"Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играчима

Део форума посвећен ФК Црвена звезда
Locked
User avatar
Ariljac
Звездаш
Posts: 184
Joined: Mon Mar 25, 2013 6:25 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Ariljac »

Cekaj,ako Cava sad dobije raskid,mi smo njemu duzni isplatiti samo ono do kada je "igrao" kod nas a ne ceo ugovor?Jel tako?Cim je raskid u pitanju..
NIT SESELJA NITI DRASKOVICA,MI SMO VOJSKA DRAGANA DZAJICA!!
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by carapan »

Besiktas hoce Luku Milivojevica, i kaze nude navodno 3 meleona zelembaca...
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by crazynorth75 »

Ukoliko je istina onda - take the money and run...Malo li je na ovu skupoću, sad naravno, upitna je vjerodostojnost tih članaka...
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by carapan »

Naravno..

Samo se bojim da tu Stojic ne umesa prste, i nekako nagovori Luku da i on trazi raskid ugovora, pa da ostanemo kratkih rukava, jer i ovo sa Dimitrijevicem mi skroz sumnjivo sto se njega tice..

Za one koji znaju turski.. :D

http://www.fanatik.com.tr/taarruz-basli ... 303475.htm
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Najdoski dr. Ilija »

carapan wrote:Besiktas hoce Luku Milivojevica, i kaze nude navodno 3 meleona zelembaca...
Ја се добровољно јављам да га увијем у машницу и на крке-џаке однесем до истамбула!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by carapan »

Asamoa dobio potvrdu da je zdrav i da moze da igra.. Dauda, dao izjavu da zeli da igra od prvog minuta i da je spreman..

Bice bas zanimljivo u subotu i videti ko ide u prvih 11..
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by tsva »

carapan wrote:Besiktas hoce Luku Milivojevica, i kaze nude navodno 3 meleona zelembaca...
minus % Ranku
minus % ko zna kome jos sa strane
minus odsteta opet Ranku
minus neisplacena potrazivanja koja i nisu mala


kad se to sve podmiri + provizije o dadzbine UEFI i ostalima, primicemo i mi minimalac
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by carapan »

Bas tako..Mislim da ovaj primer koji je danas Kokeza naveo, je bas za Luku Milivojevica
"Kokrektno i časno razlikuje se od slučaja do slučaja, da li je za tog igrača već plaćeno obeštećenje, pa na to postoji dodatan procenat, itd. Ne može da se dogodi da smo nekoga platili 400 ili 500 hiljada evra i da moramo da damo još 40 odsto od buduće prodaje igrača! To ne postoji nigde", navodi Kokeza primer.
Ali to je ono sto je prosla uprava radila na sahranjivanju Zvezde..Nenormalni uslovi za dovodjenje igraca, gde u kuci imas 100 dinara,a trosis kao da imas 100.000, pa ces da vracas kako znas i umes pozajmljujuci i sve tako u krug..Ranko Stojic je debelo imao tal sa nekim od nasih, jer da nije tako, ne bi on nama davao igrace sa ovakvim ugovorima, dok komsijama daje recimo dva igraca za iste i manje pare.. To je onaj Vesicevski nacin sahranjivanja kluba.. I posle neko kaze, oni bili spasioci.. :pop:

Postali smo klub gde se razigravaju igraci, za dalju prodaju, kako bi pare legle ne klubu, vec raznoraznim kretenima i sljamovima..

Strasno !!!!
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
Ariljac
Звездаш
Posts: 184
Joined: Mon Mar 25, 2013 6:25 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Ariljac »

Sto rece Tsva,kad se sve oduzme,nama ne ostaje nista.Ja mislim 35 ili 40% ide Ranku od ovog transfera.Jadna nam prodaja igraca.Lepe ugovore su pravili bivsi "Zvezdasi" da nema dalje.Pre nekog vremena je Stojadinovic rekao da je predhodna uprava Causica prodala za 22 000 eura a Ranko u Tursku za 1 meleon sto kaze brat Carapan!Da ti se zeludac okrene.
NIT SESELJA NITI DRASKOVICA,MI SMO VOJSKA DRAGANA DZAJICA!!
User avatar
trotter
Члан клуба
Posts: 456
Joined: Sun Mar 17, 2013 6:22 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by trotter »

Ne znam da li ste čuli ali matori mudrinski se baš lepo izduvao na tviteru. Skraćeno: Mudrinski nije više u startnih 11, traži od sina da podnese zahtev za raskid ugovora zato što je "skrajnut" , upoređivanje njegove plate i plate daude... (sada je valjda sve obrisao) Roditelj :nindza:


Iskreno, ja sam odavno čekao da Mudrinski malo odmori i nisam uopšte bio oduševljen njegovim dolaskom u Zvezdu (malčice modifikovana verzija kaluđerovića). Valjda ćemo sa ovim Daudom dobiti dimenziju više u napadu.

Spoiler: show
je*o ja mater onome ko izmisli fejs i tviter i ostale društvene mreže
Last edited by trotter on Thu Mar 28, 2013 7:17 pm, edited 1 time in total.
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by carapan »

Ovo je stavio na FB
mudri spremaju ti klupu,malo cudno prvi strelac lige si za sada.
ako se to desi.....ja bi istog momenta ali istog podneo zahtev za raskid ugovora,pa neka stojadin objasnjava zasto se to desilo itd...njihovih 200.000 e po godini je mnogo vise nego tvojih 70.000 ........znam da ce me mnogi pljuvati zbog ovoga ali boli me *****.ja sam na marakanu dolazio i pre nego sto si potpisao za zvezdu a dolazicu i kada je napustis
A ovo na twiter

Image

Sad prpa za mesto u timu, pa se krece sa ucenama...Dok mu sin igrao jer je dunster Jankovic tako hteo, onda bilo sve ok, sada kada igra bolji od njega, odmah vika i galama..Daj bre da raskrstimo i sa menadzerima, i sa tatama i sa majkama za jednom i svagda..
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by tsva »

ajde sto se roditelji mesaju u sastav tima petlica itd... al izgleda je doslo i do prvog tima. U prolecnom delun zezone Mudrinski na zalost nije napravio nista. Naravno, nije on iskljucivi krivac al da je mogao bolje, mogao je kao i svi ostali. Novi trener - nova nafaka. Neka se izbori. Ja sam ubedjen da su ovde lepi procenti u igri koji su ugrozeni potencijalnim neigranjem doticnog.

Meni je ovo sibicarenje pocelo da se gadi. Sve to treba najuriti. Vidi molim te, igras za Zvezdu, grcevito se boris za drugo mesto i jos ti je krivo sto klub pokusava da nadje boljeg od tebe. Uz to si picketina jer se bojis konkurencije a bojis se jer ne verujes u svoj kvalitet ak da ne verujes u svoj kvalitet sto da mi verujemo u tvoj kvalitet. Kakarkter = nula.
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
Djoda
Новајлија
Posts: 13
Joined: Sun Mar 17, 2013 5:06 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Djoda »

Ako ovi stvarno daju za Luku 3 miliona treba ga slati koliko juce. Cak i sa Rankovih 50% dobro ce nam doci svaka para. A da ne pricamo o skidanju jedne plate sa spiska.

Za Lukinu platu ladno mozemo Ninkovica da dovedemo na leto.
User avatar
Ariljac
Звездаш
Posts: 184
Joined: Mon Mar 25, 2013 6:25 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Ariljac »

Cekaj jel sad oni misle da je Rikardo isti kao Aleksandar Jankovic?Misle da ce popustiti kao sto je ovaj uradio sa Lukom Milivojevicem koga je izgleda nazuljalo dupe,da izvinete,sto je sedeo na klupi 70-80min?I odmah faca izadje i kaze-Sklonjen sam iz nesportskih razloga,automatski je iducu starter?!Sedeo bi ti meni brale na klupi jos 3 utakmice dok ne naucis ko je trener a ko igrac!I dok ne naucis da tim bira trener a ne tata ili menadzer!Treba njima Branko Stankovic,ja vam kazem!
NIT SESELJA NITI DRASKOVICA,MI SMO VOJSKA DRAGANA DZAJICA!!
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by crazynorth75 »

Eeee Bata Stane... On bi odmah u startu 5, 6 takvih picopevaca poslao malo na hlađenje. Nikad neću zaboraviti kad je pred revanš 1/4 kupa, '88 (a imali smo aktivan rezultat, 1:2 u prvoj), 8 igrača izbacio iz prve ekipe.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
Locked