"Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играчима

Део форума посвећен ФК Црвена звезда
Locked
User avatar
Ariljac
Звездаш
Posts: 184
Joined: Mon Mar 25, 2013 6:25 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Ariljac »

Pod bivsim trenerom igraci su nam bas stagnirali i upali u letargiju.Nekih ,kao Micko,nema ni na klupi.U uverenju sam da ce Rikardo to sve da sredi za ovih 10-ak utakmica.Cini mi se da ovaj Dauda moze da bude pojacanje,kada budemo imali sredinu terena i kada bude dobijao lopte u prostor.Od Kadua ili od Vukana-svejedno..Sa Garidom sam zadovoljan,posebno mi se svidja sto je borac i sto ne komplikuje tj igra na prvu ili drugu.Odbrana mora da se uigrava makar je cinili Krneta i Spaja a ne da se menja iz utakmice u utakmicu.Negde je Stojadinovic izjavio da smo hteli jos jednog stopera ali da nece reci ime jer cemo probati na leto da ga dovedemo.Nadam se da ce ekipa poceti da igra bolje,samim tim cemo imati ponuda za njih i prodati nekoga te uraditi rekonstrukciju tima.Neophodna je.
NIT SESELJA NITI DRASKOVICA,MI SMO VOJSKA DRAGANA DZAJICA!!
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by crazynorth75 »

Ja se sve nešto nadam da će Mićko konačno dobiti minutažu, da će kapiten dobiti zasluženi odmor na klupi, a naravno da bi trebalo uigrati neki štoperski tandem, a ne da svaku utakmicu odbrana igra u drugom sastavu. Nadati se da se Jopvanović doveo u red, ipak nam je iskusan štoper neophodan, bez obzira ne sve njegove gluposti, a ako se već priprema tim za iduću sezonu onde pustiti nek igraju Spajić i Krneta pa šta bude. Možda ne bi bilo loše probati Daudu lijevo, kad već nemamo klasično lijevo krilo, a u nekim maštarijama idealan tim bi izgledao -
Bajko - Pantić - Spajić, Jovanović - Mladenović - Garido (Milivojević), Mijailović - Lazović, Kadu (Savićević), Dauda - Mudrinski. Ovo je u formaciji 4-2-3-1 jer ako sam dobro skontao, Sa Pinto preferira istu.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by tsva »

Image

Milijas nasao idealan poziv
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by crazynorth75 »

:smeh:
Al' pod uslovom da nema popularnog ''roštiljanja'' što bi se u mom kraju reklo...
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by carapan »

"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
Ariljac
Звездаш
Posts: 184
Joined: Mon Mar 25, 2013 6:25 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Ariljac »

Ovo je za nas problem? :D
NIT SESELJA NITI DRASKOVICA,MI SMO VOJSKA DRAGANA DZAJICA!!
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by carapan »

Pa na neku ruku i jeste.. Dajemo medijima da nas razvlace danima, i saljemo jako losu sliku potencijalnim pojacanjima, a ne duguje se samo njemu, vec moze tako i ostali igraci da nas tuze... Vidim po svim izvestajima da je sada kod Pinta bio bas dobar na treninzima... Pojma vise nemam sta se radi u klubu.. Ima li tih prokletih para od Rusa vise?

Prosto nikako ne volim, ovakva pisanja kada je moj klub u pitanju... Ne volim !!!!
Last edited by carapan on Wed Mar 27, 2013 10:32 pm, edited 1 time in total.
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
Valter
Члан клуба
Posts: 214
Joined: Sat Mar 16, 2013 7:04 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Valter »

Pa naravno da jeste. Mogli smo i na fin način da se rastanemo. Sve to kvari sliku o klubu.
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by tsva »

Nije ovo poslednji koji ce tako da uradi. Covek nije placen niti igra sto znaci da ne moze ni da se proda. Sve je to duplo golo. A mi mislili da cemo ga prodati :nindza:
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
ledeni
Новајлија
Posts: 33
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:05 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by ledeni »

To bi Adža prodao u Kinu.
User avatar
Ariljac
Звездаш
Posts: 184
Joined: Mon Mar 25, 2013 6:25 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Ariljac »

Nekako sam navikao.A i vec smo na losem glasu sto se toga tice.Lako se ime gubi a tesko stice.Garido nije imao pojma u kakvoj smo situaciji kad je dolazio.A Bakman opet zna...Tuzna je slika naseg kluba a ovo sto se desilo sa Cavom nije prvi a nece biti ni poslednji put.Nazalost.I kad u ime Boga pocnemo isplacivati sve na vreme i "okrenemo" se malo,uvek ce neko potencijalno pojacanje reci ma oni su u krizi necu tamo.Trebace jos dosta vremena da prodje dok ponovo izgradimo kredibilitet. :(
NIT SESELJA NITI DRASKOVICA,MI SMO VOJSKA DRAGANA DZAJICA!!
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Najdoski dr. Ilija »

Што се Мики капитен не одлучи на тај "непопуларан" потез! :travka:
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
Ariljac
Звездаш
Posts: 184
Joined: Mon Mar 25, 2013 6:25 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Ariljac »

Eeee drugo je Miki.Miki igra i to mu ne skodi a cim ne skodi znaci da koristi sto rekla jedna nasa glumacka legenda. :D
Mozda je Rikardo rekao Cavi da ga ne vidi u timu pa se ovaj naljutio...
NIT SESELJA NITI DRASKOVICA,MI SMO VOJSKA DRAGANA DZAJICA!!
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Najdoski dr. Ilija »

Ма знам ја све то.
Него пусте жеље, пусти снови!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Константин »

Najdoski dr. Ilija wrote:Што се Мики капитен не одлучи на тај "непопуларан" потез! :travka:
360.000 разлога је за то а шансе су 50% од наредног трансфера.
Шалу на страну, пошто се постојећем играчком кадру (да не помињем бивше) одавно дугује, ако се не деси ништа специјално од стране управе, за очекивати је нажалост серију одлука сличних Чавиним.
Врста која изумире
Locked