"Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играчима

Део форума посвећен ФК Црвена звезда
Locked
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Beara_Vladimir »

Da se mi razumemo, nemam ja preterano visoko mišljenje o Veljku Simiću kao fudbaleru, ali to sad nije tema.
Tema je apsolutno kretensko ponašanje dobrog dela navijača. Mislim, ko je, pobogu, njima dao pravo da ocenjuju ko je izdajnik?
Isto i za prelazni rok košarkaškog kluba. Vidim da mnogi već sada donose ocene kako ćemo biti kaznena ekspedicija, kako ćemo bez problema biti šampioni itd. Dobra stara navika srpskog naroda - što te više dižem u nebesa, dublje ću te u blato baciti. Neverovatni smo, zaista. Već vidim posle prvih par poraza pozivanje na smenu trenera, Uprave, teranje igrača i sl.

Ima za to još jedan slikovit primer. Ko god dovede u pitanje bilo koju odluku ili potez Vladana Milojevića, odma biva zasut kantom govana. Dobra stara navika da nekoga ili kujemo u zvezde ili teramo govnjivim motkama.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by dacha od bosne »

Nego, što se igrača tiče...izgleda da su Meleg i Jevtović potpuno otpali. Nema ih ni protiv Bačke. Of Jevtovića sam mnogo više očekivao. A i sa Kafuom se nešto događa. Moguće je da ni on neće više vidjeti terena, ako je istina da je popio suzpenziju (mada je Mrkela to negirao).
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Ганац »

Jefta je igrao malo i nije se nešto pokazao, da li sagori od prevelike želje ii nema kvalitet ne znam.
Svi igrači koje smo doveli na pozajmicu moraju biti vraćeni u zimskom roku jer opterećuju nepotrebno budžet a ne doprinose ništa, otkupne klauzule su velike tako da, hajde da se izljubimo i rastanemo kao prijateji.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Мики
Члан клуба
Posts: 552
Joined: Thu Jan 05, 2017 10:30 am

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Мики »

За Кафуа се већ увелико пише да је бивши. Верујем да Мелега сигурно чека иста судбина.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by dacha od bosne »

Samo da se ovdje oglasim i pojedem ono što se inače ne jede. Milana Pavkova sam smatrao običnim drvetom, balvanom, nemačem pojma...dečko me tako razuvjerio, da nemam šta da kažem nego svaka mu čast.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Dennis Rodman »

Pa mene i nije baš razuvjerio, ali opet, svaka mu čast. Mislim da mu se desila ta jedna utakmica "u 100 godina".

...Prije nekih 5 godina Dejan Lekić je u španskom kupu srušio Barselonu sa 2 gola 0:) ...
Zvezdaš. Robista.
User avatar
Мики
Члан клуба
Posts: 552
Joined: Thu Jan 05, 2017 10:30 am

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Мики »

Пази, велико је питање да ли ће Павков икада поновити овакав меч, али ја мислим да дечко има штофа и да му дебело треба пружити шрилику. Гледао сам га када је улазио у игру (јер већином није почињао у стартних 11). Он прати игру, зна да одигра повратни пас, зна да се загради, добро скаче, а видели смо против Ливерпула, и не сећам се кога у првенству да може и са дистанце да опали и то веома прецизно.
Много више је он показао нпр. од тог Лекића јер се види да баш, баш учествује у игри и да зна шта хоће.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by dacha od bosne »

Došao Milunović iz BATE-a. iskreno, nisam ga gledao da bih mogao da ocjenim njegove kvalitete, ali vidim da su svi zadovoljni. Može li neko malo da ga opiše? http://www.czbgtv.com/2018/12/20/miluno ... govornost/" onclick="window.open(this.href);return false;
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by dacha od bosne »

Otišli Krstičić i Degenek, a navodno je i za Bena poslata neka ponuda. Nadam se da nećemo sve živo rasprodati, mada mene više plaši koga mi sve dovodimo. Tačnije, jeza me uhvati.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Мики
Члан клуба
Posts: 552
Joined: Thu Jan 05, 2017 10:30 am

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Мики »

Милуновић ће очито бити велико појачање.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by dacha od bosne »

Degenek se vratio. Sad koliko je u formi i kako će se opet snaći i uigrati sa Milunovićem, ostaje nam da vidimo. U svakom slušaju, dobro došao nazad.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
Locked