"Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играчима

Део форума посвећен ФК Црвена звезда
Locked
User avatar
Stenly
Члан клуба
Posts: 632
Joined: Thu Apr 11, 2013 12:44 am

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Stenly »

Neće nijedan stranac hteti da ovde ostane, ili će biti nezadovoljan. Ali hajde da hoće, Boaćija i čak Taleka, koji može biti odličan štoper, juče je odigrao u najjačoj utakmici za 10-tku, mali nije glup! Ostalo razdužiti. Milijaš da ostane...znam zašto...mzm da pišem ;)
Stenly come back!
Shuger, thank you!
Liburnija, thank you, too!

https://www.youtube.com/channel/UCwsqqc ... ZHn5oGyDfQ" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by dacha od bosne »

KO će nama igrati lijevog beka? Jel Anđelko i dalje prva opcija?
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by МоСа ВерСе »

dacha od bosne wrote:KO će nama igrati lijevog beka? Jel Anđelko i dalje prva opcija?
Требао ти твој земара из Дрвара да игра, Родић. Ако га доведу.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Либурнија »

Oće oće, samo da odnese tetki lek. :mrgreen: I Vujadinovica, Jovičića, Ze Markinjosa, Pesica, Basu...

A onda su Terza i "skauti" utrnuli FM. :srbinosm:

U dupe da se udaramo ako i dvojica od svih gore navedenih budu realizovana. Stranci će svi do kraja augusta biti prodani ili poklonjeni. Izvor ozbiljan, spinerski ne, sendviča bez. Tako da očekujte da ćemo ostati i bez kreatora igre. Doduše imamo Mikija. Ako uspijemo da ga opravimo za 30 minuta ozbiljnog fudbala, napravićemo posao samo nakav! :whistle:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by dacha od bosne »

Misliš, prodaće/pokloniti strance ako ispadnemo iz jevrope?
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by МоСа ВерСе »

Нисмо Црвени крст да поклањамо, Руиз и Канга иду на обештећење, Ле Талек и Доналд су слободни. За Руиза дају 600.000 Турци, за Канг не верујем да ће ићи испод 2 милке. Плавшић продат у Спарту, Звезди иде око 1.200.000 што је за Плавшу премија.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Либурнија »

Le Talek i Donald slobodni. Znači ni cvonjka za njih, elem poklon. Za Ruiza ispade sad 600 kila premija ali je drug direktor prošle godine najavljivao kamione-avione za njega. Znači da je rutinski kenjo. Ili je naznalica. Milku i po za Plavsu može samo za Terzu i Gajbu da bude premija, za klub teško.
dacha od bosne wrote:Misliš, prodaće/pokloniti strance ako ispadnemo iz jevrope?
Ne, prodaće/pokloniti ih svakako čim neko ponudi bilo šta. Kakva Jevropa bolan, ozbiljni smo ljudi...Navodno. :travka:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by dacha od bosne »

Moram reći da sam žestoko razočaran Manojlovićem na golu. Dečko kao da je s Marsa pao među stative. Takođe, Pinpong je katastrofa. Za Vujadina ću sačekati koju utakmicu, ali čini mi se, mrka kapa. Anđelko je u odbrani katastrofa. Baš smo tanki nazad.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Ганац »

Odbrana nam je i dalje očaja, možda uspe Milojević to da utegne, ali centrhalfovi su (stičem utisak) poluproizvodi, Savić ima igru glavom ali po zemlji, malo malo pa pogrešan pas...protivniku u noge. Frimpong s druge strane ili ima problema sa koncentracijom ili je slabog IQ, drugačije njegove greške ne mogu da objasnim.
Bekovi: Stojkoviću treba desetak takmičarskih utakmica da se dovede u TSL normu ali to je i dalje nedovoljno za Evropu, Anđelko u 35 godina poseduje agilnost i povremeno ubode centaršut ali je sve ostalo kriminalno...ko nama bude kapiten :faceplam: .
Zadnji vezni sinoć u pp je omao možda dve greške i to Le Talek ali Račić ne odaje nekog ko ima erspektivu, sinoć su naša krila bila onako...nit smrde nit mirišu, što se kaže ali m je realizacija i pregled prejadan.
Manojlo je postavio nove standarde gršaka u prijemu lopte i ispucavanju (povratne) i ako je Vladan pametan a verujem da jeste, nadam se da će izrčito zabraniti da se lopta vraća u 16 metara Manojlu bar dok novi trener golmana ne poradi sa njim na tom segmentu.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by МоСа ВерСе »

Добисмо једног крштеног штопера јуче а то је Бабић, са ким ће пару, е то не знам. Јовичић задњи везни и сад нам ту фале два играча ако ћемо играти 4 4 2. Рикардињо на крило да пробија јер ова двојица ( Срнић и Милић) пудинг не могу да пробију. Пешић и Боаћи у нападу наравно.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Ганац »

МоСа ВерСе wrote:Добисмо једног крштеног штопера јуче а то је Бабић, са ким ће пару, е то не знам. Јовичић задњи везни и сад нам ту фале два играча ако ћемо играти 4 4 2. Рикардињо на крило да пробија јер ова двојица ( Срнић и Милић) пудинг не могу да пробију. Пешић и Боаћи у нападу наравно.
Izgleda sa Slovencem Samardžićem...
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Либурнија »

МоСа ВерСе wrote:Добисмо једног крштеног штопера јуче а то је Бабић, са ким ће пару, е то не знам. Јовичић задњи везни и сад нам ту фале два играча ако ћемо играти 4 4 2. Рикардињо на крило да пробија јер ова двојица ( Срнић и Милић) пудинг не могу да пробију. Пешић и Боаћи у нападу наравно.
Али и ништа више од крштеног пошто је мали тек нешто изнад просјека, лошији са лоптом у ногама и спорији од нпр. колеге из млађих селекција Вулета Јовановића. Поред тога разиграваћемо туђег играча пошто је Терза још једном победио и углавио откупну клаузулу од 2 мелеона евра! Јбт, да ли да се :smeh: или да :smrc: ?! :?
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by dacha od bosne »

Šta je sa onim Ze Markinjosom i onim drugim Viveriosom (ako sam dobro zapamtio ime)...hoće li ti zaigrati za Zvezdu?
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Ганац »

dacha od bosne wrote:Šta je sa onim Ze Markinjosom i onim drugim Viveriosom (ako sam dobro zapamtio ime)...hoće li ti zaigrati za Zvezdu?
Mislim da sam negde pročitao da su i njih dvojica registrovani za super ligu, znači da se na njih računa.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by dacha od bosne »

Ajde, nadam se da će dobiti neku priliku. Mislim, koji će nam ti stranci ako nemaju namjeru da im pruže priliku da igraju.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
Locked