"Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играчима

Део форума посвећен ФК Црвена звезда
Locked
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by МоСа ВерСе »

Тим је попуњен. Како би требао да изгледа, могу само да претпоставим, мада бих волео да играмо домаћу лигу 4 4 2.

Борјан
Родић - Бабић - Савић (или Ле талек) - Стојковић
Јовичић (Доналд) - Канга
Радоњић (Аџа) - Рикардињо
Пешић - Боаћи

Против Спарте ми је ок са два задња везна па да претио из контре или полуконтре. Оставио бих у тиму и Доналда и Ле Талека (искључиво штопер) а продао Рачића јер се из авиона види да је оно Терзина комбинација нека и да би оних 1.5 милион за њега била права премија. Оставио бих и Руиза у тиму када не иде Рикардињу. Игра мора да се врти око Канге јер је показао и у четвртак да зна фудбала, а да ова два крила то максимално користе. Самим тим, Боаћи и Пешић ће имати доста простора да покажу да су ипак за српски фудбал топ нападачи. Милијаш да мења Кангу, 30 минута може да одигра врхунски и замени Габонца када овај нема дан. Јовичић показао да крпи многоооо рупа позади а да зна да повуче и напред, штопери били сигурни после доста времена. Били су добри у Павлодару, али нас је Анђелко посетио на 'славне дане наше прошлости'.
Тим је бољи и попуњенији него прошле године, да ли је то довољно за корак напред, видећемо. Једино што ме брине јесте да нисмо убојити у нападу, али је и Милоје најавио неке промене када будемо играли српску лигу.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Либурнија »

Ze Markos se izgleda pokazuje iznenađujuće dobro.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Ганац »

Što iznenađujuće dobro? Pa kod nas se dobrim pokaže bilo ko ko se ozbiljno bavio fudbalom u Evropi 5/6 godina. Pored naših balvana svako je dobar i osveženje.
A koliko se sećam taj Ze je zbog povrede stagnirao i mi smo mu nakon duže pauze ta šansa za povratak u ozbiljan fudbal a on je i pre toga je bio ozbiljan prospekt.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Либурнија »

E sad problem je u tome što ova informacija i nije nečiji spin već dojava od malo serioznijih ljudi koji prate treninge. U čemu je problem? Zar ćorava kokoš isto nekad ne pronađe zrno?
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Ганац »

Jel to hoćeš da pohvališ Terzu mađiju? Ili skautng službu?
P.S. Meni je posebno drago da je to ubod, i nadam se da će se Zvezdi višestruko isplatiti a kao i ti voleo bih da je takvih mnogo više.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Либурнија »

Ганац wrote:Jel to hoćeš da pohvališ Terzu mađiju? Ili skautng službu?
P.S. Meni je posebno drago da je to ubod, i nadam se da će se Zvezdi višestruko isplatiti a kao i ti voleo bih da je takvih mnogo više.
Uvijek!!! Gospodin Terzić predano radi za dobro FK CZ 28 sati dnevno. A tek za skautsku službu šta reći? Odbiješ Benfiku zarad časova ljubavi! Niko Zvezdo nema to što imaš ti. :mrgreen:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Ганац »

Либурнија wrote:
Ганац wrote:Jel to hoćeš da pohvališ Terzu mađiju? Ili skautng službu?
P.S. Meni je posebno drago da je to ubod, i nadam se da će se Zvezdi višestruko isplatiti a kao i ti voleo bih da je takvih mnogo više.
Uvijek!!! Gospodin Terzić predano radi za dobro FK CZ 28 sati dnevno. A tek za skautsku službu šta reći? Odbiješ Benfiku zarad časova ljubavi! Niko Zvezdo nema to što imaš ti. :mrgreen:
:hmmm:
:thumbup:
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by dacha od bosne »

Jovičić pauzira 10 nedelja, nema operacije.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Ганац »

dacha od bosne wrote:Jovičić pauzira 10 nedelja, nema operacije.
Deset nedelja zabrane igranja bih odrezao Drinčiću kaznu i da plati lečenje, pa neka izvoli drugi put...i tako svaakog ko tako grubo nasrne na "kolegu" koji "jede isti hleb".
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Dennis Rodman »

Ганац wrote:
dacha od bosne wrote:Jovičić pauzira 10 nedelja, nema operacije.
Deset nedelja zabrane igranja bih odrezao Drinčiću kaznu i da plati lečenje, pa neka izvoli drugi put...i tako svaakog ko tako grubo nasrne na "kolegu" koji "jede isti hleb".
Amin. Pa bi pazili. Nema pravednije kazne.
Zvezdaš. Robista.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by dacha od bosne »

Jel tačno da Boaći ide u Kopenhagen?
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by МоСа ВерСе »

dacha od bosne wrote:Jel tačno da Boaći ide u Kopenhagen?
Nije još ništa potpisao.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by dacha od bosne »

kako stvari stoje ostaju svi igrači...to je veoma dobra vijest. Samo da se možda još pojačamo na nekoj poziciji, npr. lijevog beka, da Anđelka pošaljemo u penziju i da se razigra Rikardinjo, i na konju smo.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by МоСа ВерСе »

Pa mi imamo zamenu za Rodića a da nije Anđelković samo niko ne zna gde je i šta radi mali Milošević iz Spartaka? :D Rikardinjo može samo Kangu da odmeni jer je na krilu loš, a opet po bitnosti, on je peti stranac po bitnosti posle Kange, Boaćija, Donalda i Le taleka ako uzmemo u obzir da će Frimpong dobiti srpsko državljanstvo.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by dacha od bosne »

Rikardinjo bi trebao da dobija minute da igra u formaciji 4-1-3-1-1 gdje bi on i Kanga mijenjali mjesta. Rikardinjo ima fantastičan pas iz prve i to bi trebalo isprobati barem protiv ovih ekipa iz domaće lige. Enigma mi je to što Miloje kaže da ovaj vrijedno radi i da je on strpljiv s njim, a nema ga ni na jednoj utakmici.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
Locked