"Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играчима

Део форума посвећен ФК Црвена звезда
Locked
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by tsva »

Ekipa je dobro gurala i nije mi bilo teško što ne počinjem utakmice. Krivo mi je što nisam dobijao više šansu kada su mečevi već bili rešeni. Retko sam imao više od 15 minuta da igram. Nadam se, ako ostanem, da će mi se minutaža povećati“

Zvezda je prodala 70 posto ekonomskih prava na Luku Jovića, pa mnogi u tom podatku vide razlog slabije minutaže.

- Ugovor nema nikakve veze sa minutažom. Svaki igrač koji dobro trenira može da dobije šansu, kao što je slučaj sa Donaldom. Pozjamljen je iz Rusije, a na svakoj utakmici je bio na terenu“,kategoričan je Luka Jović.
i tako ...
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Il genio »

The Sun: Liverpool granted work permit for £5million transfer of Serbian wonderkid Marko Grujic

Deal for teenager set to be completed next week

LIVERPOOL will complete the signing of Serbian wonderkid Marko Grujic next week after he was granted a work permit by the government.

The 19-year-old striker is expected to fly in for talks and a medical over the weekend and is likely to be Jurgen Klopp’s first signing as manager.

Grujic has agreed a five-year deal at Anfield and the official announcement is expected on January 4, with Liverpool wanting to get the Premier League clash with West Ham on Saturday out of the way first.

He will be loaned straight back to his club Red Star Belgrade for the rest of the season in a short-term package that will net Liverpool £750,000.

Grujic will then move permanently to England over the summer and will link up with Klopp and the rest of the Liverpool squad next season.

Red Star have insisted on a ten per cent sell-on clause in the deal, which Liverpool secured ahead of Italian giants Inter after a personal call from Klopp.

Liverpool granted work permit for £5million transfer of Serbian wonderkid Marko Grujic
Sone
Звездаш
Posts: 120
Joined: Wed Apr 17, 2013 2:13 pm
Location: Zvornik
Contact:

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Sone »

Jel 5 miliona funtu 6.7 miliona eura? Samo jos ne znamo dal je 5 miliona funti sa tom pozajmicom ili bez pozajmice..
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by tsva »

neces nikada ni saznati posto smo jelte "transparentni". Ako pola od toga dodje do kluva super je al tesko
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by crazynorth75 »

Ako Liverpul daje 7 miliona da ide odmah ili 6 da ostane do ljeta, debilizam i lopovluk bi bio da ostaje do ljeta igrač na kog nećeš moći računati u kvalifikacijama. Valjd aje logično da se u proljećnom dijelu uigrava tim koji će igrati ljeto/jesen iduće sezone :frust:
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
Sone
Звездаш
Posts: 120
Joined: Wed Apr 17, 2013 2:13 pm
Location: Zvornik
Contact:

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Sone »

Pa dobro sad, ja razumem momka ako zeli da zavrsi sezonu sa Zvezdom, da proslavi, aman, decku bi to bio prvi trofej u seniorskoj konkurenciji sa timom koji voli od malena. Ja sam bio za to da ide odmah za 7 miliona ali sebicno bi bilo traziti to, mislis da ne gori u zelji da pred 50.000 Delija digne trofej na Marakani?

Jedino da dodje kao gost, da mu se ostavi medalja, i njemu i Rajku.
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Ганац »

Sone wrote:Pa dobro sad, ja razumem momka ako zeli da zavrsi sezonu sa Zvezdom, da proslavi, aman, decku bi to bio prvi trofej u seniorskoj konkurenciji sa timom koji voli od malena. Ja sam bio za to da ide odmah za 7 miliona ali sebicno bi bilo traziti to, mislis da ne gori u zelji da pred 50.000 Delija digne trofej na Marakani?

Jedino da dodje kao gost, da mu se ostavi medalja, i njemu i Rajku.
Boldovano bi svakako bilo lepo, jer su dali deo sebe i žrtvovali za Zvezdu, Rajković je još mogao da ostane u Zvezdi, ali stičem utisak da je zbog opstanka Zvezde otišao, to isto i Grujić čini.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by dacha od bosne »

Ovo što je Šone napisao je najbolja moguća opcija i treba je predložiti i klubu i igraču.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by crazynorth75 »

Ta opocija se zove - ''jebo bi se, a da mi ne uđe.'' Znači zbog toga što bi klinac slavio titulu, treba da se odreknemo miliona i ne uigravamo tim sa igračem koji će biti tu kad je najvažnije , u kvalifikacijama za Evropu? Ili ga brate ne prodaš, pa nek slavi titulu, ili ako ćeš prodavati onda ćao, doviđenja. I bolje mu je da bježi iz ovog blata, gdje su na njega svalili svu odgovornost za budućnost kluba.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Beara_Vladimir »

Krejzi je apsolutno u pravu. Sve i da iznos obeštećenja ostaje isti, Grujić treba da ide odmah u Liverpul. Evropa se pravi najkasnije u januaru. Prema tome, mi moramo dovesti igrača koga ćemo uigravati za LŠ.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by dacha od bosne »

Vi kao da ne znate da čitate. Pa i napisano je da ide odmah, s tim da se na Maru vrate kao gosti i proslave titulu, s tim da je Šone napisao da razumije želju Gruje da ostane do ljeta. Mislim, šta sad? Jel dečko ne smije da ima tu želju? Ako su ga već prisilili da ga prodaju (da bi Zvezda od njega živjela) onda moraju i oni neku njegovu želju da ispune. Jes' da je ovo surovi profesionalizam, ali tako je kako je.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by МоСа ВерСе »

Pitanje je šta dobija Zvezda ako ostane do leta? Ako voli Zvezdu, a voli je, bolje da pusti Grofa da sad počne sa uigravanjem tima za leto bez njega. Znali bi u prolećnom delu šta i kako i onda bi jurili pojačanje na leto.
Međutim, s' obzirom na celokupni splet događaja, da sam Gruja, cvilelo bi mi da pomažem Zvezdi jer faktički, pomaže se Terziću koji nije našao način da obezbedi pare.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Beara_Vladimir »

O Grujićevom eventualnom ostanku na Marakani do leta sam govorio u kontekstu pravljenja tima za Evropu. Naravno da je dobrodošao da proslavi titulu kao gost, i on i Rajković. Uprava jeste nesposobna, tu dileme nema. Ako nisu u stanju da obezbede novac, neka podnesu ostavke. Međutim, kada je već Grujićev odlazak neminovan i kada je situacija u klubu takva kakva je, onda je bolje da ode odmah.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Либурнија »

SBBKBB. Sta tu nije jasno da on NECE da ide do juna? Ako vec spasava klub i duperdu Terzicu onda je valjda negdje red i da se njegova neka zelja ispostuje. Sta bi bilo najbolje je teoretska rasprava koja bi imala prakticnog smisla da se radi o klubu koji ima mogucnost i luksuz izbora.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by crazynorth75 »

dacha od bosne wrote:Vi kao da ne znate da čitate. Pa i napisano je da ide odmah, s tim da se na Maru vrate kao gosti i proslave titulu, s tim da je Šone napisao da razumije želju Gruje da ostane do ljeta. Mislim, šta sad? Jel dečko ne smije da ima tu želju? Ako su ga već prisilili da ga prodaju (da bi Zvezda od njega živjela) onda moraju i oni neku njegovu želju da ispune. Jes' da je ovo surovi profesionalizam, ali tako je kako je.
Ko mu čovječe brani da dođe slaviti titulu, ko o tome govori?? Govori se o debilizmu da se proda sada, odreknemo se jednog miliona, pa onda igra do ljeta i na ljeto doviđenja - prijatno.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
Locked