"Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играчима

Део форума посвећен ФК Црвена звезда
Locked
Sone
Звездаш
Posts: 120
Joined: Wed Apr 17, 2013 2:13 pm
Location: Zvornik
Contact:

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Sone »

Gde ste iskopali to za Juve i 2 miliona?? Ako je tako da mu masnicu vezemo i saljemo u Torino EuroExpress-om..

Inace, kuckao sam mu ja sa kevom na FB, nisam znao da mu je to majka, ima dobru sestru Vule :D u svakom smislu.. Elem, mogu ja reci kevi da ga malo prevaspita :D
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Il genio »

:R
Sone
Звездаш
Posts: 120
Joined: Wed Apr 17, 2013 2:13 pm
Location: Zvornik
Contact:

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Sone »

Gruja ce na kraju da ode budzasto, za 3-4 milionceta u vrh glave, zivi bili pa videli. Polako vec smanjuju cenu, sad je Anderleht "u trci", juce nudio kao 4 miliona ali danas vec "spreman da ponudi 5 miliona". Klop rece da Liverpul vrv nece nikog dovoditi tako da ne bih rekao da je Liverpul najozbiljniji. Na kraju ce Inter da ispadne "najkonkretniji i nudi 4 miliona" gde ce i da Gruja zavrsi.

Ovi bre ne mogu prodati igraca za vise od 5 miliona, sta je vama.
Sone
Звездаш
Posts: 120
Joined: Wed Apr 17, 2013 2:13 pm
Location: Zvornik
Contact:

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Sone »

Sto niko ne pise na forumu? Bas je neaktivan.

Vered nas napustio po svemu sudeci, vec je u Izraelu (ima vec 7 dana), sad se ono milionce od Kairata sa pocetka (ako ga je i bilo) cini tako slatko.. Al eto..
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Константин »

Sone wrote:Sto niko ne pise na forumu? Bas je neaktivan.
Имамо превише увријеђених снајки. :smizla:
Sone wrote:Vered nas napustio po svemu sudeci, vec je u Izraelu (ima vec 7 dana), sad se ono milionce od Kairata sa pocetka (ako ga je i bilo) cini tako slatko.. Al eto..
Значи по свему судећи сад чекамо тужбу, па ћемо онда да видимо колико нас је коштала авантура са Вередом...
Врста која изумире
naka
Члан клуба
Posts: 854
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:56 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by naka »

Cuveno "svako gura svoje". Vered je bio odlican na pocetku. Onda je pao. Pa odigrao odlicno par utakmica i grof ga bez objasnjenja zamenio srnicem u derbiju gde ovaj nije imao dva treninga u klubu. Znalo se odmah da ne racuna na njega. Po meni bez razloga. Ali opet ima svog koga gura..i tako unedogled. Moze i 15 grujica, nece pokriti "sve kombinacije".
Nolle
Кошаркашки експерт
Posts: 1178
Joined: Tue May 21, 2013 8:47 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Nolle »

Neće Vered tužiti.
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by МоСа ВерСе »

Није истина да је Веред персона нон грата, него је то таблоидно писање дебила. Још се не зна са сигурношћу неће ли или хоће се враћати на припреме. За сада, нико у клубу није потврдо да је доњи.
Груј'ца изгледа потписао за Ливерпул за 6 милиона еура Звезди и трогодишњој плати за њега од пет милиона. Али да иде од следеће године.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by dacha od bosne »

Ma, nije moguće da Vered nije persona non grata. Provjeri ti to malo bolje :mrgreen:

Za Gruju i ja čuh jutros. Zove me čovjek iz Švedske (Liverpulov fan) da pita kakav je Gruja igrač. Rekoh, takav da mi žao što će otići iz Zvezde. Ali to je surova realnost. Dobro će biti ako ostane do kraja kvalifikacija.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by dacha od bosne »

Sone wrote:Sto niko ne pise na forumu? Bas je neaktivan.
Šone, forum je manje aktivan od ostalih jer je mnogo manje školaraca i srednjoškolaraca koji imaju više vremena da pišu od nas matorih.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Ганац »

Image
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by tsva »

taman mu je krevetac, moze i da se ispruzi
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by tsva »

polusezona zavrsena sa 20 pobeda i dva neresena rezultata 65-13 gol razlika i to posle istorijskog ispadanja of Kairata. Uz to je istoriju ispisao i Borac iz Cacka na Marakani kao i cela ekipa sa 19 u nizu. Mnogo lepih stvarih, pokoja ruzna, sve u svemu lepa jesen a prolece zavisi od zime (para)

Kahriman - sve u svemu dostojno zamenio Rajkovica. Imao oscilacija, gresaka ali i utakmica gde nam je spasio bodove. Tipican TSL golman linijas los na lopti ali dobar sa refleksima i visino tako da pokriva puno prostora. Ponasao se profesionalno kada je bio rezerva mnogo mladjem Rajkovicu

Supic - bacene pare, ugurali ga preko veze

Ibanjez - Majstor Luco prvi iz trilinga zlih stranaca koji su okrenuli nasu sezonu. Golovi, asistencije zar, bezpostedna borba, svega je bilo. Igrao je i na jednoj nozi i nespreman ali je odigrao bez i jedne lose utakmice. Ubedljivo najbolji odbrambeni igrac ove jeseni

Andjelkovic - treca opcija na svojoj jednioj poziciji koju je ikada igrao. Srecom igrao malo i to na pocetku. I on je u Zvezdi preko veze

Petkovic - izasao iz teske povrede, nije prosao pripreme i realno bio je nestvarno los da bi se malkice popravio u zadnja 2-3 kola. Konacan sud posle proleca kad prodje pripreme. Mora mnogo bolje

Cvetkovic - covek nije fudbaler a igra u Zvezdi.

Jovanovic - najbolji stofer ove jeseni iako najmladji. Uz dobru igru pozadi uspeo da pomogne i napred. Jedina zamerka na ponasanje.

Pavicevic - posrao nam se po sezoni u prvoj minuti prve utakmice porotiv Kairata. Ostatak sezone odigrao u tom stilu. Mnogo kikseva i mesarenja. Spor, nepokretan nepotreban.

Lukovic - videti pod Petkovic jer im je prica slicna. Nadamo se boljem posle priprema

Mbodj - decko je odlicna maskota ali kao igrac nije za Zvezdu

Rendulic - protiv Kairata se videlo da ne ume a posle se nije ni videlo. Treba mu izaci u susret. Potpun promasaj

Donald - drugi iz trilinga zlih stranaca koji je okrenuo nasu sezonu. Momak je stabilizator u sredini, mnogo bitan igrac, veliki radnik ali i dobar tehnicar. Obavezno otkupiti.

Grujic - poceo sezonu kao zamena Cakiju Stojanovicu i Vukanu Savicevicu :pop: Sreca pa dodjose sebi i gurnuse decka. Bilo je uzivanje gledati ka kako raste iz utakmice u utakmicu i uci exponentnom brzinom. Pred njim su velike stvari i on to zasluzuje. Lepo vaspoitan decko, zvezdas. Nece mo ga moci zameniti, moracemo menjati sistem.

Ristic - premalo spram ocekivanja iz prosle sezone. Najbolje igrao na levom beku kada je zamenjivao Luca. Nazadovao je kao fudbaler. Treba mu pomoci da se vrati

Katai - Majstor Sale je explodirao ucinkom. Bilo je praznog hoda, indolencije ali mnogo vise je bilo klase. Forma je prolazna, klasa je vecna. Za nas je super za vece domete trebace da odraste. Lakoca davanja golova.

Plavsic vedilo je cekati ga. Mnogo gotivan igrac koji jos mora da uci i da odraste. Fantastican sa loptom a i bez nje. neverovatno je da toliko mala pluca mogu da iznesu tu kilometrazu. Malo pao pred kraj sezone ali ga je pauza vratila

Srnic - iako mu je tehnika ispod proseka, sve ostalo mu je za ligu petice. Od njega tek ocekujem pravo u evropskim utakmicama kada bude prostora. Zvezdas do koske. Veliki radnik.

Matos - solidno odmenjivao neke igrace, imao ucinak ali ne vredi pozicije stranca

Vered - mnogo obecavao, pao u krizu a onda kada ga je malo krenulo odjebali ga.

Hugo - velemajstor u najavi, objasnio na derbiju polusezonu zavrsio sa 13 golova i 9 asistencija. Malo li je. Uz to se mora napomenuti njegova zasluga kod presinga. Uz sve to je mnogo gotivan lik, treci konjanik apokalipse zlih stranaca koja je pokorila TSL. Nadam mu se i na prolecu. tesko cemo ga zameniti. Od Pantelica nismo im ali ovakvog napadaca.

Jovic - zasluzio vise da igra. Nije on kriv sto su ga govna rasprodala na kilu

Sikimic - sramota su bacene pare i svaki minut koji je uzeo Jovicu ili nekom drugomm klincu. Ni po jednom parametru ne moze da cisti kopacke ostatku ekipe koja deli minute na terenu. Odlicno branio prekid kod 4:0 i 7:2 Kad vise nije imao mesta ni na Tajlandu vratise ga da nas jos malo pljackaju.

Stojanovic - dade onaj jedan gol ali je simbol za tromost, i impotentnost koju smo imali vecinom njegovog boravka o Zvezdi

Gavric - Maradona :pop:

Jovovic - velika nada CG fudbala :R . Dole je barem overio sudiju, ovde ni to.

Sve u svemu odlicna polusezona sa mnogo pobeda i 3 bolna poraza. Sada pauza pa onda transferi i spekulacija. Na prozivku kada se vrati Parker bice veselo.
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
Markoss
Члан клуба
Posts: 824
Joined: Sun May 12, 2013 4:37 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Markoss »

Slazem se u sustini s tsvom. I nama za prolece i ovih 15 utakmica, ne treba vise od 22 igraca, ali bukvalno. Za svaku poziciju po dvojica, uz par klinaca sto ce biti na dvojnoj, to je sasvim dovoljno. Nadam se da ce doci do ciscenja, i gradjenja tima za leto.

I bolje mozda sto se dele bodovi, neka jos utakmica sa takmicarskim znacajem, ovo bi otaljavali samo.

Kahriman- Petkovic, Jovanovic, Lukovic, Ibanjez- Donald, Grujic, Plavsic, Katai, Srnic- Vieira.

Manojlovic- Mijailovic, Pavicevic, STOPER, Stojanovic- Ristic, VEZNI, Avramovski, Matos, Zivkovic- Jovic.

Nadam se ovome, odnosno ubacivanju nekih klinaca. Manojlovica polako spremati za leto, vrhunski je branio u Bezaniji, a i Stojanovic i Zivkovic, kao i mali Micko, bi mogli da upadnu u tim sada kada je bezbolno sto se kaze. Avram je isto malo previse placen, pa i "mator" da igra na pozajmici, videti za ovih sest meseci dal vredi cemu. Tu je i golman Vicic na dvojnoj, stalno trenira s prvim timom.

Sto se stopera tice, treba nam neki kvalitetan, a za veznjaka sam vec predlozio Micica na drugoj temi.

Resiti se: Supica, Trkulje, Cakija, Mbodja, Ahcina, Cvetkovica, Parkera, Andjelkovica, Marinkovica, Gavrica, Rendulica, Sikmica, Jovovica, Vered (iako nisam za to, izvesno je prilicno) i Orlandica.

Ponavljam sumnjam da ce doci do ovog, ali eto, ima prostora.
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by tsva »

pa to je to Augentalerovo proklestvo. Uvek nam samo misiji quratz fali za srecu. Vreme je.
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
Locked