"Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играчима

Део форума посвећен ФК Црвена звезда
Locked
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Либурнија »

Posto je Grujicev otac negdje mojih godina a i sam sam otac, dozvoli da ti odgovorim - znao bi gdje zivim i sukladno tome donosio realne procjene. Svakako ne bih isao glavom kroz zid i kmecao po novinama i tako klincu otezavao poziciju. Msm, taj diplomatski pristup praktikujem i kod svog sina a zeni sam zabranio da ona ide u skolu kod nastavnika. :travka: (sad naravno Pravednik odma misli da se radi o podmicivanju domacom prsutom i rakijom :mrgreen: ).
Last edited by Либурнија on Wed Dec 23, 2015 12:12 am, edited 1 time in total.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Il genio »

Ok, koju bi konkretnu odluku doneo po pitanju ponude Liverpula?
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Либурнија »

Nemam sve podatke. Ali recimo da je sve ovo tacno - porazgovarao bih sa Klopom i SD Liverpula otvoreno. Onako na prvu - Klopu u ruke dao bih ga rado. Dobar covjek i trener, voli da radi sa mladim, talentovanim i ustrajnim igracima, da ih uklapa u sistem. Pricao bih i sa Terzom. I vidio da nadjemo zlatnu sredinu. U novine ne bih isao niposto i napusavao ih.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Il genio »

Vidis, on za razliku od tebe smatra da je prerano da mu dete ide u inostranstvo posle jedne polusezone u prvom timu. Zeli da ga zadrzi ovde jos 6 meseci, a da na leto izabere klub za koji proceni da je najbolji za njegovu karijeru. To verovatno nece biti Liverpul, covek je sportski novinar, zna da ce tamo tesko proci.
Sta je uradila nasa uprava? Njemu iza ledja se dogovorila da Liverpulom i preko novina danima vrsi pritisak da pristane. Za to vreme mediji bruje o tome kako Zvezda resava egzistenciju ovim transferom.
Zao mi je samo sto se spustio na njihov nivo i odgovorio im preko medija. Mars u pizdu materinu u cetiri oka bi bila mnogo bolja solucija.
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Najdoski dr. Ilija »

A Zvezda?
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
Brian Brendell
Звездаш
Posts: 199
Joined: Thu May 16, 2013 10:13 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Brian Brendell »

Il genio wrote:BB, kako bi se ti ponasao da si Grujicev otac? Da li bi pristao na ovakav aranzman koji Zvezda nudi?
Либурнија wrote:Nemam sve podatke. Ali recimo da je sve ovo tacno - porazgovarao bih sa Klopom i SD Liverpula otvoreno. Onako na prvu - Klopu u ruke dao bih ga rado. Dobar covjek i trener, voli da radi sa mladim, talentovanim i ustrajnim igracima, da ih uklapa u sistem. Pricao bih i sa Terzom. I vidio da nadjemo zlatnu sredinu. U novine ne bih isao niposto i napusavao ih.
Relativno dobar odgovor, mada ja uopšte ne mislim da je problem na relaciji Klopp porodica Grujić.

Uvek, ali uvek: Zvezda iznad svega!
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Il genio »

Nema sta Grujicev otac da stavlja interes Zvezde iznad interesa svog deteta. On je dovoljno posten da ne trazi raskid ugovora kao neki, vec ce omoguciti klubu da enormno zaradi na njegovom detetu, iako bi u suprotnom(kao slobodan igrac) mnogo bolje prosao finansijski...
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Либурнија »

Genio:

Ako je tako procijenio, lose je procijenio. Klop je idealan upravo trener za Grujica! Jos 6 mjeseci u Zvezdi, pa ce onda kao nenormalno zreo na ljeto da ode? Gluposti. Malom je zelja da uzme titulu i igra kvalifikacija...ali mu svakako nije zelja da se ostane i bez kvalifikacija i bez transfera a ekipa i trener se raspadnu. I tu treba traziti kompromis.

BB

Znam da nije problem na relaciji sa Klopom i Liverpulom ali bi me kao oca zanimalo da li ozbiljno racunaju na njega, gdje ga i kada vide i to. Sigurno ja ne bih se petljao u finansijske stvari, to bi bilo totalno amaterski i degutantno.
Last edited by Либурнија on Wed Dec 23, 2015 12:55 am, edited 1 time in total.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Il genio »

Либурнија wrote:Genio:

Ako je tako procijenio, lose je procijenio. Klop je idealan upravo trener za Grujica! Jos 6 mjeseci u Zvezdi, pa ce onda kao nenormalno zreo na ljeto da ode? Gluposti. Malom je zelja da uzme titulu i igra kvalifikacija...ali mu svakako nije zelja da se ostane i bez kvalifikacija i bez transfera a ekipa i trener se raspadnu. I tu treba traziti kompromis.
Da li ti stvarno mislis da bolje mozes da procenis situaciju od njega? Cak i da mislis, zar ne zasluzuje njegovo misljenje makar postovanje? Sta znaci to gluposti?
Njemu svakako sudbina ne zavisi od toga da li ce ekipa ostati na okupu. U svakom scenariju on ce prstom birati klub na leto.
Brian Brendell wrote:
Uvek, ali uvek: Zvezda iznad svega!
Lako je tudjim k.... gloginje mlatiti.
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Либурнија »

Bio bih mu dobar otac ali bih nastojao i da Zvezda dobro prodje. Izvini ali ti si pitao BB sta bi ON uradio. E ne mozes onda kad ti se da odgovor da konstatujes, ne znas ti bolje od njegovog oca, mlatis tudjim qcem gloginje i tsl. Pa normalno da ne znamo. Sto onda uopste pitas ako je irelevantno. Ali, Zvezda MENI sigurno ne bi bila zadnja rupa na svirali niti bih JA isao po novinama.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by tsva »

bas tako

Gde bese Zvezda iznad svega kad mafijasi dovedose Sikimica, Jovovica, Rendulica? Grujicev otac da gleda iskljucivo sinov intres kao i svako normalan, trazio bi raskid ugovora jer ima na to pravo i otisao negde i uzeo vise para. A Zvezda bi dobila kitu i to ne kitu cveca. To i zasluzujemo. Neka is svog dzepa plate sto su zasrali a ne jos da "operu" tamo neki meleon na ime "fejk" pozajmice.

Zvezda mora ponovo da zasluzi da bude iznad svega. Zvezda je fakticki nestala sa SFRJ. Ovo sada je neko ruglo sto samo nosi ime velikog kluba. Kako si sejao tako sad i zanjes.
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Il genio »

Либурнија wrote:Bio bih mu dobar otac ali bih nastojao i da Zvezda dobro prodje. Izvini ali ti si pitao BB sta bi ON uradio. E ne mozes onda kad ti se da odgovor da konstatujes, ne znas ti bolje od njegovog oca, mlatis tudjim qcem gloginje i tsl. Pa normalno da ne znamo. Sto onda uopste pitas ako je irelevantno. Ali, Zvezda MENI sigurno ne bi bila zadnja rupa na svirali niti bih JA isao po novinama.
Sve si pobrkao. Prvo si odgovorio sta bi ti ucinio na nejgovom mestu, pa sam ti ja izneo njegov rezon koji je razlicit od tvog, na sta si ti konstatovao da je pogresio:
Ako je tako procijenio, lose je procijenio. Klop je idealan upravo trener za Grujica! Jos 6 mjeseci u Zvezdi, pa ce onda kao nenormalno zreo na ljeto da ode? Gluposti. Malom je zelja da uzme titulu i igra kvalifikacija...ali mu svakako nije zelja da se ostane i bez kvalifikacija i bez transfera a ekipa i trener se raspadnu. I tu treba traziti kompromis.

Sto se tice pitanja koje sam postavio BB, dobio sam odgovor koji sam i ocekivao.
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Либурнија »

Zvezda mora ponovo da zasluzi da bude iznad svega. Zvezda je fakticki nestala sa SFRJ. Ovo sada je neko ruglo sto samo nosi ime velikog kluba. Kako si sejao tako sad i zanjes.
Kad je tako, ne bih ja tebe vise zadrzavao ovdje. Idi na neki forum gdje je tema istorija. Evo, ima covjek, znam ga, mogu da te preporucim. Zove se Ivan Vasev i ima stranicu na FB. Mislim da bi se divno slagali. :kreza:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by dacha od bosne »

tsva wrote:bas tako

Gde bese Zvezda iznad svega kad mafijasi dovedose Sikimica, Jovovica, Rendulica? Grujicev otac da gleda iskljucivo sinov intres kao i svako normalan, trazio bi raskid ugovora jer ima na to pravo i otisao negde i uzeo vise para. A Zvezda bi dobila kitu i to ne kitu cveca. To i zasluzujemo. Neka is svog dzepa plate sto su zasrali a ne jos da "operu" tamo neki meleon na ime "fejk" pozajmice.

Zvezda mora ponovo da zasluzi da bude iznad svega. Zvezda je fakticki nestala sa SFRJ. Ovo sada je neko ruglo sto samo nosi ime velikog kluba. Kako si sejao tako sad i zanjes.
KOliko god da si u nekim stvarima u pravu, iskreno, pretjeruješ.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by crazynorth75 »

tsva wrote:bas tako

Gde bese Zvezda iznad svega kad mafijasi dovedose Sikimica, Jovovica, Rendulica? Grujicev otac da gleda iskljucivo sinov intres kao i svako normalan, trazio bi raskid ugovora jer ima na to pravo i otisao negde i uzeo vise para. A Zvezda bi dobila kitu i to ne kitu cveca. To i zasluzujemo. Neka is svog dzepa plate sto su zasrali a ne jos da "operu" tamo neki meleon na ime "fejk" pozajmice.

Zvezda mora ponovo da zasluzi da bude iznad svega. Zvezda je fakticki nestala sa SFRJ. Ovo sada je neko ruglo sto samo nosi ime velikog kluba. Kako si sejao tako sad i zanjes.
Tu baš Zvezda i nije bila iznad svega, tada i nije bilo ultimatuma i medijske kampanje, a fudbalera u pokušaju koje si pobrojao je na desetine i svi su dobijali platu, sad kad je gur-guz'ci ponovo dolazimo do domaćih izdajnika i Zvezdinih vojnika, a upravo je potonji i guraju u ambis godinama. Kritikuje se Grujićev ćale što istupa u medije, a don se izasrao o svim detaljima ''potpisanog ugovora'', te nosiće Džerardovu osmicu (tu se već moglo naslutiti da kenja), te plata ovolika, te obeštećenje onoliko.
Ne znam ni šta bih rekao Grujićevom ćaletu, teško je biti pametan, dijete je dijete, klub je prvo tebalo da se sa Grujićima dogovara, a ne ovako...
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
Locked