"Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играчима

Део форума посвећен ФК Црвена звезда
Locked
User avatar
Мики
Члан клуба
Posts: 552
Joined: Thu Jan 05, 2017 10:30 am

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Мики »

Видео сам на неком од портала да јуримо још једног центарфора тамне пути. Зна ли се о коме се ради и каква је дотична персона?
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Ганац »

Мики wrote:Видео сам на неком од портала да јуримо још једног центарфора тамне пути. Зна ли се о коме се ради и каква је дотична персона?
Da nije u pitanju onaj članak, intervju sa Bajkom gde kao fol sređuje nam Samjuela Etoa?
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by dacha od bosne »

Vjerovatno se radi o ovom igraču http://mondo.rs/a973636/Sport/Fudbal/Mu ... vezdi.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Мики
Члан клуба
Posts: 552
Joined: Thu Jan 05, 2017 10:30 am

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Мики »

Да, на њега сам мислио.
User avatar
Stenly
Члан клуба
Posts: 632
Joined: Thu Apr 11, 2013 12:44 am

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Stenly »

dacha od bosne wrote:DA LI STE NORMALNI?
Bruka...strašno!
Stenly come back!
Shuger, thank you!
Liburnija, thank you, too!

https://www.youtube.com/channel/UCwsqqc ... ZHn5oGyDfQ" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by dacha od bosne »

Jel Kanga završio sa nama ili je došlo do "pomirenja"?
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Либурнија »

Boško kaže da je u konkurenciji za vikend. E sad...
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by МоСа ВерСе »

Јебем ти нас када нам куп зависи од Канге. Да се заврши ова утакмица и да се поздрављамо. Ако га Бошко уопште и врати у тим.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Либурнија »

On je svakako kvalitetan igrač, uz Milijaša najkvelitetniji u timu zapravo. Ali, njegov mentalni sklop mi se ne sviđa nimalo. Igramo utakmice za glavu a on u modu kao da je na poljancetu u svom selu. Valjo bi on svakako u subotu ali...Jbg, da ima i glavu uz tehniku ne bi nikad ni završio kod nas.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
Nolle
Кошаркашки експерт
Posts: 1178
Joined: Tue May 21, 2013 8:47 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Nolle »

Koliko i igrača, i koje igrače biste vi ostavili za sledeću sezonu? Koja počinje za 10-ak dana. :hooray:
Nolle
Кошаркашки експерт
Posts: 1178
Joined: Tue May 21, 2013 8:47 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Nolle »

Koliko i igrača, i koje igrače biste vi ostavili za sledeću sezonu? Koja počinje za 10-ak dana. :hooray:
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by dacha od bosne »

One koje ne bih zadržavao su: Petković, Anđelković, Luković, Le Talek (osim ako bi igraš štopera i možda bi na nešto ličio da prođe kondicione pripreme), Ruiza, Plavšića, Kangu, Sikimića, Pavkova, Orlandića (ako je još u Zvezdi), Srnića, Milijaša, Poletanovića.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
Nolle
Кошаркашки експерт
Posts: 1178
Joined: Tue May 21, 2013 8:47 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Nolle »

---------- 1 ----------
- 2 --- 4 --- 5 --- 3 -
------- 6 --- 8 -------
- 7 ----- 10 ----- 11 -
------- -- 9 ----------

1. Filip Manojlović
2. Filip Stojković
3.
4.
5.
6. Mičel Donald
7. Srđan Plavšić
8. Mihajlo Ristić
9. Ričmond Boaći
10.
11.

12. Jovan Vićić
13. Stefan Milošević
14.
15. Marko Gobeljić
16. Andrija Luković
17. Luka Adžić
18. Vanja Vučičević

19. Dejan Joveljić
20. Miloš Stojanović
21.
22. Aleksandar Stanković
23.
24. Uroš Račić
25. Veljko Nikolić


Manojlović - 2, 4, 5, 3 - Donald, Ristić - Plavšić, 10, 11 - Boaći
Vićić - 21, Stojanović, 14, Milošević - Gobeljić, Račić - 23, An. Luković, Adžić - Vučićević
Stanković, Nikolić, Joveljić


Pojma nemam da li je nešto ovako realno.

Kompletna zadnja linija + bek i štoper. Taj štoper (#14) može Frimpong ako dobije pasoš. Desni bek (#21) još jedan, uz Gobeljića, koji kako čujem je više vezni. Ne znam koga imamo u omladincima. Ionako bi bio van 18 često, taj bek. Onaj Brazilac možda, ionako kao što kažem bio bi van 12, a bio bi u prvom timu, u rotacijama stranaca kao peti bi sigurno imao mesto.

Krilo i dobar vezni su moranje, po meni, trebaju biti obojica STRANCI, za dva imamo mesta uz Boaćija i Donalda. Još jedno krilo (#23), uz pojačanje i Plavšića i Adžića. To bi takođe mogao neki klinac da odradi. Cvetković, Stanojev, ili tako nešto.
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Dennis Rodman »

Nolle wrote:Koliko i igrača, i koje igrače biste vi ostavili za sledeću sezonu? Koja počinje za 10-ak dana. :hooray:
Već?!!! :valjanje:

Zadržati jako malo. Nešto nisam raspoložen za studioznost... pa ću nekog vjerovatno i preskočiti. S jedne strane, prilično je lako navesti koga zadržati, jer kao što rekoh malo ih je, s druge strane pojedini sigurno nisu loši koliko nespremni (npr. znamo da Donald i LeTalek mogu mnogo više od prikazanog). Obavezno zadržati Ristića, Plavšića. Zadnja linija - najbolje kompletna da se mijenja, ali to su vjerovatno snovi (a ko zna i koga bi dovodili). Pola matoro, pola nedoraslo. Boaće, možda se može upotrebiti za nešto, a i ne mogu svi da idu. Golman mali Manojlović jer boljeg nećemo dovesti, a ako i dovedemo brzo će Maksa provesti "normalizaciju" tako da se isto 'fata.

Šta ja znam:

----------------- Manojlović --------------------
Zaneti ----- Teri -------- Maldini --------R. Karlos
-------Donald -----------Le Talek--------------
Plavšić --------------------------------- Ristić
------ -David Vilja (D. Bogavac) ---- Boaće-------

Dobro za prva dva pretkola LE :)
Zvezdaš. Robista.
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Ганац »

Problem je što uvek kasnimo, ovaj prethodni nam je jebo nanu naninu, pa tako nemamo ni pola tima za kvalifikacije....drže onog idiota maksu kao da je "Titin unuk" lično.
Znači prvo srediti struku a zatim igrački kadar.
Svakako da većini stranaca, zapravo sem Boaćia se treba zahvaliti i kumove u penziju poslati, Mikija samo za "svlačionicu" i atmosferu zadržati (ako može tu koristiti).
Za mnogonjih bih rekao sada da im se treba zahvaliti (Sikima, Orlando...)ali sam nakon prespavane noći bliže tome da njima trebaju jedne pripreme sa OZBILJNIM trenerom i kondicionim trenerom pa da vidimo čemu vrede ili ne vrede. Ovo sa Grofom je sprdnja i Mesi bi izgledao smešno nakon 6 meseci sa njim.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
Locked