"Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играчима

Део форума посвећен ФК Црвена звезда
Locked
User avatar
Поповић
Новајлија
Posts: 34
Joined: Mon Mar 18, 2013 8:48 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Поповић »

Hajde nek je sa srećom malom.Možda je ni kriv ni dužan upao u menadžerske kandže,tu ga je vjerovatno gurnula naša vajna uprava da bi sačuvala svoje guzice.Da su magovi našli tih 1,4 miliona,možda bi mali za godinu dvije vrijedio puno više.Ali šta da se radi,Luka ide rano,prerano,daj Bože da uspije.Sada je i Grof i Zvezda u problemu,potreban nam je napadač.Za ove upućenije jedno pitanje :Ima li ikakve šanse da se dovede Čavrić?Gdje je?Čini mi se po onome što sam ja gledao,ako bi bilo šanse da dodje da bi se idealno uklopio u ovaj tim.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by dacha od bosne »

Za Čavrića mislim da Markoss najbolje zna.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
Markoss
Члан клуба
Posts: 824
Joined: Sun May 12, 2013 4:37 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Markoss »

Na skeneru nasih je Cavric, pojuricemo ga na leto verovatno.
User avatar
Brian Brendell
Звездаш
Posts: 199
Joined: Thu May 16, 2013 10:13 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Brian Brendell »

Biće vrlo teško naći kvalitetne domaće igrače na leto. Jović je već otišao, Katai će skoro sigurno u narednom prelaznom roku. Čavrić se tu pojavljuje kao neko koga bi morali da probamo da reahbilitujemo, mada ja njega više vidim kao krilo. Uopšte me ne bi začudilo i da probamo da vratimo Ožegovića.

Bara domaćih fudbalera je suva, jer su klinci zbog U-20 uspeha imali bolje ponude od nas.

Vrlo teško ćemo zadržati Vieiru, Kataija i Petkovića nakon avgusta, a možda i Ibaneza. Bez obzira igrali grupnu fazu u Evropi ili ne.
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Либурнија »

Ako bi, daj Boze, usli u grupu, na ljeto ne bih pustio nikog. Grupna faza LE donosi 5 miliona evra. A ako se vec mora, prije Kataia nego Vieru I Ibanjeza. Grupa LE treba da posluzi za izlog I pravljenje nosioca od Ristica, Babunskog a mozda I Doriana Babunskog ako ga dovedemo. I promociju Manojlovica i Milosa Stojanovica. Za Petkovica ne mislim da ce biti jagma na ljeto i da ce da ode prije igranja grupe. Poenta je da u odbrani treba sto manje promijena i potresa ako se misli igrati ozbiljno Evropa. Znaci, odbrana iz februara, treba da igra najmanje do augusta a u slucaju igranja grupe, do decembra. Sredina Donald, Le Telek, Plavsic, Ristic, Babunski nije ista bez Kataia i Grujica ali bi mogla da iznese dosta,. Medjutim, Hugo i Ibanjez su naprosto nenadoknadivi i s obzirom na znacaj za ekipu i s obzirom na alternativne opcije. Oni su i kao tip fudbalera upravo ono sto se u Zvezdi trazi i sto Grof treba.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
Markoss
Члан клуба
Posts: 824
Joined: Sun May 12, 2013 4:37 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Markoss »

Ristic ce ako je pametan da bude zamena za Ibanjeza.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by dacha od bosne »

Markoss wrote:Ristic ce ako je pametan da bude zamena za Ibanjeza.
Ovo i ja mislim. Rile je na lijevom beku odigrao možda i najbolje svoje partije u seniorskoj konkurenciji.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Brian Brendell
Звездаш
Posts: 199
Joined: Thu May 16, 2013 10:13 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Brian Brendell »

Postoji nešto što se zove i želja igrača, baš kao i potreba kluba da unovči igrače koji ulaze u poslednju godinu ugovora. Kao što su igrači izašli u susret klubu ove sezone kada su igrali bez plata, postoji i potreba kluba da se odgovori na isti način.
redneck
Члан клуба
Posts: 406
Joined: Wed Apr 10, 2013 8:54 am

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by redneck »

Jedini igrac koji je nenadoknadiv je Aca Katai,
ono sto on igra kosta 5-10 miliona,
pa je i to upitno da li bi se uklopio.
Svi ostali su nadoknadivi
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Ганац »

Mislim da grešiš, u jesenjem delu sezone, bi se više osetilo kada ne igra Gruja nego Katai, više bi problema imao tim Zvezde u igri.
Osim toga Lučo, Donald, Gruja, Katai i Hugo su osovina ovog tima, oko njih se sve sklapa i okreće, videlo se kada je Donald imao "temperaturu" mislim u Nišu kako smo izgledali...e sada videćemo kako će Le Talek da se uklopi i da zameni Grujana illi Babunski, kolika će biti širina našeg tima, i samo bih pomenuo jednog Atom mrava koji će vrlo brzo biti nezamenjiv u timu, i koji će nam takođe doneti lepe pare...
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Billy Bright
Новајлија
Posts: 77
Joined: Mon May 27, 2013 9:24 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Billy Bright »

bez gruje i vuleta mi imamo na terenu: kahrimana - petka, ovog novog brazilca, lukovica, ibanjeza - donalda, le taleka - srnica, kataia, plavsica - huga; a na klupi rileta i babunskog. svi ostali su upitni i za nasu ligu a kamoli za evropu, tako da ce nam na leto trebati 5 dobrih (i to mahom domacih) igraca.
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by tsva »

nace se tu pokoji povratnik da ispumpa jos koji euro iz kluba
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by dacha od bosne »

Galeriju fotki sa sa predstavljanja novih pojačanja - La Taleka i Babunskog, možete da pogledate OVDE
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by dacha od bosne »

Billy Bright wrote:bez gruje i vuleta mi imamo na terenu: kahrimana - petka, ovog novog brazilca, lukovica, ibanjeza - donalda, le taleka - srnica, kataia, plavsica - huga; a na klupi rileta i babunskog. svi ostali su upitni i za nasu ligu a kamoli za evropu, tako da ce nam na leto trebati 5 dobrih (i to mahom domacih) igraca.
Slažem se...trebaće tu još mesa i to kvalitetnog, ali dobro je za početak. Ovako nešto smo do sada mogli da sanjamo.
Po meni je veoma kritična pozicija centarfora, kao i desnog beka. Mora tu neko ko će da igra uz Huga i neko ko je bolji od Petka.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by dacha od bosne »

Foto galeriju sa predstavljanja Edsona da Silve možete pogledati OVDE
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
Locked