"Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играчима

Део форума посвећен ФК Црвена звезда
Locked
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Либурнија »

Да направимо неко поређење са кошарком - оно што је освајање АБА за КК то је освајање ТСЛ за ФК - домаћи задатак и приоритет без којег се мало шта другога може започети и планирати. За мене је Гроф јак аргумент да ћемо ТСЛ освојити и аутоматски и нада да ће на то услиједити и неки искорак. Одлучујући у свему је зимски прелазни рок и онда прољећни дио првенства а то је оно кључно што смо заје.али прошле сезоне.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by dacha od bosne »

Večeras je svršen čin...ja bih ranije razmišljao ko će mi biti centarfor, a ko neće.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
skeva
Члан клуба
Posts: 326
Joined: Fri May 06, 2016 6:58 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by skeva »

Либурнија wrote:Да направимо неко поређење са кошарком - оно што је освајање АБА за КК то је освајање ТСЛ за ФК - домаћи задатак и приоритет без којег се мало шта другога може започети и планирати. За мене је Гроф јак аргумент да ћемо ТСЛ освојити и аутоматски и нада да ће на то услиједити и неки искорак. Одлучујући у свему је зимски прелазни рок и онда прољећни дио првенства а то је оно кључно што смо заје.али прошле сезоне.
Mozda po nekom "moranju", ali po tezini nije. Ne bi smjeli ni u kom slucaju stavljati u isti kos FK i KK, to su dvije dijametralno suprotne stvari.
Sto se tice prelaznog roka, pa necemo uvijek imati srece kao sa Grujicem. Jednostavno nemamo ni kapacitet a ni zeljud a se napravi dobar prelazni rok sa nekom vizijom. Ko je kriv za to... Grof nije, iako ima svoje talove, ali on je u svemu ovom najmanje kriv.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by dacha od bosne »

Mcz orenosi da smo Pavkova platili tričavih 300 k evra, 200 k odmah, 100 k na ljeto i 30% od sljedeće prodaje i šaljemo im Ilića....ahahahahaha...ako je to istina, nek se nose, nose, nose...znaju oni gdje
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
vzmauzer
Новајлија
Posts: 1
Joined: Tue Jan 10, 2017 9:31 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by vzmauzer »

Mislim da smo kao navijaci dosli u procep Ok Zvezda je gigant u misli zelji tek ponekad u delu zadnjih 20 o vise godina Klub se bori sa zaostalim dugovima sa slabom i neprofitabilnom ligom sa zahtevima i pravilima fss koji uglavnom ubiraju harac -npr kotizacija za super ligu je oko 2.5 miliona evra da nije tv arene sport ne znam kava bi medijska prezentacija bila te lige
ne kazem da nema gresaka ali analize nema bio sam u Bugarskoj i Italiji i jedina zamerka mi je bila malodusnost svih u Italiji Znao sam da cemo tesko uspeti kad nije kupljen klassican centarfor -letos Vlada nekakva nebulozna umisljenost o domacim talentima pogotovo iz Omladinske skole Prvo to su u ponasanju najzahtevniji igraci Kao drugo na 1.5 godinu izlazi jedan tim a svi misle da treba da igraju trece karijera ih ne zanima vec lak novac -uglavnom
Kad gledamo bilo koji evropski derbi ne znam odakle je ko a kod nas ogranicenje I onda na leto hocemo pobede po nasim pravilima iz slabe lige sa iskreno malim budzetom Sta iskreno sem para nudimo igracima posle kvalifikacija malo sta
jedni ne vole crnce drugi stalno misle o prevarama isl
zadnji primer je Pavkov Centarfor od 300hiljada plus obestecenje i svi skepticni On jeste potencijal da li ce uspeti ne zna niko ali ima potencijal za pocetak dovoljno
fama o prodaji dece Dok nismo bili sampioni deca su odlazila za 300-500 hiljada sad odlaze u proseku za 2-3 miliona Cak se nude pare i za one na samom pocetku -kao racic
Nije problem kritika vec argumenti S pravom radi godina Sikimic nije bilo kakvo resenje Lukovic takodje a Pavkov i Fripong su docekani na noz i uz ogromno nepoverenje
To jednostavno -Nije zvezdaski Nismo imali poverenje u Dzaju za Jovanovica iz Lucana a sad ga jurimo Dok vecina trenera kuka o pritiscima eto neko od doticnih se oglusio o dzajin stav i pogresio
Znaci i kritika i poverenje su neizbezni
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by dacha od bosne »

Prije svega, veliki pozdrav prijatelju vzmauzeru...dobrodošao na forum.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Ганац »

Pozdrav za vzmauzera, ima u tome što tii pišeš istine, međutim meni nije jasno kako je kotizacija tako visoka za ovakvu raspalu ligu.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Либурнија »

dacha od bosne wrote:Mcz orenosi da smo Pavkova platili tričavih 300 k evra, 200 k odmah, 100 k na ljeto i 30% od sljedeće prodaje i šaljemo im Ilića....ahahahahaha...ako je to istina, nek se nose, nose, nose...znaju oni gdje
Pa eto, u 3 rate po 100. Pratili smo ga 6 mjeseci, veli Blažo. A prije 6 mjeseci, uzgred budi rečeno, on je bio slobodan igrač. :frust: Oružana i brutalna pljačka. Ali, ko nas jebe, nismo bolje ni zaslužili.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by dacha od bosne »

Ovo nije normalno...nemam riječi. Garant neki dil sa Tončevom.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Либурнија »

Gdje će pare, kod koga i kako završiti ne zna niko. Ono što je sigurno da će iz kluba izaći. E sad, ali to je samo neka nada, može biti u najboljem slučaju da prebijaju one ”pozajmice prijatelja kluba” za licencu. Doduše, peru se pare al jbg, ovo ovdje je Balkan.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Либурнија »

A evo i ugovora. Napominjem da je Ilić Stefan koji je odigrao 10 minuta ljetos plaćen Spartaku 50 000€.

http://fkradnickinis.rs/transparentnost-na-delu/" onclick="window.open(this.href);return false;

Jebi cigane!!
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by dacha od bosne »

Nisu normalni je najblaže što imam da kažem.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by dacha od bosne »

Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by dacha od bosne »

Sada je zavrzlama i oko Ilića...tako je mali, samo traži ono što smatraš da je dobro za tvoj život...neka te niko ne voza kako on hoće http://mondo.rs/a973620/Sport/Fudbal/St ... i-Nis.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Ганац »

Kao da je paklo cigara, tako se odnose prema čoveku. Nadam se da Ilić neće da ispuni njihove zahteve, neka radi onako kako misli da je za njega najbolje.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
Locked