Наша Звезда водиља - звездаштво

Део форума посвећен ФК Црвена звезда
Locked
ЦПСШ
Новајлија
Posts: 84
Joined: Sun Mar 17, 2013 7:18 pm

Re: Наша Звезда водиља - звездаштво

Post by ЦПСШ »

Ja sam se ko pjan plota uvatio one prve naka-ideje - plasticno receno "naslikana fotografija" .
NAsao sam po net-u koliko hoces sto reprodukcija sto fotografija koje se rade uljem na platnu (kanvas,valjda).

To se tzv "realisticne slike" ,kojima za osnovu sluzi fotografija ,a onda se rukom doradjuju . Fotografija ,a slika :) Cena je gotovo zanemarljiva, a poklon neuobicajen.
Spoiler: show
Ovo je JEDAN OD primera tehnike : http://designstudio.rs/blog/realisticno-nacrtana-slika/" onclick="window.open(this.href);return false;
Spoiler: show
a ovo su neki od radova lokalnih umetnika,ali ne obracajte bas paznju na cenu (originali su oko 150 e)

1. http://www.serbianaart.com/sr/artists/b ... ntomimicar" onclick="window.open(this.href);return false;

2. http://www.serbianaart.com/sr/artists/p ... tical-girl" onclick="window.open(this.href);return false;

3. http://www.serbianaart.com/sr/artists/k ... blue-dream" onclick="window.open(this.href);return false;


edit :
Spoiler: show
Evo neki dobar primer : http://www.serbianaart.com/sr/artists/a ... an-oki/pan" onclick="window.open(this.href);return false;
-mi samo treba da se usaglasimo oko toga koja fotografija bi bila osnova,koje simbole bi ubacili i koju poruku treba da nosi.
A odluke treba da se donose demokratski -dakle: jednoglasno ;)
A onda svi u Prosikito ,neka se Zuti pri'vati kecelje,a mi cemo odabrat vino.
Spoiler: show
JEdan clan foruma me vrbovao za ideju da na slici budu Zagor i Ciko,a da Zagor ima Robijevo lice a Nas Drug Clan Oslobodioc Sarajeva da pozajmi glavu Ciku ! Pogodite ko je?
naka
Члан клуба
Posts: 854
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:56 pm

Re: Наша Звезда водиља - звездаштво

Post by naka »

Uh, drugari, zahvaljujem na predlozima i angažmanu. ne znam da li zbog toga što se gazda otvorio ili nečeg drugog ali napredujemo.

Koliko vidim lomimo se oko dve stvari:Dres sa potpisima ili slika. Možemo obe. Što se tiče slike, super su predlozi. što se mene tiče Ivanov je odličan, a takođe se i od Konstantinovog može uraditi svašta. Sad je dilema da li motiv da nam bude nešto iz mladosti gde se u Ivanovom vidi posvećenost, energija, privrženost u krajnjem slučaju mladost koja pokreće sve to ili da se vežemo za stariji datum sadašnjost i iz Konstantinove slike izvući nešto. Činjenica je da je setna, tužna i da prosto govori "jebiga, ne možemo..". Dakle da li da motiv bude iz perioda dok smo bili mladi i lepi ili sad.

razmislite pa da se usaglasimo danas, sutra. Pa da krenemo sa nečim.

Hvala i cpsš. odlične su ideje i lepo izgleda samo bih ugradio negde i nas tj da se u pozadini naslućuje "na, na, na, na...."
musemic
Члан клуба
Posts: 1088
Joined: Mon Mar 18, 2013 8:44 am

Re: Наша Звезда водиља - звездаштво

Post by musemic »

Ucestvujem!
Ne treba zuriti - najbolji termin da mu se preda je letnja pauza, do tada se mozda rodi jos koja dobra ideja.
Npr, predlazem da, ko god moze, dodje u Laktase na F4 na dva dana druzenja, pa da se tu finaliziraju dogovori... :ziveli:
User avatar
EmptyClip
Члан клуба
Posts: 748
Joined: Sat Mar 16, 2013 3:40 pm
Location: Рума (нови сад)

Re: Наша Звезда водиља - звездаштво

Post by EmptyClip »

Могло би и пре Лакташа да падне неко дружење у БГу.
Valter
Члан клуба
Posts: 214
Joined: Sat Mar 16, 2013 7:04 pm

Re: Наша Звезда водиља - звездаштво

Post by Valter »

Najjača slika bi bila ona kada maršira posle datog gola u derbiju. Ili onaj njegov ples. To su ti neki trenuci koji ostaju za ceo život, i koji se prepričavaju.
User avatar
Rajko
Члан клуба
Posts: 622
Joined: Sun Mar 17, 2013 4:29 pm

Re: Наша Звезда водиља - звездаштво

Post by Rajko »

И ја хоћу да учествујем! Свиђају ми се сви изнети предлози, па шта год да одлучите, биће добро. :D Одлична идеја. :ziveli:
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: Наша Звезда водиља - звездаштво

Post by Константин »

naka wrote:Sad je dilema da li motiv da nam bude nešto iz mladosti gde se u Ivanovom vidi posvećenost, energija, privrženost u krajnjem slučaju mladost koja pokreće sve to ili da se vežemo za stariji datum sadašnjost i iz Konstantinove slike izvući nešto. Činjenica je da je setna, tužna i da prosto govori "jebiga, ne možemo..".
Да, управо то говори слика тренутно. Али има и нешто у позадини, "можда једног дана у срећнија времена..."
Не знам има ли опција за гласање да се дода на тему. ЦПСШ је изнио такође добре предлоге за размишљање. Немамо баш безгранично вријеме, усвојити предлог, ако је фотка треба направити нормалну размјеру између фотографије и мјеста за потписе, треба организовати и потписивање за форумаше у иностранству, пролети то за час.
И да, потписивање претпостављам да се слажете да иде са никовима са форума.
Врста која изумире
ЦПСШ
Новајлија
Posts: 84
Joined: Sun Mar 17, 2013 7:18 pm

Re: Наша Звезда водиља - звездаштво

Post by ЦПСШ »

Ne glasanje kumim vas Bogom! Gde je glasanje tu je "preglasavanje" i kampanja sa... :)
Dogovoricemo se - ne vidim da je iko PROTIV jedne od 2 varijante - tako da oce li bit samo slika,ili samo dres ili oboje - nije vazno.
Nije ni zurba - cak s protokom vremena dobija na znacaju i ide kontra onoga da "se brzo zaboravlja".

A sto se tice nick-ova ,moze da se tribina napravi (ili bilo koja pozadina u zavisnosti od fotke koju izaberemo) kao mozaik od nickov-a i avatara (pa neka ih umnozi) - kao sto je Zabavnik napravio naslovnu od fejsbuk profil slika fanova. http://stanybra.blog.rs/blog/stanybra/g ... k-br.-3070" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Наша Звезда водиља - звездаштво

Post by carapan »

Ova Konstantinova slika je po meni jako dobra..

Samo treba uraditi jednu stvar, a to je pozadi gde se vidi Sever staviti nase nickove, a slika da ima potpis: Cekamo te Zuti.. To majstori foto shopa ocas posla mogu da urade ( mislim da ubace nickove nase) i mislim da ce slika biti sjajna...

Ili da nadjemo nekog ko crta karikature, a takav decko vec nas zvezdas postoji na RSB-u koji je imao i svoje izlozbe, cak imao i jednu sliku sa Robijem koja je bila sjajna i garantujem da ce nam izaci u susret i odraditi sve sta treba....
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
РС Либурнија

Re: Наша Звезда водиља - звездаштво

Post by РС Либурнија »

carapan wrote: Ili da nadjemo nekog ko crta karikature, a takav decko vec nas zvezdas postoji na RSB-u koji je imao i svoje izlozbe, cak imao i jednu sliku sa Robijem koja je bila sjajna i garantujem da ce nam izaci u susret i odraditi sve sta treba....
Кхмм...извиини, не бих да кварим журку али - о чему ти то?! :ovca:

П.С.

:film: :kreza:
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Наша Звезда водиља - звездаштво

Post by carapan »

Samo sam dao predlog :smrc:
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
Трапа
Члан клуба
Posts: 465
Joined: Sat Mar 16, 2013 9:55 pm

Re: Наша Звезда водиља - звездаштво

Post by Трапа »

Има и ова:

Image
Spoiler: show
Image

:mrgreen:
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Наша Звезда водиља - звездаштво

Post by crazynorth75 »

E ova prva je meni Trapo ok skroz, tu je prepun zapad, tu je šal, tu je stav... Kad kažem prepun zapad, mislim na povratak fudbala, zvezdaštva i energije dok je Robi bio tu, a to se ipak manifestuje punim istokom i zapadom, sever je uglavnom pun uvijek...I još staviti, onbako u pozadini užičko...
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Трапа
Члан клуба
Posts: 465
Joined: Sat Mar 16, 2013 9:55 pm

Re: Наша Звезда водиља - звездаштво

Post by Трапа »

crazynorth75 wrote:E ova prva je meni Trapo ok skroz, tu je prepun zapad, tu je šal, tu je stav... Kad kažem prepun zapad, mislim na povratak fudbala, zvezdaštva i energije dok je Robi bio tu, a to se ipak manifestuje punim istokom i zapadom, sever je uglavnom pun uvijek...I još staviti, onbako u pozadini užičko...
И мени се свиђа баш због пуног запада, што се није десило у последњих дваес година на првенственој утакмици (а да није дерби).
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: Наша Звезда водиља - звездаштво

Post by Najdoski dr. Ilija »

И поносно уздигнута чела!
По мени јако битан детаљ.
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
Locked