"Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играчима

Део форума посвећен ФК Црвена звезда
Locked
Sone
Звездаш
Posts: 120
Joined: Wed Apr 17, 2013 2:13 pm
Location: Zvornik
Contact:

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Sone »

Znam da nije nista licno ali kad se prenose zvanicna sopstenja prenose se sa zvanicnog sajta. Al u sutini, nije ni bitno :)
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by dacha od bosne »

Sone wrote:Znam da nije nista licno ali kad se prenose zvanicna sopstenja prenose se sa zvanicnog sajta. Al u sutini, nije ni bitno :)
Slažem se...ovakve stvari i treba prenjeti sa zvaničnog, ali eto, potkrade se nekada greška :)
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by tsva »

znaci oni ce da operu taj milion, kud puklo da puklo

bez obzira sto je pozajmica samo do prvog Jula i sto nece igrati kvalifikacije za LS ipak da ga pozajmimo za milion i operemo to :R :R :R
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Либурнија »

AKO 6 miliona zavrsi u Zvezdi, ovo je maksimum. A ovaj naslov u Vecernjim je surova realnost. Nazalost ali tako je. Mene da se pita, pustio bih ga u Liverpul odmah za tih 7 miliona. Ali dobro, mora se i njega ispostovati, decko je to i zasluzio. Ali, prodao se u jedan od najboljih klubova u svijetu, u najjacu ligu na svijetu, kod jednog od najboljih trenera na svijetu koji s njim ozbiljno racuna i zeli ga za pocetnu platu od 1,2 miliona! Znaci, takvo lansiranje u orbitu moze najvise da zahvali cinjenici da je igrao u CZ i da ga je ovdje trenirao Grof ali i Grof je Zvezda. Eto.

Veliki zajeb su napravili vesicevci sto 2012. Ja zimu nisu prodali Lazovica i tako zadrzali Robija i tek oformljen i dobar tim na okupu. Tim se raspao, Robi otisao, Laza povrijedio...Slicna situacija kao i sada.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Константин »

Када би стање у клубу било приколико нормално тата би имао пуну подршку, али није. Новци који су нам потребни су цифра коју уопште није лако прибавити, поготово што нас стари дугови (од старих лоповлука) притишћу и притискаће нас а гро прихода су нам спонзорства, једноставно не-мо-же. Немам инсајд инфо али чисто логички размишљам, ова милиончина за позајмницу од 7 мјесеци је неко поткусуривање. Терза испред клуба, Стојадиновић као менаџер и тата као трећа страна, и ту нешто сада не штима. Можемо сад о Џајићу, Топлици или Лукари бистрити али једноставно ми ову позицију градимо одавно и сада је дошло на наплату, мислим да нема другог начина него да се прода Грујић за ову солидну цифру, па и да са 1,2М годишње ријеши егзистенцију. Трио да се договори или неће ваљати...
Врста која изумире
Sone
Звездаш
Posts: 120
Joined: Wed Apr 17, 2013 2:13 pm
Location: Zvornik
Contact:

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Sone »

Либурнија wrote:AKO 6 miliona zavrsi u Zvezdi, ovo je maksimum. A ovaj naslov u Vecernjim je surova realnost. Nazalost ali tako je. Mene da se pita, pustio bih ga u Liverpul odmah za tih 7 miliona. Ali dobro, mora se i njega ispostovati, decko je to i zasluzio. Ali, prodao se u jedan od najboljih klubova u svijetu, u najjacu ligu na svijetu, kod jednog od najboljih trenera na svijetu koji s njim ozbiljno racuna i zeli ga za pocetnu platu od 1,2 miliona! Znaci, takvo lansiranje u orbitu moze najvise da zahvali cinjenici da je igrao u CZ i da ga je ovdje trenirao Grof ali i Grof je Zvezda. Eto.

Veliki zajeb su napravili vesicevci sto 2012. Ja zimu nisu prodali Lazovica i tako zadrzali Robija i tek oformljen i dobar tim na okupu. Tim se raspao, Robi otisao, Laza povrijedio...Slicna situacija kao i sada.
Kako tebe druze nije blam napisati ovako nesto? Zvezda zasluzna? Za sta bre? Mislis da su ga placali svo ovo vreme, da mu se ne duguje?
До када Марко Грујић има уговор са Звездом?

- Има до 2018. Летос је потписао уговор за 15 минута и ниједан једини услов није постављао. Кад је пре три године потписао први уговор имао је убедљиво најмању плату. Ниједан ручак није добио у млађим категоријама, ниједну копачку... Ишао је у Лазаревац на позајмицу, није рекао реч... Некоме се у Звезди очигледно жури да прода дете од 19 година и 19 утакмица. Моја порука им је јасна: оставите дете на миру да игра и сања свој сан са Звездом...
Ovo je bolesno sta se radi s Grujicem, ja ne znam kako vas uopste nije jebena sramota, stidim se sto takvi likovi navijaju za klub koji volim. Momak ima 19 jebenih godina i svi mu redom vec mesec dana nabijaju pritisak, namecu mu neku titulu spasioca bez kojeg Zvezda nece postojati sutra, mislis li ti da je to normalno? Nadam se da ce tvoje dete jednog dana da trpi ovo sto trpi Marko pa da vidis prica li mu calac nebuloze. Kako ne shvatate da njima nisu pare prioritet vec sreca deteta? Mislite da se kod njih vrti sve oko para?

Gledate samo interes Zvezde, da sam mu calac odjebao bih ih sve u 3 ***** ******** i uzeo papire da ne dobiju ni jedan jebeni dinar. Milion primera gde se Zvezda ophodi prema svojoj deci kao maceha. Eto ti Ristica i Jovica, usrecili su se sa Zvezdom.

Da se samo Zvezda pitala sad bi dobili ******* od Grujica jer bi vec isti bio rasparcan po raznim fondovima kao Jovic i slicni pre njega.

http://zurnal.rs/fudbal/zvezda/28661/go ... cioni-fond" onclick="window.open(this.href);return false;

U narednih par dana cu moliti Boga da mu Englezi ne daju radnu dozvolu i da sve propadne. Ova ***** iz uprave nisu zaluzila da ih decko od 19 godina vadi iz **vana.

I jos uvek niko da napise kako bi obezbedili pare da Grujic nije bljesnuo? Pa tog Grujica nisu ni imali u planu u početku sezone, i sta bi bilo da se povredio, ko bi onda bio "spasilac" ?

Ova hajka na Grujica je dno dna, nikad vidjeno u Srbiji, bolesni **** ** ***** * *****, boli Terzica ***** sto mu se cerka **** sa Cecinim sinom a sin mu *** Cecinu cerku, lako je nekom drugom detetu jahati po grbaci.
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Либурнија »

Mozes kulturno i bez poejebavanja diskutovati? Da to odmah razjasnimo, jerbo ja sam u stanju i fino i gadno i to na prilicno visokom nivou kao sto si mozda zapazio posto imam nebrojeno mnogo utakmica u nogama protiv najjacih suparnika... :vile:

Ovakav mega transfer moguce je ostvariti samo i mozda jedino iz Zvezde kad je rijec o Srbiji. Pazi da se iz Cukarickog nebi prodao direkt u Liverpul za 7 miliona. Znaci, nema pojma. JSDP igra Evropu, ima Zivkovica koji je za razliku od Gruje bio standardan na SP, prvak je drzave ... I?! Ocel ga zavaljati u neki Arsenal za 7 milki? Da ili ne? Mani me moralisanja i velikog sazaljenja za lila kojemu ce klinac igrati za 1,2 miliona godisnje samo zato sto mu je guzica zinula za vise ili sto bi on sam da trguje. Sad kad je velika lova izgledna, sad klub ko jebe ili sta?! Sto prije nije glumio loodilo po novinama nego se bas sad sjetio da je Zvezda qc?!
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
Sone
Звездаш
Posts: 120
Joined: Wed Apr 17, 2013 2:13 pm
Location: Zvornik
Contact:

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Sone »

Ma mogu svakako, samo mi objasni sta tebi nije jasno da njih novac jebote ne zanima? Imaju para i ne jure ga posto poto. Ne zele da rade protiv srece sina i ja to najjjjjnormalnije prihvatam, zasto je tebi toliko tesko? Bil ti ozenio sina ako je nesrecan a ti imas interes od toga?

I ta Cuka prodade igraca u Portugal za fine pare, a da je otisao u Cuku sad bi grizli da ga vratimo, kao Srnica.

Jos jednom cu ti reci, Grujici IMAJU para i bez Zvezde, i nije im neopohodno da ga prodaju.

Zvezdi ako se strategija zasniva na prodaji jednog igraca onda bolje da se ugasi.

Sto se Zivkovica tice, nece dobiti 7 miliona ni od koga jer mu istice ugovor na leto a pri tome su mu taj isti ugovor rasparcali samo tako kako je Terza hteo i Grujicev a kako vec jeste Jovicev.. Fond 50%, otac i menadzer 25% i Partizan 25% s tim da moraju fondu da plate penale jer ga nisu prodali na leto, znaci, moraju da plate 2 miliona, i ne cudi se ako Partizan od Zivkovica umesto da uzme nesto zapravo ode u minus.
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Либурнија »

Dobro, znaci Marko Grujic je NESRECAN zbog transfera u Liverpul? Ok, onda nek tata nadje klub gdje ce biti srecniji. Moze i u Zvezdi da ostane ako bude jos uopste postojala. Ne zanimaju oca pare, ne zanima ga izgleda ni sinovljeva karijera jer da ga zanima znao bi da je ova opcija kao budali samar. Tako je i Jankoviceva mater pravila se puno pametna i nagadjala se sa menadzerima pa urnisala sinu karijeru do balcaka.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
Sone
Звездаш
Posts: 120
Joined: Wed Apr 17, 2013 2:13 pm
Location: Zvornik
Contact:

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Sone »

Ja jos ne shvatam, kako ti prosto ne shvatas da momak jednostavno NECE DA IDE? Samo reci sta jos nije jasno tu? Jel prvi igrac koji odbija transfer? Nije. Terza tvorza umesto sto trosi vreme za narucivanje ovih tekstova i pravljenje pritiska na Marka bolje da se potrudi da obezbedi novac na drugi nacin.

Cuj Boga ti nece Zvezda postojati, postojala je Zvezda i pre Marka, Terzica tvorzica, tebe, mene, postojace i posle svih nas.

Samo mi reci sta bi rekao na to da Marko sutra uzme ispisnicu (ako ima osnova, sumnjam da su ga placali uopste) ko bi tad bio kriv? Tuta Bugarin?
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by tsva »

Onda bi bio izdajica i judas i ko zna kakvih bi sve spinova bilo. Sve je to dobro poznata Vesiceva kuhinja.
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Либурнија »

Nece da ide? Pa i ne ide tj. isao bi na ljeto. U cemu je onda problem? Alavi i sujeti roditelji upropastavaju transfere i karijere svoje djece i vi tome applaudierte? Znaci, nek propadne transfer, nek se raspadne tim samo zato jerbo mi Terzonija lopuzu ne mirisemo (ne mirisem ga ni ja, samo da podsjetim). I boli nas tuki sto ce klub zbog toga najebe, navijamo za FK Grujic. To je isti onaj khmmm...um koji prizeljkuje rezultatski krah KK CZ samo da bi Covicu i Radonjicu vidio ledja i ISPAO U PRAVU! Jbt znaci ono... :isuse: :thumbdown:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
Sone
Звездаш
Posts: 120
Joined: Wed Apr 17, 2013 2:13 pm
Location: Zvornik
Contact:

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Sone »

Naprotiv, ovi roditelji nisu alavi. Cekaj brate, jel ti to aludiras na to da im je 1.2 milion malo pa hoce vise? Daj ne zezaj se bre vise. Alavi su jer hoce da im dete ostane u Zvezdi, do juce ste one koji su bezali nazivali izdajicama, zeleli lomljene noge, invalidske penzije.. A sad se pojavi neko ko razmislja glavom pa ne valja. Ako je ko alav ovde onda je to ova Zvezda, koja je iako je nasa, totalno ofucana tako da kazem. Rekao sam i ponovicu, ako nama egzistencija zavsi od jednog igraca daj bre da se ne salimo i da se gasimo pa u beton ligu. Dovodis igrace koje nemas od cega da placas, tako mogu i ja da vodim Zvezdu. Evo javlja se Spartak, sutra ce Cuka, u petak Mordovija..

I recimo, sta je plan u narednu godinu dana, kako misle da prezivimo tad? Ulazak u grupne faze LE ili LS? Sta ako ne udjemo?
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by dacha od bosne »

Sve je to ok. I ja imam info da mu roditelji imaju dovoljno novca i da ne žele da ide iz Zvezde, ali... Ako Gruja ostane u Zvezdi, a Zvezda ne nađe novce, u problemu su svi. Ok, nisam za to da se neko prisiljava da ode, ali nisam pametan ni šta da se radi. Ako izvisimo za licencu odosmo u debela govna. Naravno da je za to najviše kriv terzić jer on vedri i oblači, a donekle i navijači (mislim na sve navijače ne samo sever) jer se stalo sa tjeranjem uprave radi rezultata. Opet, sve i da je došao neko drugi, teško bi se ova situacija olako izvela na dobro i po Zvezdu i po Grujića.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Najdoski dr. Ilija »

Šone u čemu je razlika i šta će za Grujiće da bude bolje ako čeka za ugovor do leta umesto da potpiše sada?
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
Locked