlatibor odakle je potom otišlo saopštenje za javnost. Naravno, bez pečata kluba.
Хмм..

Значи, позиција је Џаја а опозиција, између осталога, маркетинг (то је јасно ионако још од зимус). Сада је само питање КО стоји иза маркетинга и писма. По мом мишљењу, струја око Кокезе. Мсм да Човић, Стојадиновић и СПС-струја (Тончев, Антић, Шкундрић) чека расплет и да ће се приклонити "побједнику" а изгледа да је ипак пресјечено да то буде Џаја. Бар до љета тј. "приватизације" а онда можда "опозиција" опет ступи на сцену. Ово што слиједи је само "реконструкција" тј. распоред на резервне положаје у којем ће неки играчи привремено и привидно испасти из игре а неки бити замјењени флексибилнијим страначким колегама.

П.С.
Иначе, у Грчкој се дешавају већ деценијама много горе ствари од ових, сјетимо се само премлаћивања Бајевића, премлаћивања фудбалера Николаидиса у сопственом стану од стране горила тадашњег предсједника АЕК-а криминалца Псомиадиса итд. Ово Грцима кад причам, њима то багатела, дјечји вртић. :mrgreen: Ал ОК, они су ионако планет за себе.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by carapan »

Da sam clan Skupstine, imao bih samo jedno, mozda dva pitanja, koja bih postavio javno?

1. Koja je uloga Aleksandra Vucica u FK Crvena Zvezda, na osnovu svih ovih desavanja od samog pocetka, i upadanja u prostorije tokom kasnih sitnih sati, i dovodjenja ovih ljudi koji se ovako ponasaju?

2. Zasto Goran Vesic nije u apsani, vec opet zari i pali nasim klubom, iako je licno zbog njega oterana bivsa uprava koja je ostavila pustos, a dovedena nova?

Cisto da bude veselo malo.. Vesic nas unazadio, upropastio..Zena mu imala platu kao pet puta vecu nego neki ministar, ispumpavali pare iz kluba kako hteli, direktno odgovoran za isterivanje nase dec iz kluba jer nisu hteli da potpisu za menadzera kojeg su nametnuli, ama haos na svim poljima, i on i dan danas iz senke vodi ovaj klub.. Dokle bre vise?! Dokle...
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by carapan »

Stojanovic ubija Vukana, kao sto je Pizon ubijao Lazovica.. Samo da mali ne digne curak i odjebe ih sve..To bi bilo katastrofalno..
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
nyc
Члан клуба
Posts: 830
Joined: Thu Mar 21, 2013 12:33 am

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by nyc »

Ja ne znm narode šta vi toliko sjajno vidite u Vukanu? Meni ta vaša idolatrija deluje kao, hebga, nemamo nikoga od naše dece, nikoga ko iole nagoveštava kakav takav talenat, pa da krenemo ovog malog da veličamo na sva zvona. Ja ga do sada nisam NIJEDNU utakmicu video da je pokazao 1/5 talenta jednog Pižona sa 17 godina, Mrkele sa 18, Milka Debilka sa 19 ili nekih drugih klinaca koje smo kroz godine gledali u našem dresu. Ima on znanje - to mu niko ne osporava - ali da je sad nekakav ekstra talenat, ja to iskreno ne videh. Pogotovu što je poslednju utakmicu, mislim da je to bilo protiv onog nejakog Proletera, odigrao KATASTROFALNO. Ali baš.

Da me neshvatite pogrešno, i te kako bih voleo da vidim njega kako napreduje uz prvi tim, ali da sad nešto slinim što on ne igra - ne vidim zašto bih? Neka se kali na prijateljskim protiv Uba i sl. giganata.
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Либурнија »

Profo, nijesi svatio pojentu: neka dijete trci 60 i kusur minuta, toliko talenta da igra u ovoj Zvezdi svakako ima. A onda u 69. minutu udje umjesto njega odmoren i bodar Miki kapiten i razvali zadnjih 20 minuta. I poveca rezultat na 4-0. :zastavaGRB: :zastavaSRB: I to iz slobodnjaka. :dedica:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by carapan »

nyc wrote:Ja ne znm narode šta vi toliko sjajno vidite u Vukanu? Meni ta vaša idolatrija deluje kao, hebga, nemamo nikoga od naše dece, nikoga ko iole nagoveštava kakav takav talenat, pa da krenemo ovog malog da veličamo na sva zvona. Ja ga do sada nisam NIJEDNU utakmicu video da je pokazao 1/5 talenta jednog Pižona sa 17 godina, Mrkele sa 18, Milka Debilka sa 19 ili nekih drugih klinaca koje smo kroz godine gledali u našem dresu. Ima on znanje - to mu niko ne osporava - ali da je sad nekakav ekstra talenat, ja to iskreno ne videh. Pogotovu što je poslednju utakmicu, mislim da je to bilo protiv onog nejakog Proletera, odigrao KATASTROFALNO. Ali baš.

Da me neshvatite pogrešno, i te kako bih voleo da vidim njega kako napreduje uz prvi tim, ali da sad nešto slinim što on ne igra - ne vidim zašto bih? Neka se kali na prijateljskim protiv Uba i sl. giganata.
Profo..Vukan je odigrao sjajno protiv onih iz Ukrajine..

Decku je ubijen entuzijazam, i nije mu sve jedno sto ga vucaraju po nekim vukojebinama da igra sa seoskim timovima.. Decko jedini mozda nema menadzera, igra dobro i ako mu se ukaze sansa imamo super igraca..Daj da jedno nase dete istrpimo do kraja..

http://www.kurir-info.rs/vukan-savicevi ... ak-1047115" onclick="window.open(this.href);return false;
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
Locked