Наша Звезда водиља - звездаштво

Део форума посвећен ФК Црвена звезда
Locked
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Наша Звезда водиља - звездаштво

Post by crazynorth75 »

Na ovoj temi smo komentarisali i još dosta komentara stoji - http://www.crvenazvezdabeograd.tv/forum ... &start=780" onclick="window.open(this.href);return false;
ne znam dal' si na ovoj temi gledao?
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
keyser_soze
Звездаш
Posts: 183
Joined: Thu Mar 21, 2013 6:19 pm

Re: Наша Звезда водиља - звездаштво

Post by keyser_soze »

crazynorth75 wrote:Na ovoj temi smo komentarisali i još dosta komentara stoji - http://www.crvenazvezdabeograd.tv/forum ... &start=780" onclick="window.open(this.href);return false;
ne znam dal' si na ovoj temi gledao?
Nisam video ...Hvala druze ...Mada se sad jos vise nerviram kada citam komentare ,bolje da mi nisi ni rekao :smrc:
Dok srce kuca u nama ti Zvezdo ni sama, krv tece moja crveno - belih boja
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: Наша Звезда водиља - звездаштво

Post by Il genio »

Javio nam se covek preko fb stranice, evo kako on, njegova cerkica, njegov ulaz i kafic cekaju titulu! :zastavaGRB:

Image

Image

Image

Image

Image
атомски мрав

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by атомски мрав »

I KRAJ POTOKA I REKA, TITULA SE ČEKA 8-)
Spoiler: show
Image
Spoiler: show
Image
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: Наша Звезда водиља - звездаштво

Post by Константин »

Do sada nepoznata priča
DIRLJIVO: Navijač iz Knina rasplakao legendu Zvezde Duleta Savića

Fudbal 11:58, 14.03.2014.

Autor: Kurirsport/Pravda.rs,Foto: Fonet


Pristalica crveno-belih dobio je dres od Duleta Savića kada je 90-ih godina prošlog veka morao iz Knina da izbegne u Kanadu
Image
Dule Savić, Foto: Fonet

BEOGRAD - Bivši fudbaler Crvene zvezde Dušan Savić prisetio se hrabrog navijača crveno-belih iz Knina koji je 1977. godine na utakmici sa Hajdukom utrčao na teren stadiona Poljud, a 15-ak godine kasnije je morao da napusti svoj dom zbog agresije hrvatske vojske.

"Bio je 10. april, davne 1977. godine. Igrali smo utakmicu u Splitu protiv Hajduka. Navijači Splićana (Torcida) su tada slavili dan NDH. Desilo se da je istog dana bio pravoslavni Uskrs, tako da smo i mi slavili. Zahvaljujući našem hrišćanskom prazniku, savladali smo Hajduk 2:1. Izlazimo na teren, prolazimo pored tribine na kojoj je bila smeštena 'Torcida', nismo obraćali pažnju, na psovke, zvižduke, dobacivanja, već smo krenuli ka centru igrališta. S, druge strane stadiona, dočekali su nas aplauzi i pokliči Srbija, Srbija! To su bili naši navijači iz Knina, Benkovca, okoline i drugih mesta Hrvatske. Otišli smo ispred njih i uzvratili im otpozdravom", rekao je Savić i nastavio:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=qsY4DGnrRrQ[/youtube]

"Neposredno pred početak meča na teren je utrčao naš navijač sa srpskom zastavom u ruci i na centru igrališta istu sa dugačkom motkom 'posadio' na centar terena. To je izazvalo erupciju oduševljenja na tribini gde su bili smešteni naši navijači, a, s druge strane taj gest je izazvao revolt kod navijača Hajduka. U tom trenutku trojica splitskih navijača, utrčavaju na teren i jure za momkom iz Knina. Nije nam bilo svejedno, plašili smo se da ga ne rastrgnu, pa smo i mi zauzeli stav da mu stanemo u odbranu. Međutim, nije bilo potrebe, 'Knindža' je uz pomoć motke 'patosirao' svu trojicu Hrvata, i onako oduševljen, polako se vraćao na svoje mesto. Usledila je intervencija policije i 'Knindža' je eksportovan prvim vozom za Knin. Ali tu se ne završava priča o hrabrom 'Knindži'. On je na prvoj stanici iskočio iz voza i vratio se nazad, i zaista ne znam, kako je uspeo da uđe na stadion, da bi na kraju utakmice uradio isti potez kao i pre početka utakmice. Divio sam se hrabrosti tog mladića".

Savić je zatim izneo jedan detalj koji mu je naterao suze na oči.

"Nakon poznatih događaja u Srpskoj Krajini, zove me jedan moj prijatelj, koji nažalost nije među živima, i moli me da mu obezbedim crveno–beli dres. Dolazi on na Marakanu u društvu jednog čoveka i kaže mi: 'Dule, ovo je taj momak što trebaš da mu daš dres, on je taj što je u Splitu ojadu zabavio 'Torcidu'. Sa zadovoljstvom sam mu poklonio dres, a 'Knindža' zahvaljujući se na poklonu, u suzama reče: 'Kuću su mi zapalili, sve mi uništili, odlazim u Kanadu, tako da mi je Zvezdin dres, jedino što imam. Nisam mogao da se suzdržim, suze su krenule, i čini mi se lile potocima. Rastali smo se u suzama, i svako je krenuo na svoju stranu. Često mi je u mislima. Voleo bih da ga ponovo sretnem. Nadam se da je uspeo da se snađe", istakla je legenda Zvezde.
:cry:
Свима част али Книнџе су били јединствени Звездаши у бившој држави, непоновљиви... :zastavaGRB:
Врста која изумире
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Наша Звезда водиља - звездаштво

Post by Либурнија »

ОД БРАТА ФОРУМАША:

Image

Image

Image
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
ШЕРИФ
Новајлија
Posts: 96
Joined: Tue Jan 28, 2014 9:38 pm

Re: Наша Звезда водиља - звездаштво

Post by ШЕРИФ »

http://www.youtube.com/watch?v=aXX2V6v7 ... r_embedded" onclick="window.open(this.href);return false;

Кад би се сви угледали на ову жену,стадиони би нам били много пунији,свака на Мари,а ни гостовања јој нису страна,додуше Београдска,али добро...
Госпођо,свака Вам част...
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Наша Звезда водиља - звездаштво

Post by crazynorth75 »

Mora ovdje, brat Nine -
Ninković: Nemam vremena za operaciju, moram da osvojim titulu
mozzartsport.com
Iskusni Zvezdin vezista kaže za MOZZART Sport da će i pored povrede nosa igrati u Novom Pazaru, i to bez maske

Image

Miloš Ninković igra u Novom Pazaru!
Iako se, posle otvorenog čela u Nišu, krvavog lica u sudaru s Radom na Banjici, fudbalska sudbina ponovo narugala bivšem reprezentativcu Srbije, pošto mu je u duelu sa defanzivcem Čukaričkog Filipom Stojkovićem stradao nos. Lekarski tim mu je preporučio operaciju, ali Ninković ne namerava da odstupi s fronta pred odlučujuće bitke.
Navijači Crvene zvezde se šale i ironično komentarišu da jednog od najvećih ljubimaca nisu samo još videli u hokejaškoj opremi, a na svoj račun se šali i Miloš Ninković koji za MOZZART Sport ističe da će igrati u Novom Pazaru i to bez zaštitne maske.
"Što bi naš narod rekao: Takav je posao! Strašno šta me sve snašlo ove sezone, to su neverovatne stvari. Ali nemam sad pravo da odstupim. Upravo sam završio pregled i jedina dobra stvar je što nosna kost nije totalno pukla. Ipak, doktorka mi je preporučila da se operišem čim budem imao vremena. Pogotovo što sam profesionalni sportista. Otežano dišem, imam otok, ali rešio sam da igram u Novom Pazaru", kaže za naš portal Miloš Ninković.
Već na poluvremenu meča sa Čukaričkim situacija s povredom nosa bivšeg reprezentativca nije izgledala bezazlezno. Pljuvao je krv, imao problema s ravnotežom, ali je odlučio da pomogne saigračima u želji da što pre obezbede trijumf. Dan kasnije se spekulisalo da neće biti spreman za gostovanje u Pazaru, ali lekarski konzilijum je odlučio da mu da zeleno svetlo.
"Igraću, i to bez maske! Pravo da vam kažem više su mi se smučila ta pomagala, prvo ona ragbi kapa, a sad ovo. Iskreno, ako me neko bude pogodio u nos teško da bi mi maska tu pomogla. Doktorka se u jednom trenutku šalila sa mnom i rekla da nemam nos fudbalera, nego boksera. Očigledno je da nosna kost bila načeta od prethodnih udaraca, ovoj poslednji je samo pogoršao situaciju. Dijagnostikovali su mi devijaciju zbog koje otežano dišem... Ali nadam se da će sve biti u redu do kraja sezone, da je došao kraj malerima. Da osvojim tu titulu, pa onda da se na miru izlečim."

"DRAGO MI JE ŠTO ĆE BITI PUN STADION"

Image
Mijailović i Ninković
Poput svog velikog prijatelja Nikole Mijailovića i iskusni vezista smatra da je dobro što će se crveno-beli u četvrtak nameriti na Novi Pazar pred krcatim stadionom. On veruje da će duel proteći bez najmanjeg incidenta, iako su dešavanja u Kruševcu podigla tempraturu do usijanja.
"Kao fudbaler uvek volim da igram pred punim stadionom. Drago mi je što će tako biti u Novom Pazaru. E sad se samo nadam da neće biti incidenata pre i posle utakmice. Znam da naši navijači dugo nisi bili u tom gradu, da će sad biti sa nama. Vidim da se svašta dešavalo u Kruševcu, ali se nadam da će ovog puta sve biti mirno. To će, definitivno, biti derbi kola. Oni nemaju poraz na svom terenu, igraće kao u transu, ali da se ne ponavljam kako će i u toj utakmici sve zavisiti od nas. Nema ekipe u ligi koja može da nam parira ako mi budemo na nivou."
Zvezdaška javnost impresionirana je izdanjem crveno-belih protiv Čukaričkog, igrom Darka Lazovića... Međutim, Ninković ne deli takvo mišljenje.
"Daleko od toga da smo bili impresivni. Lazi svaka čast na svemu, ali daleko smo bili od igre koja nas je krasila protiv Voždovca. Posebno u prvom poluvremenu nismo bili tako ubojiti i raznovrsni. Međutim, sve će se to zaboraviti ako osvojimo titulu", jasan je Ninković.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: Звездаштво

Post by Najdoski dr. Ilija »

Image
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
nyc
Члан клуба
Posts: 830
Joined: Thu Mar 21, 2013 12:33 am

Re: Наша Звезда водиља - звездаштво

Post by nyc »

STAMENI! jao jao jao :kreza: :kolo:
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Наша Звезда водиља - звездаштво

Post by Либурнија »

РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Наша Звезда водиља - звездаштво

Post by carapan »

VOLI CRVENU ZVEZDU

U sobici koju su mi rođaci solidno i sa ukusom opremili ima svoj mir i uslove za učenje, ali primećujemo da nedostaju orman i radni sto. Saznajemo da navija za Crvenu zvezdu i da bi na zidovima voleo da ima rekvizite ovog kluba.
http://novosti.rs/vesti/naslovna/report ... a-za-Uskrs" onclick="window.open(this.href);return false;

Ovaj decak je pre nekoliko dana ostao bez kompletne porodice, koja se utopila u reci.. Verovatno ste citali o tome..Bilo bi fino, da pokrenemo akciju, sa posebnom temom, i da mu kao nasem navijacu, koliko toliko pomognemo u ovim teskim danima za njega..Pa ko koliko moze..
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: Наша Звезда водиља - звездаштво

Post by Константин »

carapan wrote:
VOLI CRVENU ZVEZDU

U sobici koju su mi rođaci solidno i sa ukusom opremili ima svoj mir i uslove za učenje, ali primećujemo da nedostaju orman i radni sto. Saznajemo da navija za Crvenu zvezdu i da bi na zidovima voleo da ima rekvizite ovog kluba.
http://novosti.rs/vesti/naslovna/report ... a-za-Uskrs" onclick="window.open(this.href);return false;

Ovaj decak je pre nekoliko dana ostao bez kompletne porodice, koja se utopila u reci.. Verovatno ste citali o tome..Bilo bi fino, da pokrenemo akciju, sa posebnom temom, i da mu kao nasem navijacu, koliko toliko pomognemo u ovim teskim danima za njega..Pa ko koliko moze..
Ево праве прилике у вези хуманитарних акција о којима сам причао:
http://crvenazvezdabeograd.tv/forum/vie ... 116#p39917" onclick="window.open(this.href);return false;

Ако има неко из Митровице или можда из Рашке или Куршумлије да је у прилици да му уручи све Звездашке реквизите (и све остало што се договоримо), нека се јави па да договарамо. Ја сам спреман да помогнем малом хероју.
Врста која изумире
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: Наша Звезда водиља - звездаштво

Post by Najdoski dr. Ilija »

Можда бих ја могао да организујем да се дечићу доставе стварчице које би евентуално скупили!
Само морамо да сазнамо прецизно његову адресу!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Наша Звезда водиља - звездаштво

Post by Beara_Vladimir »

Podržavam predlog. Ja sam se sa Čarapanom već dogovarao nešto oko ovoga, ali treba saznati adresu tog dečaka.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
Locked