"Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играчима

Део форума посвећен ФК Црвена звезда
Locked
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Beara_Vladimir »

Нажалост, већина ових наших играча се не разлику много од Лолите.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by tsva »

s tim da neki znaju jos manje fudbala od doticnog


bice to utakmica za pamcenje

jad protiv cemernog

slep protiv coravog

itd...
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Beara_Vladimir »

Удариће јунак на јунака. Стварно је тешко проценити ко је гори у овом моменту, мртва је трка.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
Ковач
Новајлија
Posts: 27
Joined: Mon May 13, 2013 5:59 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Ковач »

Јесте фраза, али мора се ући у дерби хладне главе, а врелог срца.

Свесни су они да је улог велики, свесни су у каквом је тренутку клуб, што се тиче година без титуле, свесни су колико навијачи желе ово. Али, никако не смеју да јурну грлом у јагоде, да дозволе да их ови провоцирају. Кад ми прошле године на трибинама нисмо дозволили да нас испровоцирају оним песмама, јамбовима на семафору и сл, ни њих не смеју играчи противника.

Да се разумемо, они одавно нису били мање квалитетни. Нама фали квалитет, али ни они не заостају. Али, оно што такође одавно нису имали су безобразни и дрски играчи. Почевши од оног на голу, преко Смиљанића, Митровића, Нинковића, Шћеповића... Провокатори, безобразници, играчи сељачког менталитета.

Треба нам у дербију неколико Петковића, а мислим да Дауда може да одлучи. Дуел Дауда - Иванов може да реши ово првенство, то је моје мишљење.
За тебе Звездо ја сам увек живео!
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by tsva »

ja se nadam da ce prevaga da bude Garido, Lazovic i Dauda. Nadam se jer ne znam kako ce to biti moguce. Isto tako ce biti vazno ko ce zadrzati zivce tj hoce li neko da dobije kakav crveni karton itd...

Ja poverenja u ovu ekipu nemam da moze da odigra 90 minuta semikvalitetnog fudbala. Da su tu Tosic, Evandro i da Maksa nije sklonjen i da Jankosan nije dovodjen, ne bih se brinuo ni sekundu. Potpisao bih 3 boda i titulu. Ovako ce biti jako tesko i gledati.
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
Тони
Члан клуба
Posts: 217
Joined: Wed Mar 27, 2013 11:47 am

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Тони »

Није то тако једноставно. Битка ће се водити на сваком милиметру терена, пошто нема играча који ће да одскаче квалитетом.

Ми имамо Дауду, они имају Иванова. Тај дуел би могао да преломи утакмицу. Абиола је оставио на мене утисак играча који уме да затаји, али и да у тренутку експлодира и покрене целу екипу. Надам се да ће га атмосфера на стадиону мотивисати да запне. Тута Бугарин није нимало наиван, ја га сматрам најбољим штопером лиге са само једном израженом маном - ужасна стартна брзина. Дауда јесте много бржи, али ће му требати лопте у простор, а питање је колико ће их добити, и од кога.

Апропо тога...С једне стране, прижељкујем Кадуа на терену јер је једини који, уз Дауду и Лазовића, може да игра фудбал. С друге стране, Лолита и Марковић ће га тући по ногама и избацити онако ровитог из утакмице баш као што су у 141. дербију на Маракани. Самим тим остајемо с капитеном као јединим решењем, и ту одмах пиши пропало што се тиче креативности и пасова у празан простор за било кога. Онда Волков и један од задњих везних прилазе на удвајање Лазовића и ми смо испали из утакмице.

Долазимо до закључка да смо лимитирани опцијама у нападу. Остале играче једва да желим да спомињем. Касалица је у свађи с лоптом, притом и у очајној форми, сам неће моћи ништа, чак ни против легендарног Миљкана. Милуновић, као и увек, не постоји на терену. Да не причам о трагикомичном Асамои.

Они нису ништа бољи, напротив. Ако Гаридо добије инструкције да одигра фластера на Илићу, њима остаје само Марковић да зуји по терену. Вешовић без проблема може да га затвори, као што је јесенас у другом полувремену. И то је то од њих, Лука ће да слинави по терену, а Митровић да се шабанише као и увек. Без Илића и Марковића они су *** од екипе, баш као и ми без Лазовића и Кадуа.

У одбрани и једни и други имамо темпиране бомбе, и само се чека која ће да експлодира. Они имају трагикомичан бековски тандем Лазевски-Миљковић или Волков-Миљковић, док ми имамо једнако трагикомичан штоперски пар. Спајићу остаје да се рве са Митровићем, а Микићу да проба да не направи неку глупост.

О Пинту не треба трошити много речи, јасно је да човек није тактичар, иде увек на победу и тако ће бити и овога пута. Позитивно је што у случају негативног резултата знамо да следи јачање опција у нападу, јер тако раде прави тренери са јасном фудбалском филозофијом. Од Рашовића не знам шта да очекујем, чујем из боље обавештених извора да је човек профил тренера Пацоје Станојевић, тако да не гине 4-2-3-1 са два задња везна (Лолита, Марковић), зихерашки приступ и туча на терену. Да не заборавим мотивациони говор у складу са комплексима од којих болују.

Све у свему, побеђује дисциплинованији, смиренији и паметнији тим. Још ћу и да пожелим да се ови напале попут веселе дружине са југа, а да ми одиграмо интелигентно и спустимо их на земљу. Ако буде тако, немам сумњу у најбољи исход по Црвену звезду.
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by tsva »

Mi hteli ne hteli napasti moramo jer nam bod ne znaci apsolutno nista osim kozmetike mada grlom u jagode ici necemo. Pintu je namazan raznim bojama i nije naivan. Na zalost nema puno opcija da kombinira. Nama ce sve zavisiti od Lazovica i kadua jer nema tog protivnika koji moze da iskljuci Daudu iz igre kao nas impotentni vezni red.
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by tsva »

http://www.sportal.rs/news.php?news=100965" onclick="window.open(this.href);return false;

http://www.sportal.rs/news.php?news=100958" onclick="window.open(this.href);return false;

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.p ... _id=713860" onclick="window.open(this.href);return false;


ne gase se ni nasi ni njihovi

nekome ce bas da se smrkne u subotu uvece
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
X-Z
Новајлија
Posts: 70
Joined: Fri May 10, 2013 2:41 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by X-Z »

Kako igramo u tim odlucujucim situacijama, bojim se da ce se nama smrknuti...
User avatar
Тони
Члан клуба
Posts: 217
Joined: Wed Mar 27, 2013 11:47 am

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Тони »

Мене плаши то што не могу да замислим ситуацију да им се посеравамо на сред лавора, односимо велику победу, касније освајамо титулу, прекидамо њихов трофејни низ и играмо квалификације за ЛШ. Тим пун балвана и сплавароша. Не могу, једноставно.

Они нису ништа бољи, али су на подијуму већ пет година, па их је лако замислити. А ове наше, тешко. Превише невероватно ми делује да би било истинито.
Valter
Члан клуба
Posts: 214
Joined: Sat Mar 16, 2013 7:04 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Valter »

Tebe uvek sve plaši i uvek nešto baksuziraš. Odnosili smo mi pobede i iz Minhena,a ne iz lavora.
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Константин »

Image
Све се може замислити, ово се чекало 20 година.
Врло битно за играче је и чињеница да смо задња 4 дербија добили и зато је било јако битно када је Роби начео ту неприродну традицију. Најбитније је ипак да они одиграју максимално.
Врста која изумире
User avatar
EmptyClip
Члан клуба
Posts: 748
Joined: Sat Mar 16, 2013 3:40 pm
Location: Рума (нови сад)

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by EmptyClip »

Valter wrote:Odnosili smo mi pobede i iz Minhena,a ne iz lavora.
Све то стоји али Тони овде прича о нечему другом. Психа је јако битна ствар, а ми смо ти висили доста дуго. Комплекс се створио, очигледан. И зато разумем Тонија што по навици има дозу песимизма. Имам је и ја.
Али ствари су се мало измениле. Они су се уканалили а ми смо стигли велики минус, ова генерација је већ побеђивала Партизана, прва је која је то успела и нема потребе да их историја толико спутава, док је ова генерација Партизана попуњена клинцима из њихове школе који из дербија памте само поразе од Робијеве Звезде.

Дакле ствари се на психо плану полако мењају.
User avatar
Тони
Члан клуба
Posts: 217
Joined: Wed Mar 27, 2013 11:47 am

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Тони »

Valter wrote:Tebe uvek sve plaši i uvek nešto baksuziraš. Odnosili smo mi pobede i iz Minhena,a ne iz lavora.
Да ми највећа радост није освојен Куп и гол против Тбилисија, можда би било другачије. Објаснио је Емпти лепо.

Мене песимизам неће спречити да дам све од себе у суботу.
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by tsva »

http://www.youtube.com/watch?v=J-g6zm-Ckz0" onclick="window.open(this.href);return false;

picke ste na kvadrat jebo vas ko vas dovede i ko vas pripremi

tzv kapitenu zabraniti ulaz u prostorije

nemam snage da sluzam njigovu suplju privu i uobicajena opravdanja
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
Locked