"Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играчима

Део форума посвећен ФК Црвена звезда
Locked
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Либурнија »

dacha od bosne wrote:Vrlo moguće da si u pravu, ali...ako uspijemo da nađemo lovu (ne samo za njega), onda ga treba ostaviti i probati utaliti za veću kintu. Kako god, činjenica je da imamo nesposobne ljude u upravi koji ne znaju zavaliti za dobre pare naše igrače.
Јесу неспособни али сви знају да у Звезди нема пара и нису луди да улете с великом кинтом када постаји могућност да добију играча за мање пошто се код нас ионако увијек гасе пожари па се узима по девизи "дај шта даш". А лако се деси и да наговориш играча/менаџера да тужи клуб и добијеш га онда џаба. Врло је зајебано радити у таквим условима. Онда, значајан фактор су и плаћени новинари који већ годинама (то је објективна и лако провјерљива чињеница) пумпају цијену Рамаданијевим пуленима из ЈСДП, бајаги цијела Европа нуди им камионе-милионе, ненормална је јагма, па ко прије дјевојци. Значи, разрађен систем. Док, с друге стране, постоји такмичење ко ће од њих прије да објави како нам неки играч бјежи или се буни. Па то нам раде у кошарци гдје се играчи плаћају супер а да неће у фудбалу!
Danas kad sam kacio vesti, naleteo sam na jednu koji nisam hteo da okacim, ali podelicu je ovde sa vama.

http://trojka.rs/vesti/biznis/direktor-" onclick="window.open(this.href);return false; ... 00000-evra

Ako je ovo istina, od tih para pod hitno isplatiti bar jedan deo Daudinog ugovora.
У овом буреку проценат масти надмашује проценат кора и сира заједно. Ко о чему, курва о поштењу. Бајаги, брину се за малишане а плате добивају од "пословних људи" којима пуца за малишане.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by carapan »

Zasto niko nikada nije pisao o donacijama koje je stoka imala svih ovih godina, i koje im je licno obezbedjivao onaj klonirani Ruzic?

Tacno je NIdzo, da nezadovoljnom igracu, nema mesta u timu, jer jedan moze da je i narusi, ali ja sam mislio, da ako osvojimo titulu, cena ce mu porasti, a mi vise zaraditi..Da ga ne prodajemo za nekih bednih 600-700.000.. Na to se odnosio moj post, mada ja mislim, da ce ovakvim donacijama, brzo oni biti isplaceni do proleca.. Nine je i sam rekao, da ostane samo onaj koji zeli da igra, makar dinara ne dobio, da nema tuzbe u sred sezone..
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Il genio »

Либурнија wrote:
Danas kad sam kacio vesti, naleteo sam na jednu koji nisam hteo da okacim, ali podelicu je ovde sa vama.

http://trojka.rs/vesti/biznis/direktor-" onclick="window.open(this.href);return false; ... 00000-evra

Ako je ovo istina, od tih para pod hitno isplatiti bar jedan deo Daudinog ugovora.
У овом буреку проценат масти надмашује проценат кора и сира заједно. Ко о чему, курва о поштењу. Бајаги, брину се за малишане а плате добивају од "пословних људи" којима пуца за малишане.
Ma burekcina nego sta, jedino vredno pomena je tih 400 hiljada evra sa kojim bi mogli da kupimo mir u kuci u narednih nekoliko meseci.
User avatar
NikolaCzv
Новајлија
Posts: 92
Joined: Thu Sep 19, 2013 8:58 am

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by NikolaCzv »

Jasno je da treba da ostane i da cemo ga prodati za duplo vecu cenu ako uzmemo titulu, to je sigurno. Ali da bi stao igrao kako moze, moramo da ga redovno isplacujemo, kako njega tako i sve. Posto je situacija takva kakava jeste trenutno, bio bi rizik ostavljati ga. Ako se nesto popravi, onda je u redu da ostane. Sadf ne znam jel Dzajic za njegov ostanak, zbog toga sto misli da ce biti novca ili mu nabija cenu.
Saaaamo tiiiiii !!!
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by carapan »

Ljudi.. Idu izbori.. Mi smo vecina.. Mislite i o tome...Bice para za nas klub, samo nece niko to javno da prica..
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Либурнија »

РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Ганац »

Još jedan mali Zvezdaš!
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
lucky#13
Члан клуба
Posts: 1734
Joined: Sun May 26, 2013 7:05 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by lucky#13 »

Arauho ne zadovoljava, ali Krneta i Lazic su ekstra :D :D
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by carapan »

Kako mi ima da se ogresimo oko Arauha ?!!! Jbo ih Lazic...
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by dacha od bosne »

Meni stvarno nije jasno ko odlučuje o Arauhu. Pa ako taj dečko nije talentovaniji od Lazića i Krnete onda nek ide sve u Honduras. Mada će Arauho prije u Honduras nego cijela situacija :mrgreen:
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by carapan »

Lazic nas je unistio na nekoliko utakmica, i to tako da sada i zbog njega licno mi imamo bod manje.. Da je ovako gresio Krneta, visio bi decko ispred Marakane.. Ovako je isto gresio i ovaj moj carapan MIladinovic, pa ga sada svi "strucnjaci" proglasavaju neznalicom i nije to pojacanje za nas..

Ako grese Krneta, Tutoric, Djordjevic, Miladinovic, kako je moguce da Lazic, koja pojma nema na mestu stopera, i dalje je tu gde jeste, i o njemu se pise mnogo manje ? Ocigledno da ga neko gura, dok Arauho je "neznalica" koja ce biti otstranjena..

Mi ostavljamo u timu, Lazica, koji nas unistio, a svi ostali su losiji igraci..I posle kako bod manje?!
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by carapan »

Filip Kasalica.. Dok je jos nas igrac, da mu pozelim srecno i sve najjbolje u karijeri.. Covek koji svojoj Zvezdi oprosti 170.000 eura u danasnjem vremenu, je ljudina od coveka..Zelim ti svu srecu, zdravlje i da uspes u novom klubu

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=AtK1xFwURo4[/youtube]
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Ганац »

carapan wrote:Filip Kasalica.. Dok je jos nas igrac, da mu pozelim srecno i sve najjbolje u karijeri.. Covek koji svojoj Zvezdi oprosti 170.000 eura u danasnjem vremenu, je ljudina od coveka..Zelim ti svu srecu, zdravlje i da uspes u novom klubu

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=AtK1xFwURo4[/youtube]
Sjajno, bio bi mi i omiljeniji da se manje "šabanisao i imitirao Zlatka Vujovića, u svakom slučaju sve najbolje u budućem, pokazao si da si ipak veliki čovek i Zvezdaš.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by МоСа ВерСе »

carapan wrote:Lazic nas je unistio na nekoliko utakmica, i to tako da sada i zbog njega licno mi imamo bod manje.. Da je ovako gresio Krneta, visio bi decko ispred Marakane.. Ovako je isto gresio i ovaj moj carapan MIladinovic, pa ga sada svi "strucnjaci" proglasavaju neznalicom i nije to pojacanje za nas..
Купили ми моји прави дрес
црвено бели са бројем шест
да се роди Јован Крнета... :D :D
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Dennis Rodman »

carapan wrote:Filip Kasalica.. Dok je jos nas igrac, da mu pozelim srecno i sve najjbolje u karijeri.. Covek koji svojoj Zvezdi oprosti 170.000 eura u danasnjem vremenu, je ljudina od coveka..Zelim ti svu srecu, zdravlje i da uspes u novom klubu

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=AtK1xFwURo4[/youtube]
Potcijenjen igrač od strane Zvezdinih navijača. Dok je igrao na svojoj poziciji napadača, bio je dosta dobar. Ovaj trenutak, a pogotovo potezi u dva derbija koji su praktično odlučili te utakmice i to u ovo naše vrijeme suše, su ipak glavni utisak koji meni ostaje od njega. Isto ne treba zaboraviti kako je profesionalno navukao igrača Bordoa na drugi žuti karton, bio je spreman kao ZMAJ :guca:

Stvarno zaslužuje sve najbolje!!! :psihodelija:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=9IVt9I6UuAk[/youtube]
Zvezdaš. Robista.
Locked