"Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играчима

Део форума посвећен ФК Црвена звезда
Locked
Markoss
Члан клуба
Posts: 824
Joined: Sun May 12, 2013 4:37 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Markoss »

Veoma će biti važno da se već na zimu oslobodimo ovih viškova i smanjimo igrački kadar. Nama objektivno za 15 utakmica, ne treba više od 22 igrača (uz dva, tri igrača na dvojnoj) i polako se treba praviti doselekcija ovih postojećih. Samo se nadam da se sledeće leto ne uprska sve. Nama treba štoper, i to pravi štoper, da bude starter i vođa odbrane, a ja iskreno Biševcu ne verujem. Vrlo rado bih video nekog stranca tu, mislim, ako su iskopali Donalda, Huga i Luča, mogu i neku štoperčinu (inače pohvala za momke koji od ove sezone rade skauting za klub). Prema mojim informacijama, doći će štoper i veznjak, a prvi pikovi su Esteban Saveljić i Damian Le Talek. Što u prevodu znači da boljeg igrača dovodimo u vezni red, a po mom mišljenju bi trebalo da je obrnuto.

Golmani: Kahriman, Supić + Manojlović i Vićić na dvojnoj.

Odbrana: Petković, ŠTOPER, Jovanović, Ibanjez, Cvetković, Pavićević, Luković, Anđelković + Stojanović i Mijailović na dvojnoj.

Sredina: Donald, Grujić, Plavšić, Katai, Srnić, Ristić, VEZNI (Le Talek), Vered, Matos.

Napad: Vieira, Jović, Sikimić.

Na pozajmicu za proleće poslati Mbođa, Ahčina i Jovovića, jer od njih možda nešto i bude. Uz Avramovskog, Živkovića i Marinkovića koji će takođe biti pozajmljeni, kao i ovi gore pobrojani što bi mogli na dvojnu.

Rešiti se Trkulje, Rendulića, Gavrića, Stojanovića, Orlandića, pošto se na dotične ne računa ni najmanje.
Sone
Звездаш
Posts: 120
Joined: Wed Apr 17, 2013 2:13 pm
Location: Zvornik
Contact:

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Sone »

Cek,"Prema tvojim informacijama" dolazi nam stoper i vezni? Jake ti informacije. O tome svi zivi bruje vec 2 meseca unazad i to bas o ta dva imena najvise..
Sone
Звездаш
Posts: 120
Joined: Wed Apr 17, 2013 2:13 pm
Location: Zvornik
Contact:

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Sone »

Ja se plasim samo da Gruju ne damo budzasto u Inter i da ce nasi da ga zbog Stankovica daju za manje nego sto bi mozda Liverpul platio.

A Stankovic ako svoje "zvezdastvo" i to sto je ostavio trag u Zvezdi iskoristi da Gruji spusti cenu, treba da se stidi i da ga bude sramota.
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Beara_Vladimir »

Dejan Stanković je toliko puta dokazao i pokazao svoju privrženost i ljubav prema Zvezdi, tako da za ovakvim komentarima stvarno nema potrebe.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Najdoski dr. Ilija »

Deki ne može ništa što mu naši nedozvole!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
Sone
Звездаш
Posts: 120
Joined: Wed Apr 17, 2013 2:13 pm
Location: Zvornik
Contact:

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Sone »

Ma daj, svi su oni puni Zvezdastva u sebi, samo naivcine veruju u to. Jebe se njima za Zvezdom, gledaju svoje interese. Taj Deki koji je "pokazao svoje Zvezdastvo" kad nije hteo da se vrati da odigra bar 6 meseci u toj Zvezdi, Vidic isto, i mnogi pre njih. Svi ce da cekaju zadnji dinar u svom klubu, Lukovic je zivi primer. Pre bi otisli da zaradjuju pare po Kini, Emiratima, Americi nego se vratili i pomogli. Tako da mi je pun kufer njihovog "zvezdastva". Jugovic je od svih njih najvise dao Zvezdi pa se pokazao veci sljam nego svi oni zajedno.

I taj Stankovic moze lako da nam da koje milionce vise i pokaze to svoje Zvezdastvo, a mislis da ce da uradi to, da nece da gleda da napravi sto bolji posao za Inter?

Tacno da ne moze nista vise od onog sto mu nasi dozvole, cak nije on ni toliki problem vec ovi nasi u klubu.
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Il genio »

Deki se nije oporavio od kidanja Ahilove tetive i posle druge operacije je odlucio da se povuce. Da je bio u stanju, ko zna, ne treba biti iskljuciv. Nikad nista lose nisam cuo o Dekiju i moj utisak je da je ljudina. Pomogao je i pomaze tolikim ljudima od Zvonka Milojevica, do Darko Lazovica ili Milana Vilotica, i bog zna kome jos, jer on o tome nikad ne prica. Odbijam da poverujem da on moze da bude opasnost po Zvezdu u bilo kom slucaju.
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Najdoski dr. Ilija »

Naravno, ova naša diskusija je ŠBB KBB!
Pitanje je šta je realnost.
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by crazynorth75 »

Ne znam ni zašto su Vidić i Juga zajebali Zvezdu i šta su oni to trebali da dokazuju i kome? Juga je i bio i izjeban ko i sve legende u ovim bolesnim vremenima, gdje je raznorazni šljam rukovodio Zvezdom.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by tsva »

a zasto bi nam neko davao svoje milionce iz dzepa da placa tudje lopovluke?
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
Sone
Звездаш
Posts: 120
Joined: Wed Apr 17, 2013 2:13 pm
Location: Zvornik
Contact:

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Sone »

Ko trazi da daje svoje milione? Ako se odnosi na mene?

Aj sad realno, ko stvarno od vas misli da ce Stankovic da dodje i ponudi 8 miliona? Mislite da nece ici da spusti cenu sto vise moze, pa to mu je posao, da dovede dobrog igraca pod dobrim uslovima, ali za Inter. Problem je samo sto to treba da radi Zvezdi, koja je u govnima do guse.

Jugovic? Pa covek je odveo Maksimovica i Simica, trazio od Lazovica da ne potpise ugovor pa ga je Laza odjebao. Njega neko izjebao? Sumnjam.
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Константин »

Sone wrote:Ma daj, svi su oni puni Zvezdastva u sebi, samo naivcine veruju u to. Jebe se njima za Zvezdom, gledaju svoje interese. Taj Deki koji je "pokazao svoje Zvezdastvo" kad nije hteo da se vrati da odigra bar 6 meseci u toj Zvezdi, Vidic isto, i mnogi pre njih. Svi ce da cekaju zadnji dinar u svom klubu, Lukovic je zivi primer. Pre bi otisli da zaradjuju pare po Kini, Emiratima, Americi nego se vratili i pomogli. Tako da mi je pun kufer njihovog "zvezdastva". Jugovic je od svih njih najvise dao Zvezdi pa se pokazao veci sljam nego svi oni zajedno.

I taj Stankovic moze lako da nam da koje milionce vise i pokaze to svoje Zvezdastvo, a mislis da ce da uradi to, da nece da gleda da napravi sto bolji posao za Inter?

Tacno da ne moze nista vise od onog sto mu nasi dozvole, cak nije on ni toliki problem vec ovi nasi u klubu.
Шоне брате па ти као да си преспавао све ове године. Да Станковић да неки милион? Коме, овима што сада имају 15 играча на платном списку а не играју ејјј? Тако је годинама уназад с тим што сада барем имамо добар тим. За Југовића не знаш другу страну медаље, некада је дао своје паре па су га и Курта и Мурта преко бурегџија нападали да никада не би тражио исте.
Никада нико није сабрао бивше успјешне и утицајне играче у некој нормалној причи са нормалним планом и нормалним људима којима се може вјеровати, да јесте то би била друга прича јер барем Звезди таквих људи не недостаје. То је поента приче...
Врста која изумире
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by МоСа ВерСе »

А ко каже да ће Груја уопште у Интер када је Ливерпул показао много већу заинтересованост него Интер?
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Либурнија »

Najdoski dr. Ilija wrote:Naravno, ova naša diskusija je ŠBB KBB!
Pitanje je šta je realnost.
Реалност је та да ће нам Ливерпул након Терзине изјаве о 5 милиона дати таман толико и ни пенија више знајући да нас дијели само још мали корак од пада у провалију а до дана Д је таман још 6 дана.. Заправо мислим да је то ионако Терзонијев спин пошто су вјероватно већ углавили 5 милиона и сад овај припрема медијски терен како би себе приказао месијом. Све већ виђено.

Шта треба урадити? Рећи Енглезима - дајте 8 милиона и водите га одмах! Првенство је ријешено и без Грујића а са том ловом клуб би продисао и могао да му нађе и уигра пристојну алтернативу. Какве пм останак до краја квалификација, то је фантазирање.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Ганац »

Либурнија wrote:
Najdoski dr. Ilija wrote:Naravno, ova naša diskusija je ŠBB KBB!
Pitanje je šta je realnost.
Реалност је та да ће нам Ливерпул након Терзине изјаве о 5 милиона дати таман толико и ни пенија више знајући да нас дијели само још мали корак од пада у провалију а до дана Д је таман још 6 дана.. Заправо мислим да је то ионако Терзонијев спин пошто су вјероватно већ углавили 5 милиона и сад овај припрема медијски терен како би себе приказао месијом. Све већ виђено.

Шта треба урадити? Рећи Енглезима - дајте 8 милиона и водите га одмах! Првенство је ријешено и без Грујића а са том ловом клуб би продисао и могао да му нађе и уигра пристојну алтернативу. Какве пм останак до краја квалификација, то је фантазирање.
Mislim da bi to bilo najbolje po klub, ukoliko se već ima vizija ko bi igrao umesto Gruje.
Gruja je zaista pokazao veliki napredak od početka sezone, ali nije nezamenjiv, mislim da bi u datim uslovima bolje bilo uigrati nekog ko će biti tu za "Evropu" naredne sezone. Dovoljo dobar i perspektivan tim (gledano iz perspektive mladosti)imamo, Rile je izgubio mesto u timu, a s tim i sigurnost i opet je on perspektivan igrač, imamo još Plavšića i Jovanovića i oko te trojice trebamo graditi tim sa ovim iskusim strancima Donaldom, Hugom i Lučom te domaćim, Saletom i Damirom...to bi bila okosnica tima za kvalifikacije (ako bi uspeli da zadržimo sve i ako ne bude rasprodaje na leto).
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
Locked