"Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играчима

Део форума посвећен ФК Црвена звезда
Locked
Sone
Звездаш
Posts: 120
Joined: Wed Apr 17, 2013 2:13 pm
Location: Zvornik
Contact:

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Sone »

Pa slazem se ja sa vecnom napisanog, sustina je da je Terza pos'o odradio amaterski, kao sa Jovicem, mi ako uzmemo 6 miliona od Gruje posle svega treba nogama da se udaramo u dupe od srece. I sve vise sam siguran da je on prodat budzasto, da se malo dize magla s ovim nastupima (Terze) po medijima.

I takodje sam za to ako je prodat da ide odmah, imamo mi igraca koje treba forsirati, Ristic, Plavsic pa i Vule je po meni bolji na zadnjem veznom nego na stoperu. Do sad nam nikad nije valjalo da dovodimo igrace na pozajmice, uvek smo kukali kako nema smisla da razigravamo tudje igrace (Garido) a iimamo nase, i sad treba da nam Gruja ostaje u ovoj Tole ligi. Sta ako se povredi? Ako uzmemo kesh neka ga vode.

Ne bi me cudilo da za mesec dana bude prica "Pa ne mozemo da prodamo igraca koji igra samo JSL, svi znaju u kakvim je Zvezda problemima i niko ne da vise.." kao opravdanje.. Samo gledajte, uopste nisam optimistican povodom Grujicevog transfera.
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by МоСа ВерСе »

Ко дели мој оптимизам да Груј'ца иде за осам милиона еура? :)
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Najdoski dr. Ilija »

Мој став је да Звезда несме да зависи од једног играча ма како се он звао.
Није проблем продати играча већ тај новац паметно искористити.
Вратиш дугове, доведеш на зиму та два играча које си планирао, очувао си добру атмосферу која влада у екипи...
На лето опет у круг.
Што рече Ганац, перспективу имамо у Вукашину, Плавши, Рилету, већ се помињу озбиљније цифре и за старије играче...
То све може да буде већи бенефит од самог Грује или било кога другог.
Плус догодине рата од Гаспрома и Телекома...
Хтели ми или не то је једини начин.
Дал Терза прича популистички или не, незнам.
Знам само да оно што је причао у вези опстанка клуба да има основа и логике.
Поред свега помиње се да Редси за Грују нуде 5 милки али не еура већ фунти што је око 6.5 милки еура!
То је већ озбиљна цифра а ја ипак верујем Грофу и његовом спортском сектору!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Ганац »

МоСа ВерСе wrote:Ко дели мој оптимизам да Груј'ца иде за осам милиона еура? :)
Ja se nadam, i voleo bih, to bi nam sezonu okrenulo od turbolentne do stabilne (materijano).
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
Markoss
Члан клуба
Posts: 824
Joined: Sun May 12, 2013 4:37 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Markoss »

Iz kluba pritiskaju da Gruja potpise sad za nekog i da dobijemo pare, on i cale nisu za tu opciju i to je to. Videcemo sta ce biti.
naka
Члан клуба
Posts: 854
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:56 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by naka »

Ovo je tacno sto Markos kaze. Imali su 5mil od stutgarta i pristali su ali otac nije dao saglasnost. Kaze "ako ode sad nigde nece igrati". Finansijski dobro stoje pa im se moze.
Nolle
Кошаркашки експерт
Posts: 1178
Joined: Tue May 21, 2013 8:47 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Nolle »

Tačno je da svi u klubu imaju želju da ne prodaju Grujića sada, ali pare ne mogu da nađu nigde. Jedino ako Jovića i Petkovića ne zalivade negde za te pare koje su potrebne. Ali Jović i Petković realno ne vrede toliko koliko Gruja. Pogotovo što Zvezda ima samo određeni procenat od Jovića.

Spomenuo sam u temi za utakmicu. Neko treba da skrene pažnju Jovanoviću. Ono kako se ponaša, nije primereno fudbaleru koji nosi dres Crvene zvezde.
Markoss
Члан клуба
Posts: 824
Joined: Sun May 12, 2013 4:37 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Markoss »

Neće Petković nigde. Niti se njemu ide, niti u klubu razmišljaju da ga prodaju sad. On je jedan od većih cigana u ekipi, dečko da postoje uslovi, nikad ne bi otišao iz Zvezde. Odbio je i Sporting prošle godine jer nije hteo da ide iz Zvezde, a da ništa nije uradio.

Hteli su Jovića da uvaljaju, ali ni on neće da ide. Jebiga, doživeli smo i to da niko neće da ide iz ekipe ni za neke jače pare.

Jedino rešenje je da sad prodamo nekog, a da ostane ovde do kraja sezone. U drugim okolnostima, ne bih bio za ovu opciju, ali sad stvarno ne vidim šta bi drugo moglo.
Nolle
Кошаркашки експерт
Posts: 1178
Joined: Tue May 21, 2013 8:47 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Nolle »

Onda, neka cimaju Novaka Đokovića, za neku pozajmicu do leta. :D :film:
Sone
Звездаш
Posts: 120
Joined: Wed Apr 17, 2013 2:13 pm
Location: Zvornik
Contact:

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Sone »

Ma ne samo Djokovica vec i Vucevica koji je ciganstura a mislim da bi obojica izasli u susret samo treba neko da potegne, dal se nasi ne usudjuju ili sta vec, ne znam. Ali bolje i to nego da idu po bankama.

Image
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by dacha od bosne »

Doživjesmo i mi da, nakon dužeg vremena, niko neće da ide iz Zvezde. Ne znam kako, ali neka kopaju i rukama i nogama, samo neka obezbjede lovu za ove momke i Grofa i ta dva-tri pojačanja, pa da i evropski san postane realnost.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Najdoski dr. Ilija »

Daj sad da skupljamo kintu za ove momke.
Pa da se lepo prebrojimo!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Ганац »

Nolle wrote:Tačno je da svi u klubu imaju želju da ne prodaju Grujića sada, ali pare ne mogu da nađu nigde. Jedino ako Jovića i Petkovića ne zalivade negde za te pare koje su potrebne. Ali Jović i Petković realno ne vrede toliko koliko Gruja. Pogotovo što Zvezda ima samo određeni procenat od Jovića.

Spomenuo sam u temi za utakmicu. Neko treba da skrene pažnju Jovanoviću. Ono kako se ponaša, nije primereno fudbaleru koji nosi dres Crvene zvezde.
Odavno sam ja komentarisao njegovo šabanisanje, dok ga neko u klubu ne oplavi sa par roditeljskih, on neće da stane (jbg izgleda da starlete i menaĐeri čine svoje a može da postan vrh igrač), makar da ga Grof vaspita slanjem u svlačionicu kad se ovako šabaniše...
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by МоСа ВерСе »

И ја одавно пишем за Вукашина да ми се не свиђа његово понашање, једноставно, јеси дете, али и Груја је дете па нека се угледа на њега. Ако је истина да га хоће Јуве за 2 милиона, значи, одмах да се прода.
Има још једна нада како извући пет милиона, мада ако то ураде, да љубимо Путину скуте. Погађате, Гаспром, само не знам на основу чега би нам сад исплатили пет милиона еура. Једно знам, паре ћемо наћи јер нема трика да се ово прекине сада па макар морали и да идемо од куће до куће и скупљамо паре за Звезду.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
Markoss
Члан клуба
Posts: 824
Joined: Sun May 12, 2013 4:37 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Markoss »

Ne treba prodavati Vuleta jer je ubedljivo najbolji naš štoper, ali ubedljivo, nego mu dovesti parnjaka za proleće.
Locked