"Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играчима

Део форума посвећен ФК Црвена звезда
Locked
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Il genio »

Kad dodje neko i da klubu 5 hiljada evra efekat je kao kad pljunes u okean... Jbt mi samo za struju dugujemo 350 hiljada evra. Ne zelim da glumim advokata Terzi mafijasu, ali realno, ni Mamic ne bi mogao da se cenka u ovoj situaciji. Ne zaboravi da sve visi o koncu. Ako se ne obezbede pare do pocetka zimskih priprema, propasce sve sto so uradili u prethodnih 6 meseci.
Markoss
Члан клуба
Posts: 824
Joined: Sun May 12, 2013 4:37 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Markoss »

Sone wrote:Ma brate svestan sam ja svega toga. Samo, meni milion u usima odzvanja, posebno kad znas da je to za jebenu pozajmicu. I znam isto tako da im necemo dati milion vec da ce biti umaljen ukupan iznos ali opet mozes da imas 7 a ti pristajes na 6. Oni cim ga ostavljaju kod nas do kraja sezone siguran sam da bi pristali da ostane i za kvalifikacije za punu cenu. Samo sto mi nemamo mudasa u upravi.
Taj milion bukvalno ne postoji.
naka
Члан клуба
Posts: 854
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:56 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by naka »

Ako je tacna informacija...

Sve preko 5mil za igraca u ovoj ligi je fantazija. Nema sta on da se pita. Roditeljima treba reci "ako ne dodje donald vas sin ce nakon par meseci jedva moci do belgije". Ako je ponuda 7 i da on odmah predje ili 6 i da ostane, odmah prihvatiti prvu. Docesti dva tri stranca (obavezno jedan plej), gurnuti ristica pored donalda i uigravati do leta.

Vojnik terzic treba da leti. Ali mora da naplati planice i drugare..
Sone
Звездаш
Posts: 120
Joined: Wed Apr 17, 2013 2:13 pm
Location: Zvornik
Contact:

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Sone »

Ajde ne lupaj ti. Sto je fantazija zivota ti? Decko igra vrhunski, prvak sveta, reprezentativac, liga je vrhunska u odnosu na neke druge a iz kojih dovode igrace za milionske ugovore tako da bih te stvarno zamolio da ne pljujes po bilo cime sto ima veze sa Srbijom.

Pun mi je *** pljuvanja po svemu sto je Srpsko i potice iz Srbije.

Za Terzu se slazemo.
Last edited by Il genio on Mon Dec 21, 2015 9:34 pm, edited 3 times in total.
Reason: Bez vredjanja sagovornika molim te. Il genio
naka
Члан клуба
Posts: 854
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:56 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by naka »

Iako si nevaspitan udostojicu te odgovora.

Njegovo ucesce u osvajanju trofeja je bilo zanemarljivo. reprezentacija mu sigurno nece podici cenu (bar u naredne dve godine). Ne znas kakav je fudbal ovde jer ne gledas utakmice uzivo. Kvaltet je duplo gori nego pre par godina (kad je bio ocajan). Verovatno bi i tvoja drina igrala 0-2 sa vecinom klubova. Kolko smo daleko od ozbiljnijeg fudbala se videlo protiv ludogoreca.

Grujica je vecina ovde videla kao igraca mnogo pre grofa a da ne govorim o ostalim ekspertima poput tebe..
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Ганац »

Sone wrote:Ajde ne lupaj ti, pobegao si odavde ko zna gde i seres kako zines, ko foka. Sto je fantazija zivota ti? Decko igra vrhunski, prvak sveta, reprezentativac, liga je vrhunska u odnosu na neke druge a iz kojih dovode igrace za milionske ugovore tako da bih te stvarno zamolio da ne kenjas i pljujes po bilo cime sto ima veze sa Srbijom.

Pun mi je *** pljuvanja po svemu sto je Srpsko i potice iz Srbije.

Za Terzu se slazemo.
Naša liga i naš fudbal u celini je na nikad nižim granama, to nije nipodaštavanje niti nešto upereno protiv Srbije.
Grujićev ugovor (ako se ostvari) biće odličan posao, Gruja jeste napredovao kroz ligu, ali je takođe istina i da postoji vellika zasluga Grofa i Donalda koji je krpio sve iza Gruje.
Hipotetički, njegova cena u Septembru može biti i 15 miliona ali i 2 miliona, a naš klkub nije u situaciji da može da čeka Septembar mesec i da se kocka, jer dovoljno je da ga jedan mesar iz TSL potkači i odoše planirane pare u vetar.


P.S. Malo ti je retorika preoštra, molio bih te da budeš u raspravama korektniji prema sagovorniku.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by МоСа ВерСе »

Шоне, нећу да глумим Наки адвоката, али ја мислим да је он остао овде јер Сунце туђег неба неће гријат' као ово овдје...

Елем, уколико сам похватао све, а трудио сам се, ево ђе је запјело било: Шест милиона код оног првог смо одбили због десет посто који смо добили накнадно, а ово типа седам милиона па одузми једну је урађено како би они нама исплатили свиш шест милиона сада. Са ових 10 % и овим каснијим прливима, ми смо извукли максимум и морам да похвалим Терзонија да не бих ни ја боље умео. Штавише, у ситуацији где имаш решење три плус три, ти да одбијеш и добијеш још 10% на следећи уговор је мудоњски потез.

Морам да се оградим јер сам ово написао ако је све тачно јер ја знам само да су људи из Ливерпула дошли и преговарали.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Il genio »

Sumnjam da je Liverpul pristao da sve pare iskesira odjednom, nijedan klub na svetu tako ne posluje. Treba biti rezervisan prema informacijama iz novina.
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Либурнија »

Sone:

Naka je svakakav ali nije bilde. Slazem se s njim da je bilo bolje uzeti sad 7 miliona i poslati ga odmah u Englesku sa masnicom i zahvalnicom. Kramaric je tiranizirao po hrvatskoj ligi, zabijao za Rijeku u EL, plus je napadac i ima 22 godine. Plus Rijeci nije bilo pod mus prodati, omi pare imaju. I dobili su 9 miliona od Lestera! Drugo, ne mozes igraca natjerati na silu da ide ako on bas nece. U nasoj situaciji, ovo je OK, AKO je tako.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by МоСа ВерСе »

Liverpool will pay Red Star 7million euros (£5million) to secure his services.
Ако је ово тачно, требало би да кеширају све јер они то виде да добију екстра играча за мање пара.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Il genio »

Nema veze kakav je igrac u pitanju, i Grujic i Kristijano Ronaldo se placaju na rate, jednostavno niko ne placa odjednom... 6 miliona su mnogo velike pare da bi legle odjednom. Npr Njukasl duguje Partizanu 2 miliona za Mitrovica i uredno placa u ratama. Dobra stvar je sto sa Englezima nema problema prilikom isplate za razliku od Spanaca, za Zigica i Lekica nisam siguran da li su isplatili sve jos uvek.
Sone
Звездаш
Posts: 120
Joined: Wed Apr 17, 2013 2:13 pm
Location: Zvornik
Contact:

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Sone »

Rasing kad udje u visi rang morace da plati za Lekica.

Pa nece platiti ni Liverpul odjednom, sto bi dao 6 miliona da se krlja po nekoj ligi i eventualno povredi. Dao bih ja Gruju odmah da ide za 7 miliona ali nece decko, i razumem ga. Zasluzio je da se raduje na kraju sezone, da digne trofej. Isto tako bih sredio jednu medalju za Rajkovica jer je i on deo tima, poceo je pohod na titulu sa nama i ako je moguce da tako i bude, da ispostujemo decka.
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Константин »

Ни за једног младог играча ми није жалије што неће још играти за Звезду од Грујића. Али понуда је одлична и не знам шта некима није јасно. Представници Ливерпула знају да нам паре требају за лиценцу (тако ће бити и неки наредни пут) и да смо пред банкротом, то се не може сакрити. С друге стране, то што је Грујић велики потенцијал и што је нама један од најомиљенијих играча, па и што је био учесник на Новом Зеланду, не квалификује га ј ош увијек за не знам какве астрономске трансфере. То је реалност.
Ето среће да је умјесто слагање дрвен грађе, одавно политика била клинци+странци са дозираном продајом, јер би нешто одиграли у Европи и са финансијама би боље стајали, па на крају не бисмо били у овим проблемима у којима смо данас и у којима ћемо и даље бити до даљњег.
п.с. ако је истина ово за 800К за позајмницу на 7 мјесеци то је неко кусурање јер нема везе са мозгом
Врста која изумире
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by tsva »

http://www.mozzartsport.com/vesti/zvezd ... rad/123633" onclick="window.open(this.href);return false;

dovode se stranci da bi se iznajmljivali dalje :R

Mbodj, Avramovski, sad i ovaj siledzija.

Super se radi u FKCZ. Struka nam je vrhunska.
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
Locked