"Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играчима

Део форума посвећен ФК Црвена звезда
Locked
Markoss
Члан клуба
Posts: 824
Joined: Sun May 12, 2013 4:37 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Markoss »

Hvala brate. :thumbup:

U međuvremenu je u prvi tim prebačen i:

Aleksandar Stanković (1998, golman, kadeti)- Jako talentovan golman, ima sjajan refles, građu i taj neki golmanski osećaj. Najperspektivniji u generaciji kadeta, pa je sasvim zasluženo pre svih dobio šansu da radi sa prvotimcima.
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Najdoski dr. Ilija »

Само да се зна:
Katai oprostio 300.000 evra da bi ostao na Marakani!

Zvezda i zvanično dobila pojačanje

Image

Kao što je bilo najavljeno prethodnih dana, Aleksandar Katai potpisao je dvogodišnji ugovor sa Crvenom zvezdom pošto je u sredu preskočena i poslednja prepreka koja je stajala na putu realizaciji ovog sporazuma. Katai je naime, piše Sportski žurnal, raskinuo ugovor sa Olimpijakosom, ali što je interesantno na svoju štetu. To znači da je krilni fudbaler crveno-belih morao da oprosti Grcima čak 300.000 evra!

Aleksandar Katai tako se juče priključio priprema Crvene zvezde u Sloveniji, gde je otputovao zajedno sa sportskim direktorom Blažom Raosavljević.

Da podsetimo, srpski vicešampion imao je opciju u ugovoru prilikom pozajmice Kataija da otkupi nekadašnjeg igrača Vojvodine za 650.000 evra, što je bio prevelik novac za prezaduženi klub sa Marakane. Na kraju, nekako je pronađeno rešenje, sve tri strane su zadovoljene, s tim što je Katai morao da se oprosti od dela svg ugovora.
Image
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
Nolle
Кошаркашки експерт
Posts: 1178
Joined: Tue May 21, 2013 8:47 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Nolle »

Nije baš oprostio tolike pare. Bitno je da je Sale tu!
Očekujem da igra iza napadača!
Markoss
Члан клуба
Posts: 824
Joined: Sun May 12, 2013 4:37 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Markoss »

Sale Katai kog sam ja upoznao jos davno, ne bi oprostio ni dinar i to mu je bio prioritet. Danas, se ipak opametio i to bas u klubu koji voli, a i uvek sam govorio, on ako ce negde da se uozbilji, to ce biti Zvezda.
Nolle
Кошаркашки експерт
Posts: 1178
Joined: Tue May 21, 2013 8:47 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Nolle »

Zato i kažem, možda se jeste uozbiljio, ali tolike pare oprostio nije, sile nema. Nebitno je koliko je oprostio u krajnjoj liniji. Cifra se potencira verovatno, zbog širih masa da se lože kako je on oprostio velike pare zbog Zvezde.

Najbitnije je da je napokon dobio papire, da je od danas u Sloveniji i da je Grof dobio još jedno kvalitetno pojačanje nakon Kize.
User avatar
Трапа
Члан клуба
Posts: 465
Joined: Sat Mar 16, 2013 9:55 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Трапа »

Оно кад операцију крајника ставиш пре светског првенства и извисиш за златну медаљу. Животна грешка, Риле.
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Najdoski dr. Ilija »

Ал је Вуле докторски одиграо против Бразила на позицији задњег везног!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by crazynorth75 »

Ja sam konto još, koji će mu novi štoper mjest ofanzivnog, ali Paunović me tu ugodno iznenadio. Ali , htjedoh nešto deseto reći, danas usrani žurnal imao akciju naručenih tekstova gdje treba opljunuti prema nekome, za interese nekoga :jumping1: najprije se sa ovakvom slikom, gdje se onako na hinjaka sere po klincu najavljuje potpis Radonjića,

http://www.zurnal.rs/fudbal/zvezda/2040 ... zba-potpis" onclick="window.open(this.href);return false;
Image

a onda se u potpunosti izasraše po bratu Džošu, a tekst je, osim što je tendenciozan i izrazito glup

http://www.zurnal.rs/fudbal/zvezda/2039 ... o-u-zvezdi" onclick="window.open(this.href);return false;

Al' imaju mahanja buregdžije :dita: brat je stigao na pripreme, po dočeku ovih starijih vidi se da je pozitivan lik.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=G7QI8kOyQxg[/youtube]
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
dr. Gonzo
Члан клуба
Posts: 231
Joined: Wed May 27, 2015 11:48 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by dr. Gonzo »

crazynorth75 wrote:Ja sam konto još, koji će mu novi štoper mjest ofanzivnog, ali Paunović me tu ugodno iznenadio. Ali , htjedoh nešto deseto reći, danas usrani žurnal imao akciju naručenih tekstova gdje treba opljunuti prema nekome, za interese nekoga :jumping1: najprije se sa ovakvom slikom, gdje se onako na hinjaka sere po klincu najavljuje potpis Radonjića,

http://www.zurnal.rs/fudbal/zvezda/2040 ... zba-potpis" onclick="window.open(this.href);return false;

a onda se u potpunosti izasraše po bratu Džošu, a tekst je, osim što je tendenciozan i izrazito glup

http://www.zurnal.rs/fudbal/zvezda/2039 ... o-u-zvezdi" onclick="window.open(this.href);return false;

Al' imaju mahanja buregdžije :dita: brat je stigao na pripreme, po dočeku ovih starijih vidi se da je pozitivan lik.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=G7QI8kOyQxg[/youtube]
:R :thumbup:
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by crazynorth75 »

Brat mahno buregdžijama :twak: danas :dita:
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by crazynorth75 »

„Tačno je da će Rajković u ponedeljak potpisati novi ugovor. Rajković nije slučajno na ovako visokom nivou danas. Imali smo hrabrosti da ga prošlog leta, bez ikakvog iskustva, stavimo na gol, a posle samo šestmeseci smo mu dodelili i kapitensku traku. Sve je to uticalo da dobije neophodno samopouzdanje. Uz urođeni talenat i karakter pobednika Rajković je golman kojim ćemo se tek ponositi"rekao je za naš portal Zvezdan Terzić.
Kako kenja ovaj, ko pravi političar, misli da smo svi blesavi i da se ne sjećamo da je Kahriman bio projektovan za 1. golmana i samo zahvaljujući brat Toletovoj suspenziji Rajko stao na gol, poslije ga bog nije mogao skinuti. :povraca2:
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by tsva »

mnogo su gore budale koje to ne skontaju
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by dacha od bosne »

Koliko sa ovim pojačanjima mi imamo igrača? Jesmo li opet prekoračili 30 kom?
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Beara_Vladimir »

Mislim da sam jutros u Novostima pročitao da će Grof imati na raspolaganju preko 30 igrača, al' nemoj da me držiš za reč. :)
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by dacha od bosne »

Nadam se da će ipak napraviti selekciju i nekima se zahvaliti. Bilo bi veoma neozbiljno s njegove strane da ide stopama prethodnika.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
Locked