"Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играчима

Део форума посвећен ФК Црвена звезда
Locked
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by dacha od bosne »

Ma, znam da neće, ali treba pitati.
Nego, izgleda Vijeira odlazi...eno i mcz to objavio...a navodno nam dolaze preklajeni centarfori Spartaka i Borca :isuse:
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Holden
Члан клуба
Posts: 235
Joined: Sat Mar 16, 2013 6:26 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Holden »

Mislio sam da se sprdnja završila sa četn... ovaj, čačanskom violinom, kad ono Nemanja fakin Milić.

Terzo, s***j, i ti, i svi tebi slični kojima je ovaj klub prćija i poligon za iživljavanje.

Ovo je povratak 2008. Još im samo fale Mugoša i Obra Kobra.
User avatar
Holden
Члан клуба
Posts: 235
Joined: Sat Mar 16, 2013 6:26 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Holden »

Jel ovaj mali Aleksa neki rod Terzi?
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by dacha od bosne »

Ne bih znao reći, al' me nič ne bi iznendailo da jeste.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Beara_Vladimir »

Holden wrote:Jel ovaj mali Aleksa neki rod Terzi?
Mislim da nije, tj. prilično sam siguran.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by dacha od bosne »

Miloš Stojanović i Adam Mičel ponovno na treninzima prvog tima. Nadam se da će oba ostati u konkurenciji, pošto sam gotovo siguran da se na Fibela neće računati.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by dacha od bosne »

Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by dacha od bosne »

Navodno Mamke nudi 2 miliona evra. malo je to Mamke, malo :mrgreen:
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by dacha od bosne »

Na pitanje zašto je Ugo Vijeira daleko od prošlosezonske forme, Zvezdin trener je rekao:

"Stvarno ne znam, to bi trebalo njega pitati. Meni je teško da ulazim u tuđu glavu".

A ja se pitam: KO bi trebao da uđe u glavu igrača? Moja pokojna baba???
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Ганац »

Ako su njegove izjave, KZŠ s početka i bile nekom interesantne, više sumnjam da postoji neko ko "seče vene" više na njegove vrcave dosetke.
Trener je tu da vodi tim, da vidi da li je igrač glavom u klubu, utakmici...on je tu da vrati igrača ako je "skrenuo kod Albukerkija" svojim stavom. Ne mora da mu viri iz ormana ali svakako zbog klub i sebe mora da zna dosta o svakom igraču, nije psiholog, mada pametan čovek koristi sve ono što je u mogućnosti da iz igrača izvuče maksimum. Ako je za to potrebno angažovati Tarabiće i Trgovčevića, koristiti vudu magiju, on će je koristiti za uspeh i dobrobit tima i sebe. Ovo što on radi je jedno veliko sr**e.
ALI svakako nisam za smenu ni sada a ni na plusezoni (osim ako on ne zapali).
Huga neopravda no maltretiraju, umesto da ga do zadnjeg dana koriste najviše i najbolje što mogu, opet u interesu i za uspeh kluba.
Ristića je izgleda sludeo seljakanjem sa pozicije na poziciju a i mali se nešto i ne trudi da bude racionalan i bolji.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by dacha od bosne »

Ovo sa Hugom mi ide na znate već šta.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Либурнија »

Ipak, nije ni Hugo baš nevinašce. Naravno da je glavna krivica na upravi ali da se i to zna.

Kako ste došli na genijalnu ideju da Grof ima nešto protiv Huga? Čovjek je doveden u klub na Grofov zahtjev i preporuku, ispoštovan na početku kada ga nije išlo, oživljena mu karijera... Dje je tu logika da bi ga sad Grof bajagi tek tako diskriminisao?
Nedugo potom, Božović je na konferenciji za medije bio opširniji.

"Vijeira ima problem sa člankom, muči se dva-tri meseca. Prvo mora da ozdravi, a onda da počne da trenira. Ne znam šta će biti sa njim, ima ugovor do juna i do juna će biti igrač Zvezde, ako ne ode u decembru".
Šta ćemo sad? :hmmm:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Ганац »

A šta je sa Mučeom, Kahrimanom, šta je sa Ruizom, Babunskim....Kangom? Koja to povreda odvaja Kangu ovoliko vremena od terena?
Nešto je trulo...mislim da je Babunski bio danas potrebniji na terenu i od Račića i od Baletanovića (koji je verovatno neki rod rođeni Grofu ili Terzi) jer kvalitetom ne zaslužuje u prvih 11 mesto.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Либурнија »

Kao da čitam RSB s tim što postoji mala razlika - ovdje se ipak dozvoljava mogućnost da je osim zlog Grofa za sve ovo malo i Terza kriv. Ma kako da ne, šio mi ga Djura... Vjerovatno su i Miloševic, Ilić i Milic Grofove kombinacije sa Spartakom, eno vidim prva dvojica su standardni. :roll:

Hugo - u sukobu je sa upravom oko produženja ugovora i suspendovan je.

Kanga - povrijeden.

Ruiz - povrijeden.

Mouche - Terzina kocka koja nije upalila. I ne treba da igra.

Kahri - Zvezda dala, Zvezda uzela. I ne treba da ima prednost zato što je u lošoj formi a Manojlovic je em bolji em perspektivniji. Ali, slobodan je u traženju kluba što bi ionako bio od januara čak i da sad brani.

A nezvanično - ne isplaćuju se plaće jerbo se Terzinjo prekockao a svi stranci nisu čuli za fazon "krvava kolena" , "Zvezda od malih nogu".

Obrni, okreni, Grof se tu puno ne pita da ga jeb.s. Pa na njegovo inzistiranja su Hugo i Kanga i dovedeni u Zvezdu zaboga!
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by dacha od bosne »

Nije tačno da se Grof ne pita. Pita se on i te kako.

I ne spočitavaj da je ovo isto kao da čitaš rsb. Niko ne tjera Grofa, niti vodi kampanju protiv njega, niti ga pljuje. Konstruktivna kritika je nešto što mora da postoji na forumu. I Radonju smo mi znali kritikovati. Oni koji su ga pljuvali i tjerali nisu više ovdje. Prema tome, ne piši bezveze i ne spočitavaj konstruktivnu kritiku. To nije pljuvanje, niti tjeraje nekoga.

Terza definitivno nosi najveću krivicu. I njega treba konstruktivno kritikovati, bez pljuvanja. Ali da su i jedan i drugi sujetni i bezobrazni, jesu.
Grof istog trenutka kada mu se pitanje ne svidi, kreće u verbalni kontranapad koji je u posljednje vrijeme veoma drzak i neukusan. Terzić ne želi da daje intervjue i komunicira sa "opozicijom". Hahahahahaha...ej, opozicijom :R
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
Locked