"Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играчима

Део форума посвећен ФК Црвена звезда
Locked
Valter
Члан клуба
Posts: 214
Joined: Sat Mar 16, 2013 7:04 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Valter »

Ne znam da li je ovo pisao ćale od Mudrog, mogu da ga pitam sutra, mada se nisam ni danas zanimao. A isto tako ne znam ni kakve to veze ima sa Ognjenom? Prilično sam siguran da dečko neće učiniti ništa na štetu Zvezde. Sačekajte bar da on napravi nešto loše pa ga onda napadajte. Ne znam ni kad je dao bilo kakvu lošu izjavu?
User avatar
Ariljac
Звездаш
Posts: 184
Joined: Mon Mar 25, 2013 6:25 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Ariljac »

Valter vise sam revoltiran na Luku,na Mudrog ili njegovog oca nisam.Setio sam se samo izjave Milivojevica.Pa sam se nadovezao...
Crazy ne pamtim to.Zato sam i rekao da sam VEOMA pocastvovan sto sam u vasem drustvu.Pamti moj otac.I pricao mi je.I iz prica saznao sta je autoritet Bata Staneta bio.Nemam obicaj da menjam avatar jer sam prepoznatljiv po njemu ali kad bi menjao bio bi to Ambasador.Ovim nasim lelemudima treba takav tip..
NIT SESELJA NITI DRASKOVICA,MI SMO VOJSKA DRAGANA DZAJICA!!
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by crazynorth75 »

Ja pisah sa pretpostavkom da je to nešto opšte poznato, a zaboravih da je to bilo prije skoro 25 godina :dedica: , pa ne stavih da se to 1/4 finale kupa igralo protiv Partizana. Inače u revanšu na Marakani je rezultat bio 1:1. I ja sam više bio revoltiran na Milivojevića koji mnogo brate laprda po medijima.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Ariljac
Звездаш
Posts: 184
Joined: Mon Mar 25, 2013 6:25 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Ariljac »

Slazem se za Milivojevica.Inace imam 30 god pa ne pamtim to osim iz prica.Sad vidis koliko mi znaci ulazak na vas forum.Vi ste legende bre.
NIT SESELJA NITI DRASKOVICA,MI SMO VOJSKA DRAGANA DZAJICA!!
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Najdoski dr. Ilija »

Нисмо ми него Бата Стане :travka:
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by carapan »

Valter wrote:Ne znam da li je ovo pisao ćale od Mudrog, mogu da ga pitam sutra, mada se nisam ni danas zanimao. A isto tako ne znam ni kakve to veze ima sa Ognjenom? Prilično sam siguran da dečko neće učiniti ništa na štetu Zvezde. Sačekajte bar da on napravi nešto loše pa ga onda napadajte. Ne znam ni kad je dao bilo kakvu lošu izjavu?
Koliko sam video, ono jeste pravi profil od starijeg Mudrinskog, jer se imaju i neke licne slike sa kumovima, kao i kada je Mudrinski bio klinac, sto ukazuje da jeste profil original.. Naravno da niko ne kritikuje Mudrinskog kao igraca, ali mora konacno da se klub kao sto je Crvena Zvezda pozabavi ovakvim stvarima.. Ne mzoe tata, mama, kum, kuma ili ko zna ko da se ovako ponasa, da psuje i vredja upravu kluba, jer mu je sin na samo jednoj utakmici na klupi, i to mozda.. Sta ako Dauda ne pokaze nestyo, pa Mudri opet igra? Zasto nije iskren pa da kaze da mu sin nije u nekoj formi? Gde su golovi? Ne moze ovako da se ponasa niko, i ovo je samo primer na sta smo mi kao klub spali, da samo zato sto ce sin da mu bude na klupi, da se neko vredja i omalovazava..

Mi jos uvek nemamo pojma, kako je taj Mudrinski i dosao kod nas, mislim pod kojim uslovima.. Prosla uprava je rekla da nas nije kostao nista, a da 50% ide Jagodini od buduceg transfera.. Onda vidimo da nas i ta ista Jagodina tuzi za neke pare koje dugujemo za Mudrinskog?!! Cekajte ljudi aman, kazite nam sta je istina, jer nije isto kada je 50-50 i kada platimo nekoliko stotina hiljada eura, i da opet bude 50-50..Gde je tu Zvezda? Gde je tu nas interes? Zasto otac od Mudrinskog ne kaze istinu oko toga, da mu Zvezda sluzi kao izlog za prodaju sina,a da Zvezdi nece ostati ni dinara od buduceg transfera kada ode 50% Jagodini, i kada se izuzmu plate koje smo mu davali..

U pravu je Kokeza maximalno.. Ko hoce da skrese procente moe, ko nece, daj da igramo sa nasom decom, pa kako nam bude, ali ovakvom lopovluku se mora stati na put, pa ma koliko ko bio zvezdas i busao se u grudi..
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
Ariljac
Звездаш
Posts: 184
Joined: Mon Mar 25, 2013 6:25 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Ariljac »

Slazem se sa Carapanom.Sta ce Micko da kaze koji je od A reprezentativca stigao na tribine.A Milivojevic kmeci zbog jedne utakmice.
Najdoski os da kazes da ti nisi legenda?!A sta cemo sto uze KES? :travka:
NIT SESELJA NITI DRASKOVICA,MI SMO VOJSKA DRAGANA DZAJICA!!
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Najdoski dr. Ilija »

Наравно, он никада није кукао ни за паре ни за клупу! :smeh:
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
Нешо
Новајлија
Posts: 17
Joined: Sun Mar 17, 2013 10:25 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Нешо »

carapan wrote:
Valter wrote:Ne znam da li je ovo pisao ćale od Mudrog, mogu da ga pitam sutra, mada se nisam ni
Gde je tu Zvezda? Gde je tu nas interes? Zasto otac od Mudrinskog ne kaze istinu oko toga, da mu Zvezda sluzi kao izlog za prodaju sina,a da Zvezdi nece ostati ni dinara od buduceg transfera kada ode 50% Jagodini, i kada se izuzmu plate koje smo mu davali..
Какве везе има његов отац са овим, шта има он да говори о томе? Ко је тјерао нашу Управу улази у такве дилове (какви год да су)?

Да се разумијемо, и мени се апсолутно не свиђа та прича по друштвеним мрежама или у медијима али ајде да ми не мјешамо бабе и жабе..

Једна од позитивних ствари код довођења овог тренера, по мени, је та што му нико неће одређивати ко треба да игра него ће играти најспремнији и најбољи по његовом мишљењу.Надам се да ће тако и бити без обзира на све медијске и којекакве друге притиске који ће вјероватно услиједити.
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by tsva »

Kapiten Zvezde Nenad Milijaš rekao je da igrači jedva čekaju duel sa Kragujevčanima kao bi se vratili na pobednički kolosek.
"Očekuje nas teška utakmica, ali jedva čekamo da počne i da posle loših rezultata i promene trenera odigramo dobro i vratimo samopuzdanje. Daćemo sve od sebe da pobedimo, svaki novi meč je dokazivanje i siguran sam da ćemo dokazati da vredimo i do kraja prvenstva odigrati kako treba".

:pop: :pop: :pop:

cak i pokvarena ploca po nekad proizvede razlicit zvuk

kako ih bre nije sramota?
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by crazynorth75 »

To su te njihove standradne floskule koje nauče još od malena i onda ih do besvijesti koriste. Ovo isto će izjaviti i poslije utakmice, samo u perfektu :kreza:
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: "Играј Звездо, играј и победи" - тема о игри тима

Post by crazynorth75 »

Stojadin ima originalnu ideju kako da prevaziđemo skype kondicione pripreme. Doduše ako se bude ravnao po pripremljenosti kapitena, suzavaće ga do dimenzija stolnog fudbala :kreza:
Stojadinovićevo rešenje za lošu spremu je… Suzi teren?!
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: "Играј Звездо, играј и победи" - тема о игри тима

Post by tsva »

znaci francuske pripreme nisu urodlie plodom :nindza:

kakvo bre suzavanje, neka umiru na terenu kao sto umiru po splavovima
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
Valter
Члан клуба
Posts: 214
Joined: Sat Mar 16, 2013 7:04 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Valter »

Valter wrote:Kako se može čuti, na leto su na prodaju Milivojević, Mićko, Mudrinski i Lazović.

Pored njih, naravno, neće biti ugovora za Petkovića, očekuje se raskid sa Jovanovićem, kao i odlazak Milijaša.

Uglavnom, veliki remont se sprema. Verovatno i opravdan.
Da, ovako će definivitno i biti. Mudri se ni treneru ne sviđa. Ne može da isprati to što ovaj hoće od njega, tako da na leto ide sigurno. Mićko i Luka isto. Laza mu se sviđa ali je on "zlatna koka" (kako reče SD), pa će klub hteti da na njemu zaradi.

Znači ti gore pobrojani gotovo sigurno na leto svi idu. Videćemo da li neko još.
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Константин »

Мора бити промјена. Треба нам хируршки рез на свим нивоима у клубу јер никакав систем не постоји који би се могао надградити и освјежити. Такав је тренутак, за корјените промјене. Али буде ли селективног приступа или сјашиКуртаузјашиМурта, ништа нам добро донијети неће.
Врста која изумире
Locked