"Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играчима

Део форума посвећен ФК Црвена звезда
Locked
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by crazynorth75 »

Jel' pozajmljen M'Bođ nekome? Nisam u toku.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
Sone
Звездаш
Posts: 120
Joined: Wed Apr 17, 2013 2:13 pm
Location: Zvornik
Contact:

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Sone »

Nije, pa igrao je protiv Borca.
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by crazynorth75 »

Sone wrote:Nije, pa igrao je protiv Borca.
Znam da je igrao, mislim u međuvremenu da ga nisu poslali negdje, kao Jovovića što poslaše u OFK-u u ovih par dana, pa kontam i za njega su našli klub.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
naka
Члан клуба
Posts: 854
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:56 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by naka »

Bitno da je terza vitez tu da se bori do poslednjeg zvezdinog evra da isplati vojsku koju je doveo..

Koji olos ovaj iz mozzarta..covek kaze volim klub i zelimda se vratim. Nadam se da ce ispuniti obecanje.. A on u naslov . Ultimatum. Pretnja. Svi me zovu. Ko vas jebe.. I cim promasi prvu sansu na prolece odmah ce krenuti od strane nadzorrnog odbora sa severa "mamicu mu..". Naravno tu je i nezaobilazni dzej blazo sa "stranci su pi... Koje ne razumeju a nasa deca su razumna"

Stoka jedna.
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Либурнија »

Naka:

I tvoja ploca se vec izlizala, uz to si u isti kos stavio Blazu, sever i Mozzart?! Mozzart - govna su to oduvijek bila, samo sto sad jos jace smrde otkad ih je Grof dirno. I to je to.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Либурнија »

Ne mirise na dobro. Bez obzira kakav je Terzoni i u kakvom je stanju klub, koji qc se i ovaj gospodin otac ovoliko mijesa i popuje. Jel on daje malome platu? Jel mali profesionalac u prvom redu ili klinac kojieg stari salje po cigare? Kao da mali treba da ode u gulag a ne u Liverpul. Cuj, otac odlucio da mali sa Zvezdom napadne LS i tacka. A to sto Zvezda do juna ima da se raspadne, nema veze. Da do juna, do januara. :isuse:
Last edited by Либурнија on Tue Dec 22, 2015 10:56 pm, edited 1 time in total.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by tsva »

Sada se svi otimaju o novac, a u Marka niko nije verovao pre dve godine. Imao je najmanju platu, slali su ga u Kolubaru, ni na proleće nije mnogo igrao. Porodica Grujić je sve to mirno podnela. Prodaju procenta fondovima smo glatko odbili, nismo hteli ni u Čelsi za sitne pare. Posle Novog Zelanda, usledila je opet ucena da neće igrati kod Božovića. I nije protiv Kairata. A kad je “eksplodirao”, i sada kada je njegova cena dostigla određenu brojku, svi očekuju deo kolača, kao u seriji “Stižu dolari”. A Marko ostaje u Zvezdi, da kopačke koje je nosio 19 puta ovog proleća lepo razgazi. Ovo je jedinstven stav porodice Grujić – zaključio je Goran.
Ko ono bese sastavlja tim?
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Либурнија »

Ista prica kao sa Jankovicem i materom mu. Jasno je meni da u klubu ne rade cvecke. Ali stvarno ne znam sta ti roditelji pod

1 Misle da ce bolje da urade za svoje dijete pisajuci uz vjetar.

2 ima toliko sad da se iscudjevaju oko stanja stvari u srpskom fudbalu i u Zvezdi kao da su male Djokice?!

Neka dobro razmisle o onome sto je zadesilo malog Jankovica zahvaljujuci, pored ostalih, prepametnoj gospodji majci.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by МоСа ВерСе »

Овде је отац апсолутно у праву. Понашају се према Марку као да је роба и покушавају да, пласирајући изјаве код плаћених новинара, направе притисак како би се продао и отишао а Терза на најлакши могући начин зарадио новце за клуб ( не сумњам и за себе ). Све ово што се писало, код нас нормалних људи полази од претпоставке да су прво сели и попричали са Марком, а они су све радили иза леђа и гурали у новине како би добили на важности како су спасиоци. Ево ти ћуна Звездане, изволи па нађи паре.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Il genio »

Mislim da Grujicev otac sve ovo i cini da mu sin ne prodje kao Filip Jankovic. Naterati dete od 19 godina, posle 19 utakmica u Superligi, u klub Premijer lige, bez saglasnosti roditelja, i jos mu natovariti na vrat da od njegove odluke zavisi sudbina kluba... Sto je mnogo, mnogo je. Kamo lepe srece da roditelji svih talenata razmisljaju kao Grujin cale i da ne trce za parama kao omadjijani.
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Либурнија »

Mozda je on tu moralno nadmocniji. Ali mali je tu gdje je. Sto ga je onda davao u Zvezdu a sad se kao cudi i macuje preko novina?! Sta ce da postigne time? Samo reskira da malom napravi medvjedju uslugu.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Brian Brendell
Звездаш
Posts: 199
Joined: Thu May 16, 2013 10:13 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Brian Brendell »

Il genio wrote:Mislim da Grujicev otac sve ovo i cini da mu sin ne prodje kao Filip Jankovic. Naterati dete od 19 godina, posle 19 utakmica u Superligi, u klub Premijer lige, bez saglasnosti roditelja, i jos mu natovariti na vrat da od njegove odluke zavisi sudbina kluba... Sto je mnogo, mnogo je. Kamo lepe srece da roditelji svih talenata razmisljaju kao Grujin cale i da ne trce za parama kao omadjijani.
Šta je neistina u tome da sudbina kluba zavisi od transfera Grujića? Meni ovo više liči na roditelja koji ne bi da pusti sina iz gnezda. Jel će njegov otac da plati licencu i igrače? Inače, njegov otac je u intervjuu slagao bar na četiri mesta. Takođe, ko njegovog oca bije po ušima da sere po novinama.

---

Imam utisak da određeni broj ljudi ima veliku želju da se sve ovo raspadne kako bi se pokenjao na nekoga iz uprave i napisao na forumu "jel sam rekao". Ako je to cilj, onda nije ni čudo što smo ovde gde jesmo.
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Либурнија »

Kao veliki protivnik i kriticar Terzonija ali jos puno vise Zvezdi veran - ponosno izjavljujem da se ne pronalazim u zadnje 2 recenice BB. I da cu rado pojesti sva govna koja sam izasrao po njemu ako uspije da pronadje rjesenje i plati ljude.( Toliko o naveliko spominjanoj sujeti.)

A ovo sto je napisao za oca, najblize je istini. Sve drugo je razmisljanje u nekakvim idealistickim sablonima ali i nije bas realno.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Il genio »

BB, kako bi se ti ponasao da si Grujicev otac? Da li bi pristao na ovakav aranzman koji Zvezda nudi?
Locked